Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) orbano


orbano
félisten

azért a flip kialakítás a SE-nél jobb, de a többi redben van. bár érdekes, hogy a színekkel nem mernek variálni. ebben a SE még mindig az első.

a 3.5mm viszont nagy jó pont, nem értem sunyiék miért nem képesek belepakolni a walkmanekbe. legalább ettől lenne valamivel több mint a nem W-s telefonjaik...

A vér nem válik VAZZE!™

(#2) mark75


mark75
senior tag

nekem jobban tetszik mint a SE.
és az ára is jo

(#3) joey04


joey04
titán

uhhh ez sokkal szebb mint az SE. :R

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#4) AMD Power


AMD Power
titán

Mindenki a legjobbtól tanul.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#5) copin


copin
őstag

Kínának mindegy. ;]

(#6) mark75 válasza copin (#5) üzenetére


mark75
senior tag

ezt ugy irtad mintha valami gagyifon lenne.

pedig nem az,szerintem

(#7) Szabi1987


Szabi1987
aktív tag

és mondom én ,hogy az elgé egyxre jobb telókat csinál
fullos :K

Golden Brown - The Stranglers

(#8) eldiablo


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Ha jól gondolom a zenegombok a belső navi gyűrűt nyomják.
Szerintem ez olyan mint egy transzvesztita utánzó "művész". ;]

(#9) copin válasza mark75 (#6) üzenetére


copin
őstag

Áh mindegy, de azért arc kell ilyen egyértelmű koppintáshoz.

(#10) LEFTHORSE1 válasza mark75 (#6) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Szerintem azért irta hogy Kinának mintegy mert oda besujtott a katasztrofa, az oriási földrengés és a rengeteg életveszés

Cseberből vederbe

(#11) LEFTHORSE1 válasza mark75 (#6) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Szerintem azért irta hogy Kinának mintegy mert oda besujtott a katasztrofa, az oriási földrengés és a rengeteg emberi életveszés

Cseberből vederbe

(#12) T0rnad0


T0rnad0
addikt

A flip szvsz fölösleges itt is és az SE-nél is...

Z Fold 4

(#13) AMD Power válasza T0rnad0 (#12) üzenetére


AMD Power
titán

Nekem pont azért tetszik a W350i. Régi szép idők...

Ahhoz képest ,hogy a SE "unalmas" ahhoz képest a Samsung és az LG másolja a külsejét elég rendesen! :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#14) T0rnad0 válasza AMD Power (#13) üzenetére


T0rnad0
addikt

Régi szép idők...Soha többet T10-et :DDD

Z Fold 4

(#15) AMD Power válasza T0rnad0 (#14) üzenetére


AMD Power
titán

T28... Király volt. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#16) T0rnad0 válasza AMD Power (#15) üzenetére


T0rnad0
addikt

Ja T28...Úgy könnyű :P

Z Fold 4

(#17) Enjoy


Enjoy
addikt

Nekem sokkal jobban tetszik a LG féle flipes modell, mint az SE-é.
LG is nagyon belehúzott minden téren :)

► més que un club ◄

(#18) badacsony válasza Enjoy (#17) üzenetére


badacsony
őstag

Nekem fordítva. :D

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#19) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Az LG mérnökei tényleg szépen belehúztak...

mrlujoak

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#20) joey04 válasza Enjoy (#17) üzenetére


joey04
titán

Kiváncsi leszek a "belső értékeire" szerintem abban is jobb lesz mint a W350(mondjuk nem nehéz).külsőre meg persze köröket ver rá.És ez meg külön plusz pont: hagyományos 3,5 milliméteres hangkimenetet is mellékel a gyártó

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#21) AMD Power válasza mrlujoak (#19) üzenetére


AMD Power
titán

Mostanában ez a divat. Az SE-t koppintani. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#22) fateless


fateless
veterán

Mindenhol azt olvasom, hogy milyen mennyei dolog, ha a készüléken van egy 3,5-es kimenet. Miért?
Lehet, hogy én gondolkodom túl logikusan, de a SE-féle W-széria (kivéve w200) megoldás messze jobb, mint a többi cég 3,5-ös csatija. A SE-nál adnak egy fülest, amit tudsz headset-ként használni, de ha nem tetszik a füles hangminősége, egyszerűen veszel egy másik fülest, széthúzod, és bedugod a 3,5-ös jack-be, de még mindig van egy headset hogy telefonálhass vele.
Ha veszel egy ilyen LG-t vagy egy Nokiát vagy sorolhatnánk, akkor vagy használod a gyári headset-et, vagy ugyanolyan könnyedséggel hozzádugsz egy másik, általad vásárolt fülest, de már nincs headset-ed, hogy telefonálhass vele.
A SE megoldásánál az egyetlen hátrány a hosszabb kábel volt, de maradt headset-em, a másik variációnál nem olyan hosszú a kábel, de telefonáláskor szét kell húzogatni a dolgokat.

Valaki magyarázat?

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#23) joey04 válasza fateless (#22) üzenetére


joey04
titán

A SE megoldásánál az egyetlen hátrány a hosszabb kábel volt, de maradt headset-em, a másik variációnál nem olyan hosszú a kábel, de telefonáláskor szét kell húzogatni a dolgokat.
Inkább a 2. variácó, ha csörög a teló már ahogy veszem elő a zsebemből húzom ki a kábelt a telóból.nekem a méteres zsinór nagyon kényelmetlen volt. :U
Arról nem is beszélve hogy régebben is nem egyszer ha hívás jött a headsetet is kihúztam ugyanúgy a telóból mert nem szeretem használni.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#24) Ricardo válasza fateless (#22) üzenetére


Ricardo
félisten

Van egy hátránya is. Ha megtörik mondjuk a csatlakozónál a kábel (zsebben hordásnál van rá esély ) akkor ha 3,5 ös a csatlakozó akkor bármilyen fülest vehetsz, de ha (maradjunk az eredeti példánál) W-s telefonod van akkor csak olyat tudsz venni, mert csak az megy bele a telefonba. Meg kell venni az egészet, pedig neked csak az "alja" kell.

(#25) orbano válasza Ricardo (#24) üzenetére


orbano
félisten

ez nem a megoldás baja, hanem a kivitelezésé... nem a 3.5 jack a megoldás, hanem egy nomrális rendszercsati...

egyébként én most fogom elnyúzni a harmadikat. ezen felül rakoncátlankodik a hálózati töltő és az USB kábel is...

[ Szerkesztve ]

A vér nem válik VAZZE!™

(#26) orbano válasza joey04 (#23) üzenetére


orbano
félisten

azért, mert Te személy szerint nem szereted a headsetet és inkább minden hívásnál matatsz, illetve ki-be dugdosod a fülest a fejedből, had ne a SE megoldása legyen a szar. azért valljuk be sokkal egyszerűbb egy gombot megnyomni az ingeden, mint kihúzni a füledből a fülest, benyúlni a zsebedbe, kihúzni a dugaszt, felvenni a telefont, majd letevés után visszadrótozni szépen mindent...

persze ettől függetlenül lehetne olyan spéci jackdugót gyártani, amibe belemegy a sztandard sztereő jack is, illetve egy spéci headsetes aljzat is (mint anno a "távirányítós" walkmaneknél)

A vér nem válik VAZZE!™

(#27) joey04 válasza orbano (#26) üzenetére


joey04
titán

khm. ki mondta hogy szar?Senki nem mondta itt még hogy szar maximum hogy az LG féle megoldás jobb.És ne túlozzunk a matatással simán csak elő kell venni a telefont eközben nem nagy kunszt kihúzni a dugaszt.Engem sokkal jobban idegesít hogy egy halom kábelt kell igazgatni...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#28) mojito10 válasza mrlujoak (#19) üzenetére


mojito10
csendes tag

Na igen,de az LG jobban néz ki:))

(#29) fateless válasza joey04 (#27) üzenetére


fateless
veterán

Nekem az egész ott bukott el, hogy elő kell venni a telefont. Azért van headset-em, hogy ne kelljen elővenni a telefont. Emellett munkámból kifolyólag gyakran vannak hosszabb beszélgetéseim is, amikor nem akarom fél órán keresztül tartani a telefont. A BT headset pedig csak mono (vagy drága), én pedig rendesen szeretem hallani az embereket. Meg különben sem használnék BT fülest, ha ott a fülemben a másik zenéhez.
(A másik nagy gondom meg az, hogy két telefon van, amihez csak drágán lehet olyan BT HS-et kapni, ami kettőt kezel egyszerre, de mivel mindkét telefon SE, ezért ha épp a másikon kell köv. alkalommal beszélnem, csak átdugom a fülest és kész.)

Szóval NEKEM praktikusabb a SE megoldása. Másnak lehet, hogy nem. De mégis sokan szidják az SE-t, hogy miért nem úgy csinálják, ahogy mások, amikor van egy jó megoldásuk.

Ricardo: a kábel megtörésében részben igazad van. Ha valaki zsebben hordja, megtörhet. Én telefontokban hordtam két évig - a kábellel együtt - és nem tört meg.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#30) joey04 válasza fateless (#29) üzenetére


joey04
titán

BT headset nekem sem kéne.van elég dolog ami eszi az akksit.
így írtózok a vezeték nélküli billentyűzettől és egértől is egyébként.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#31) AMD Power válasza mojito10 (#28) üzenetére


AMD Power
titán

Mindenkinek más néz ki jobban vagy szebben.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#32) mrlujoak válasza mojito10 (#28) üzenetére


mrlujoak
veterán

Azért merőben copy paste megoldás volt...
Az, hogy kinek mi tetszik jobban vagy kevésbé jobban szubjektív.

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#33) fateless válasza mrlujoak (#32) üzenetére


fateless
veterán

Végül is a külső ugyanaz lett, a belső lesz a döntő. Pontosabban a piac nagy részének az ár; ha 5k-s különbség lesz egyik-másik irányba, az könnyen eldönthet mindent a magyar piacon (még ha az bolhafingnyit sem számít).

A belső szempontjából viszont az eddigi telefonok alapján nálam nem sok esélye van az LG-nek.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#34) AMD Power válasza fateless (#33) üzenetére


AMD Power
titán

Pontosan. De szerintem az LG nagyon jó úton van. Jó ez most pont egy koppintás de akkor is.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#35) zinnat válasza AMD Power (#34) üzenetére


zinnat
csendes tag

Nekem az LG dizájn nagyon tetszik.elegáns,fekete-szürke,csillog-villog és letisztult formák!Sonyericcson-ra ez annyimár nem jellemző...

(#36) AMD Power válasza zinnat (#35) üzenetére


AMD Power
titán

Kinek a pap. Kinek a papné.

Szerintem nagyon sok elegáns SE telefon van. A letisztult formákról nem is beszélve.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#37) zinnat válasza AMD Power (#36) üzenetére


zinnat
csendes tag

a choclete,a kg 320, a prada, és a ku 990 es LG.erre gondoltam konkrétan...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.