Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) FraFer82 válasza ghiottone (#200) üzenetére


FraFer82
tag

És a frissítések rendben vannak? Állítólag a V40-en akadoznak...

(#202) ghiottone válasza FraFer82 (#201) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nem sietik el az tény, de láttam már sajnos rendszerfrissítést, ami használhatatlanná tett telót (android 9 a Moto Z2 Force-on). Ami itt van nálunk azon decemberi a legutóbbi patch. A 10-es 2. vagy 3. negyedév lesz.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#203) FraFer82 válasza ghiottone (#202) üzenetére


FraFer82
tag

De lesz. :) A V40 topikban olvasgatva, elég macerás ott frissíteni, ha van is, mert magától nem találja meg. Remélem, hogy a Turbadón kapható G8s nem TIM-es, mint a V40. :F

(#204) Balzak83 válasza ghiottone (#198) üzenetére


Balzak83
senior tag

Kicsit off leszek mert mi8-at használok, de soha nem melegedett a telefon a normál használat során. Akkuidő is hozza az atlag 4-4.5 órát, ha melegedne nem lenne meg ennyi. A többi telefont nem hasznaltam a felsoroltak közül, de volt ez előtt egy Poco-m, azzal sem volt semmi baj. Nem hallottam arról sem, hogy a SD845 barkinel is problémas szett lenne.

A Turbadot én is kifejezetten ajánlom, 4-5 telefont vettem mar tőlük, es eddig sosem csalódtam.

(#205) ghiottone válasza Balzak83 (#204) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Az elmúlt 1,5 évben nálam ugyanazon alkalmazásokat hasonló környezetben használva a Moto Z2 Force, Htc U11, Galaxy S9, Pixel 3a, Motorola One Zoom nem melegedett. Ezzel szemben Xiaomi Mi8, OnePlus 6T, Pixel 3, Pixel 1, Galaxy S10 e és S10 viszont igen. A Snapdragon 820/821, 845 és az Exynos 9820 nálam elvérzett és más fórumokon (xda pl.) írnak a melegedésről. Az S20-ast már nem is említem a szintén forrósodó Exynos 990-el. + játszani nem is igen játszom telefonon, csak akkor ha épp teszthez nézem meg.
Amúgy mások a felhasználási szokásaink és nem biztos, hogy mindenkinél jelentkezik vagy észreveszi.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#206) pit stop válasza FraFer82 (#203) üzenetére


pit stop
addikt

LG lassan frissít, de G6 alapján legalább sokkal kevesebb a bug is

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#207) Mangosztán


Mangosztán
csendes tag

Sziasztok!
Elgondolkoztam ennek a telefonnak a vásárlásán, illetve a V40 is szóba került, azonban ahogy olvastam, annak gyengébb az akksija..
Kérdésem az lenne hogy tényleg annyira rossz a hangja a G8S-nek?
Erre vonatkozó tesztet nem találtam.
22-s csapdájában érzem magam, mert fontos az akksi idő, amiben a V40 gynege és a hangzás,amiben meg elvileg a G8s..
Köszönöm.

(#208) asr27 válasza Mangosztán (#207) üzenetére


asr27
tag

Nem olyan rossz az akksija a V40-nek! Nálam átlagos használat mellet, simán kihúzom vele a 2 napot. Sok böngészés és messenger használat mellet.

(#209) Mangosztán válasza asr27 (#208) üzenetére


Mangosztán
csendes tag

Az mennyi időt jelent nálad kijelzőidőben kb.?
A telefon nálam jellemzően telefonálásra van használva, játékra nem használnám, max böngészésre és zenehallgatásra.

(#210) ghiottone válasza Mangosztán (#207) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Tesóm Lg G8s-e:

1 sim kártyával, 4g illetve wifi nála csak akkor aktív ha bekapcsolja. AOD este 10 és reggel 6 között inaktív. Játszani nem játszik rajta, főleg chrome, mxplayer.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#211) Mangosztán válasza ghiottone (#210) üzenetére


Mangosztán
csendes tag

:R

(#212) Mangosztán


Mangosztán
csendes tag

Van valakinek összehasonlítási alapja esetleg olyan LG készülékkel amiben van Quad DAC?
Milyen ennek a készüléknek a hangminősége 3,5mm-s Jack-n?

[ Szerkesztve ]

(#213) FraFer82 válasza Mangosztán (#212) üzenetére


FraFer82
tag

Na, erre könnyen tudok válaszolni neked, amiben van DAC, sokkal jobban szól. Ez is jól szól, de a V40 (ha jól gondolom, hogy amiatt kérdezed :) ) lényegesen jobban szól, bár az más telefonhoz képest is baromi jól szól.

(#214) zsinnyegtet


zsinnyegtet
aktív tag

Üdv!
Van itt valaki... :U

A rock and roll az nem egy tánc...

(#215) ghiottone válasza zsinnyegtet (#214) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Hali. Kérdezz nyugodtan. :)

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#216) zsinnyegtet válasza ghiottone (#215) üzenetére


zsinnyegtet
aktív tag

Ohhhh...egy "régi ismerős" :)
Szemezgetek ezzel a telefonnal. Kb. mindent tud amire nekem szükségem lehet / lenne.
Oled, OIS , Qi töltés, IP68 stb. na és persze nem "tepsi".
Feltettem egy kérdést a "milyen telefont vegyek" topikban is ezzel kapcsolatban mert a másik kiszemelt a Huawei P30 Pro lenne de az szűk 60.000.- forinttal drágább és nagyságrendileg ugyanezt adja kivéve talán a support.
Nos hát itt tartok. Ezzel kapcsolatban lenne jó 1-2 vélemény. Azt láttam fentebb, hogy Neked van némi tapasztalatod / információd ezzel kapcsolatban. :)

Szerk.
Főleg talán Németországból lehetne jó áron beszerezni az Lg-t még ezen elmebeteg EUR árfolyamon is :F

[ Szerkesztve ]

A rock and roll az nem egy tánc...

(#217) ghiottone válasza zsinnyegtet (#216) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nekem hozták ismerős révén Lg-től. Tesómnak adtam ajándékba a Moto Z2 Force után.
Néha megkérdezem, meg ránézek, hogy minden rendben van-e a telefonnal mert ő nem egy nagy telefon használó csak egy megbízható készülékre volt szüksége.
Majdnem 4 hónapja van használatban és nem panaszkodik rá. Össz-vissz 2 probléma volt eddig:
1. 2 hete kellett megnéznem a telefont, mert valami miatt jobban merült akkortájt. A háttérben valamiért folyamatosan ment a kamera - lehet megzavarta a gcam - és az szívta le az aksit. + akkor vettem észre, hogy nem jön rá frissítés és még decemberi updaten van holott már azóta a 2. frissítés is kijött.
2. Itt volt a másik probléma amit nem értettem. Megnéztem és OTA-n nem talált frissítést, az LG firmwares oldalon leírt 2 metódussal (Lg Up, Lg flashtool) nem ment, a gyári pc kliensel szintén semmi. Annyiban jó volt a gyári program, hogy jelezte, hogy problémába ütközött ezért LG Bridge alkalmazást telepítsen. Azzal rögtön kiírta, hogy javítani kell a frissítési hibát és utána már jött is le a legutolsó firmware.

Nagyon kevesen ismerik ezt a készüléket, de szerintem egy megbízható telefon, jó szoftverrel. A kamera se rossz, egy kicsit meleg színárnyalatú inkább és nincs túlélesítve, de gcam portokkal ezt saját igényre lehet szabni. Én ha a céges OP 7T-et vissza kellene adjam tuti bele raknám az első 3 lehetséges közzé. Nekem még az is tetszett benne, hogy usb-cn simán kiad hdmi jelet android 9-el is, holott ez főleg a 10-esbe lett belerakva. 9-esnél a Samsungok, Huawei-ek és HTC-k tudták ezt a displayport funkciót talán.

A turbadon látom még fent 117-ért 2 év garival.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#218) zsinnyegtet válasza ghiottone (#217) üzenetére


zsinnyegtet
aktív tag

Köszönöm szépen a részletes választ :)

A rock and roll az nem egy tánc...

(#219) Voiceless


Voiceless
csendes tag

Sziasztok!
Bő egy hónapja vásároltam meg a készülékem. Vannak dolgok amik nem igazán tetszenek, és szeretném őket megvitatni.

1. Az ujjlenyomat olvasó hibája nálam. Kb. 10-ből 1-2 alkalommal előfordul nálam, hogy maga a nyitó hangot kiadja, de a kijelző nem villan fel. Ezután a power gomb-al le kell zárjam ismét a készüléket, majd újra kinyitni, és akkor általában működik rendesen. Van-e erre bármi megoldás?

2. Töltésidő. Három hónapon belül ez a második telefonom. Turbado-ról rendeltem egy Mi-8-at, aminek két hónap után behalt a kijelzője, és mivel már kifutott utána kértem a G8s-t. Előtte egy Meizu M6 Note-om volt. Az kb. 1,5 óra alatt képes volt feltölteni az Mcharge 3.0 (ugyan az elvileg mint a Qc 3.0) 100%-ra. Viszont a G8s valami borzasztó lassan tölt, még úgy is hogy az optimalizált (lassabb) töltést kivettem. Néztem, hogy a gyári töltője elég gagyi. Nincs most nálam, de ha jól emlékszem 16w 1,9A. Vettem korábban egy Blitzwolf PL-3-as 36w-os QC 3.0 töltőt aminek elvileg kompatibilisnek kellene lennie a telefonnal, de nem igazán vettem észre, hogy bármivel is gyorsabban töltene mint a gyári. Haverom Xiaomi-ját lényegesen hamarabb feltöltötte mint a gyári töltő. 50%-ról kb. 70 percet ír a telefont 100%-os töltésig. Mérni nem mértem percre pontosan, de kb. valós. Nálatok mi a helyzet? Milyen töltővel, és hogy tölt a telefon?

[ Szerkesztve ]

(#220) ghiottone válasza Voiceless (#219) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Szia.
Általában ajánlani szoktam a turbadot, de egyre jobban azt érzem - saját rendelésű op 6t, s10e, és ahogy olvasom másoknál is több készülék esetén (moto z3 play, pixelek, + most te) - , hogy a Turbadonál több a hibás telefon mint máshol. Testvéremnek februártól van meg a g8s-e. A pár hszel feljebb írtak mellett eddig ezt tartja a legstabilabb telefonjának. Ujjlenyomat olvasó rendben van és a töltést 2 órán belül megvan 10 %-ról 100-ig, úgy hogy nem kapcsolt ki rajta semmit.

Szóval ha 14 napon belül vagy küldd vissza nekik és kérd vissza a pénzed, vagy küldjenek egy másik készüléket. Amúgy csomagolás bontatlan volt.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#221) joekajoeka válasza Voiceless (#219) üzenetére


joekajoeka
tag

Udv,
1 - A hiba nalam is jelentkezik, en novemberben vettem a keszuleket kb 3 honapig hibatlan volt az ujlenyomat olvaso, de valamelyik frissites utan kezdett jelentkezni ugyanaz a problema mint amit leirtal.
2 - wirelessen toltom a telefont csak, kabelt meg nem hasznaltam tolteshez kell vagy 3-4 ora neki igy.

(#222) Voiceless


Voiceless
csendes tag

Köszönöm a válaszokat. :R

A G8s-em telhesen új és bontatlan volt. A Mi8-am volt refurbished. Két hónap után bevittem nekik kijelzőhibával, és apróbb ellenőrzések után teljes árát beszámították az új készülékbe. Szóval különösebb baj nincs szerintem a Turbadoval. Az ujjlenyomat olvasó hibáját is inkább szoftveresnek tartom. Annó még volt G3as LGm is. Sajnos minőségben ez nem az a szint. Kamera nagyon jó, mint minden Gs LGnek, de azért vannak hiányosságok. Mondjuk elvileg ez a legolcsóbb snapi 855ös telefon a hazai piacon. Csak szégyen kimomdani, hogy maga a xiaomi (Mi8) szoftveresen köröket vert a G8ra. Pont egy hónapja vettem amúgy. Azonnal kellett új készüléket válasszak mikor leadtam a hibásat, szóval ezt választottam. Ettől függetlenül nagyon jó telefonnak tartom, de valószínű ezért az árért most a realme 6 prot választanám, de akkor nem volt készleten.

(#223) Callmaster


Callmaster
tag

Sziasztok!
Zenében milyen a készülék fülesen keresztül?
Hónapok óta szemezgetek ezzel a készülékkel (is), de nem nagyon találok arra vonatkozó felhasználói visszajelzést hogy milyen a hangzása.
Tudom nem olyan jó mint a V széria vagy a sima G8-é, csak nem olyan vészes, nem?

[ Szerkesztve ]

(#224) Voiceless válasza Callmaster (#223) üzenetére


Voiceless
csendes tag

Nagyon jól szól. Állítható a DTS hangzás. Átlag telefonnál tisztább, de azért jó, ha van egy márkásabb fülesed. Gyári nem rossz, de nem árt egy jobb.

(#225) Callmaster válasza Voiceless (#224) üzenetére


Callmaster
tag

Igen a füles minősége adja magát..
Köszönöm a válaszodat. :R

(#226) FraFer82 válasza Voiceless (#222) üzenetére


FraFer82
tag

Jó kis telefon ez, ár-érték arányban meg pláne. Teszi a dolgát, de néhány dologban egyszerűen elavult. Erre akkor jössz csak rá, ha egy vele kb. egyidős telefonhoz viszonyítod. Sosem gondoltam volna, hogy egy Huawei (P30 Pro, de még a sima P30 is) ennyivel gördülékenyebb, gyorsabb, precízebb, "maibb" telefon lesz valaha, mint egy LG. :F

(#227) Remekelek28


Remekelek28
őstag

Sziasztok. Az Aod jelzi.ha pl messenger v gmail üzenet jön? Mit csinál,villog?

(#228) FraFer82 válasza Remekelek28 (#227) üzenetére


FraFer82
tag

Attól függ. Ha bekapcsolod, akkor fényjelzést is ad, de ki is írja buborékban, vagy mindkettő, ahogy akarod. Jól teszi a dolgát. :)

(#229) Remekelek28 válasza FraFer82 (#228) üzenetére


Remekelek28
őstag

Konkrétan milyen fényjelzésre gondolsz? Tehát,ha kapok egy üzenetet,nem csak egy sima üzenet jel jelenik meg?

(#230) Remekelek28 válasza Remekelek28 (#229) üzenetére


Remekelek28
őstag

Az lenne a lényeg,h ha pl az éjjeliszekrényemen ha töltődik én meg 2 méterre ülök az iroasztalnál,ne csak egy feher sms jel látszódjon a dátum mellett,mert azt a kutya nem veszi észre. Hanem szakaszosan ugorjon fel vagy valami ilyesmi.

(#231) FraFer82 válasza Remekelek28 (#229) üzenetére


FraFer82
tag

Beállítások, Általános, Alkalmazások és értesítések, Értesítések, Rövid értesítések, Sidelightot bekapcsolod (mehet egyszerre a Buborék értesítésekkel) és alatta kiválasztod, hogy melyik értesítéseknél szeretnéd, hogy a telefon szélén körbefusson a fényjelzés. Szerintem ez jópofa és hasznos. :K

(#232) Remekelek28 válasza FraFer82 (#231) üzenetére


Remekelek28
őstag

Köszönöm. Kérdés mennyire meriti az akkut,bár gondolom ha pl zsebben van ott nem csinálja folyamatosan,csak,ha szabadon.
Amugy meg vagy elégedve a teloval? Akku kijelzőidő mennyi szokott lenni?

(#233) Remekelek28 válasza Remekelek28 (#232) üzenetére


Remekelek28
őstag

Megtaláltam én is a G7 fit ben. Viszont pl a hivást nem lehet választani.

(#234) FraFer82 válasza Remekelek28 (#232) üzenetére


FraFer82
tag

Azt hiszem, hogy ez csak felvillan, és egyszer körbefut a kijelző körül, de elég látványosan. Biztos meríti, de nem hiszem, hogy annyira vészesen. Nagyon változó nálam, mert sokat használom és beszélek rajta, de egy napot mindig kibírt eddig. Nem egy üzemidőbajnok, de nem rossz. S10-nél jobb, P30-nál rosszabb, ha a kategóriájában nézem. Ez a telefon 120 ezer forint körül van most hivatalos garanciával, és gyakorlatilag mindent tud, amit 2019-ben kellett tudnia egy telefonnak. Szóval ezen az áron szerintem ez best buy, főleg úgy, hogy elég sok mindent adnak a szokásos dolgok (töltő, kábel, tű) mellett: használható, agybadugós headset, törlőkendő és egy bumper tok. Nyilván vannak jobb és szebb telefonok (bár nekem nagyon tetszik ez a feketének nevezett kékes szürke szín), semmiben nem ez a legjobb, de mindenben elég jó. Baromira alulértékelt telefonnak tartom, főleg itthon, viszont ritka is. :F

[ Szerkesztve ]

(#235) #89874944


#89874944
törölt tag

Sziasztok!

A cikkben említett GPS hiba javítva lett? Mostmár jól működik gmaps-el (is) ?

Az ip68 védettség rendben van? Garihoz hogy áll az LG?

(#236) FraFer82 válasza #89874944 (#235) üzenetére


FraFer82
tag

A cikkben leírtak nem igazán fedik a valóságot több helyen. A GPS tökéletesen működik ezen a telefonon, sokkal több tartozék jár hozzá, a kamerái elég jók. Az IP-védelem van, sőt annál több, katonai is, de erről nem tudok nyilatkozni, nem próbáltam. Attól függ, hogy hol vetted/veszed. Ha van IMEI szám a számlán, akkor érvényes rá az egy éves magyarországi garancia, ha nem, nem. Remélem, hogy tudtam segíteni, de kérdezz nyugodtan! :)

(#237) Remekelek28 válasza FraFer82 (#236) üzenetére


Remekelek28
őstag

Elvileg már partnero gsm es számla nélküli telefont is javitott az Lg márkaszerviz. És ingyen visszapostázták. Tehát ha eus a telo,javitják,akárhonnan vetted. Ezt nem sok más gyártó tudja elmondani. Sőt nekem a g flex 2 t garin tul is javitották,mert alaplaphibás volt.
A katonai szabványrol meg annyit,hogy a G7 fitem is kapott ilyen minősitést. Pár hete leejtettem a létra 5. fokárol. Pörgött forgott a földön ,illatve parkettán és semmi baja nem lett. Egy pisszenés nincs rajta. Más gagyi kinai telo már kuka lenne.

(#238) #89874944 válasza FraFer82 (#236) üzenetére


#89874944
törölt tag

turbado-nal fogom szerintem venni, azt írják 2 év a garancia. Igazából arra voltam kíváncsi, hogy az LG hogy áll hozzá ha beázik a telójuk, amit ip68-al hirdetnek, és cserélik-e, vagy csak hárítanak :)

(#239) Ryoo válasza #89874944 (#238) üzenetére


Ryoo
senior tag

Én úgy tudom, hogy egyik gyártó se javít gariba beázást, ha van IP tanúsítványa, ha nincs. De a nálam tapasztaltabbak, majd kijavítanak.

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#240) Remekelek28 válasza #89874944 (#238) üzenetére


Remekelek28
őstag

2 év teljeskörű,v a második év szoftveres?

A tulajoktol kérdezném,hogy mennyi szokott lenni a kijelzőidőtök?

(#241) joekajoeka válasza Remekelek28 (#240) üzenetére


joekajoeka
tag

En 2 naponta toltom, igy megvan kb 6-7 ora kijelzo ido. De 1 napra szerintem a 8+ ora simman megvan. Csak wirelessen toltom amiota megvan.

(#242) FraFer82 válasza #89874944 (#238) üzenetére


FraFer82
tag

Van náluk egy speciálisabb garancia, amikor a készülék árának 10%-áért cserébe nem javítják, hanem cserélik a készüléket 2 éven belül. Lehet, hogy érdemes lenne neked ezt választani.

(#243) FraFer82 válasza Remekelek28 (#240) üzenetére


FraFer82
tag

Nem egy akksibajnok a készülék, mondjuk én sokat használom. 30 óra alatt merült nálam 90%-ot. Ebben 5 óra képernyőidő van, 2 és negyed óra beszélgetéssel, nem igazán takarékos beállításokkal (folyamatos AOD például). Szóval naponta töltöm, mint minden telefonomat.:U
(Összehasonlításként a Samsung S10/S10+ páros nálam kevesebbet bírt kb. 1 órával, de a P30/P30 Pro 1-2 órával többet.)

[ Szerkesztve ]

(#244) Remekelek28 válasza joekajoeka (#241) üzenetére


Remekelek28
őstag

Ez nem rossz. Nekem a G7 fit 4 óránál többet nemigazán bir. És itt az aod sincs bekapcsolva. A kamerájával meg vagytok elégedve? Pl éjjel jó képeket lő?

(#245) Flashback


Flashback
addikt

Sziasztok,

Telefont kellene cserélnem hamarosan. Ami fontos: jó kamera és a Qi töltés.
Egyenlöre a P30 PRO nagyon befutónak tünik de nem tudom hogy megéri azt a +60K-t.
Mikor ez az LG is elég jónak tünik.
Pro/Kontra? Android 10 jön a telefonra?

[ Szerkesztve ]

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#246) xact válasza Flashback (#245) üzenetére


xact
tag

Szia!
A P30-nak van fóruma, itt elégé haldoklós. Persze ha ez is számít a megitélésben.
Volt szerencsém mindkettőhöz és szerintem a G8s megéri az árát, figyelembe véve a SOC-t, de ha azt nézem hogy kamera, akksi , akkor a P30 Pro vitathatatlanul jobb.
Abban azonban nincs Jack és a 4K is csak 30 fps, viszont van infraport..
Azt kell szerintem mérlegelned, hogy mire akarod használni elsősorban.
Vedd figyelembe (ha érdekel), hogy a P30 Pro-nak ívelt a kijelzője, ami valakit zavar (védelem ellátása miatt),valakit nem.
QI-t mindkettő tud. Igazából az lenne a jó, ha megtudnád élőben nézni őket.

(#247) FraFer82 válasza Remekelek28 (#244) üzenetére


FraFer82
tag

Engem meglepett a kamerája, de az egész LG kicsit. Kellemes csalódás, logikus, jól értelmezhető rendszerrel. Semmi fenszi, de teszi a dolgát. Kevés hozzá a jó tok viszont. :(

(#248) FraFer82 válasza Flashback (#245) üzenetére


FraFer82
tag

Szia!

Hú, ez egy jó kérdés. :) 2019-ben 3-4 telefon volt, amit igazán kedveltem, és használtam (volna) magáncélra is szívesen, és ezek között van a két említett telefon.
Adok egy gyors, objektív választ: nem, nem éri meg a másfélszeres árat a Huawei P30 Pro.
Azért kicsit ki is fejtem, hátha van kedved/időd elolvasni. :) Szóval az LG G8S az a 2019-es flagship, ami a legjobb ár-érték arányt képviseli jelenleg, így nem csak a P30 Pro, de más se éri meg azt a felárat, amivel többe kerül (a Honor 20 Pro még ilyen ár-érték arány bajnok, de az is drágább legalább 10-20 ezer forinttal). Ez a telefon minden tud, ami egy átlag felhasználónak kellhet, vagy annál is többet, ráadásul nagyon komplett a doboz tartalma is, sok minden jár hozzá alapból. Szép és minőségi, abszolút prémiumérzetet kelt, de a P30 Próban van valami ennél is több. Sokkal fenszibb, erősebb benne a WOW-faktor. Kérdés, hogy ez mennyire fontos számodra. Ami számomra egyértelmű, hogy hangzásban a G8S a jobb, akksiban a P30 Pro. A kamera viszont nem olyan egyértelmű számomra (bár én a P30 Prót mondnám, főleg sötétben), de itt egy teszt, döntsd el te: https://www.youtube.com/watch?v=2v0UKjJVb60 ! ;)
Összefoglalva az LG G8S best buy 120 ezer forintért, de a P30 Pro, különösen az új, 2020-as kiadása 200 ezer forint körül, szintén jó vétel, mert kitűnő telefon. Akármelyiket választod, nem tudsz hibázni! ;)

[ Szerkesztve ]

(#249) Remekelek28 válasza FraFer82 (#247) üzenetére


Remekelek28
őstag

Készitenétek majd pár képet vele? Köszi az infokat.

(#250) Flashback


Flashback
addikt

Köszi srácok. Honnan érdemes venni Turbado?
Mi a mostani főverzió?

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.