Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27) spedyboy válasza Kevin---) (#26) üzenetére


spedyboy
senior tag

ezt már jopárszor eljátszoták velük mármint hogy meg gayusitották a mobilarenás srácokat ezzel aztán kimagyrázzák hogy nem is igaz me samut is lehuznak:)
hülyeség belekezdeni szerintem megint ebbe a vitába
tény amit fentebb saint kolega is emlitett hogy egy kiskép sincsa böngészöröl és az sincs leirva a cikkben h ugyanaz mint a vivtiben szegény kezdö olvaso honann a francbol tudhatá hogy mien böngészö van a vivtiben? föleg ha utalás sincs rá...
továbbá bövíthetöségröl sem esett szó teszem azt hogy java-t kezel e vagy nem és hogy?
ha ugyanugy mint a vivti akkor meg is kaptam a választ de ez sincsen leirva a cikkben kicsit öszedobott nak tünik nekem ez most...
és most komolyan ez ugytudom egy telekomuikációs lap miért kell fél oldalt szentelni a PRADA cég történelmének??? Belátom hogy kellett volna a PRADA1 cikkjében nem tudom hogy ottvolt e rola szo öszintén nem olvastam most el de szerintem ebben itt annak semi keresnivaloja ilyen hoszan...
téleg olyan hatása volt föleg a végén h kb a tesztelö lesajnálta hogy itt ez a prada2 minek baszkodja ka wifivel minek csináljak print scrn-t a böngészörröl ugyse érdekel engem ott a tács om azon netezek kit érdekelnek az olvasok?

-persze lehet h csak én éreztem ezt és nyugodtan ollsatok le miatta ha nem igyvan de szeritem volt már JOBB cikketek is...

Egyébiránt a telefon egy nagy xar szerintem mert lg:) és volt vivitim tudom h mien és (mint én is cikk irásal foglakozom) lehet h énse irtam volna élvezettel a cikket de azért az olvaso fontosabb mint hogy egy unott öszecsapott ciket irjak egy xar rol mert lehet hogy valakinek mégis tetszik kell neki vagy csak kiváncsi...

bocsi ha tul hoszu lett de ez most igy kijött belölem.
üdv. spedyboy

-::- iPhone 6 16GB -::- iPad 4 16GB -::- //Lenovo G505S// iPhone/iPad/iPod touch szoftveres javítás Budapesten!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.