Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) bobace válasza BénaNyurga (#50) üzenetére


bobace
őstag

ilyen nekem is volt. már nem emlékszem rá pontosan, hogyan oldódott meg, de tán csak másik kártyával.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#52) Halalherceg válasza bobace (#51) üzenetére


Halalherceg
csendes tag

Nekem is csak kék képernyő jön elő a script futtatásakor. Nem tudja valaki hogy ez miért lehet?

(#53) BénaNyurga válasza bobace (#51) üzenetére


BénaNyurga
aktív tag

felraktam egy android 2.3.7-et inkább :) azóta minden szuperál :)

(#54) burkus1993


burkus1993
csendes tag

szia. lenne egy nagyon nagy kérésem! van egy LG GT540 Optimus-om. 2.1es android. de nem tudom rootolni. a program azt jelzi device not found. és ha már a rootolásba segít valaki. a 2.3.7-es androidot is segítsen vki részletesen el mondani hogy kel meg csinálni hogy működjön. így alapként elég butuska a telefon. köszi előre is :)

"Ami nem öl meg az erősít!"

(#55) mgabesz


mgabesz
csendes tag

Sziasztok.
A problémám a következő.

Feltettem az IGO-primót.
Körülbelül 1 hétig jól ment, azonban most nem talál műholdat. Helyesebben lát többet is, azonban piros színnel jelzi őket és a látható műholdakhoz 0-át ír.

A beállítások menüben a belső GPS vevő van megadva, azonban a GPS forrásánál mégis bluetooth-os külső vevő jelét várja..

Csináltam rendszer visszaállítást, régebbi backup-ból visszaállítást, újrahúztam a rendszert, semmi változás.

A rendszer adatai. android 2.3.7 ( xda-cm-7.2.0-SDSL-12082012.zip )
alapsáv v: AMSS53404003
Kernel : 2.6.29.REVO

A képeket csatolom.
Ha valaki tud megoldást, kérem segítsen.

Előre is köszönöm.
Gabi.

[ Szerkesztve ]

(#56) mgabesz válasza mgabesz (#55) üzenetére


mgabesz
csendes tag

A másik kép lemaradt.

(#57) Bergo válasza mgabesz (#56) üzenetére


Bergo
tag

Üdv!
És ezt csak a primonál csinálja? Szedj le egy gps tester progit és nézd meg hogy az rendesen látja-e a műholdakat.

(#58) Miksa64


Miksa64
tag

:((

ASUS TUF-AX6000, RT-AC86U; Xiaomi 12T Pro; DS118.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.