Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#46) BloodRay válasza takysoft (#44) üzenetére


BloodRay
veterán

Értem amiket írsz, de igény szerintem lenne rá, csak ha nincs úgy könnyű mondani, hogy nem veszik az emberek...
A biztonsági problémákat egyrészt oldja meg a gyártó, másrészt nekem sose volt gondom a mobil eszközeimen (lehet mert nem torrentezek, p@rnózok rajtuk?...).
FM rádió azért néha még jó szerintem ahol pl nincs mobil lefedettség, de tény ez a legkevésbé fontos a fentiek közül számomra is.
Jack elhagyásával meg ne is bosszants... Magasabb kategóriás fül és fejhallgatóim vannak, ezeket most vagy dugjam ótvar adapterrel a telefonra, vagy cseréljem le mind??...
Írom úgy, hogy van bluetooth-os magasabb kategóriás fejesem is, de azt is nagyrészt kábellel használom.

(#45) forgonati -> Nekem bár nem legelső szériás G4-em volt, de a bootloop-on kívül semmi egyéb gondom nem volt. Tény, hogy tokban hordtam és vigyáztam rá, mint az össze röbbire. De ismeretségi körben is volt több, erős túlzás azt állítani, hogy amiket írtál azok általánosan előfordultak mind mindenkinél.
Speciel engem kevésbé zavarna egy pattogó króm festés ami esetleg nem is jön elő, tűnik fel egy tok alatt mint pl a mostani S8 ótvar memóriakezelése...

[ Szerkesztve ]

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.