Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zsolto


Zsolto
őstag

Hihi, ez jó rövid teszt, seperc alatt végignéztem :))
Viccen kívül: hol van a tartalom? :U

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#2) DarkByte válasza Zsolto (#1) üzenetére


DarkByte
addikt

Hiba a Mátrixban. Gyorsan ki is ugrom az ablakon. :DD
Gondolom hamarosan feltöltik majd :)

[ Szerkesztve ]

(#3) qfm


qfm
senior tag

Oké hogy 20. felvonás, de azért legalább egy kép lehetne a telóról :DDD

Na mindegy, majd lesz tartalom is :))

[ Szerkesztve ]

(#4) kaller1


kaller1
veterán

Gondolom idő előtt került ki a linkje,tartalom még nincs mögötte....:)

qfm: Talán ez lenne az....:D

[ Szerkesztve ]

.::> <::.

(#5) AS


AS
félisten

Ez lesz a LG következő borzalma ( a kominikátor után ( értem kicsi a kijelző tv-s telonak normális?

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#6) dragontiger válasza kaller1 (#4) üzenetére


dragontiger
tag

holnap már biztos olvashatjuk a tesztet :)) (vagy előbb :DDD )

(#7) Bocha


Bocha
HÁZIGAZDA

Mostmár cikk is van.. :U
;)

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#8) joey04


joey04
titán

ekkora kijelző meg a TV...hát ezt most nagyon elcseszte az lg.és még ronda is.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#9) DarkByte


DarkByte
addikt

Ezek szerint nem járna semmilyen DVB-H tesztelési lehetőség a sajtónak? :F Mondjuk most hirtelen nem is tudom hogy megy-e teszt DVB-H, az MPEG-2 -es DVB-T a hónap végétől leáll, a H.264 -es HD teszt sugárzás pedig egyenlőre megy párhuzamosan. Lehet hogy ezeket látná a telefon? :F Mondjuk egyrészt fura lenne ha a DVB-H -ra m1 HD néven pakolnák ki ezt a csatornát, mivel úgyis visszatömörítik kisebbe, másrészt ha meg a DVB-T próbasugárzást látta az hogyan lehetséges? :F

(#10) Bocha válasza DarkByte (#9) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Elírtam, DVB-T-s a cucc. Elég ellentmondásos infók voltak róla a neten. Javítottam, köszönöm!

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#11) mark75


mark75
senior tag

Drága,és még sorolhatnám................ :O

(#12) BlueBunny


BlueBunny
csendes tag

Ez egy az egyben mehetne a hetvenes-nyolcvanas években forgatott Mission Impossible sorozatba! A formaterv is olyan, meg maga a koncepció, hogy egy kis dobozban egy még kisebb képernyőn tévézünk, meg még kamera is van benne, meg antennát kell kihuzigálni belőle.

kleine scheisse gute scheisse - http://everybody.reads.it

(#13) sekli


sekli
addikt

Hát ez nem lett egy túl jó cikk, jó, a fóliát nem veszitek le a partner miatt, aki adta a telefont rendben, de hogy a TV-t nem tudjátok kipróbálni, így szerintem nincs értelme..., mindenki látja, hogy az a telefon tök nulla, és még ronda is, egyetlen pussz, amit tudhatna az a TV, jó persze nekem sincsenek illuzióim a minőségével kapcsolatban de mégis...

(#14) --Nozbert--


--Nozbert--
aktív tag

2 colos kijelzőn TV-zni. Ez ám a paradicsom! :DD
De most úgy komolyan,elfért volna ott egy 2,4 colos darab is,nem? Nem lehet olyan nehéz TV-zés közben oldalra fordítani a telefont. :C

[ Szerkesztve ]

/\/0zb3/27

(#15) --Nozbert--


--Nozbert--
aktív tag

Bocs,ezt kifelejtettem az előbb:

Szóval a kamera most akkor fixfókuszú,vagy autofókuszos?
Csak mert a Külső jellemzésénél FF van írva a Multimédiánál már AF.

/\/0zb3/27

(#16) RexpecT válasza sekli (#13) üzenetére


RexpecT
addikt

Jó cikk csak rövid.Viszont éppen elég arra hogy tudd,hogy ez a cucc nem ér meg ennyit,

(#17) Mamuska


Mamuska
őstag

Ez is egy szemét LG, amiből mostanában kaptunk egy párat.

(#18) amanoba


amanoba
őstag

Sajnálom a tesztelöt,kér volt erre a vacakra egyáltalán az idöt és energiát rászánni.. :O
Használhatatlan,és nemcsak a tv-sugárás nemléte miatt, hanem a szégyelnivaló kijelző és összeszerelés miatt is.. :(
és még pénzt is kérnek ezért..

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#19) Magnum_


Magnum_
nagyúr

hát nem nagy kedvvel álltatok neki a tesztnek, ami érzödik is :P

de a megfelelö konkluziot levontam :D

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#20) Zsolto


Zsolto
őstag

Oké, meg van bocsátva a dátum-elírás (nem mintha egy percig is haragudtam volna érte) -- tényleg elég süketül néztem a monitoromra, mikor ráklikkeltem az RSS-feedre :DD

Hát ez a teló meg... nagyon szűk rétegmodell, én nem bánom, hogy ilyesmit is gyártanak, de ez itt kicsit el van tévedve, mint pingvin a Szaharában. Lehet, hogy az MGSM-nél is előbb-utóbb levélnehezéknek fogják használni, mert valszeg nemigen fog elkelni. De jó volt rácsodálkozni, hogy ilyen állat is van, köszi a bemutatót!

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#21) iziboy


iziboy
csendes tag

Akkor ebben most van FM-rádió?
Mert a cikkben úgy szerepel, hogy nincs de a specifikációknál van. :F

(#22) BloodRay


BloodRay
veterán

Ez is a vicc kategória...
Fel nem tudom fogni, hogy komolyan pénzt öltek ilyen készülék tervezésébe és gyártásába.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#23) Puma K


Puma K
veterán

Ki lesz az a vadbarom aki ilyen "telefonamibenvantévét/hordozhatótévéamibenvanmobilt" fog venni... :C

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#24) copin


copin
őstag

Lehet hogy nem figyeltem, de ezt hova szánták?

(#25) iknight


iknight
senior tag

m1, az m2, a duna TV és az Autonomia ezekért az ütős csatornákért már megérte megvenni :DDD Legalább már RTLklub vagy tv2 lenne...

Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

(#26) copin


copin
őstag

XD Engine Nem tudom, hogy ez a mobilos verzió mennyire volt észrevehető a kijelzőn.

(#27) csab2


csab2
veterán

Lehet, hogy én vagyok a láma, de a dvb-t is fizetős? Ahhoz nem kell előfizu nem? A közszolgálati csatornák ingyenesek. Bocs, ha hülyeséget írtam.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#28) DarkByte válasza Bocha (#10) üzenetére


DarkByte
addikt

Értem. Én nem ismerem szóval csak a logikai ficam miatt írtam amit. :) Viszont ebben az esetben meg az az érdekes hogy miért nem tudtad nézni a műsorokat, a nem HD adások ugyanis október 31. -ig még MPEG-2 -ben mennek ami DVB-T -nél a legrégebbi formátum. :F (és igazából e-miatt ha csak azt támogatja ez a mobil nálunk használhatatlan lesz TV -zésre, mert hazánkban H.264/AVC lesz a formátum)

#27: igen, a DVB-T ingyenes, legalább is a most fogható adók mind, decembertől lesz két kódolt adás a ténylegesen indulón, és kb. fél tucat szabadon fogható.

[ Szerkesztve ]

(#29) Womb


Womb
senior tag

Elméletileg használható és szerethető is lehetne a cucc,egy kicsit nagyobb képátlóval,és normálisan funkcionáló tv-vel,mindezt olcsón.Kirándulóknak,horgászoknak nagyon klassz kis másodlagos készülék lehetett volna belőle.
Szerintem az ötlet nem halott,de ebben a formában még csak ötlet.

(#30) Womb válasza Womb (#29) üzenetére


Womb
senior tag

Mi ez a rakás szóköz???
Ennyire késő lenne??Ráaludtam a space bill-re....eh....

[ Szerkesztve ]

(#31) Typhoon47


Typhoon47
őstag

azt a mocskos :DDD
gyorsan végiglapoztam a cikket, és láttam, hogy oké szar , ronda, és szar, de amikor ránéztem az árra :Y milyen okból költenék ennyit egy ilyen szörnyetegre :F
komolyan mondom, felkéne hívni az LGt, hogy ezt mostmégishogy? :(

"Education is important but big biceps are importanter"

(#32) ádyz


ádyz
addikt

Ez a japóknak készült, ez egyértelmű. :(

(#33) csab2 válasza DarkByte (#28) üzenetére


csab2
veterán

Akkor nem értem, hogy Bocha miért nem tudta kipróbálni? Valami olyasmit említ, hogy nem volt előfizetése. De ez nem dvb-h. Ezért nem értem a dolgot.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#34) c45 válasza csab2 (#33) üzenetére


c45
csendes tag

Nemis olyan olcsó !!

Siemesns C45 az én életem.............

(#35) Bocha válasza csab2 (#33) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Egyszerűen nem jöttek be az adók, és nem beállítás kérdése volt a dolog.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#36) aXXon válasza Bocha (#35) üzenetére


aXXon
senior tag

Ennek az lehet az oka, hogy valószínűleg a telefon csak mpeg2-t tud, a magyar adók meg mpeg4-ben jönnek - legalábbis én így sejtem.

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#37) csab2 válasza c45 (#34) üzenetére


csab2
veterán

Ezt most mire válaszoltad?

[ Szerkesztve ]

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#38) csab2 válasza Bocha (#35) üzenetére


csab2
veterán

"előfizetés híján nem tudtam kipróbálni"
Én csak ezért nem értettem. Most már tiszta. Tehát nem előfizetés probléma volt, hanem más. Valószínűleg az, amit az előttem szóló írt.
Köszönöm!

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#39) csab2 válasza aXXon (#36) üzenetére


csab2
veterán

Valószínűleg igazad van. Így már tiszta a kép. Köszönöm!

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#40) copin válasza csab2 (#37) üzenetére


copin
őstag

Szerintem ő ipod00. Nemrég kérdezett valamit a topikban a C45-ről. Annak a regjének annyi volt és most ezzel jött vissza. Logikus nem?

Amúgy a német tesztekben összességében jól szerepelt, ha hinni lehet az oldalnak. Egy tetszett pecsét lett volna itt a 4-es értékelés gondolom. Bocha-t viszont nem bűvölte el, hogy őszinte legyek engem sem. 3 éve 2.4"-al mutatkozott be az 1-seg. Azóta is ez a minimum a mobilos TV esetében, szóval ez csak tönkre tenné az ember szemét és nem is használja ki a felbontásból eredő lehetőségeket.

ádyz Nem oda megy.

[ Szerkesztve ]

(#41) bringa béla


bringa béla
csendes tag

hátttőőő... :((
kicsit sovány ez a teló, föleg a kijelző, annak ellenére, hogy eredetileg tv nézésre tervezték...

(#42) 1010


1010
őstag

de gaz hogy megint nme tudtatok kriprobalni a tv funkciot
most mehetek youtube ra nezegetni
ilyenkor legalbb egy ilyen videot bethetnetek

egyebkent nem DVB-H veletlenul a DVB-T ha jol tudom nem fizetos

[ Szerkesztve ]

(#43) Faresz76


Faresz76
csendes tag

Bár nem 2008-van, és jócskán eljárt az idő azóta, én a teszt ellenére megvettem.
De jól tettem...... Kivételesen elegáns forma, nagyon szép kijelző ( és nem kicsi ), a tv pedig áldás. Apropó tv.... Sajnos itt a nyugati határszélen nem jön be magyar adás de a horvát igen. Szaggatásmentes az adás, külön állapotjelző a tv térerőnek, a hang viszont egy hangyányit halk. Basszus az valóban nincs de ekkora hangszrótól nem is várom el.
A mellékelt hesdset hangosabb de sajnos itt sincs elég basszus. Az eq. kicsit segít "Rock" hangzásnál. Ha valaki 3.5-es jack átalakítót vesz hozzá akkor valószínű más fülessel jobban szólna ( ezt nem próbáltam ). A Kg 800-as csatlakozója az ugyan ez úgyhogy lehet venni hozzá átalakítót. A Tv ről még annyit hogy sikerült magyar HD adást befognom Nagykanizsa közelében de sajnos csak hang volt kép nem. A gyári csengőhangok elég vérszegények de mp3-ből bármit rá lehet tenni manapság. A melléket mini cd sajnos az asztali gépen nem olvasta be. Usb-vel összekapcsolva felismerte mint háttértár.

(#44) Faresz76


Faresz76
csendes tag

[link]

[link]

[link]

... ja és mostanra 21.990 Ft ért meg lehet venni szállítással :D

[ Szerkesztve ]

(#45) majerl


majerl
csendes tag

Nem tudjátok lehet-e nálunk ilyen készűléket Mpeg4 tunerrel (tehát magyar adások
vételére alkalmas dekóderrel) valahol vásárolni ?

(#46) Faresz76


Faresz76
csendes tag

Még most is tökéletesen működik. A hátlapja viszont veszélyesen karcolódik arra vigyázni kell.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.