Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) helixP


helixP
nagyúr

Ez tetszik eddig a legjobban. Mielőtt bántanátok: a Pebble más kategória :)

(#2) Szelley


Szelley
senior tag

A RAM mérete 512 MB, a háttértár kapacitása 4 GB, utóbbi nem bővíthető.

Előbbi igen?! :D

(#3) hemaka


hemaka
nagyúr

Korrekt cucc, bar a kereten kicsit meg agyalhattak volna.

(#4) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Kinézetre nekem is Watch R tetszik a legjobban. Számomra az az érdekes, hogy ebben Snapdragon 400 van, mint mondjuk egy G2 minibe :) .

(#5) Valzor


Valzor
aktív tag

Eddig valamiért abban a hitben voltam, hogy méretre a Moto 360 nagyobb, de a képen amin egymás mellett vannak jól látható a G Watch R nagysága. Tudom, hinni a templomban kell :DDD

Lenovo ThinkPad E14 G5 | Samsung Galaxy Tab S7 FE 5G | Samsung Galaxy S10 | Garmin Vivoactive 4

(#6) Blyan


Blyan
félisten

Jól néz ki, ha akarnék ilyet és áldoznék rá ennyi lóvét, ezt választanám, nem Motot.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#7) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Hát az utolsó képen a Moto360 mellett jól látszik a méretkülönbség. A Moto is szép nagy, de akkor ez mekkora batár lehet? Ráadásul maga a kijelző kisebb, mint a Motoroláé.
Még szerencse, hogy nem fenyeget az a veszély, hogy valaha okosórát vegyek. :DDD

Minden szavam magánvélemény!

(#8) gaben88


gaben88
őstag

A Moto 360 a legszebb még mindig, nekem se tetszik a tachométer, de ha órát vennék a hardver és az OLED kijelző miatt lehet még is ezt választanám. De a 80k sok, max 50k-ért vennék most ilyet...

iPhone 13 Mini, PS5, PC, iPad Pro 10.5, Switch OLED, Steam Deck, Quest 2

(#9) batai15


batai15
félisten

Jajj az az az ár. Egyébként pont azt a fém gyűrűt lehetett volna még csinálni hogy forgatható legyen ezáltal irányításra stb jó lenne.

(#10) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

2 naponta töltögetéssel meddig bírhatja egy akku max. 1 évet Havi egy töltés lenne elfogadható számomra. :U

Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black & Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB

(#11) Cathulhu válasza pusszycat (#10) üzenetére


Cathulhu
addikt

? Napi toltessel is elvannak a telefonok 2-3 evet, akkor ez a 2 nappal a duplaja is lehet, nem ertem a problemadat. Havi egy toltessel meg ne okosorat nezegess.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#12) jacis válasza Cathulhu (#11) üzenetére


jacis
nagyúr

+1 :K

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#13) pusszycat válasza Cathulhu (#11) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ez egy pici akku kevesebb cellával. Igen menni fog 2 év múlva is csak fél napot. :)

Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black & Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB

(#14) s4tch


s4tch
veterán

Ettől sem lettem okosóra vásároló... Mondjuk ha már muszáj lenne választani, akkor inkább egy kerek kijelzős kütyü, mint ez, vagy a moto360, mint a Samsung-, Sony-féle rettenetek. A hasonló eszközök közül egyébként ez az egy tetszik - igaz, ez nem okosóra, legfeljebb okosított óra.

(#15) formax


formax
tag

Ez érdekes, hogy mennyire nem vagyunk vevők egy ismert funkció új formával való megjelenítésének. Így vagyok ezzel, ha fényképezőről, vagy óráról van szó. Talán mert azok a formák akár 1-2 száz év alatt alakultak ki, így lettek "ideálisak"? Nem tudom, de ez az óra tetszik.
További képek ITT

formax

(#16) Cathulhu válasza pusszycat (#13) üzenetére


Cathulhu
addikt

1 cella egyenletesebben oregszik mint sok cella, tovabbra sem ertem a problemadat.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#17) pusszycat válasza Cathulhu (#16) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Na jó. Neked elárulom. Az ára. Mert amúgy kegyetlenül tetszik. :B

Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black & Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB

(#18) flexxx2 válasza formax (#15) üzenetére


flexxx2
őstag

Stúdiófotón tényleg jól néz ki (szerintem mert ott belecsaltak térhatást, pl mutatók), valós fényképek alapján nagyon nem :( És batár nagy, ronda szíj. Órának nem szép, tech rajongóknak persze mások a nézőpontok. Moto jobban sikerült, csak annak meg ne lenne levágva az alja. Várunk 2-3 évet, addigra vagy kiforrja magát, vagy eltűnik, mint a 3D TV.

(#19) Cathulhu válasza flexxx2 (#18) üzenetére


Cathulhu
addikt

Nekem egy rendes, onallo electromechanikus ora lenne az almom (kb mint mostani citizenek, abbol is most egy radios eco-driveom van) aminek lenne egy atlatszo amoled kijelzoje, amin megjelenik neha valami. Bar azt valoszinuleg mar nem birna el a szamlapba epitett napelem.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#20) pusszycat válasza flexxx2 (#18) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

A 3D tv nem tűnt el jelenleg is benne van minden 150K+ tv-ben. Amúgy az órát élőben kellene meglesni mintsem valós fotókon. (én sem láttam még)

Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black & Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB

(#21) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

És még azt hittem, a Samu órái drágák. :DD

Szép és jó, de az ára.... :(

B.Cs.

(#22) Viper26


Viper26
nagyúr

"...üzemidőre is nagy hangsúlyt fektetett az LG, a G Watch R jelenleg az etalon ezen a téren..."

Igen, a Pebble-t meg két hét után kellett töltenem... :D

Pixel 7 | FR955

(#23) Janaboy


Janaboy
veterán

Mikor fogunk már látni egy olyan tesztet, bár ez inkább magára az Android Wear rendszerre vonatkozik, ahol a hasznosabbik dolgokat is lehetne látni, pl:
hívásfogadás, elutasítás, némítás, indítás, a telefonon (esetleg különböző) kalendáriumban beállított jelzések hogy jelennek meg/viselkednek/mit lehet velük csinálni stb. ?

Üdv

Janaboy

(#24) mcroberto


mcroberto
aktív tag

Én már 2 hete használok egy ilyen órát, és imádom. Rezeg ha történik valami, van benne egy mikorfon, lehet diktálni neki a választ. (Igaz nem mindig érti meg a google hogy mit mondok :D ).

Ambient be van kapcsolva, simán megy 2 napot, ha azt kikapcsolod, és éjszaka kikapcsolod, megvan a 3 nap. ( 8:00-22:00-ig kb)

Töltője korrekt, csak egy óra tartóval kellett volna kombinálni, hogy ne az asztalon keljen tölteni.

A gyári szíjnak meg kell egy kis idő amíg betörik.
Aki lazán szereti hordani az felejtse el a pulzus mérést, az óra jelzi is hogy laza a szíj.

Ha valakinek lenne kérdése, csak tegye fel és megpróbálok választ adni :)

IBM-Lenovo BIOS jelszó eltávolítás. PRIVI // Samsung LE32C650// LG 43NANO79 // Intel Serverboard+X3330 xPenology // Supermicro+L5630 xPenology // Lenovo X250@Big Sur // ThinkStation C30 + Dual E5-2650+32GBDDR3ECC+GTX960

(#25) pusszycat válasza mcroberto (#24) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Tölthető hozzá skin? Mennyi ideig töltődik?

Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black & Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB

(#26) Peterson_ válasza Blyan (#6) üzenetére


Peterson_
addikt

Nekem ez és a moto is nagyon tetszik, de ennyi pénzt nem áldoznék egyikre sem.

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#27) axioma


axioma
veterán

Nem tudom milyen alapon talalta ki valaki, hogy a szamlapon/mellett jelolni kell a perceket is, de en ahanyszor ilyen 15-30-45 vagy plane 5 perces jelolesu orat latok, mindig az jut az eszembe, hogy biztos azert ilyen, mert a tulaja keptelen lenne anelkul leolvasni az idot. Igy aztan lehet tolem barmilyen extra egy ora, meg nem vennem percvaltos kiegeszito gyuruvel... Nyilvan nincs igazam, meg ne sertodjon akinek van vagy tetszik, de ettol me'g nekem ez az erzes megmarad.
Es tenyleg batar nagy... es nem is ertem, miert nem az egyeb kijelzokon megszokott ara'nyu teglalap alaku okosorak vannak; vagy negyzet-kor, vagy valami nagyon nyujtott valaszthato. Pedig biztos rengeteg felulet-tervezesi problemat okoz.

(#28) baluponthu válasza mcroberto (#24) üzenetére


baluponthu
csendes tag

Szia! Le tudnád nekem mérni, hogy milyen hosszú a szíja? egyik végétől a másikig órával együtt, meg mondjuk a csattól az első lyukig? komolyan gondolkozom egy ilyen beszerzésén, csak az átlaghoz képest elég vastag kezem van... a boltba meg nem volt kibontott. :) köszi! bár mondjuk max szíjcsere lesz ha úgy alakul.

köszönöm!

(#29) flexxx2 válasza axioma (#27) üzenetére


flexxx2
őstag

Hát igen, téglalapon is lehet jó órát csinálni.

(#20) pusszycat van 3D, de tartalom annál kevesebb, ami van az is gyalázatosan gyenge 3D effekteket tartalmaz.

[ Szerkesztve ]

(#30) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

ez az óra csúnya :(
akkor már sokkal inkább a moto 360 fém szíjjal

(#31) Bossi válasza pusszycat (#25) üzenetére


Bossi
őstag

igen tölthető skin, rengeteg van hozzá a jobbak fizetősek persze :) 30 perc alatt tölt fel volt nálam pár napot egy...

(#32) szimpali


szimpali
csendes tag

Na ez már tetszetősebb, mint az eddig látott okosórák. De nálam igazán egy olyan futna be, ami teljesen testreszabható. Pl. csinálhatnának egységes adatbázist, ahová a piacon kapható összes óra számlapja fel lenne töltve, és azt az okosórára letöltve használni lehetne, ezáltal bárki megtalálhatná a neki tetsző stílust, amit bármikor leválthat. És én kétféle alakú órát tennék csomagba, egy kör alakút és egy szögletes alakút, amiket a fent leírt módon lenne lehetőség testre szabni. És hogy az igényesebbek figyelmét is felkeltsék készülhetnének fém keretes órák, bőr vagy fém szíjjal, valamint a jelenlegi műanyag, gumi vonalt is vihetnék tovább. Az utóbbit kicsit olcsóbban, az előbbit pedig drágábban adnák. Persze tudom, hogy ez nem kevés munkával járna a gyártóknak, de én így képzelem el a jövő okosóráit.

[ Szerkesztve ]

(#33) Valzor válasza Viper26 (#22) üzenetére


Valzor
aktív tag

Ez az etalon dolog szerintem az Android Wear-t futtató okosórák között értendő.

Lenovo ThinkPad E14 G5 | Samsung Galaxy Tab S7 FE 5G | Samsung Galaxy S10 | Garmin Vivoactive 4

(#34) Jeanne d'Arc

Nagyon szép, remelem a gyártók lassan a női nem képviselőire is fognak gondolni, és jönnek majd " csajosabb" órák is. Ez egy nő kezén kicsit markáns lenne.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#35) Duree


Duree
veterán

Szép is,jó is,ez az elsö okosóra ami tetszik,de továbbra sem látom ennek sok értelmét.

duree54

(#36) pusszycat válasza Jeanne d'Arc (#34) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

A nőknek ott az okos karkötő. Nem kell mindenben a f. követni. :)

Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black & Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB

(#37) jampop válasza Jeanne d'Arc (#34) üzenetére


jampop
tag

Pedig van női karon is promózva :)

LG G4 http://www.flickr.com/photos/zsolt_szaloki/sets/

(#38) jampop


jampop
tag

Privát véleményem, hogy kisker áron baromi drága. Szolgáltatói csomagban viszont megéri. Én is így vettem

LG G4 http://www.flickr.com/photos/zsolt_szaloki/sets/

(#39) alkatraz3000


alkatraz3000
senior tag

Nahát, az első okosora ami kifejezetten bejön nekem. Akármennyire vagyok Apple fan, eddig ezt tartom a legjobbnak. Nincsen eltúlozva, nem akar sokat tudni, es zuhanyozhatok is benne adott esetben.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#40) mcroberto válasza pusszycat (#25) üzenetére


mcroberto
aktív tag

Lehet leszedni hozzá. Aránylag gyorsan töltődik, de nem néztem még, este felrakom a töltőre, reggel leveszem.

IBM-Lenovo BIOS jelszó eltávolítás. PRIVI // Samsung LE32C650// LG 43NANO79 // Intel Serverboard+X3330 xPenology // Supermicro+L5630 xPenology // Lenovo X250@Big Sur // ThinkStation C30 + Dual E5-2650+32GBDDR3ECC+GTX960

(#41) Alg


Alg
veterán

Talán még ez eddig a legjobban tetsző megoldás a szegmensben, lehet el is gondolkodok róla majd az év második felében ha esedékes lesz a telefoncsere (Telenornál telefon mellé 35k körül adják)...

Viszont más irányból megközelítve: Polar M400: új firmware-el majd tud értesítéseket kezelni, hívást fogadni/elutasítani, idén érkezik rá a zenelejátszó-kezelő frissítés is, és emellett egy teljes értékű fittness óra, pulzusöv és footpod kezeléssel, GPS-el, saját elemző-appal és weboldallal. (ráadásul az egyik best-buy futóknak).

Ja igen, mindez 55-60 ezer ft körüli áron, mellkaspánttal (anélkül 10e-el olcsóbb). Akkuidőt nem tudom mennyit bír bekapcsolt BT mellett, de ha tippelnem kéne, biztos többet mint ez (GPS-el, HRM-el tud 8-9 órát)

Illetve jönnek hamarosan az új Garminok, amikre appot is lehet majd írni.

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#42) b.daniel


b.daniel
senior tag

Jó kis teszt, nekem is van egy ilyenem, pár napja hasnzálom még cask de nagyon szeretem. Jelez minden eseményt, lehet neki diktálni értesítőt,ébresztőt, naptárbejegyzést stb. Zene közben kijelzi a dalszöveget ha akarod, és szerintem az óralapok is szépek már gyári állapotban is :D

(#43) zolomon17


zolomon17
senior tag

Üzemidőben rekorder, OK... értem én, hogy a Weloop Tommy-m nem ugyan ez a kategória, de könyörgöm, egy hónapig megy egy töltéssel! :Y

Mikor jönnek már rá a nagy gyártók, hogy az elektromos tinta ezerszer jobb megoldás egy ilyen készülékben, amit aztán végképp nem akar az ember naponta töltögetni? :W

Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

(#44) Matada2.3


Matada2.3
veterán

A kialakítása nem az igazi, mármint nekem nem annyira jön át a sportos karóra, viszont nagyon sok előnye van a többi okosórához képest ami örömteli :)

Finn the human

(#45) imisomogyi


imisomogyi
aktív tag

Aki szerint ez nagy,nyugodtan fogjon meg nagy óralapos órákat és hasonlítsa össze. Amikor először fogtam a kezemben én meglepődtem, hogy milyen kicsi. Éppen akkora, mint az órám, amit használok. A moto 360-at még sosem fogtam kézben, azért jó lenne egyszer azt is megkukkantani.
Egyébként szerintem ez az ár tényleg magas érte. Valahol 60e ft környékén lenne reális szerintem.

(#46) mcroberto válasza baluponthu (#28) üzenetére


mcroberto
aktív tag

25 centi órával együtt.
Aa legutolsó "luk" 22 centinél van, de -1 centi a csat, tehát 21 centis csuklóátmérő a legnagyobb amire felrakható.

Ha bejössz ma az Arénába, felpróbálhatod az órát.

IBM-Lenovo BIOS jelszó eltávolítás. PRIVI // Samsung LE32C650// LG 43NANO79 // Intel Serverboard+X3330 xPenology // Supermicro+L5630 xPenology // Lenovo X250@Big Sur // ThinkStation C30 + Dual E5-2650+32GBDDR3ECC+GTX960

(#47) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Ez tényleg szép lett,de az akku megint elvérzik....Árban kezdésnek brutál,50ezer körül okés lenne.
Moto360-nál minden esetre már most is jobb vétel...kiváncsian várom hova fejlődik a dolog,addig marad a GearFit :)

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#48) svili


svili
tag

Eddig nem nagyon érdekeltek az okosórák, de a G Watch R esetében erősen "must havev érzésem lett.. Többször megnyomkodtsm, fel is próbáltam, meggyőzött.
Viszont ilyen áron nem venném meg (50-55e Ft lenne a maximum, amit okosórára költenék..)

''A konyak a szocializmusban a nép itala, amit választott képviselői útján fogyaszt!''

(#49) mcroberto válasza imisomogyi (#45) üzenetére


mcroberto
aktív tag

[Méretek]

[ Szerkesztve ]

IBM-Lenovo BIOS jelszó eltávolítás. PRIVI // Samsung LE32C650// LG 43NANO79 // Intel Serverboard+X3330 xPenology // Supermicro+L5630 xPenology // Lenovo X250@Big Sur // ThinkStation C30 + Dual E5-2650+32GBDDR3ECC+GTX960

(#50) Blyan válasza mcroberto (#49) üzenetére


Blyan
félisten

Nna, hát ennyit arról, hogy nagy lenne az óra. Aki ezt mondja férfiember létére, az sosem hordott még normális órát.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.