Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) plus44


plus44
veterán

Az árát megéri, csak más színnel kell venni.:DDD

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#2) Zolesz007


Zolesz007
őstag

csak én hinném elsőre Nokiának?? :DDD :DD :D

Fold 5

(#3) dedike


dedike
addikt

Engem ez a szín kiborítana, ellenben a lányom is látta az előbb, s neki kimondottan tetszik. :K

(Lehet mégsem cicás telefont kér szülinapjára....) :C

Jó szerencsét!

(#4) plus44 válasza dedike (#3) üzenetére


plus44
veterán

A gyermek szava szent, de inkább akkor ez.:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#5) Z-o-t-y


Z-o-t-y
tag

Ezt adják az Avatar DvDkhez mi :D

http://instagram.com/_doublez_

(#6) EczkE


EczkE
addikt

Bog nagyon perverz vagy, hogy pont a rózsaszínt kellett elhozod. :DDD

Ennyit meg megér. :K

Asszem mindenféleképpen!

(#7) Inarus


Inarus
addikt

"Ráadásul ez valami speciális árnyalat, mert inkább olyan, mint egy több hete megpunnyadt málnás joghurt[...]"
"Mondjuk azt vidám elképzelni, ahogyan az ötödikes Dzsenifer beírja a matektanárhoz, hogy mi a beosztása..."

LOL :DDD Fetrengős... :D

(#8) Valzor


Valzor
aktív tag

5-6 évvel ezelőtt simán jöhetett volna a telefon, persze némi átfestéssel :DDD

[ Szerkesztve ]

Lenovo ThinkPad E14 G5 | Samsung Galaxy Tab S7 FE 5G | Samsung Galaxy S10 | Garmin Vivoactive 4

(#9) vans?


vans?
őstag

Barátnőnek ajándékba simán megéri. :K

hábm bábm

(#10) Norbi21


Norbi21
senior tag

Tehát Bog választhattál volna, és mégis ezt a színt hoztad. Khm ;]. Maga a telefon szerintem nem rossz, a kategóriájában bőven jó szvsz. Egyébként a kijelző körüli rész az fém, vagy csak úgy néz ki? Nekem olyan hatása van így a képeken keresztül.

[ Szerkesztve ]

(#11) CarKiller47 válasza Zolesz007 (#2) üzenetére


CarKiller47
tag

Nem, nem olvastam el a címet és mondom "mégegy Nokia, nemérdekel" el is léptem, csak másodszorra láttam, hogy LG a kicsike. :D

(#12) BloodRay


BloodRay
veterán

Árához képest tényleg egész korrekt. :K
Kellenek az ilyenek is.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#13) jooker82


jooker82
nagyúr

Köszönjük a tesztet!!!
Én a kamerán vagyok meglepődve,hogy egész jól teljesit az 1,3 hoz képest...Az egykori k750-em 2 mp-ét ez alázza rendesen...
lányoknak ez tényleg jó lehet...

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#14) Jadro


Jadro
veterán

Cunci! :) Egyébként ennyiért teljesen rendben van.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#15) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

Jó cikk lett.
Ennyiért megéri a kis LG. :DDD Bár én is elsőre nokiának néztem. :D

(#16) zombinyul válasza jooker82 (#13) üzenetére


zombinyul
addikt

Azért ne túlozzunk:)
A K750-es egy etalon,akármennyire jó egy 1.3-mas kamera,SOHA nem fogja alázni a K750-et szvsz...:U
Nekem K550 van porig alázza ezt a kamerát.
Na de hogy legyek ON is:Nekem nem kellene,kicsit előítéletes vagyok LG téren,ezzel sme hiszem,hogy szerencsém lenne.Bár az árát valóban megéri.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#17) Titan44


Titan44
tag

Nekem többszörösen visszaeső KM900 Aréna használat után az égvilágon semmi bajom az LG-vel. Ezt mondjuk pont nem venném meg, de simán el tudom képzelni egy 20 év körüli csajszinál. Egyébiránt jó lenne ha a tesztekbe be lenne írva a headsettek pontos típusa, már többször is fájlaltam hiányát.

A kilencvenes évek zenéi: https://www.facebook.com/ilove90sclub

(#18) littlelion21


littlelion21
addikt

Ennyiért nem rossz ajánlat.

(#19) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Első telefonnak egy kislánynak teljesen rendben van.

(#20) blueMerle válasza Titan44 (#17) üzenetére


blueMerle
veterán

Ezt mondjuk pont nem venném meg, de simán el tudom képzelni egy 20 év körüli csajszinál.

Párom az ilyet konkrétan kiröhögné, pedig 21 éves. Neki egy i5700-a van, netezik, megoszt, szociál networkol :D , mindenféle progikat telepít, tanulmányokhoz felhasznál,...szóval embere válogatja. Ahogy elnézem a piacot, lassan de biztosan kikopnak ezek a kütyük a fiatal csajok köréből és felváltják őket az érintőképernyős okos/abb telefonok. Nálunk ezeket a hellokittyfonokat sokkal inkább az idősebb 45+ korosztály vásárolja.

(#21) ClioRS válasza blueMerle (#20) üzenetére


ClioRS
őstag

Vagy a 15 év alatti korosztály ;)

(#22) JanFe


JanFe
aktív tag

Nem rossz keszulek :)

"There is nothing permanent except change"

(#23) Napfénysüti

Ennyi pénzért elég korrekt ajánlat. De ez a rózsaszín üt. :D

Més que un club!

(#24) norbest


norbest
aktív tag

Korrekt cucc

(#25) BloodRay válasza jooker82 (#13) üzenetére


BloodRay
veterán

Azért ez a K750-es alázás gyenge vicc. :U

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#26) LonGleY


LonGleY
veterán

Fentiekből következik, hogy microSD kártya az akkumulátor alá kell kerüljön, ez talán bocsánatos bűn az árcédula figyelembe vételével.

Megint kevés volt a cikk szöveganyaga? :] Ez miért lényeges? Főleg ugye a kislányos célközönségnek, ráadásul még jómagam is egyszer raktam a telefonomba memóriakártyát és ennyi. Gyanítom, hogy más sem cserélgeti...

(#27) b4ndee


b4ndee
csendes tag

nálunk GU280 a céges mobil. pontosan ugyan ilyen.

(#28) CsiguszMaxim


CsiguszMaxim
senior tag

Úgy esett hogy most kellett mobilt vennem minél kisebb pénzből és vagy ez lett volna vagy ami végülis lett egy nokia 2730-as. Az előbbi 2500 míg a nokia 4000-ft-ot kóstált. Igazából nekem ez a szétcsúsztatós téma idegen még mindig kicsit.

[ Szerkesztve ]

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#29) Bog válasza LonGleY (#26) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Nincs karakterlimitünk, you know... engem idegesít az akku alá tett kártya, pláne ebben a készülékben, ahol nincs adatkábel a dobozban, az adatok átmozgatásához a kártyaolvasó az egyszerűbb út. De tényleg köss bele ebbe az egy mondatba, tök hasznos.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#30) leeate


leeate
senior tag

Erre lehet Androidot telepíteni? Mert ha igen, veszek egy ilyet a barcsinőcsimnek :K

Ja, hogy 6 MB.. Nemszóltam :D

[ Szerkesztve ]

Soha többet nem vitatkozom DSLR témában!!

(#31) blueMerle válasza leeate (#30) üzenetére


blueMerle
veterán

Ugye ezt csak viccböl kérdezted? :U

(#32) marcias válasza LonGleY (#26) üzenetére


marcias
őstag

Én cserélgetem. És gyakran ki is veszem, mert kártyaolvasóba dugva töltöm át a képeket. Marhára idegesítene, ha ehhez ki kéne kapcsolni a telefont.

[ Szerkesztve ]

Steam: marcias88

(#33) Lacazr93


Lacazr93
senior tag

Engem egy E250-es Samsungra emlékeztet :F

(#34) Z-o-t-y válasza Lacazr93 (#33) üzenetére


Z-o-t-y
tag

Nem csak téged...

http://instagram.com/_doublez_

(#35) szatyi001 válasza Z-o-t-y (#34) üzenetére


szatyi001
csendes tag

Nem egy nagy szám, jó kis alapteló

(#36) schein válasza plus44 (#1) üzenetére


schein
csendes tag

Sziasztok!

Tudja valaki ,hogy hogyan kell az LG GU230-as telefonnak levenni a billentyűhangot?
Kicsit idegesítő... :S Nem találom a készülék leírásban ...
Köszönöm előre is a segítséget!!!

(#37) Max0607 válasza Z-o-t-y (#34) üzenetére


Max0607
csendes tag

:K :K full copy

Minden rosszat el tudok képzelni magamról, de hiába.

(#38) viraga válasza schein (#36) üzenetére


viraga
tag

Menü - Beállítások - Profilok - Kérdéses profilt kiválasztod (külön-külön lehet szabályozni az összesben). Opciók - szerkeszt - Billentyűhang - Nincs hang.

Akinek ilyen van: hangminőség milyen? Beszélgetésnél nekem eléggé recseg, nem tudom, visszavigyem-e. Hangerőt csökkentve jobb (2-esen már nem vészes, de 1-esen (leghalkabb) sem szűnik meg teljesen). Kihangosítva fokozódik a baj, elég rosszul érthető amit nekem mondanak. Vodafone ügyfélszolgálatnál tűnt fel először, ott nagyon durván jelentkezik. Azt figyeltem meg, hogy van egy bizonyos hangmagasság (talán a mélyebb hangok) aminél torz a hang, fölötte semmi probléma nincs, tehát aki magasabb hangon beszél, azt jól értem.

Bog: tapasztaltál ilyesmit? A cikkben benne van, hogy főleg a magas hangokat képes kiadni, de ez a torzulás nincs...

Válaszokat köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#39) radamsky válasza viraga (#38) üzenetére


radamsky
senior tag

Tegnap vettem a gyerköcnek szürke szinbe:DD vitamaxba. Kellemes meglepetés amugy maga a telcsi.
Én is majdnem fölhöz vágtam elöször mert a voda ügyfélszolgálatát fel kellett hivnom, volt egy kis gond a vitamax csomaggal:D és nagyon torzitott. Áááh mondom ez nem szupi igy. Majd utána felhivtam másik teloval, meg aszonypajtással is felhivattam, semmi recsegés semmi torzulás nincsen,
ergo nem jelentkezik semmi torzulás, recsegés, kivéve ha a vodát hivom fel.

jo kis telcsi ennyi pénzért meg föleg, föleg gyerköcnek megfelel

(#40) radamsky


radamsky
senior tag

na picit elvettem a gyerektől a telcsit és kicsit nyomogattam
14 ezret megér:D könnyen mennek fel a játékok, a zene szépen szol, a rádió is tűrhető. telefonálásra szép tiszta. Az aksijára kíváncsi leszek szerintem a 3 napot lazán fogja tartani. A készülék memóriája elég kevés, nem baj majd berepül egy memória kártya
szerintem szürke színbe elég pofás. A kijelző szépen látható, és nem olyan lassú

egyelőre az árát megérte, szerintem. gyerek játszik rajta meg nyomogatja így 2 nap alatt erősen igénybe van véve és 1 egységet már merült az aksi

találtam hozzá egy valag cuccot:D

(#41) abcsigel


abcsigel
csendes tag

Sziasztok!
Két napja van egy ilyen telefonom, fekete színben. Egy 4 GB-os memkari van benne.
Van vele egy problémám: nagyon tetű lassú. Méghozzá annyira, hogy ha szétcsúsztatom vagy megnyomok egy gombot, akkor megjelenik a képernyő, de az órája 2-3 mp-ig nem vált át, hanem azt az időpontot mutatja mikor legutóbb néztem a telefont. Ez igen idegesítő, ugyanis könnyű elnézni az időt, ha csak éppen rápillantok. Emellett pedig minden nagyon lassú benne. A zenéket, a mappákat és a játékokat is lassan nyitja meg.
Ha jól láttam másnak nem volt ilyen problémája. Gondoljátok, hogy túl nagy a telefonnak a memóriakártya (amit egyébként nem hiszek, mert elméletileg kezeli a 4 GB-s kártyát). Vagy lehet hogy a telefon hibája?
A válaszokat előre is köszönöm.

(#42) D4rkAv3ng3r válasza abcsigel (#41) üzenetére


D4rkAv3ng3r
senior tag

Nekem is GU230-am van és egy Kingston 4 GB-os SD HC kártya van benne és nem lassú a telefon, gyorsan megnyitja róla a fájlokat. Máshol sem tapasztaltam belassulásokat. Egyedül első használatkor a zenelejátszóban, amikor indexelte a karin lévő 2 GB-nyi zenéimet.
A telefon vodafone-nál lett véve.

(#43) abcsigel válasza D4rkAv3ng3r (#42) üzenetére


abcsigel
csendes tag

Az én telefonom is vodás. Ráadásul mielőtt megvettem volna bele a 4 GB-os Nokia kártyát megkérdeztem egy hozzáértő személyt és azt mondta, hogy nyugodtan vegyem azt, ezért nem értem.
Mindenesetre köszönöm a választ.

(#44) D4rkAv3ng3r válasza abcsigel (#43) üzenetére


D4rkAv3ng3r
senior tag

Nincs mit. Ellenben azt elfelejtettem írni, hogy az időt az nekem is később mutatja normálisan készenlétben ha megnyomok egy gombot, ha pedig szétcsúsztatom nincs ilyen gond.

(#45) radamsky


radamsky
senior tag

szerintem nem lassu. Söööt.
igaz csak egy 2 gigás kártya van benne
elfiloztam veszek magamnak is egyet, ami kell nekem az benne van, és árba nem olyan vészes.

vodás ez is:D

[ Szerkesztve ]

(#46) medosz11


medosz11
tag

Halihó.
Vettem egy ilyen telót Wine red színben a páromnak. A színe tényleg szép.
De: másnap készülékcsere :F , mivel 2x kikapcsolt, és csak az akksi és a sim kártya kivétele után lehetett bekapcsolni(a szervizes azt mondta, hogy nem ez az első, amit ilyen hibával visznek).
A csereteló eddig jól müxik, bár egy kicsit halkan lehet hallani a beszédet a többi telefonon.
Valaki esetleg tudja, hogy ezt hogyan lehetne beállítani(ha be lehet egyáltalán)??? :R

"Aki viszkető seggel fekszik le, büdös ujjal ébred" :Y

(#47) D4rkAv3ng3r válasza medosz11 (#46) üzenetére


D4rkAv3ng3r
senior tag

Hangerőt a felfelé/lefelé gombbal lehet állítani hívás közben, alapból kb. középértéken van, a maximum elég hangos. Zenelejátszónál is ugyanígy kell.

(#48) medosz11 válasza D4rkAv3ng3r (#47) üzenetére


medosz11
tag

Köszi a választ, de én arra gondoltam, hogy a mikrofonján lehet-e állítani, mivel akivel telefonálok, az hallja halkan a beszédet.

(#49) SolidBrass


SolidBrass
csendes tag

Sziasztok!
Nem tudjátok véletlenül, hogy hogyan lehet (ha lehet egyáltalán) beállítani azt, hogy a nem fogadott hívásokat ne csak a kijelzőn hanem hanggal, rezgéssel is jelezze?
Előre is köszönöm a választ.

(#50) agota26


agota26
csendes tag

Sziasztok!
Most vettem egy ilyent én is.Az ára volt kedvező,de amúgy egy nagy fos.Igen-igen lassú!Alig jöttem rá h a "számok léptetése"-vel tudok folyamatosan zenét hallgatni,de akkor mindent,hiába van lejátszási lista.Kattog,mint vmi ezeréves alcatel,figyelmetető hangot ad minden mentésnél,amit nem tudok kikapcsolni,a kamera pocsék,összehasonlitottam a samsungommal,ami szintén 1,3-as,óriási a különbség.A fülessel,(amit amúgy nem fogok használni mert nem a kicsidugós hanem a nagy,ami szétnyomja a fülem)nem lehet hívást fogadni.Adatkábel nincs.A képeket kilistázáskor alig lehet felismerni,torz és kis felbontású.Nekem az is furcsa h a saját mappában nincs "zene" mappa,csak "hangok",amiben a csengőhangok és a zenék együtt vannak.A memokártyát jól eldugták,igy akárhányszor ki akarom venni ki kell kapcsolni a telot és szétszedni(még szerencse a telo hátulját lepattintani viszonylag könnyű)de akkor is feleslegesnek tartom ezt.
Ami a legfontosabb,azért cseréltem le a 3.samsungomat(eco)mert nagyon nehezen értettem meg amit beszélnek hozzám,főleg a munkahelyemen ahol csivitelnek körülöttem ,erre beleválasztottam ugyanolyan pocsék ez is,csipog-recseg-ropog!!!!:(:(
Ez az első benyomásom erről a csodáról,talán egy jót tudok mondani róla h 3napja van meg de azóta nyomkodom,meg a fiam játszik rajt,tegnap 5 órán keresztül szólt a lejátszó,és még frankón birja az aksi.
Ha szabad ilyent mondanom,ne vegyetek ilyent.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.