Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) joekajoeka válasza kssvirag (#150) üzenetére


joekajoeka
tag

Nincs hely annak ott, le kell huznod az értesitési sávot és ott már látszik.

(#152) kssvirag válasza joekajoeka (#151) üzenetére


kssvirag
tag

ooo, ténleg. Észre se vettem, ott van ha lehuzom.
Köszi :)

Az sms rész is fura, olyan mintha chetelnék, közben minden egyes elküldott rész , egy sms.

[ Szerkesztve ]

(#153) zsolesz967


zsolesz967
aktív tag

Azt tudja valaki,hogy megkapja a g8s azt android 10-et?És ,ha igen mikor?

Ps5,A34 5g,Gear S3 Frontier

(#154) pit stop válasza zsolesz967 (#153) üzenetére


pit stop
addikt

Biztos megkapja, de az LG szép lassan megfontoltan csinálja az ilyen dolgokat. Igaz legalább nem is csak nagy f.shalom szokott lenni.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#155) kzcs válasza kssvirag (#150) üzenetére


kzcs
tag

Sziasztok, az Always-On display résznél megjelenik a százalékos akkus állapot. Nekem reggel 7-től este 10-ig van bekapcsolva az AO-D, de mivel a kocsiban is qi töltő van, még a két hónap alatt sose jutottam 60-70% alá. Hétvégén amikor kevesebbet utazom, szombattól vasárnapig simán el van a telefon töltés nélkül, úgy hogy van böngészés meg különféle appok használva. Fényképezésre tökéletes, 4K-s felvételek gyönyörűek és stabilak.

Na meg a víz alatti felvételek zseniálisak. Simán megéri az árát.
Egyébként korábban G5-t volt, és valóban ritkábban jönnek a frissítések erre is, de véleményem szerint a sok frissítés egy telefonra az mindig javítás eredménye. Az LG megfontoltam és sosem kapkodta el a telefon megjelenítését, ami megszokottaktól eltérő és negatívként jelenítik meg a portálok, de stabil és működő verziót adnak el. Látjuk a kapkodás nyomát az akár 2-3x ennyibe kerülő modellek esetén, ahol megy a f@sz méregetés, hogy kinek lesz nagyobb, meg a megjelenések heteiben, havában után aztán jönnek folyamatosan a problémák, meg a frissítések. A felhívások, hogy emiatt vagy amiatt kellett letiltani készüléket. Aki stabil és megbízható telefon szeretne az ezeket is figyelembe kell vegye, nem csak azt hogy mit tud a telefon. Mert hiába tudja a leg ujabb csicsát, ha pld a bank azt mondja, kabbe ezzel a telefonnal nem fogsz biztonságosan rendelkezni a pénzed felett.

[ Szerkesztve ]

(#156) Luperator


Luperator
tag

Sziasztok G8s tulajok! Mit gondoltok, megéri a készülék? A 6 giga RAM-ot mennyire gondoljátok időtállónak? G4-ről írok, amit a tervek ellenére eddig még mindig nem cseréltem le. A 136 ezres ár meg igen barátinak tűnik a tudáshoz képest.
A G4 mind kamerában, mind szoftverben igen jónak bizonyult, kivéve az akksit amiből még mindig a gyárit nyúzom és nem cseréltem, mert mindig is pocsék volt a teljesítménye (aki vett másikat se repült el tőle) . A G8s tűrhetőbb legalább?

Válaszokat köszi. :) :R

[ Szerkesztve ]

(#157) zsolesz967 válasza Luperator (#156) üzenetére


zsolesz967
aktív tag

Szia!

Most már a mobilok többsége 6 vagy 8 gigával jönnek ki,de még több a 6 gigás,mint a 8,szóval szerintem időt álló,persze ez is felhasználó függő.Nálam a 6 gigából azt írja 3.6 foglalt.

Én átlag felhasználó vagyok,face,messenger,youtube,hírek,egy napot simán kibír ,de van hogy másfelet is.
Mondjuk én 15 % alá nem hagyom merülni és 80 % felett leszedem a töltőről.
Aztán hogy ez mennyire hasznos az aksinak,az passz.

Ps5,A34 5g,Gear S3 Frontier

(#158) varos


varos
tag

Én is rendeltem egy Lg g8s telefont az lenne a kérdésem hogy zenei része hogy teljesít vezetékes fülhallgatóval? hangerő stb,

(#159) zsolesz967 válasza varos (#158) üzenetére


zsolesz967
aktív tag

A gyárival kipróbáltam,szerintem vállalható.
Mondjuk én csak beats-el hallgatok vele bluetoothon.

Ps5,A34 5g,Gear S3 Frontier

(#160) varos


varos
tag

Na megérkezett, nagyon jó kis telefon, kemény 108000 Ft :)) volt .

[ Szerkesztve ]

(#161) zsolesz967 válasza varos (#160) üzenetére


zsolesz967
aktív tag

Én 140 körül vettem kb 2 hónapja turbadon...

Ps5,A34 5g,Gear S3 Frontier

(#162) varos válasza zsolesz967 (#161) üzenetére


varos
tag

Én is Turbadon vettem.

(#163) zsolesz967 válasza varos (#162) üzenetére


zsolesz967
aktív tag

Akkor rendesen lement az ára.

Viszont tokból nincs rá nagy választék,g8-ra több tok van,pedig nem is forgalmazzák nálunk.

Ps5,A34 5g,Gear S3 Frontier

(#164) Luperator


Luperator
tag

Nálam a Honor 20 pro lett végül a befutó. Árban nem sokkal több, viszont jobbnak éreztem így letettem az LG-ről. Eddig elég jó. :))

(#165) zsolesz967 válasza Luperator (#164) üzenetére


zsolesz967
aktív tag

Azt én is néztem,jó telefon.Egyedül az ips kijelző nem tetszett,az amoled kijelző jobban bejön az always on display funkció miatt.

Ps5,A34 5g,Gear S3 Frontier

(#166) varos


varos
tag

(#167) kssvirag


kssvirag
tag

Már 2 hete nyüstölöm az uj Lg-t.
Nem bántam meg, idáig szerintem ár/érték arányban szinte a legjobb amit vehettem.
Aksi nagyon jol birja, nálam minden második nap megy csak töltőre, pedig használom intenziven, főleg a g6 után, ami már napjában 2x is töltésre szorult.
A kamerákkal is meg vagyok elégedve, főleg tetszi a 3as felvétel (sima, nagylátószög, zoom)
A rendszer pedig stabil, villámgyors.

még folia kell rá de egyenlőre itt győrben nem találtam.

[ Szerkesztve ]

(#168) Luperator válasza zsolesz967 (#165) üzenetére


Luperator
tag

A g4 szintén ips kijelzővel volt szerelve így azért sem éreztem hiányát az amolednek. Persze, az AOD nekem is hiányzik, de valamit valamiért. Biztosabbnak éreztem a Honort választani mint az LG-t, már csak a fizikailag nagyobb telep miatt is.

(#169) zsolesz967 válasza Luperator (#168) üzenetére


zsolesz967
aktív tag

Pontosan valamit valamiért,meg kinek mi tetszik.Nekem ez az első lg telefonom,de átlag felhasználóként megvagyok vele elégedve,az aksi is simán kibír egy napot nálam.

Ps5,A34 5g,Gear S3 Frontier

(#170) Luperator válasza zsolesz967 (#169) üzenetére


Luperator
tag

Használd egészséggel :) remélem bírni fogja úgy mint a G4 :K

(#171) zsolesz967 válasza Luperator (#170) üzenetére


zsolesz967
aktív tag

Köszi szépen,te is a Honort,pacsi😉😊

Ps5,A34 5g,Gear S3 Frontier

(#172) onlineair


onlineair
tag

Sziasztok,

valakinek van tapasztalata összehasonlítva a G8S hangzását egy G7-el? Ugyebár a G8S-ben a Boombox meg van erősítve egy kis Meridian Audio féle cuccal. Érezhető valami különbség?

(#173) Puculo válasza joekajoeka (#119) üzenetére


Puculo
aktív tag

Nem tudok átsiklani a listádon szó nélkül. Szerintem a G8S nincs egy szinten a MI 9-el. Elég szelektíven és szubjektíven sorakoztattad az érveket. Az viszont lemaradt a listáról, hogy az LG-ben nincs sem infraport, valamint értesítési LED ami a MI 9-ben adott. A dual GPS modul pedig szintén a Xiaomi javára írható fel. A kamerák tesztjét már csak a DXO alapján is fölösleges emlegetni, a nyomorult LG az egyetlen aduászát is elvette ebből az 'S' modellből, már ami a quad dac-ot illeti. A kijelző szintén gyengébb az LG-ben, a rezgőmotor gyengeségét én nem tapasztaltam a MI 9-ben. Egyébként gyárilag mellékelnek átalakítót akinek a jack port hiányzik. Tudom hogy ez itt egy LG fórum, és nagyon sokáig LG tulaj voltam, pont ezért nem vennék többet telót tőlük. Az pedig hogy a GPS nem tud pozíciót találni szerintem röhej. És sajnos az összes telefonjukon belefutottam ebbe a hibába. Akinek tetszik vegye, de azért nem árt alaposabban körülnézni a piacon...

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#174) varos válasza onlineair (#172) üzenetére


varos
tag

A G8S -ban elég harmatos a zenei produkció, ebben nincs benne 32-bites Quad DAC , ESS Sabre ES9218P a G7 benne van.
Ezért váltam meg ma a G8S-től.
A sima G8 benne van, vagy lg v40.

(#175) joekajoeka válasza Puculo (#173) üzenetére


joekajoeka
tag

Senkinek sem mondom/mondtam vegyen ilyent mindenki azt vesz amit akar.
1 - az infra portot a G4-ben 4 ev alatt max szorakozasra hasznaltam ketszer-haromszor (akinek kell vegyen mast) a jacket jooooval tobbszor hasznalom mai napig.
2 - a xiaomiban feher szinu az ertesetesi led, nincs haszna igy, a G4 ben legalabb szines volt.
3 - a zoom kamera a mi 9t-ben annyire gyenge volt nalam, hogy az mar vallalhatatlan kategoria (foleg benti fenyviszonyoknal) de tenyleg rossz.
4 - a 48mp kameraban nincs OIS, nagyon zavart engem
5 - az aod display zsebben nem kapcsolja ki magat miui 10 alatt nem tudom miui 11-ben milyen ez. A kozelsegerzekelo mire jo? De most tenyleg.

Amiben nagyon rossz az LG az a frissitesek hianya.
Viszont 3 evet hasznaltam a G4-et frissitesek nelkul es utolso percig minden rendben volt.
Nincs kedvem nekem rommolgatni, idopazarlas szerintem, a mi 9 es a mi9t forumban rommolgatas van, ilyen rom olyan rom, aki szereti es van turelme annak hajrá!
.
.
.
Tudom nem kotelezo a romot cserelgetni de lehet en sem allnam meg.
Nem mondom az LG jobb a Xiaomi-nal, eladasban biztos nem de nekem a G8s jobban bejott es pont.
A GPS problemarol nem tudok mit mondani, nem hasznalom.

[ Szerkesztve ]

(#176) varos


varos
tag

Semmi baj nincs a LG8 gps-vel, nagyon gyorsan talál jelet és sokat, nagyon pontos, 8000 km vezettem vele hibátlanul. Hiába van Mi9 dupla frekvenciás gps ahhoz megfelelő szoftver is kellene hogy ki használja.

[ Szerkesztve ]

(#177) onlineair válasza varos (#174) üzenetére


onlineair
tag

Igazából a hangszóró érdekelne hogy az jobb-e valamennyivel, a DAC sajnos itt semmit nem jelent. G7-nél azért elég ütős tud lenni a hangzás ha az equalizer jól be van állítva, plusz még ha egy fa asztalra is rakja az ember akkor tud durva dolgokat produkálni :D de köszi hogy válaszoltál.

(#178) Puculo válasza joekajoeka (#175) üzenetére


Puculo
aktív tag

Nyilván mindenki olyan telefont választ magának, ami megfelel az ízlésének. Viszont ha már listát készítesz akkor a teljesség igényével tedd, mert úgy fair. :K Azért mert neked nem jön be a fehér értesítés LED, attól még igenis benne van és nagyon is hasznos. Lehet hogy te nem használod az infrát, de én elég sűrűn. Neked zavaró az OIS hiánya, viszont így is sokkal jobb képeket lő bármilyen napszakban. Szóval nem feltétlen a személyes szimpátia alapján kell egy készüléket véleményezni, mert az messze áll a valóságtól. Itt a mobilarénán letesztelték mindkét eszközt, és az inkább mérvadó..

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#179) joekajoeka válasza Puculo (#178) üzenetére


joekajoeka
tag

Egyetértek.
Mindenki mérleglje az előnyököt és a hátrányokat, és hozzon döntést.
Nincs tökéletes telefon.

(#180) joekajoeka válasza onlineair (#177) üzenetére


joekajoeka
tag

Nekem volt LG G7 vagy 2 hétig most G8s van, a G7 tényleg jobban szól ha le van téve egy asztalra. De a G8s sztereo, ez így jobb szerintem. A G7-ben mivel 1 hangszoró van könnyebb letakarni, takartam is le elég zavaró néha, ha a G8s-ben letakarom valamelyiket a másik még mindig hangot ad ki.

(#181) varos válasza onlineair (#177) üzenetére


varos
tag

Nem jobb, elég gyenge.

(#182) onlineair válasza joekajoeka (#180) üzenetére


onlineair
tag

Pedig a G8S-ben is van a Boombox funkció + még a sztereó hangszóró, ennek ellenére nem tud hasonló hangzást (basszust) mint a G7? Ez a Meridian hangtuning sem nagyon tesz hozzá semmit?

Na még ezt is találtam:.
Crystal Sound OLED: a képernyő rezgetésével erősíti fel a hangot. :C
Igaz ez G8 de gondolom a G8S-re is érvényes.

A hangszóró letakarás sajnos tényleg sokszor problémás tud lenni G7-nél.

(#183) joekajoeka válasza onlineair (#182) üzenetére


joekajoeka
tag

A G8s-ben nincs boombox!
A G7-et mikor letettem az asztalra rezonallta azt. A G8s hiaba teszem le nincs kulonbseg.
A G8s ben simma hagyomanyos a beszed hangszoro van, nem olyan mint a G8-ban!
Ezek ellenere is jobban szeretem a G8s sztereo hangzasat.

(#184) onlineair válasza joekajoeka (#183) üzenetére


onlineair
tag

Értem, köszi. Akkor elég sok dologban alul marad a G8S a G8-hoz képest, sajnálatos...

(#185) zsolesz967


zsolesz967
aktív tag

Ma sikerült leejtenem,vagyis kicsúszott a zsebemből ,persze kijelzővel lefelé rá a betonra.Elég jól bírta,rosszabbra számítottam,jobb felső sarokól vált le egy nagyon kicsi rész,meg ugyanott lett pár kisebb karc.Nem is tudom he teljesen betört volna hol cseréltessem,nem egy nép telefon.

Ps5,A34 5g,Gear S3 Frontier

(#186) tuba005


tuba005
friss újonc

Sziasztok!

Jött már valakinek frissítés a telora? Milyen verzió fut nálatok? Nekem májusi a verzió, és még mindig azt írja, hogy naprakész. D van rajta, pedig már van j is.

(#187) Helltak válasza tuba005 (#186) üzenetére


Helltak
őstag

Szia!
Bátyámnak van G8s telója, nála szeptemberi a biztonsági színt, valamikor október első felében kapta a frissítést.

Xiaomi 14 Ultra

(#188) kssvirag válasza varos (#160) üzenetére


kssvirag
tag

Az szép .
Ennyiert szerintem vétek lett volna kihagyni

(#189) joekajoeka


joekajoeka
tag

A tegnap kaptam meg a november 1 frissitest. (hatha 2 evig tamogatnak a keszuleket)

[ Szerkesztve ]

(#190) kssvirag válasza tuba005 (#186) üzenetére


kssvirag
tag

nekem is mint az előttem szólónak november 1, az utsó frissités.

(#191) joekajoeka


joekajoeka
tag

A tegnapelőtt megérkezett a DEC 1 biztonsági frissítés.
De ugy látom egyedül vagyok a topikba 😄

(#192) Balzak83 válasza joekajoeka (#191) üzenetére


Balzak83
senior tag

Én csendes megfigyelő vagyok. Nincs ilyenem, de ha esik meg az ára, akkor lehet veszek egyet. Jó telefon, de az LG support kicsit elriasztja a vásárlókat. Korábban évekig Lg flagshipeket használtam.

(#193) ghiottone válasza Balzak83 (#192) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Én most szerzek be egyet. Csak tokot nem találok hozzá. A G8-hoz van minden, ehhez viszont alig-alig gyártottak. (Spigen, Ringke, Poetic, Supcase, Tudia, stbből semmi)

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#194) pit stop válasza Balzak83 (#192) üzenetére


pit stop
addikt

Pestieknek Váci úti központ elég korrekt támogatás

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#195) Balzak83 válasza pit stop (#194) üzenetére


Balzak83
senior tag

Eddig nem sok rom jött ki onnan.

(#196) joekajoeka válasza Balzak83 (#195) üzenetére


joekajoeka
tag

😁

[ Szerkesztve ]

(#197) FraFer82


FraFer82
tag

Sziasztok!
Néhány kérdésem lenne, hátha ti tudtok segíteni. :)
Ezt a készüléket éri meg jobban megvenni most, vagy a V40-et?
Aki vett G8s-t (és EU-s), annak mi volt a dobozában, mi járt a készülékhez?
Vett valaki a Turbadónál? Hol ajánlott megvásárolni, ahol esetleg az LG-garancia is él?

(#198) ghiottone válasza FraFer82 (#197) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Szia. Én ajándékba vettem és szintén gondolkodtam melyik lenne a jobb. A V40-est a Snapdragon 845 miatt elvetettem végül mert korábban volt nálam ilyen processzorral szerelt Xiaomi Mi8, Oneplus 6T és Pixel 3. Sajnos mindegyikben melegedett a lapka. 835-ös telefonok voltak előtte hosszabb ideig, így meg is lepődtem, de kb. azt figyeltem meg, hogy minden második évben elszúrják a snapdragonos csúcslapkát így.
A G8s- hez jár egy átlátszó szilikon tok a dobozban. Turbado korrekt társaság, rendeltem már több készüléket, amiből pár ment vissza 14 napon belül és mindig gyorsan, jól rendezték a visszatérítést ( felajánlottak cserét, árleszállítást ha mégis meggondolnám magam, beszámítást)

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#199) FraFer82 válasza ghiottone (#198) üzenetére


FraFer82
tag

Köszi a választ!

Megkérdezhetem, hogy te hol vásároltad? Headset volt hozzá? Törlőkendő azt hiszem, hogy mindhez van.
A Turbadonál vásárolt telefonra érvényes a magyarországi LG garancia?

(#200) ghiottone válasza FraFer82 (#199) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Hozták az Lg-től. Turbado 2 év garanciát ad. A számlájukon ott van az IMEI, így lehet vinni hivatalos LG szervizhez.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.