Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hodostamas


hodostamas
addikt

Hát pedig az advanced task killer eléggé meg tudja gajdítani a telefont :)
Szóval talán azt kéne mellőzni elsőre.

(#2) jorgi22


jorgi22
tag

Hasonló tapasztalatokat szereztem én is a GW620-ról!
Első ránézésre nagyon pöpec a készülék, csak ha elkezded napi szinten használni, előjönnek a gondok..
A hívás közben nálam is fagyott a készülék, ráadásul a hangminőség is rossz volt..
Az 1500-as akksi ellenére 1,5 napos üzemidő volt a maximum, amit hozott!
Rendszeresek voltak a fagyások, a böngészés közbeni zenehallgatás pedig lényegében megvalósíthatatlan feladatot jelentett a mobil számára..
Én egy hónapig bírtam, aztán eladtam.. Kicsit csalódás volt elsőre az Android.. De kis kitérő után most újra azt használok, most már sokkal elégedettebben!

[ Szerkesztve ]

(#3) Gál István


Gál István
senior tag

Ez így eléggé fail. Nem az első használhatatlan androidos teló. De a kezelőfelület varázslatos.

[ Szerkesztve ]

(#4) JoeYi


JoeYi
őstag

2.1 alatti droidos telefont csak szigorúan mazochista, vagy programozói hajlamokkal érdemes venni

(#5) Lotusomega


Lotusomega
senior tag

A cikk címe az egyik kedvenc filmem ;)
Hát a telefon pedig nemrossz..

(#6) Boxi88


Boxi88
őstag

Véleményem szerint ez:

Nem szeret:
- Rossz kamera
- Még rosszabb kijelző
- Hibáktól hemzsegő szoftver (fagyások és híváskezelés)

Az első kettő sem kis gond, de hogy egy telefon pont abban rossz ami miatt telefon, már elnézést de szégyen, ezzel nem a cikk íróját akarom minősíteni hanem a készüléket...

Az írás amúgy jó. :R

(#7) skrabi


skrabi
senior tag

sajnos a gyári facebook kliens minden lg-ben SZAR! egyszerűen nem működik rendesen, nem mindig tölt be, stb...

18:43 [PDenton91] nem cigány hülyék, hanem roma http://www.facebook.com/skrbkphoto

(#8) wAfu


wAfu
tag

sajnos elég gáz qwerty téren az android. egyedül a motorola milestone ajánlható teljes szívvel, de ugye annak megkérik az árát. alatta esetleg szóba jöhet a cliq, de ott meg leragadtak az 1.5-nél...

(#9) sagesz93


sagesz93
addikt

Nem tudom miért ezt a telefon választottad, lett volna jobb is ennyiért.
Sajnos ezt a telefont már elfelejtette az lg.

[ Szerkesztve ]

(#10) i400 válasza wAfu (#8) üzenetére


i400
senior tag

és most jön a T-mobile G2 / HTC Desire Z páros

(#11) tanzen válasza Gál István (#3) üzenetére


tanzen
csendes tag

Kicsit rosszul fogalmaztad.Ha a gyártó belenyúl a rendszerbe az már nem "tiszta" android.Nem az android hibája hogy ilyen gagyi lett ez a mobil.A cikk írója is csak olyan hibákkal találkozott ami az LG-nek róható fel.

(#12) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

A cikk jó lett, köszi!
Ezt a telefont nagyon nem találták el. :( Főleg így androiddal...

(#13) vans?


vans?
őstag

Jo kis cikk.:)

"Kiderül, hogy pejparipa pimpijét az én popómba." - gyonyoru!

hábm bábm

(#14) b4ndee


b4ndee
csendes tag

a nemlehetfelvennicitisz tipikus LG betegség. anno rengeteget szívtam emiatt a KM900-al.

solution:
mikor csörög, ellenben a képernyő az istennek sem akar feloldani, elhúzod az ujjad a kijelző fölött található távolság-érzékelő előtt/rajta. esetleg oda-vissza.

egyébként ennyiért valóban találtál volna jobb androidos készüléket, ami jobban visszaadja az android-élményt. Sajnos az LG-k, ha nem saját platformra készülnek, szeretnek szerencsétlenek lenni.

[ Szerkesztve ]

(#15) RedBoyforCE válasza hodostamas (#1) üzenetére


RedBoyforCE
csendes tag

Próbáltam anno anélkül, és minden egyéb telepített cucc nélkül használni a készüléket, de ugyanaz volt a helyzet...

Nokia 3210 -> Nokia 3330 ->Nokia 6600 -> SE K750i -> Nokia N82 -> LG GW620 -> Nokia N82 -> HTC Desire Z -> Samsung Galaxy Note 3 -> Oneplus 3T -> Onellus 7T-> Samsung S21FE -> Samsung S22 Ultra

(#16) RedBoyforCE


RedBoyforCE
csendes tag

Amúgy lehet, hogy használtan kaptam volna telefont 65ezerért, de (mint cikk elején talán nem is írtam) akkor csak az új készülék volt opció.

Örülök, hogy tetszett nektek a cikk. :)

Nokia 3210 -> Nokia 3330 ->Nokia 6600 -> SE K750i -> Nokia N82 -> LG GW620 -> Nokia N82 -> HTC Desire Z -> Samsung Galaxy Note 3 -> Oneplus 3T -> Onellus 7T-> Samsung S21FE -> Samsung S22 Ultra

(#17) RedBoyforCE válasza jorgi22 (#2) üzenetére


RedBoyforCE
csendes tag

Milyen telefonra váltottál? Mert az első ilyen Android "élményeim" eléggé eltántorítottak, és visszavezettek a Symbian-hoz. Egyelőre egy E72-vel, vagy N97mini-vel szemezek. Persze most már csak akkor, ha kipurcan a "gladiátor" N82. :D

Nokia 3210 -> Nokia 3330 ->Nokia 6600 -> SE K750i -> Nokia N82 -> LG GW620 -> Nokia N82 -> HTC Desire Z -> Samsung Galaxy Note 3 -> Oneplus 3T -> Onellus 7T-> Samsung S21FE -> Samsung S22 Ultra

(#18) jorgi22 válasza RedBoyforCE (#17) üzenetére


jorgi22
tag

Elsőre annyira elegem lett az Androidból, hogy nem is akartam okostelefont (pedig volt már előtte pár Symbian meg WM), inkább vettem egy SE Aino-t! Viszont ebből meg hiányzott pár dolog, például egy rendes navi program, így elcseréltem egy Vivazra. Ezután egy X10 Mini Pro lett, ahol megkedveltem az Androidot, ezt HTC Wildfire-re cseréltem, mert a Turbosim megadta magát a Mini Pro-ban! Viszonylag elégedett vagyok a Wildfire-rel, de azért nem esek hasra az Androidtól. Van ami nagyon jó benne, de van amiben a Symbian sokkal jobb volt számomra. A WP7-re pedig nagyon kíváncsi vagyok, de majd csak valamikor jövő év elején ruházok be rá, addig marad a HTC és az Android!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.