Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) janeszgol


janeszgol
félisten

Kicsit alacsony a kijelző maximális fényerőssége, és(!) még az akku is kevés. Hát nem tudom. A képek annyira nem nyűgöztek le.

(#2) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Hát jah, ez került (kerül) hozzánk forgalomba... és nem a legjobb így (a kivitel)
G4 volt amit váltottam (még forgalmazása idején) V10 -re (H960A CZE verzió) és azóta csak V szériám van / volt (V20 DS SEA region) és most V30+ ThinQ DS (SEA region) van amit használok és a V40 sem az a telefon amire váltanék, így a V30+ -m is marad még egy darabig asszem.
Amúgy köszi a cikket!

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#3) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Elolvastam a tesztet a jó öreg LG G4-emről, s egyre jobban érzem, a G4 utódja nem hogy nem G széria, de nem is LG lesz :(

(#4) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Évek óta egy LG sem váltott ki bennem érdeklődést...

Ez most sem változott.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#5) MaxxDamage válasza bacsis (#3) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

V30/30+ még jó ár/érték arányt képvisel, így bátran ajánlom! ;)

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#6) asr27


asr27
tag

Nem értem az LG-t, tényleg!
Az EU-ba miért mindig a leggagyibb felszereltségű verziót szánja?
Akkor már inkább V40, mint ez.

(#7) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

315000 antutu-hoz mit kellett elbaltázniuk? Sd845-ös cuccok tudják azt szinte...
Tenyérfelismerés🤭
Ki vesz egyáltalan manapság LG telókat? Nem fikázódni akarok, a G4 tök jó telójuk volt anno, nekem a G5 is tetszett.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#8) K0vasz


K0vasz
aktív tag

fasza ez a szín, de számomra itt kb ki is fújt a pozitívumok listája :D

(#9) kzcs


kzcs
tag

Nem kötekedés de a teljesítmény összehasonlítóban hol az LG? Ettől függetlenül én eddig vártam a cserével, mert bíztam abban, hogy megéri várni de itt az ideje elengedni a márkát. 240e egy ilyenért sajnos nem reális és észszerű még ha LG fan vagy/voltál.

[ Szerkesztve ]

(#10) JoeCockBill


JoeCockBill
senior tag

Szégyelld magad LG.

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#11) rdt89


rdt89
addikt

Ez a készülék elég kiábrándító. :(

(#12) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Látom van baj az LG-nél. Nem kicsi.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#13) Sgr_A


Sgr_A
addikt

Ekkora notch-ot oda rittyenteni :D, de legalább nem edge
Szánalom, még ha fizetnének sem adnám oda érte a mate 20-at
Mondjuk az ide felsőkategóriából egyik sem kéne

[ Szerkesztve ]

(#14) sebestyen93


sebestyen93
tag

LG G4 óta szerintem nincs egy értelmes telefonjuk.. :(

Apple iPhone 13 Pro + Apple iPad 9th 10.2 + Apple Watch SE 2022 40mm

(#15) Ganzer


Ganzer
aktív tag

G6 után inkább egy Galaxy S10e-t vettem, nem bántam meg hogy nem vártam meg a G8-at..

(#16) Fred23


Fred23
nagyúr

Alaposan elcseszték, ha az árkategóriáját nézem! Egy az egyben nem cserélném erre a 100k-val olcsóbb mobilom. A tesztfotók közepesek, az üzemidő vacak, a mérete se jó számomra...

Ez így nagyon kevés lett most az LG-től, pedig nem kívánok nekik semmi rosszat, sőt!

Miért nem lehetett a jobb, sima G8-at hozni hozzánk?!

[ Szerkesztve ]

(#17) Zé.


Zé.
tag

Köszönöm a tesztet. Hasznos újdonság a ToF kamera? Nemigazán, pedig a gyár
ezzel próbál most kitűnni, de az eddig jellemző rádió, és a Quad DAC-ot megint kihagyták!
Három kamerás, de már a fényképező műszaki paramétereit is leegyszerűsítették.
Gyorsan csökken majd az ára, - de a GPS megbízhatatlansága árnyékot vet a szépségére.
Én is bíztam abban, hogy megéri várni rá, de így ez az ,,S" variáns felejtős... :(

(#18) joey04


joey04
titán

Ezt kár volt kiadni.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#19) Bossyy


Bossyy
tag

G7 fit et kell venni, ha már LG.60 ezer forinttól már találni. És annyiért már van benne Quad DAC, nagyobb felbontású és fényesebb, abszolút csúcs kijelző, FM rádió, teljesen jó, 4K s kamera valamint még az ereje is bőven elég manapság is mindenre. Minden negyed (!!!!!) ennyiért. A G7 is már 100 körülre esett, ez a G8 szóra sem érdemes.

(#20) ates


ates
aktív tag

Többen îrták a G4/G5 párost, mint utolsó jó telefon az Lg-től (jogosan) , de nekem kellemes élményeim voltak a G6-al is, nekem bejött.

(#21) Remekelek28 válasza Bossyy (#19) üzenetére


Remekelek28
őstag

Én is azt szemeltem ki. Viz,porálló,katonai szabvány. Értesitési led.
Akkuról van hivatalos teszt,h mit bir? Csak feketébe kapható nálunk? Amugy már 57000 ért is van.

(#22) tixem


tixem
addikt

Az ég kék, a fű zöld, az LG meg csak hozza a szokásos balf@szkodását. Hogy tudnak még ezek létezni?

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#23) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Igazából semmiben nem kiemelkedő, ez meg így már gyengusz ebben a kategóriában.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#24) MaxxDamage válasza tixem (#22) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Telefonon kívül szinte mindenben kiemelkedően teljesít az LG. Ez köztudott és ők is tudják, hogy a mobil részlegük veszteséges, de Simán belefér. :D

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#25) kenwood3


kenwood3
őstag

Szeretem az lg mobilokat , androidos telot csak toluk vasarolok, most is egy g4-et es 1 g7-et hasznalok egyszerre , de el kell ismerni, hogy ez most xar lett. Nem kellene g7 utan . Meg ezt a regionkenti ...szakodast igazan kinohetnek mar. Inkabb a sima g8 mint ez a butitott tragya :O Na meg ezert az arert ez 1 vicc, de meg mindig inkabb ez, mint 1 kinai csoda :U

[ Szerkesztve ]

Az esetek 99%-ban mobilról vagyok fent, ìgy a helyesìràsom nem tökéletes, és ékezeteket se hasznàlok mobilról soha!

(#26) Mercel


Mercel
senior tag

Istenem már az LG is a BlackBerry-től vesz leckét?
Kár lenne értük (is) csípem az egyéniségüket, de túl sok a kompromisszum főleg ilyen ár mellett.
Páran eltűntek vagy eljelentéktelenedtek már hasonló utat követve.

Marcel

(#27) Zé. válasza Fred23 (#16) üzenetére


Zé.
tag

-- ,,Miért nem lehetett a jobb, sima G8-at hozni hozzánk?!" --

Ez is drágán kezdett, az alap G8-as a műszakilag sokkal jobb, és nyilván jóval drágább,
horror áron ki venné meg? Inkább nem is forgalmazzák a 27% -os ÁFA-s országban...
Sajnos, ki fog szorulni az LG. ebből az országból, pedig régebben nagyon innovatív volt.
Még a V30-as volt jó, de szinte alig ismerték. A V40-et ismét elszúrták a takarékos-
ságukkal, a picike akkuval, pedig amúgy nagyon jó lenne, de emiatt nincs vevőköre.
Az a bosszantó, hogy mindig a saját hülyeségük miatt cseszik el az elég ötletes
újításukat az apró, kézenfekvő dolgokon, és nagyon nehéz a renomét visszaszerezni...
Az egyszerre bejelentett V50-es meg oly távoli, hogy az LG-t ismerve kétszer elavul, mire itt
elkezdik érdemben, használhatóan kiépíteni az 5G hálózatot, s forgalmaznák.
Hol vannak már azok az idők, amikor az LG középkategóriás vadászgép volt?

LG Optimus F6 - középkategóriás vadászgép

(#28) Aryon87


Aryon87
félisten

Hát az LG szépen elássa magát.. G5 óta csak egyre mélyebbre süllyednek. Egyre silányabb változatokat csinálnak, a piacra kiadási töketlenkedésük meg hab a tortán.. Augusztusban kerül ki a polcokra a tesztalany, jó fél éves késéssel.. És a V40 sincs sehol, de még a V50 se..
Családban volt G3, nekem G4 amit imádtam, majd G5 és G6. Utóbbinál mondtam búcsút az LG-nek hogy a G6 egy buta telefonra szabályozta magát alaphasználat mellett, és azóta sem szándékozom venni tőlük telefont. V szériából a 40 vagy 50 ad némi kíváncsiságot, de azok egyikét se venném már... Marad továbbra is a Huawei vagy esetleg Samsung..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#29) Snoop27 válasza Aryon87 (#28) üzenetére


Snoop27
őstag

Nekem G4 volt az utolsó LG telefonom, emlékszem, hogy te is nagyon szeretted és meg voltál elégedve vele, ahogy én is (akku időn kívül). Titkon reméltem, hogy ez a G8 lesz újra a nagy dobásuk s visszatérhetek LG-re, de sajnos nem. Telnek az évek, s úgy vagyok vele, hogy talán majd a következő, de nem akar összejönni nekik. Kellene egy új, fiatal fejlesztő csapat, más marketing stratégia s talán újra beindúlna a szekér.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#30) Obyboy


Obyboy
addikt

Hatalmas notch + hátlapi ujjlenyomat olvasó= Üdv 2018-ban LG.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#31) mjani1172 válasza Zé. (#27) üzenetére


mjani1172
addikt

Ne haragudj de ennek semmi köze az "országhoz".
Kár ezt a vonalat eröltetni.

(#32) Khelben


Khelben
nagyúr

Máig mérhetetlen hálát érzek az LG G3 iránt, amiért megadta a végső lökést, hogy váltsak iPhone-ra :D Pedig az is milyen jó telefonnak indult.

(#33) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Ez komoly? Kis maximális fényerő, kicsi akku, szar kamera(a Huawei vagy Samsung nagylátószögűje pl. klasszisokkal élesebb, de a Xiaomié is, a rendes kameráik meg állva hagyják ezt) és ennyi pénzért? Már nem azért, de az LG Nexusomat nem adnám ezért. :D

(#27) Zé. Nézd meg nyugodtan heureka.sk, heureka.cz vagy geizhals.at oldalakon, az LG G8-at az egész közép-európai régióban nem forgalmazzák. :U Úgyhogy ennek aztán semmi köze a 27 százalékos adóhoz...

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#34) dajkapeter


dajkapeter
senior tag

G3 és V30 után számomra a V50 a várós, de gondolkoztama G8-on. Így viszont értelme nincs várni a G8-ra, nem lett az igaz. A V50 meg valszeg ősszel, télen fog befutni. Akkor már inkább várok még egy kicsit. És lehet, hogy nem LG-t fogok venni. Pedig megszoktam.

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#35) Helltak válasza Snoop27 (#29) üzenetére


Helltak
őstag

Én is így voltam vele, de mindig csalódást okoz az Lg :/
V30-om volt tavaly 4 hónapig, azzal nagyon elégedett voltam, idén V40-nek is adtam egy esélyt, de nagyon zsenge volt üzemidőben, így nem maradt sokáig.. G8-ról jókat olvastam üzemidő téren, úgy látszik a G8s már nem remekel annyira ebben sem.
180 fokos fordulat kellene nekik szinte minden szempontból.. Sajnos nem látom rá sok esélyt, pedig minden évben reménykedem..
Múlt héten majndem megrendeltem, de inkább egy alig használt S10+ mellett döntöttem és a teszt alapján nagyon jó döntésnek bizonyult.

Oneplus 12

(#36) Ice&Lime


Ice&Lime
veterán

Bocs előre az off-ért, félig hülye kérdés és persze tök világos hogy miért, viszont azért csak úgy,, de miért kell "minden nap" kihozni egy újabb telefont, hogy annyi legyen és van is már mint a szemét, miért kellett ezzel "szemétté" tenni, és miért nem lehet évente "csak" 5-6 jó félét, amik tényleg jók és minőségiek, és könnyebb is lenne választani....

(#37) BloodRay


BloodRay
veterán

Folytatja a kreténkedést a mobil részleg látom... Legalább hagynák az egészet a francba akkor... mert ha ezt komolyan gondolják, az elég szomorú.
Csinálnak egy alapból semilyen telefont a csúcskategóriába és még annak is a lebutított változatát küldenék EU-ba?? Megtarthatják...
Amennyire imádtam az akkoriban lenézett G4-et (a bootloop problémától eltekintve kb tökéletes volt), azóta mintha félkegyelműek gyülekezete dolgozna ott, sikeresen elkergették a korábbi hűséges vásárlókat is mostanra.
Csak tudnám mit vegyek majd ősszel, mert az S8 után Samsung se kell többet egy jó ideig...

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#38) takysoft


takysoft
tag

Igen sokan az egekbe ajnározzák a G4-et, de azért az se volt sikertörténet.
Azokat a telefonokat, amiket az első HÓNAPOKBAN adtak el, szinte mindet visszahívták, mert sorra jöttek a bootloop hibák benne
(ami amúgy nem bootloop hiba, de így hívták, szóval jgy referálom)

G3 - QHD kijelző fos hardver mellé... és ha szolgáltatói változatot vettél, még RAM-ból is csak 2 gigát kaptál 3 helyett (ami kellett annak a kijelzőnek)
G4 - bootloop, bootloop, bootloop
G5 - moduláris... és hát... ez szubjektív, de az egy marha csúnya telefon volt
G6 - IPS, amikor MINDEN más telefonnal már OLED kijelzője volt... tudom, tudom, de higgyétek el, ezen bukott el.
G7 - És még mindig IPS... csoda, hogy senki se vette???

Az új G8 már POLED-es, mint a régebbi V30, V40... de azért az LG-nek annyira nem negy az OLED gyártás telefonba... főleg a V30-ból sok volt a hibás panel.

Én nagyon bírom az LG-t, mint céget, de a mobilos osztály teljes vezérkarától meg kéne szabadulni...

I will live forever or die trying

(#39) #06658560


#06658560
törölt tag

Az elmúlt pár évben a jó ár-érték akkor lett meg, amikor leesett az ára elég szépen.

(#40) BloodRay válasza takysoft (#38) üzenetére


BloodRay
veterán

G4 az alaplaphibát leszámítva számomra hibátlan volt (azóta sincs egyszerre FM rádióval, infrával, bővíthető memóriaával, jack csatlakozóval szerelt csúcs kamerás telefon) és az akkori viszonyok között sem a top hardveréhez képest pl a memóriamenedzsmentje fényévekkel jobb volt mint általam azóta használt anno top hardveres S8-é...

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#41) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Nekem a V20 DS egy szempontból jött be nagyon, az pedig a 2 SIM hely + 1 mSD hely.
Tehát 3 kártya használható volt benne összesen. (lényegében)
Akku cserélhető, van rajta minden (infra is) és nem volt vele semmi gondom.
Ezt melyik mai mobil tudja "gyárilag"? :F "flagship"

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#42) Plug Life


Plug Life
aktív tag

A következő verzióban már köldökfelismerés is lesz.

(#43) Aryon87 válasza takysoft (#38) üzenetére


Aryon87
félisten

A G6 nem az IPS-el bukott el, hanem azzal, hogy valóban biztonsági telefon volt. Legalábbis nálam azután távozott gyorsan a házból, mikor Egerben túrázva használtam GPS-t, poweramp-ot meg viber-t meg talán a face/messenger párost, és úgy felforrósodott a nyári melegben, hogy a 8 magból 4-et lekapcsolt, a másik 4-et meg lefelezte, így a telefon leakadt hosszú időre, és alig volt képes csinálni bármit is, és még a zene is akadozott.. Aida64-ben néztem hogy mi az isten van.. 1 héten belül el is adtam..
G5-öt bírtam, annak ellenére hogy bemutatásakor lehúztam kommentben, de tény, nem egy szépség volt :)) Annak az akku és a kijelző volt a gyengepontja.
A G4, az volt a legjobb a gyenge akkut leszámítva. Bootloopot nem kaptam, mert pont előtte volt egy komplettebb szervize.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#44) takysoft válasza BloodRay (#40) üzenetére


takysoft
tag

"azóta sincs egyszerre FM rádióval, infrával, bővíthető memóriaával, jack csatlakozóval szerelt csúcs kamerás telefon"

Nem is lesz. Igény sincs rá. A legeladottabb telefonokban ezek közül max infra van, és hát... legeladottabb telefonok.
Az FM rádió amúgy érthető, ha nincs jack. (mert lássuk be, vajmi kevés TypeC füles van, legtöbben már bluetooth-ozunk felsőkategóriában) FM-nek meg nem árt valamiféle antenna.

A bővíthető memóriával meg három komoly gond van:
1- Ordítóan nagy biztonsági rés. Már ha nem titkosítod, de akkor meg nem tudsz rá könnyen másolni. De amúgy nem titkosítod, mert:
2- Iszonyúan lassú. Egy olcsóbb eMMC chip is képes 100 megával írni és 200-al olvasni, és az az olcsó szar megoldás. egy UFS 3.0 2 gigát olvas másodpercenként. Ehhez képest egy SD kártya nagyon, de nagyon max 40-60-nal tud írni, és 80-100-zal olvasni. És az a jó minőségű!
3- Félelmetesen sok a szar. Hamisítványok főleg, de nagyon elterjedtek, még boltokban is belefutni. A gyártóknak meg a t*** televan azzal, hogy az ebből adódó gondokat supportálják.

Szóval a közeljővőben, amíg SD kártyákat lehet max kapni, addig nem várom a bővíthetőség visszatérését, sőt... komplett eltűnését prognosztizálom az összes szegmensben.

[ Szerkesztve ]

I will live forever or die trying

(#45) forgonati válasza takysoft (#38) üzenetére


forgonati
őstag

Azt se felejtsük el hogy a G4-ek első szériái anyagminőségben is hulladékok voltak, a bőr borítás brutálisan kopott pár hét használat után, és úgy nézett ki a telefon mint a hányás. Később ezen elvileg javítottak. A körbefutó műanyag keret ami króm festést kapott, na arról szépen elkezdett lepattogzani a króm bevonat, úgy mint a Samu korábbi telóinál (S5 pl.) A kijelzőik sárgultak, bár ez a sárgulás már előfordult a G3-on is... és akkor ott a bootloop, álmomban ne jöjjön elő. Szóval aki azt mondja hogy közel tökéletes volt annak rohadt nagy mákja volt, hogy egyik hibája sem érte utol, de ez szerintem a kisebbség.
Ez a mostani telefonjuk meg. Épp olyan szar és drága mint az előző néhány. A G5 is egy elcseszett zsákutca lett a modularitásával. Kár ezekre pénzt meg időt vesztegetni. Ha végleg eltűnnének a mobil piacról, azt sem bánnám. Azt a pénzt inkább forgassák jobb OLED panelek fejlesztésébe.

[ Szerkesztve ]

Keelah Se'lai!

(#46) BloodRay válasza takysoft (#44) üzenetére


BloodRay
veterán

Értem amiket írsz, de igény szerintem lenne rá, csak ha nincs úgy könnyű mondani, hogy nem veszik az emberek...
A biztonsági problémákat egyrészt oldja meg a gyártó, másrészt nekem sose volt gondom a mobil eszközeimen (lehet mert nem torrentezek, p@rnózok rajtuk?...).
FM rádió azért néha még jó szerintem ahol pl nincs mobil lefedettség, de tény ez a legkevésbé fontos a fentiek közül számomra is.
Jack elhagyásával meg ne is bosszants... Magasabb kategóriás fül és fejhallgatóim vannak, ezeket most vagy dugjam ótvar adapterrel a telefonra, vagy cseréljem le mind??...
Írom úgy, hogy van bluetooth-os magasabb kategóriás fejesem is, de azt is nagyrészt kábellel használom.

(#45) forgonati -> Nekem bár nem legelső szériás G4-em volt, de a bootloop-on kívül semmi egyéb gondom nem volt. Tény, hogy tokban hordtam és vigyáztam rá, mint az össze röbbire. De ismeretségi körben is volt több, erős túlzás azt állítani, hogy amiket írtál azok általánosan előfordultak mind mindenkinél.
Speciel engem kevésbé zavarna egy pattogó króm festés ami esetleg nem is jön elő, tűnik fel egy tok alatt mint pl a mostani S8 ótvar memóriakezelése...

[ Szerkesztve ]

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#47) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Ez a külső számomra vállalhatatlan. Éééés. Ennyi...

(#48) Balzak83


Balzak83
senior tag

Engem az keserít el a leginkább, hogy meg mindig megvan az a tábor, amelyik siman megvenné a márkát, ha értelmesebb ajánlatokkal jönnének ki. En is visszamennék LG-re, mert nagyon szerettem, pedig egy Poco-ról váltani nagy szó. Ennyire jó marka volt régen, de mára csak az emlékek maradtak.

[ Szerkesztve ]

(#49) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Köszönjük LG [link]

(#50) Zé. válasza Quqesz (#49) üzenetére


Zé.
tag

,, EZ LESZ A G-9 ARCFELOLDÓ RENDSZERE?!... SZUPER! " :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.