Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Ki is mondta, hogy remek vétel lesz? :D Nem látom a jelentkezőket! :D

(a topik zárható szerintem)

[ Szerkesztve ]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#2) thungoozka


thungoozka
kezdő

:)) LG Q6? Az egyetlen jó tulajdonsága a fémkerete volt, minden másban vérzett: lassú, éhes, gyorsan melegedő, extrém könnyen karcolódó szakóca volt, életem legrosszabb vétele (a huawei y200 után :D) volt, és sajnos a K61 esetében se látok fejlődést. Tévét, monitort, hifit még mindig szívesen veszek tőlük, de telefont... :(

+ A cikk végén: a dzsunkafonokkal meg nem érdemes versenyezni, csájna a végtelen trash raktáraival olyan előnyben van az árversenyben, hogy egyszerűen értelmetlen beléjük állni (igaz, meg venni is).

(#3) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Régen mindenjobbvót.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#4) elfelejtette válasza thungoozka (#2) üzenetére


elfelejtette
veterán

Most is Q6-ot használok, mivel nem használom olyanra a telefont, amire a Q6 ne lenne elég, és nem találtam olyat, ami hasonló méretben emberi áron megérte volna, hogy lecseréljem rá.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#5) szkaroly


szkaroly
senior tag

Ez a tesz bemutatta hogy mi a gond a LG-vel. De írhattam volna a Htc-t vagy Sony-t is. Néha az az érzésem ugyanaz a pár ember vezeti mindhárom céget. :U

Poco X3 Pro

(#6) rdt89


rdt89
addikt

Ez még a feléért is drága lenne. Pofátlanság ez az ár ezért a "valamiért"! Van bőr a pofán. :Y

(#7) Zé.


Zé.
tag

Kiváló készülék lesz karácsonyi ajándéknak, az időseknek!

Megfizethető ára, (most a Dual 94 K ) megbízható magyar szervíz háttere, szinte életük végéig kitarthat, --- rétegtelefon az öregeknek.
A kinai dömpingel, és kedvező áraikkal nem lehet versenyezni.
Manapság a legjobb készülékek ára jellemzően nagyon megemelkedett. Sajnos, leértékelődött a forint, megnőttek a komolyabb készülékek árai, nőt az árszakadék.
Az LG legjobb, V60 drága rétegmobil, nálunk nem számottevő. A középkategóriás
Soc Velvet is v.-szeg 300K környékén indul majd. Ennyiért egyik sem lesz idehaza
népszerű!!! Minden gyártó próbálkozik ezért az olcsóbb, jóval szerényebb tudású
belsőt valahogy eladhatóvá, külsőleg kívánatossá tenni. Meg is variálják, kavarják,
mint a konkurens samu, a Galaxy lite legújabb variánsokkal.
Kénytelen az LG is hasonlóan, csak olcsóbban --- vagyis még szerényebb tudásúakkal,
sokkal szerényebb specifikációkkal...
A hozzáértők egy kis csoportja egy kis mosollyal, --- lapoznak egyet, de ha a szolgáltató
fölveszi kínálatába, olcsósága okán, az idősebb, nosztalgia vásárlók talán megveszik...
Náluk nem gond a lassúság, az IPS, az OIS hiány, az unoka meg ami kell, nagyméretű
ikonra kiteszi, és jól látható minden, szemüveggel....
Az LG most optikai tuninggal próbálja kívánatossá tenni, - számomra sikertelenül... :(
Egy régi fotós közmondással búcsúzom az LG optikai stratégiájától:

,,A forma fontosabb a tartalomnál"...

(#8) joey04


joey04
titán

pont a duplájába kerül, mint amennyiért sikeres lehetne.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#9) mongoose66


mongoose66
tag

Mai napig az LG q6 ot használom. Lassan 3 éve.semmi baj nincsen vele kivéve talán az hogy kicsit gyorsan merül az aksija de 3000mah -ától ne várjunk sokat.
A másik bajom vele hogy kicsi a képernyője de ez nem a telefon hibája hanem az én igényem megváltozása. Képernyője, kialakítása tökéletes. Sőt az LG rendszerrel is tökéletesen meg vagyok elégedve. Talán annyi hogy picit akadozik a world of tanks.
De például a call of duty Mobile és a Mobile legends tökéletesen fut rajta. De minden másra tudom használni és nem akadozik.
sőt a katonai szabványnak megfelelően nem is nagyon törik, párszor már földhöz vágtam mérgemben. És akkor se a telefonra voltam mérges.
Összességében három évvel ezelőtt életem legjobb döntése volt.

I have spooken!

(#10) scyllarus válasza joey04 (#8) üzenetére


scyllarus
veterán

Van nálam egy Honor 8A. Ingyen kaptam a T-től, de a listaára 37k lett volna. Ugyanez a Soc, 3GB ram, HD kijelző. És teljesen használható, az akkuja 3-4 napig simán kihúzza. (Sok telefon, email, Teams, Kaizala, cégesként használom.)
És feleennyibe sem kerül, oké, nincs 5 kamera, de nekem nem is kell. Drága és valamit elszúrtak a szoftverrel is, ha akad.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#11) #31600896 válasza thungoozka (#2) üzenetére


#31600896
törölt tag

LG Hifit? Hát volt egy CK43-hoz szerencsém, de sokkal unalmasabb, mint a régi Panasonicom volt. Hangzásban is silány. Másnak már tönkre is ment jótállás lejárta után, én szerencsére még előtte túladtam rajta.

(#12) Amerigo57


Amerigo57
őstag

A teszt jó lett , köszi.

A tesztben szereplő képek alapján nem rossz a kamera rendszere ,
de a videókat , gyenge minőségen csinál.

(#13) ama112


ama112
csendes tag

:D tetszetős

(#14) SkyLine3000 válasza szkaroly (#5) üzenetére


SkyLine3000
addikt

" Néha az az érzésem ugyanaz a pár ember vezeti mindhárom céget. :U"
Én ezt a mondatot egyetlen szóval egészíteném ki és akkor jók vagyunk :D :
Néha az az érzésem ugyanaz a pár ember vezeti félre mindhárom céget. :U

(#15) jeni


jeni
félisten

Gond akkor van ha használni kell. :DD

(#16) Térerő


Térerő
csendes tag

Használható alternatíva azoknak akik nem szeretnének támogatni a Kínai Népköztársaságot ...
Már csak az iPhone, Samsung, Sony, LG maradt .
Egymást érik a kínai telefonokat érintő kémprogram hirek.
Meddig kell még ezt a dömpinget eltűrni? :W

(#17) radírfej válasza SkyLine3000 (#14) üzenetére


radírfej
senior tag

Azért az érdekes, hogy hülyék Taiwanon, hülyék Kóreában és hülyék Japánban is (európában már sokkal korábban hülyék voltak)... vagy az van, hogy a kinai cégek a globális versenyben olyan előnyöket élvezhetnek, amiket senki más nem tud. így lehet olcsóbb mindennél a xiaomi és a huawei meg az összes többi kínai. egyenlőre a Samsung és az Aple tartja magát, de idő kérdése és ők is betérdelnek, mert nem lehet versenyezni a Kínai állammal.

Másolat másolatának a másolata, de eredetileg is ilyen volt.

(#18) Viktor0610 válasza Térerő (#16) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ezt a stílust ne erőltesd.
Semmi szükség ilyen hozzászólásokra.

A többieknek.
Jó lenne, ha nem menne el a topik Kína vs. világ irányba.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#19) radírfej válasza Viktor0610 (#18) üzenetére


radírfej
senior tag

:R

Másolat másolatának a másolata, de eredetileg is ilyen volt.

(#20) Polarstar válasza radírfej (#17) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Kína megváltoztatta a kereskedelmi játékszabályokat. Nem piaci alapú a kereskedelem fejlesztés, hanem egy szépen körülbástyázott ideológiával megtámogatott színtiszta hátszél.
Olyan mintha villany bicajjal mennél a maratoni futók ellen. Esélytelen vagy!
Se az indulásnál, sem a rövidtávon, sem a középtávon, sem a hosszútávon.
Ennyi.

Én szóltam, hogy zárható a topik.. :D

[ Szerkesztve ]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#21) radírfej válasza Polarstar (#20) üzenetére


radírfej
senior tag

sajnos.

Másolat másolatának a másolata, de eredetileg is ilyen volt.

(#22) Zé. válasza Polarstar (#20) üzenetére


Zé.
tag

Ne menjünk olyan messzire! Nálunk is látunk karón varjút!
,,Nem piaci alapú a kereskedelmi fejlesztés, megváltoztatta a játékszabályokat"...

Csak itt nem telefon, hanem szálloda!... Hmm.. [link]

(#23) radírfej válasza Zé. (#22) üzenetére


radírfej
senior tag

ajjaj. tényleg ki fogunk kapni a moderátoroktól. ugyanakkor ez az LG K6- ról is sokat elmond, mennyire érdekes. vagy inkább érdektelen.

Másolat másolatának a másolata, de eredetileg is ilyen volt.

(#24) Zé. válasza radírfej (#23) üzenetére


Zé.
tag

Az LG régóta gyárt olcsóbb ,,néptelefont" csak nem reklámozta, s a csökkenő eladások
miatt bezárult a kör. Az anyavállalat áttételesen részben fedezi a mobil részleg költségeit.
Fejlesztésre persze már nem jut, pedig nagyon jó ötleteik vannak mind a mai napig.
Nagy kár, hogy nem akarják kidolgozni, a V60-cikk, hsz.-ben irtam róla részletesebben. Sajnos, a régi, elcsúszott dolgaik miatt már nem akarnak semmit kockáztatni.
A másik, reménykeltőbb készülékük, a Velvet lehet inkább sikeresebb, de az egy külön
fejezet lesz.

(#25) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Basszus kiadnak egy akadozó,dadogó cuccot horror áron. Nem tesztelik előtte? Nem látják,hogy ez kaka??! Menjenek is a levesbe! Vérlázító mit tesznek le a középkategóriába.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#26) Hallosz


Hallosz
senior tag

Lapozzunk... :(

Mert lakni, muszáj.

(#27) cskamacska válasza Polarstar (#20) üzenetére


cskamacska
addikt

De a kis sárgák raktak bele Snapdragon 450 analóg MediaTek SoC-ot legalább SD636 helyett?
Az északi pártközpontban határozták el hogy béna képeket lőnek egy olyan szenzorral ami tavaly még felső kategóriásnak számított, és olyan más kamerákat tesznek mellé amelyek teljesen használhatatlanok? Maga Micimackó rendelte el hogy a Q61-en csak Droid 9 lehet, az is a hardverhez nem illő optimalizálással?

Szerintem meg újra kirobbanó hideghábórúval együtt járó propaganda bevitte kendéket az erdőbe. :U Ez a telefon nem csak drága, de gagyi, túlhaladott, és drága.
Ha a tavalyi balkán fridaykor szórt Mate 20 Lite nem 26 ezer, de több mint fél évvel később dömpingmentesített 96 ezer lenne most szolgáltatónál, akkor is jobb ajánlat lenne mint a Q61. :P

De érted, ezt nem a mocskoskínai telefonok, de a legmainstreamebb tavalyi Samu A50 is leveri, mint vak a poharat...

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#28) janeszgol


janeszgol
félisten

Egy komoly pozitivuma van, ami teljesen mas szinben tunteti fel a telefont. Nem kotelezo megvenni.
Amugy total kuka.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#29) batai15


batai15
félisten

Úgy látom idén a Mtk fog az alsó kategóriás telefonokban szerepelni.
Egyébként kedves lg, kedves htc , és sony , mi van veletek ?
Ezek a gyártók régebben nagy nevek voltak,
Ráadásul olyan dolgokba mint a htc sense felület amitmindenki imádott , lg kamerás képességek vagy sony minősége.
Kínos hogy ennyire dilettans vezetősége van ezeknek a cégeknek.
Inkább meg se jelent volna ez a készülék sem

(#30) Polarstar válasza cskamacska (#27) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Ez pont az az elgondolás amit a HTC is csinált a majd 200ezer forintos Desire telefonokkal.
Szép, fasza, de jaj!!! mi a bánat van benne??? Több éves proci??? :W

De azt mondták, hogy jó lesz és szépen mosolyogtak a modellek a képen. Hát nem frankó?? :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#31) janeszgol válasza batai15 (#29) üzenetére


janeszgol
félisten

Most is nagyok. Nagy sz@rok. :)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#32) rigoberto


rigoberto
őstag

Azért az az alsó káva bitang izmos lett/maradt/vót. ;]
LG-éknél nem jönne rosszul egy fiatal dizájner, ez a mostani kb. 10éve nem tud/akar a mai igényeknek megfelelni.

(#33) Zé.


Zé.
tag

K61: Grafikus chip: PowerVR GE8320 GE8320 [link]
V60: Grafikus chip: Adreno 650
Ez a mobil már a vásárlók megtévesztése kozmetikázással kategória! :Y
Lapozzunk...

(#34) DraXoN


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

LG V20, 1 hónap híján 3 éve használom, 4 éves modell lesz szeptemberben...
de fogalmam sincs mire cseréljem... télen kapott emiatt új akkut, de előbb-utóbb kellhet utód.. csak mi... az új sonyk tetszenek, az árukat leszámítva.. de szinte minden telefon "féltégla" (mondjuk ez a v20ban se tetszik a mai napig, "túl nagy").

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#35) doooo


doooo
veterán

Agyonverték a P35-tel... A 2 megapixeles makrókamerát meg még mindig büntetném.
És kb. ennyi ami elmondható róla. Kár.

(#36) erahurka


erahurka
félisten

LOL valamit nagyon elszartak ezen a kamera szoftveren. A sima 12 MP-s képek szörnyűek, leméretezve a 48-as viszont baromi jó. :Y

(#37) Zé. válasza DraXoN (#34) üzenetére


Zé.
tag

Márkán belül, --- a hosszított stílusú Sony formához hasonlóan - talán a Velvet lehet...
Kb. 7 mm-el hosszabb csak.
Márkán kívül meg bármi, -- de ha a V20 szériából gondolom, hogy exkluzívabb a cél, ---
akkor talán lehet akár az Augusztusban megjelenő Galaxy Note 20 Lite is ...

(#38) francz'70 válasza thungoozka (#2) üzenetére


francz'70
aktív tag

Lg tévét? Kösz, de soha többet. Egyedül az oled, (ha ott is épp nincs probléma) de azt is csak sötét helyiségben, különben egy óra állókép és ott a ghost, .....oszt kuka.
....a mobil részleg meg no comment. :F

Az utóbbi években az Lg márkanév (sajnos egyre több területen) számomra már rég nem a minőségről szól. :(((

(#39) Remekelek28 válasza francz'70 (#38) üzenetére


Remekelek28
őstag

Azért mert volt 1 rossz minoséged tőlük,még nem rosszak a termékeik. Tavaly adtam el a 10 éves lcd tv met hibátlanul,sose látott szervizt. Itt a 12 éves klimám és működik. Szüleimnek 10 éves a mosógépük hibátlan. Viszont volt nekünk is egy 3 éves lcd tv ami panelhibás lett koment belőle 2 sor led. A szerelő azt mondta azért mert maxra volt állitva a fényerő. Amit nem szabad.
Tehát nekünk is volt kuka termékünk,ami vagy a mi hibánk volt vagy nem. De emiatt nem mondom azt h nem vestek többet lg t. Más gyártonal is vannak hibás darabok.

(#40) Namelesske


Namelesske
addikt

A képeket kiragadva One UI is lehetne.

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#41) francz'70 válasza Remekelek28 (#39) üzenetére


francz'70
aktív tag

Azért mert volt 1 rossz minoséged tőlük,

Sajnos nem egy volt, 2 tévé, 2 telefon, 1 mikró.
De mint írtam az "utóbbi években"
A példáid is 10-12 évesek, az akkori termékeikkel nekem sem volt problémám, nem úgy mint az elmúlt 3 évben.

(#42) #45559552


#45559552
törölt tag

Azért picit túlzás az egész LG brandet leírni emiatt...

(#43) cskamacska válasza Remekelek28 (#39) üzenetére


cskamacska
addikt

Mondjuk a tapasztalatod pont az, hogy a régi LG termékek jók voltak, amit ez a cikk sem cáfol meg, mert az LG mobilos részlege sem az Optimus 3D és a G1 idejében tülekedett az utolsó helyért.. :DDD

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#44) Remekelek28 válasza cskamacska (#43) üzenetére


Remekelek28
őstag

Van mostani telefonom is. Semmi baja. 3d s tv m is van nincs 5 éves az is hibátlan. Tény,hogy a bonyolultabb technologia hamarabb el is fog romlani,de ez minden gyártóra igaz.

(#45) LacTom


LacTom
csendes tag

Sziasztok,

Szolgáltatótól 52 ezerért sem éri meg szerintetek?

Nincs nagyon tapasztalatom LG telefonokkal, faterom egy K40-et használ, szoktam fogni néha a kezemben, teljesen korrektül össze van rakva. Nekem lassú lenne, de az ő felhasználási szokásainak tökéletesen megfelelő.

Néztem a készülékről egy Magyarósi Csaba tesztet, egész jókat mondott róla. Mondjuk ő ős iPhone-os úgyhogy lehet fizetett videó volt :D

(#46) janeszgol válasza LacTom (#45) üzenetére


janeszgol
félisten

Én nem venném meg annyiért sem a gagyi hangfelvétel miatt. Meg a HW sem ér ennyit. De alap dolgokra megfelelő lehet.
De nincs a szolgáltatónál ennyiért egy Galaxy A, vagy egy Huawei Honor telefon?

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#47) LacTom válasza janeszgol (#46) üzenetére


LacTom
csendes tag

Biztos van, de kínait nem szeretnék, a Samsung-nak pedig nem vagyok nagy rajongója.

Mondom ezt úgy, hogy most egy P20 Lite-ot gyűrök, és korábban volt Samsung-om is :D

Csak kíváncsi voltam, mert a mostanit két éve 71 ezerért vettem, úgyszintén a Telenor-tól, és most egy huszassal olcsóbb lenne egy 4/128-as készülék. Persze tudom, nem csak ezek számítanak.

(#48) janeszgol válasza LacTom (#47) üzenetére


janeszgol
félisten

Ha nem kell sem Samsung, sem Huawei/Honor, sem Xiaomi, akkor két lehetőség marad:

Nokia 7.1: SoC-ben erősrbb, viszont csak 3/32 kiszerelés, és frissítés sem biztos, hogy várható már rá. Kamerában jobb.
LG K61s: gyengébb SoC, de 4/128. Ha nem játszol, akkor a több memóriának nagyobb hasznát veszed. Viszont kamerában is alulmarad.

Inkább fontold meg a mellőzött márkák valamelyikét. :)

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#49) doooo válasza LacTom (#47) üzenetére


doooo
veterán

Hát tényleg nem csak ezek számítanak, egy 4/64-es, de sokkal jobb SoC-vel szerelt mobil jobban megérné mindenféleképp. Például 60k-ért van Telenorban Xperia 10 Plus. Megvannak a hibái természetesen, de biztosan gyorsabb és erősebb, mint ez, illetve nem kínai és nem Samsung... Mondjuk még mindig a Samsung a legtöbbet adó ennyiért, ami nem kínai. Van A70 61-ért (ami megéri a 9k felárat, hisz mindenben a legjobb a felsoroltak közül), van 42-ért A50, ami szintén jobb az LG-nél, és még 128 gigás is; meg van az A41, ami a 56k, 64 GB a tárhely, de szintén erősebb az SoC. A Telenor S díjcsomagban néztem, mivel abban láttam 52k-ért ezt az LG-t.

(#50) cskamacska válasza LacTom (#45) üzenetére


cskamacska
addikt

Kevesebb Youtube hirdetést, és több GSMArena K40-Q60-Q61 összehasonlítást kellene lesned. :P

Ha K40 lassú volt, akkor a Q61/K61 az lesz, teljesen felesleges ilyet venni. Pláne hogy 2 hónapja a Telekom Nova 5T-t(=Honor 20) adott pontosan ilyen áron. :))
Telenornál Samu A50, Nokia 7.1, P30 Lite, Redmi Note 8T ára FÖLÖTT :Y van árban a K61, bármelyik és mindegyik jobb telefon mint ez. :U

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.