Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) amanoba


amanoba
őstag

Pont azt tolták el ami a legfontosabb lenne egy ilyen készüléknél, az anyaghasználatot.. Ezt csak tetézik a szoftveres hibák.
Többet, sokkal többet vártam a crystal-tol, nagy csalódás lett.

[ Szerkesztve ]

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#2) Norbi21


Norbi21
senior tag

Sajnos tényleg gáz az anyaghasználat egy ilyen árkategóriájú telefonnál :( . De azért adnék neki egy esélyt mindenféleképpen :D

(#3) dew28


dew28
aktív tag

engem az erdekelne, hogy a 'billentyuzet' nyomkodasakor nem erzi kicsit ugy az ember, h jajj meg ne nyomjam erosebben kicsit, mert betorik?
amugy a hattervilagtiasa a gomboknak nem nagy szam.. regota hasznaljak ezt a technikat egyeb teruleteken is (pl EXIT feliratok)

[ Szerkesztve ]

(#4) Bling95


Bling95
őstag

NAgyon egyedi , nagyon szép, és tudásához mérten nagyon drága.

De a gombsor miatt minden hiba megbocsátva neki :D teccik

(#5) EczkE


EczkE
addikt

nem rossz de nekem felesleges rajta a bill, mégha ilyen szép is
nővéremnek tetszik :DD

Asszem mindenféleképpen!

(#6) HardSanyeee


HardSanyeee
őstag

Az anyaghasználatért tényleg kár :( Azért szívesen megnézném élőben :)

(#7) Norbi21 válasza EczkE (#5) üzenetére


Norbi21
senior tag

Meg neked ugye ottvan a renoir is :DD

(#8) Murderer69


Murderer69
őstag

egy mondhatni "prémium" készüléknél ilyen anyaghasználat?? Miért kell ekkora baklövéseket elkövetni szinte minden ilyen készüléknél? :F

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#9) Fancy-boy


Fancy-boy
addikt

Parasztvakítás :C

(#10) <NewL>


<NewL>
addikt

elég műanyagos a kinézete :F

There's an app for that

(#11) EczkE válasza Norbi21 (#7) üzenetére


EczkE
addikt

jogos, de direkt nem akartam írni h nekem amúgyis van egy Renoirom :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#12) HardSanyeee válasza EczkE (#11) üzenetére


HardSanyeee
őstag

Ne is zavarjon, hogy ott virít az aláírásodban :D

(#13) Napfénysüti

Egyedi meg szép is de az anyaghasználat tényleg nem az igazi. Azért nem lett rossz összességében bár én ennyit a dizájnért biztos nem áldoznék rá.

Més que un club!

(#14) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

"háttérvilágítás teszi fel a pontot: az oldalt körebufó fémes keret és a feliratok egyaránt világítanak, utóbbiak azonos erősséggel, szinte hihetetlen, hogy ezt meg lehet csinálni. A gyártó hivatalos információkkal nem szolgált a Crystal billentyűzetének működésével kapcsolatban, valószínűsíthető viszont, hogy nagyon-nagyon vékony elektronikáról beszélünk, varázslat tehát nincs, csak jó mérnöki munka. "

- szerintem itt semmi másról nincs szó, mint egy plusz érintős panelről, ami mögé nem pakoltak kijelzőt
végsősoron minden kapacitív érintős telefonban ez van,
csak nem jutott eszükbe másoknak ez az ötlet

a gombok világítása se nagy mágia:

minden moziban látod ezt a tiszta üveg exit jelet
arról van szó, hogy az üvegbe bele van integrálva egy olyan üveg rész, ami más dőlésszögű, így visszaveri az oldalról / fentről jövő fényt, mint egy tükör

ezzel nem azt akarom mondani hogy a telefon nem cool, csak annyira azért nem lehetetlen megoldani... csak az LG-nek jutott eszébe ez az 5let

[ Szerkesztve ]

(#15) sp@rtan válasza EczkE (#5) üzenetére


sp@rtan
senior tag

Enyémnek is :DDD Be van zsongva érte:D Sok telefont mutattam már neki de ennyire egy se tetszett neki...Még a virágos W595 se.

On: A tesztet még nem olvastam el,csak átfutottam.Többre számítottam de még ígyis egy kis must have-t sugall :B

(#16) Timyyy


Timyyy
őstag

8 megapixeles kamera? Hogy van pofájuk ilyen ráírni? És mik ezek az alulmúlhatatlanul pocsék képek? Már rég betiltottam volna hogy ugyanolyan értékben adják meg a kamerák fényképezőjét, mint az igazi digitgépekét... egyszerűen siralmas!! Az átlátszó gombokról nem is beszélve... szép kis játéktelefon lett na. :o

(#17) Viktor0610 válasza Dr.Anonymus (#14) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az EXIT felitat csak két műanyag lap, közte a felirattal, ez viszont "tele van" elektronikával, amit nem látsz.

Samsung Galaxy A54

(#18) Dr.Anonymus válasza Viktor0610 (#17) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

"Az EXIT felitat csak két műanyag lap, közte a felirattal"
-nem...
ha eloltják a világítást fent, akkor az exit felirat sem világít, csak egy átlátszó üveg az egész, csak annyi látszik, hogy más dölésszögű a felület
legalábbis szerény tudásom szerint...

(#19) REDeath


REDeath
őstag

nem követem annyira az LG telefonok világát, de múltkor egy távolabbi ismerősnél voltam és nekik az univerzális távirányítójuk ilyen átlátszó és már van vagy 5 éves :)

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#20) Bocha


Bocha
HÁZIGAZDA

Érdekes, én a megvilágított Exit feliratokra nem is gondoltam, pedig valószínűleg tényleg ugyanezen az elven működnek... tényleg nem akkora csoda ez a Crystal, de akkor is nagyon cool. ;)

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#21) N-vidi-A


N-vidi-A
őstag

Nekem bejön a teló, nagyon jól néz ki, bár egy ilyen lényegében dizájn telefonnál azért az anyaghasználatra figyelhettek volna jobban...
:R

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#22) Dr.Anonymus válasza Bocha (#20) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

hát igen az igazán jó dolgok nem akkor születnek amikor felfedeznek valami újat, hanem amikor rájönnek, hogy hogyan lehet jól felhasználni
itt is ez történt, szóval az elismerés jár az LG-nek, ...kis színt vittek a divattelefonok világába

(#23) dew28 válasza Viktor0610 (#17) üzenetére


dew28
aktív tag

ugyanolyan elv alapjan folyik a gyartasuk, mint ezeknek a '3d gravirozott ajandek' izeknek
de ha pl osszekarcolsz egy uveglapot es a szelerol megvilagitod szinten megkapod a kivant hatast, a karc 'vilagit'.

viszont #3-ban feltett kerdesere a valasz meg mindig erdekelne

[ Szerkesztve ]

(#24) Bling95 válasza Dr.Anonymus (#22) üzenetére


Bling95
őstag

igazad van de azért az exit felirat nem érzékeli a hozzáérsz :D

viszont elv nagyjából tényleg ugyanaz

(#25) Dr.Anonymus válasza Bling95 (#24) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

"igazad van de azért az exit felirat nem érzékeli a hozzáérsz"
- de érzékeli, csak annak a kalapács a megfelelő stylus.. :DDD

komolyra fordítva: ezért írtam fönt, hogy ez egy kapacitív érintő panel, kijelző nélkül, belekarcolt gomb feliratokkal :B

de ez nem kisebbíti az Lg érdemeit, mert másnak nem jutott eszébe..

(#26) Duree


Duree
veterán

Durva ár közepes anyag,gyenge szoftver.
Azért ennél több kellene

duree54

(#27) Dr.Anonymus válasza Duree (#26) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

azért annyira nem gyenge az a szoftver
többször írják a tesztben, hogy a zárt rendszerekből ez most a legjobb

(#28) jooker82


jooker82
nagyúr

Namost konkrétan a telefon mely része karcolódik? A kijelző,az egész üvegház v a kamera körül levő műanyag?Azt hittem,h edzett üvegből fog készülni mind a kijelző mind pedig az üvegház....Van törési esélye az üvegnek már ha nem edzett?

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#29) .bableWes válasza Dr.Anonymus (#27) üzenetére


.bableWes
őstag

nem az sw-vel van a gond, hanem a müanyaggal. Secretböl kiindulva az oldalán lévö kis müanyag is ugy karcolodik ahogy akar. de ezen több a müanyag mint a Secreten.

mellesleg inkább 8gb belsö memo, 5mp kamera, fém ház és arena.

Bocha: a kijelzöje karcállo edzett üveg? vagy csak nem láttam a tesztben?

[ Szerkesztve ]

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#30) .bableWes válasza jooker82 (#28) üzenetére


.bableWes
őstag

mindedjik üveg tud törni. attol függ hogy használod. :D

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#31) Viktor0610 válasza .bableWes (#29) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Részlet a tesztből.
"Az előlap közepén a gyártótól megszokott 3 hüvelykes, 480 x 800 pixeles felbontású multi-touch érintőkijelző ücsörög. Az azt takaró plexi minősége erősen kifogásolható, mert azon túl, hogy karcolódásra hajlamos, nagyon puha, így erősebb fizikai behatások esetén közel sem biztos, hogy meg tudja védeni a megjelenítőt."

Samsung Galaxy A54

(#32) --Nozbert--


--Nozbert--
aktív tag

Giccsparádé

/\/0zb3/27

(#33) EczkE válasza HardSanyeee (#12) üzenetére


EczkE
addikt

igen tudok róla ;) de akkor se akartam így hencegni :D

Asszem mindenféleképpen!

(#34) EczkE válasza sp@rtan (#15) üzenetére


EczkE
addikt

az én nővérem annyira nem csak tetszik neki :)
kb féléve egy LG KF750-est használ, az tőlem kapta :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#35) viszta99


viszta99
tag

Nekem nagyon tetszik,végre valami új dolog! :R

(#36) legiaap


legiaap
nagyúr

Már a korábbi tesztekből is kiderűlt, hogy csalódás lesz, hát ez a teszt sem okozott pozitív csalódást sajnos.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#37) RaveForce


RaveForce
veterán

de azért nem is veszi fel a versenyt egy komolyabb zenei készülékkel.

azok után, h Bog az arena tesztjében, ámuldozott,h a dolby-t bekapcsolva, az éjjel közepén csak ült és élvezettel hallgatta a zenét a telefonon, némi fentartással kezelem ezt a kijelentést :U
a karcálló kijelző kihagyása pedig hatalmas öngól az LG-től, így még mindig inkább egy arena, átlátszó bill ide, átlátszó bill oda.

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#38) .bableWes válasza Viktor0610 (#31) üzenetére


.bableWes
őstag

sry, köszi

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#39) total90


total90
veterán

Külsőre tetszik, de egyébként nem nagyon :)) Az árához képest vannak benne elég nagy baklövések... anyaghasználat, kamera... ennyiért kapni jobbat is :K

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#40) ALI_G


ALI_G
veterán

jujj, az a kutyás kép nagyon nem sikerült. Mintha egy 2 MP-es kép lenne felnagyítva :F

(#41) Vtwo


Vtwo
senior tag

Jobbra számítottam anyaghasznált szempontjából(is).
Nem erre cserélem le a Secretet az biztos.

(#42) plus44


plus44
veterán

Nek semmien szempontból nem jön be, akkor inkább Arena, az sokkal sokkal jobb.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#43) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

kinézetre továbbra is musthave... :B

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#44) rudymester


rudymester
senior tag

Pár hónapja mutatta ezt a telót az LG beszállítója. Ódákat zengett, hogy ez milyen trendi, szuper, stílusos és ilyen még nem volt. Ilyen tényleg nem volt még, de nekem már akkor sem jött be. Az anyaghasználat nem valami jó és ami engem legjobban zavar (mivel erre használom amostani telómat is) az a zenelejátszó. Szerintem rettentően gyenge ez a megoldás, amit az LG kitalált. nehézkes kicsit ez a "menüben" megnyíló zenelejátszó. :S

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#45) jooker82


jooker82
nagyúr

Bog idézete,a crystal előzeteséből:
"Az üveg gombsor tényleg üveg (állítólag karcálló), nagyítóval mentem rá, hogy megtaláljam az elrejtett áramköröket benne, de esélyem sem volt."
Bocha idézete ebből a tesztből:
"a Crystal ugyanis felsőkategóriás mivolta ellenére mindenhol műanyag borítást kapott, ráadásul nem a minőségi fajtából. "
Ezt akkor majd beszéljétek meg :)
Azt már hónapokkal ezelőtt tudtuk,h a telefonba van műanyag a a hátulján a fekete rész,de nem értem,hogy az a 3cm nyi kilátszó műanyagrész sokaknak mért jelent gondot.Mellesleg ha nem akarjuk ahhoz hozzá se kell érni.Az lg nem 100% üvegtelefonként jelentette be..
Az kijelző az tényleg hiba h nem edzett üveg mint az arenába,de a régi viewtyba se volt vele semmi baj..

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#46) RaveForce válasza jooker82 (#45) üzenetére


RaveForce
veterán

ezzel vitatkoznék, van vele baj a régi viewtyban, pont az h karcolódik, csakugy mint az összes többi sima plexis kijelzős telo :(

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#47) jooker82 válasza RaveForce (#46) üzenetére


jooker82
nagyúr

Nekem másfél évig volt rajta a gyári fólia és tökéletesen megvoltam vele,elhanyagolható karcolások látszódtak a fólián,de nem vészes. Egy százezres telót érdemes tokban hordani...
Most a másfél hónapos arénám fóliáján sincs még egy karc se ,pedig levehetném mert állitólag edzett üveg.
Ki hogy bánik a telefonjával...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#48) leeate


leeate
senior tag

Aztamindenségit, a kis dinamikatartomány az nem kifejezés ennél.

Soha többet nem vitatkozom DSLR témában!!

(#49) Petya25


Petya25
addikt

Valahogy az LG felsőkat telói, nem hatnak annyira minőséginek. :(

Azt írjátok: "A GD900-ban nem található GPS-vevő" az adatlapján mégis van.... :B

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#50) Goose-T


Goose-T
veterán

Ilyet is ritkán látni, hogy még az égbolt is zajos a fényképen.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.