Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fattyu


fattyu
veterán

Másfél giga ram. Grat.

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#2) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

" Plecsnit ezúttal nem tudunk kiosztani a K8-nak"

Aztán ott egy Tetszik? :F :F

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#3) Bog válasza PowerBuldog (#2) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Javítva, utólag gondoltam végig és döntöttem a plecsni mellett, mert a hangszóró egész frankó és mire kikerült a cikk, addigra az ára is kicsit esett.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#4) ->Raizen<-


->Raizen<-
veterán

"négymagos, 1,3 GHz-en ketyegő chipset elg satnyácska,"
Érdekes mennyivel jobb kínai alternatívák léteznek. Jó a cikk mint mindig.

(#5) wesder: Jaa, feltörekvő kínai márkáktól meg 2-3 év múlva 50k körül snapi s820 szintű telókat telepakolva szenzorokkal. :D

[ Szerkesztve ]

(#5) Wesder


Wesder
félisten

Egyszer csak lesz olcsó és jó "màrkàs" telefon. 2-3 év és Redmi 3 Pro-t kapunk a "nagyoktól" 40-50 ezresért.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#6) kalifa777


kalifa777
tag

Nekem egyedül a formaterv ami tetszik. Ha ránéz az ember egyből látja, hogy egy LG-t tart a kezében. Sok "új" gyártó csak koppintja a formavilágot ezért nem is lehet megkülönböztetni őket egymástól.

(#7) szupermacs


szupermacs
veterán

Rettentő gyenge, de nagyon szép darab. Nexus 4 jutott eszembe az előlapról.

(#8) DrBubo77


DrBubo77
addikt

Nektek 1 A-es töltőfej volt benne? Nekem 0,85 A-es volt dobozban.
A 3,5 mm-es jack dugalj alul található, nem felül.
Az én készülékemen nem módosíthatóak a hátlapi gombokhoz rendelt programok.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#9) batai15


batai15
félisten

Jó egy hulladék. Csodálkoznak a nagyon hogy a kisebb gyártók lassan jönnek felfelé.

[ Szerkesztve ]

(#10) #86973952 válasza szupermacs (#7) üzenetére


#86973952
törölt tag

Én is ezt néztem még korábban. Előben baromi jól néz ki, sokkal minőségibb érzetét nyújt, mint a beltartalom, és nem utolsó soron a konkurensek telefonjai (szolgáltatónál).

Nekem a kijelző egy kicsit fura, szerintem ráfér egy kalibráló app.

(#11) Bog válasza DrBubo77 (#8) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Olasz származású volt a tesztcucc, talán ezért más a töltőfej. A többi észrevételed jogos, javítottam.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#12) Obyboy válasza fattyu (#1) üzenetére


Obyboy
addikt

Menni kell a konkurencia után:Samsung Galaxy J3 (2016) :F

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#13) .Szaki.


.Szaki.
addikt

Alapvetően szerintem kifejezetten jó kis telefon, ennyi pénzért nekem megérné. A felsorolt konkurensek között sok van, ami (ahogy a cikkben is írták) nem alternatíva az átlag usernek és őszintén szólva nekem sem, szolgáltatói csomagban meg még nem is lehet rossz. A vernee, meg xiaomi telefonokról a többség nem is hallott, meg nem is fog olyan telefont venni, aminek a nevét ki se tudja mondani. A Huawei P8 Lite és a Samsung lehet alternatíva, a 4C-nél sok volt a panasz a gyenge akksira, a 4X pedig 5,5"-es, nagy telefon a K8-hoz képest, meg már nem is nagyon kapni, az edigitalnál pl már rég az 5-ös széria kapható és már a 6X is megjelent. Az LG-re sok mindent lehet mondani, de az biztos, hogy megbízható készülékeket tesz le. Android vonalon én LG-n kívül mást nem nagyon vennék.

(#14) rdt89


rdt89
addikt

Az LG annyira nem áraz túl, egyértelmű ez az árkategória nem az ő harcterülete, de attól függetlenül érdekes látni, hogy a nagy nevek is csorgatják lefele középkategóriába a telefonokat. Ez a telefon méf 10 ezret lentebb apad és tökéletes vétel lehet.

(#15) Cifu


Cifu
nagyúr

8GB belső tárhely? Ezt miért nem emeljük ki vastagon a negatívumok mellett? Fél év múlva a szokásos frissítésektől betelik a tárhely, a telefon pedig nem fog tudni mit kezdeni a helyzettel, ahogy sok-sok társa se. Igen, lehet átpakolni a dolgokat a MicroSD-re, ha éppen az adott alkalmazás lehetővé teszi. Ha nem, akkor így jártál.

Sorry, de ez így kevés. Minden szempontból, nem értem hogy kaphatott plecsnit... :(

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#16) ak76


ak76
senior tag

Kétezerháromszáz forintot megért,aláírtam a trénél a sokadik 2 évet,az asszony meg úgyis offolja egy éven belül ha veszek rá tokot,ha nem,(eszméletlenül tehetséges ha telefont kell törni) ergo jó kis telefon ez ennyiért. :D
Negyvenet ha bottal ütnének sem adnék érte...

[ Szerkesztve ]

(#17) DrBubo77 válasza Bog (#11) üzenetére


DrBubo77
addikt

Köszi a választ és a módosításokat is. :R

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#18) Luck Dragon

Egyáltalán nem tetszik, és a tudása is hagy kívánnivalót. Az árához viszonyítva.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#19) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Majdnem ugyanaz, mint az X Power házon belül, csak abban több a RAM, nagyobb az aksi. Ennek az az egy előnye lehet a másikkal szemben, hogy szebb.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#20) Departed


Departed
őstag

"Tetszett" plecsni 2016-ban 1.5GB ram + 8GB tárhely + gyenge proci + gyenge aksi kombóért, ami majdnem annyiba kerül mint egy mindenben többet adó, jobb vagy sokkal jobb Xiaomi Redmi 3s?

I mean wth?! :W

(#21) darvinya


darvinya
titán

Szolgáltató, megtoldva reklámmal… Itt van egy középáras LG, egész jól néz ki, elfér a kezemben, van rajta kamera, van benne 4G, biztos elég. Hát…

Első oldali szövegből kirít, hogy tovább felesleges olvasni.
Abban igaza van cikk írónak, hogy legtöbbjüknek elég Offline a tudása (finoman szólva, mert inkább csak tájékozatlan, mert ez nem oktaták.
Bár azt nem értem, hogy ezt miért kell oktatni. :F
Mikor jó pap is, holtig tanul.).

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#22) macskea válasza Departed (#20) üzenetére


macskea
őstag

A K8 itthon 35e-től már megkapható, a 3S meg 55e az Eustockon... Tedd párba a Vernee Thorral, ott valóban van mit mérlegelni, nem azon kell csodálkozni, hogy egy 60 százalékkal drágább telefon jobb... :F

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#23) Departed válasza macskea (#22) üzenetére


Departed
őstag

A cikkben nem ez az ár szerepelt, de valóban 35k-ért lehet kapni, ott a pont. :R
Az is új volt hogy ez már fél éve kapható itthon.
35k-ért megérheti, de szerintem akkor is magát szivatja, aki nem tesz mellé még 10-15 ezret egy sokkal kompromisszum-mentesebb telefon megvásárlásához.

(#24) Ricardo


Ricardo
félisten

Másfél giga ram, 8 giga belső tárhely. Ez komoly? Az árától függetlenül nem vennék ilyen telefont

(#25) atike


atike
nagyúr

Nem értem ezt a "Tetszett" plecsnit. Jó-jó, van neve a gyártónak, de minden csak nem jó ajánlat... Gondolom én. :)

(#26) macskea válasza Departed (#23) üzenetére


macskea
őstag

De hard core okostelefon használó nem is vesz ilyet az biztos. Vagy több pénzt szán rá, vagy bevállal némi rizikót egy új márkával, mint a Vernee. Viszont annak a rétegnek, akikről szót is ejt a cikk, tökéletes lehet, pont azon szempontok alapján, amiről írnak is a cikkben. Én sem venném meg, az biztos, de nem is a magamfajtákból áll a világ. Nekem egy x dolog a fontos, másnak más. :R

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#27) Den Hadnagy


Den Hadnagy
senior tag

Szeretem az LG-t, de ez elég harmatos.

Már egy G2 is agyonveri, bár az újonnan max ebayen van.

Pro: normális design, mSD foglalat, friss droid, gari

Kontra: harmatos vas, HD kijelző, kis akksi, kevés memória, kicsi háttértár

Szolgáltatói kínálatban, 2 év hűséggel, 10 kezdő + havi 1500 részlet mellett életképes lehet.

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#28) #86973952 válasza Departed (#20) üzenetére


#86973952
törölt tag

Szerintem ez esetben nincs gond a "Tetszett" plecsnivel. Hiszen sokkal minőségibb benyomást kelt a telefon. Érdemes élőben is megnézni.

HA jó lenne az ára, akkor lehetne "Ajánlott". Bár szerintem ezzel az árazással simán elfér a szolgáltatónál.

[ Szerkesztve ]

(#29) Crafter32


Crafter32
őstag

Sok "egyszerű" embert ismerek akik szívesebben vesznek ismert márkát olcsón, mint kínait. Hiába tud többet a kínai, a fiatalokon vagy a rendszeresen utána olvasókon kívül nem sokan tudják milyen HW kellene ezért az árért. Olcsó, ismerem, megveszem, ennyi. Plusz sokan elvből sem választ kínai márkát.

[ Szerkesztve ]

(#30) .Szaki. válasza #86973952 (#28) üzenetére


.Szaki.
addikt

+1

(#31) Csapoati válasza Crafter32 (#29) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Sokan azt se tudják, hogy a nagy márkák telefonjait is ugyanazok a szorgos kis kezecskék rakják össze, mint a Xiaomit, Meizut, stb. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#32) razorka777


razorka777
veterán

Még ha el is tekintünk a gyenge hardver, kevés ram kombótól, akkor is ez a 8 giga belső tárhely édeskevés.
Facebook, messenger, viber és már el is fogyott.:)
Én biztos nem fogom senkinek sem ajánlani.

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#33) dkface


dkface
aktív tag

Két éves SoC, 8Giga tárhely. Értéktelen telefon. Bognak köszönöm a munkáját.

(#34) davidsone válasza dkface (#33) üzenetére


davidsone
addikt

Van akinek bőven elég, köszönjük a hozzászólásod! ;]

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#35) janeszgol


janeszgol
félisten

Ennek a telefonnak a legnagyobb hibája az, mai átlagban az LG-ket jellemzi és az a kamera. Lehetne jobb. Félre érts ne essék, használható, de sajnos ilyen titulust kapott tőlem az F6, L9_2, L7_2 is. Ennél pedig több kell ma már. (Ha olyat lőne, mint a Leon, Spirit vagy G4c, annak jobban örülnék.)
Kézben fogva valóban elég minőséginek hat. Az érintője is jó minőségű.
Májusban vettem szolgáltatónál 34.500 forintért (12500, plusz 22 hónapon át havi egy ezres). Ennyit megér. Ennyiért Marshmallowot kaptam, ami akkor még kuriózum volt. Jött a nyáron hozzá frissítés (instabilitást, hirtelen merülést javított).

Volt időszak, amikor bántam ezt a vételt, de ma már talán nem. Igaz most nem használom.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#36) janeszgol válasza Crafter32 (#29) üzenetére


janeszgol
félisten

Pontosan. Ezért sikeresek a Samsung telefonok is. Ismerős a név, tuti hogy működik, szolgáltatónál van, aztán ennyi. Persze jobb a Vernee Thor, de sokat lehetett szoftver problémákról olvasni. Hát ezzel ki a fene akar szöszölni? A MIUI (Xiaomi) és az EMUI (Huawei) is csak riasztja az embereket. Amit megszoktak, azt a Samsung, LG, Sony adja.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#37) kalifa777 válasza Crafter32 (#29) üzenetére


kalifa777
tag

Igaz az idősebbek nehezebben váltanak az új márkára.

(#38) krisz67


krisz67
tag

Nekemis ugyanilyen telóm van, már kb 1.5 hónapja,és nagyon megvagyok elégedve vele. Az ergonómia valóban ideális, szép, a hardver nekem megfelelő (semmivel sem tudtam eddig megfogni), a kijelző szép, kamera is mind előlapi, mind hátlapi szép képeket csinál, egyszóval nekem nagyon bejött. :) Én csak ajánlani tudom ha esetleg valaki ilyent nézet ki magának! :) Én 42.000 Ft ért vettem a Telenor tól

Samsung J5 a cikk végén, hátsz nemtudom.... használhattam egy darabig és szerintem nemjobb mint a K8 (4G).
A hátlap egyszerűen katasztrófa a J5 esetén, gyűjti az ujjlenyomatokat, csúszkál az ember kezében mint a fene, meg igazából a hardverileg sem jobb.. annyi hogy van az elején egy vaku azt kész

Mindez persze az én véleményem csak :)

Üdvözlettel: Rapi Krisztián

(#39) nagy@gmx.com


nagy@gmx.com
tag

"Botrányos akkumulátoridő! Naponta kétszer kap töltést mert 6-8 óra alatt lemerül úgy, hogy hozzá sem érek! Sajnos a magyar és külföldi fórumokon ugyanerre panaszkodnak a felhasználók!"

"Az akkumulátor probléma valós sajnos! Amúgy az itt fellelhető specifikáció téves ugyanis micro helyett kettő darab nano sim kell bele!"

Az egyik hazai műszaki áruház, termék értékelése közt találtam.

[ Szerkesztve ]

(#40) Remekelek28 válasza Csapoati (#31) üzenetére


Remekelek28
őstag

De attól még az egyik kinai másik a lényegesen fejlettebb koreai. Az összeszerelés teljesen mindegy hogy hol zajlik,a tervezés a lényeg.
Hiába van audink meg mercédesünk,semmi közünk hozzá,mi csak a gépsorokat állitjuk.

(#41) janeszgol válasza nagy@gmx.com (#39) üzenetére


janeszgol
félisten

Erről már írtam, hogy jött rá javítás. De az MM (Google cuccok) alapból zabálja az akksit.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#42) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Köszi a tesztet.

(#43) Mtbsrác


Mtbsrác
senior tag

Értesítési led van benne? Mintha nemláttam volna a leírásban, vagy csak átsiklottam felette :D

(#44) DrBubo77 válasza Mtbsrác (#43) üzenetére


DrBubo77
addikt

Nincs benne.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#45) Blackmirror válasza Bog (#3) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Szerintem jól döntöttél (megint). Megérdemli a tetszett plecsnit, egy egyszerű kis alap telefon, az én szolgáltatómnál céges tarifához (amihez nem jár túl sok kedvezmény a készülék árából ) kb 35 ezer sárkánytojás, az ennyit ér, anyukának jó lesz ajándékba.
Ezt azok is fogják venni akik szolgáltatónál vesznek telefont főképp.

iPhone X@R, iPad Pro

(#46) KoryHu válasza Obyboy (#12) üzenetére


KoryHu
aktív tag

J3 2016 a Spreadtrum-mal és a Mali 400 MP2-vel ? :)

Hát az szerintem ennél érezhetően gyengébb mint ez, memória kártyára se lehet telepíteni, és pl. az én szolgáltatómnál jelenleg 6000 Ft-tal drágább is (ezeket úgyis főleg szolgáltatónál veszik), ráadásul a két mobilarena teszt alapján, annak ellenére, hogy a Samsungban jóval nagyobb akku van (2600-as) kevesebb képernyő időt tud azzal a Spreadtrum-mal, mint ez az LG.

[ Szerkesztve ]

Nem öreg, csak régebb óta fiatal.

(#47) forgonati


forgonati
őstag

Az az alsó káva bakker :W

Amúgy az LG előszedte a Nexus 4 formatervét valahonnan a fiók mélyéről? A körbefutó sötét króm sáv, a kétoldalt enyhán lehajló üveg és az előlapi hangszóró kialakitása, úgy ahogy van Nexus 4.

Az 1,5G RAM meg már elég karcsú, a konkurencia már simán ad 2GB ramot.

Keelah Se'lai!

(#48) macskea válasza janeszgol (#36) üzenetére


macskea
őstag

Azért szerintem a Huawei már bőven A brand Európában is. Legalábbis ritkán futok bele olyan emberbe, aki ne ismerné, ha telefonról van szó. Persze van az abszolút másik véglet is, aki még mindig ott tart, hogy Nokia meg Ericsson, esetleg Siemens, aztán kerek szemmel néz, ha azt mondja az ember, hogy bizony ilyen állat pedig nincsen. :)

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#49) Maximum1


Maximum1
őstag

Kicsit megkésett ez a teszt, olyannyira hogy 20-25ért szórják a neten a szolgáltató álltal zárolt példányokat, 35 ért a függetlent.
Kollégám vett egyet 20 ezerért, fejemet fogtam amikor olvastam az adatokat róla.
Pozitív csalódás ért, meglepett a LG K8!
Ennyiért teljesen rendben van ez a gép, szép a kijelzője, jó a fogása, nem recseg és még a sebessége is tetszett, multitaskingot is jól bírta, 6.0 android bagóért 1-2 év garival.

Kintről rendelve is min 80$ ez a színt + az áfa és van egy kínai garid

[ Szerkesztve ]

(#50) DrBubo77


DrBubo77
addikt

Nem egy csúcstelefon, de a középkategóriában teljesen megállja a helyét.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.