Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) FraFer82 válasza Flashback (#250) üzenetére


FraFer82
tag

Igen, én onnan venném. Teljesen rendben volt a doboz, ezeknek kell benne lennie a telefonon és a szokásos papírokon kívül: töltőfej, kábel, tű, agybadugós headset (elmegy, de más fülessel többet tud hangzásban), törlőkendő és tok (ez fontos, mert tokokban kis választék van hozzá, és ez egy jobb minőségű szilikon tok). Ami miatt tőlük rendelném, az a Turbado-garancia (a telefon árának 10%-a), ami nagyobb mozgásteret biztosít számodra. Például, ha elromlik 2 éven belül, nem javítják, hanem csere vagy ha 30 napon belül nem tetszik mégsem, akkor beszámítják az árát mondjuk egy P30 Próba, szóval nem rossz szerintem ez kb. 12 ezer forintért. :K
Android 9 van rajta még, de elvileg 1-2 hónapon belül várható a 10 rá.

[ Szerkesztve ]

(#252) Flashback


Flashback
addikt

Úgy látom a Turbado-nál megszünt a forgalmazás.. :( .

[ Szerkesztve ]

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#253) zsinnyegtet válasza Flashback (#252) üzenetére


zsinnyegtet
aktív tag

Szia,
ha meg tudod oldani akkor ez is jó lehet...2 év rendes, gyártói garanciával. :R

[ Szerkesztve ]

A rock and roll az nem egy tánc...

(#254) Flashback válasza zsinnyegtet (#253) üzenetére


Flashback
addikt

Az a vicces hogy kint lakom németben és pont egy Saturn mellett :) csak hogy home office van még mindíg és "hazajöttem".

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#255) FraFer82 válasza Flashback (#252) üzenetére


FraFer82
tag

Szerintem lesz még nekik, de ezért az árért ez a legolcsóbb tavalyi flagship/Snapdragon 855-ös, most, így veszik. A Smartshop is ajánlható még egyébként. Mondanám, hogy jó alternatívája az LG V40, de az egy régebbi telefon, gyengébb processzorral (valamiben meg az a jobb).

(#256) FraFer82


FraFer82
tag

Mondtam, hogy lesz még náluk :) :

https://turbado.hu/telefonok/lg/lg-g8s-thinq-128gb-dual-sim-black-eu?zenid=b285df555miki2rq6819j0v610

Az igaz, hogy 120 helyett 140 ezer forint körüli összegért, de még így is jó vétel. 150 ezer forint alatt best buy, felette már nem. :N

(#257) Imort


Imort
csendes tag

Sziasztok,

szemezgetek ezzel a telóval, szerintem meg is veszem. mobilcorner.hu oldalon 121900 Ft. Viszont ismeritek ezt az boltot?

(#258) Remekelek28 válasza Imort (#257) üzenetére


Remekelek28
őstag

Mit számit a bolt? Ha eus és számlát kapsz rola,ugyis az Lg szervizeli,ha 2 hét mulva bezár a bolt akkor is.

(#259) haypro válasza Remekelek28 (#258) üzenetére


haypro
senior tag

Egyrészt elképzelhető, hogy morális megfontolásból nem akar valaki potenciálisan trükköző/adócsaló vállalkozást támogatni (nem állítom, hogy a fent említett az, nem ismerem), másrészt egyes helyeken a gyári 1 év garancia helyett (illetve mellett) 2 év garanciával adják.
Én például most készülök a másfél éves LG G7-esem javíttatni a Turbadónál, mert ott 2 év a gari, remélem pozitív tapasztalatokat szerzek.

,,I look at the world, and i notice it's turning, while my guitar gently weeps"

(#260) FraFer82 válasza Imort (#257) üzenetére


FraFer82
tag

Ha az IMEI szám szerepel a számlán, a magyarországi LG szervizeli. :K

(#261) Imort válasza FraFer82 (#260) üzenetére


Imort
csendes tag

@Frafer82: köszi.
@Remekelek28: Azért sok furcsaságot lehet olvasni, pl. pár noname boltbál használt cuccot küldenek új helyett, a minőség itt-ott gyatrább. Szóval nekem számít a bolt és mások véleménye.

(#262) zsinnyegtet


zsinnyegtet
aktív tag

Még 9 órán keresztül ketyeg az akció.
Nem annyira sz@r ár...rendes garival ha valaki meg tudja oldani. :)

[ Szerkesztve ]

A rock and roll az nem egy tánc...

(#263) ghiottone válasza zsinnyegtet (#262) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Valóban nem rossz ár és még a Magyar MM-ben is tudod érvényesíteni a garit.

Frissítésekkel hol tart most a teló?

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#264) zsinnyegtet válasza ghiottone (#263) üzenetére


zsinnyegtet
aktív tag

Azt sajnos nem tudom.
Én még mindig csak vergődök a Huawei P20-am cseréjén.
De a frissen kirobbant Trump-Huawei-Google nézeteltérés miatt valószínűleg egy kifli árát fogja érni hamarosan. :F

A rock and roll az nem egy tánc...

(#265) ghiottone válasza zsinnyegtet (#264) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Elszomorító, hogy így kinyírják, de tényleg elértéktelenednek akkor a telók lassan ilyen körülmények miatt.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#266) Flashback válasza zsinnyegtet (#262) üzenetére


Flashback
addikt

Meghosszabították még a mai nap.
Lenne még egy 10eurós kuponom is. De még mindig filózok mert a P30 pro is beesik 500euróra 1-2 héten belül tuti...

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#267) zsinnyegtet válasza Flashback (#266) üzenetére


zsinnyegtet
aktív tag

De be ám...aztán a maradék "átlag Pistike" is felül erre a friss Huawei balhé hintára (mert ezt látja minden szalagcímben) aminek az lesz az eredménye még ha pozitív irányba is sül el a dolog, hogy 10 euróért nem lehet majd eladni az 500 eurós telefont.

Az Lg / P30 pro-hoz...ha kivesszük a képletből a varázs telefotó lencsét illetve a valóban kiváló éjszakai képességeket...hát...akkor már elég egál szagú a dolog...sőt.

Ez egyébként működik napjainkban. Mintha olvastam volna valahol, hogy már nem opció... :F

[ Szerkesztve ]

A rock and roll az nem egy tánc...

(#268) Flashback válasza zsinnyegtet (#267) üzenetére


Flashback
addikt

Igen pont ez az amiben jobb meg talán a QI visszatöltés (ha egyszer szükség lenne rá) és talán a jobb support. Mivel van P30 pro new edition ezért valszeg simán jönni fog az update még +2 évig.

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#269) ghiottone válasza zsinnyegtet (#267) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Meg lehet próbálni, de nekem 1 éve már visszadobta az MM és a Saturn is mert csomagtovábbító szolgáltató és nem biztos, hogy Németországban marad, bla-bla-bla, így fenntartják a jogot, hogy nem poztázzák oda. Pénzt visszautalták és ennyi. :(

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#270) zsinnyegtet válasza ghiottone (#269) üzenetére


zsinnyegtet
aktív tag

Az szuper. Akkor nem próbálgatom. Mind a 3 Németországban élő ismerősöm most van itthon. :D

A rock and roll az nem egy tánc...

(#271) ghiottone válasza zsinnyegtet (#270) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Esetleg nem a webshopon keresztül, hanem az egyik helyi MM ebay bolton keresztül lehet menne: [link]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#272) zsinnyegtet válasza ghiottone (#271) üzenetére


zsinnyegtet
aktív tag

Köszi szépen.
Este kipróbálom. :R

A rock and roll az nem egy tánc...

(#273) joekajoeka


joekajoeka
tag

Most jott meg OTA-n az android 10 :C

(#274) IO.sys válasza joekajoeka (#273) üzenetére


IO.sys
őstag

És lassabbak lettek a tranziensek, rohadt idegesítő. :)

凸_(ツ)_/¯ // -Valamit kiírt a gép!... -Az a dolga!...

(#275) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Tesómnak eddig egyik OTA sem jelzett, csak az LG Bridge-el mennek a frissítések. Nem igazán értem. Most az Android 10 rendszerfrissítés után volt egy hibaüzenet, amiről sajnos nem készítettünk képernyőmentést - ha jól emlékszem akkor mintha azt írta volna, hogy nem erre a hardverre való frissítés, elveszthettem az IMEI-t, vagy ilyesmi. - a teló viszont hibátlanul működik, minden rendben. Más nem futott ilyen hibaüzenetbe?

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#276) ghiottone válasza ghiottone (#275) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ezt dobja újraindítás után:

Más Lg-knél olvastam, ott is rendszerverzió frissítés után jelent meg. Nekem ez csak azért fura, mert az Lg Bridge Pc-s appal frissítettem le. :F

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#277) IO.sys válasza ghiottone (#276) üzenetére


IO.sys
őstag

Az fsza...
Nekem meg még mindig nem tetszik az új fw és továbbra is receg. Kár, hogy nincs rollback.

凸_(ツ)_/¯ // -Valamit kiírt a gép!... -Az a dolga!...

(#278) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Egy kis összehasonlítás. Volt nálam egy Pixel 4a és összeeresztettem a G8s-el is: [link]
A főszenzor az szerintem ugyanaz, csak ugye a szoftver. Gcamot nem akartam most, mert nálam volt az Op 7T-m is és azon meg az volt.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#279) IO.sys


IO.sys
őstag

Közben kijött a biztonsági frissítés, egy kis optimalizációt is belecsempésztek, mert azóta nem akadozik, ami a firmware update óta tartott.

凸_(ツ)_/¯ // -Valamit kiírt a gép!... -Az a dolga!...

(#280) ghiottone válasza IO.sys (#279) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Felraktam én is. Nálam a hibaüzenet még meg van, így megnézetem inkább az LG-ben, hogy mi a szöszért nem tűnik ez el.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#281) motofi


motofi
aktív tag

Sziasztok! Lg V30 - ról váltanék. Van ilyen tapasztalat? Fontos lenne a hívásrögzítés. Android 9- 10 alatt is mûködik valamely appal jól?

(#282) Lőrinc14


Lőrinc14
friss újonc

Már használom egy ideje a telefont, és én nem érzem, hogy gond lenne vele. Azért ilyet vettem, mert a V széria egy picit drága, ez viszonylag jó áron volt. Az ereje nagyon jó, az akku kibír egy napot, a kijelző gyönyörű, van jack, jó a sztereó hangzás és dac is van benne(bár nem a legjobb) én meg vagyok vele elégedve :)

(#283) IO.sys


IO.sys
őstag

Valami hír azon kívül, hogy nem tudom tönkre tenni, de a fényképezési képességeitől nem vagyok elájulva? :D

凸_(ツ)_/¯ // -Valamit kiírt a gép!... -Az a dolga!...

(#284) Ramos_


Ramos_
tag

Sziasztok,

Vmiért a fejembe vettem, hogy nekem LG G8 thinq telóm lesz.
Amiért tökéletes nekem az a kis méret, a quad dac, a megfizethető ár ugye használtan, miközben premium mindenben.

A G8s-ben ezek közül semmi nincs meg.

Engedjem el inkább, mert nem szabad külföldről telefont vásárolni? Vagy van valakinek hasznos tanácsa?

Nagyon köszönöm

(#285) HeadHunter98


HeadHunter98
tag

Sziasztok!
Lenne egy sima G8-m, és a jack kábel vége sajnos beletört az aljzatba és sehogy sem tudtam én sem és a szervíz sem kiszedni. Az LG magyarországi szervízénél nem tudtam javíttatni, mivel nincs hozzá alkatrészük és a javítás során esetlegesen előforduló sérülésektől óvakodva lemondtam a kíserletet. Privát GSM-ek viszont elvileg javítják, szerintetek próbálkozzak? Amennyiben igen, melyik GSM-et tudjátok ajánlani erre a célra?

Kezd nagyon idegesítő lenni a jack hiánya, továbbá hogy a telefon állandóan érzékel magában egy fülest emiatt és ezért nagyon körülményes a hanggal bánni (hívás, hangszóró stb.) :))

A változás bent kezdődik

(#286) IO.sys válasza HeadHunter98 (#285) üzenetére


IO.sys
őstag

Jesszus, a szerviz tényleg ennyire impotens? Segítek: úgy kell kiszedni, mint a zárba beletört kulcsot. Szólj, ha szabad a gazda. :U

凸_(ツ)_/¯ // -Valamit kiírt a gép!... -Az a dolga!...

(#287) joekajoeka válasza HeadHunter98 (#285) üzenetére


joekajoeka
tag

Próbáld meg így:
https://youtu.be/wG3zY68q2xo

(#288) #89874944


#89874944
törölt tag

Sziasztok!

Ma megdöglött az G8s-em. 2 hete csak lassú töltéssel volt hajlandó tölteni, pedig saját töltője volt, és sokszor nem vette be a kijelző amire ráböktem. Ma odáig jutott hogy semmilyen érintést nem érzékelt, és a különböző futó programok képernyőit villantotta fel, de csak egy-egy pillanatra, aztán lezárta a kijelző. Sehogy nem tudtam feloldani. Hard reseteltem jópárszor, de a pin kódomat se tudtam beütni. Mostanra pedig bekapcsolni se tudom.
Ismert hiba ez? Mi lehet a baja? Alaplap? Az LG javítja ezt garanciában? Még nincs 1 éves a teló. Számlával vettem. Hova lehet vinni gariztatni? Imei szám rajta van a számlán. Pesten melyik LG szerviz foglalkozik a telókkal?

[ Szerkesztve ]

(#289) HeadHunter98 válasza #89874944 (#288) üzenetére


HeadHunter98
tag

Szia! Érdekes a probléma, szerintem hardveres gebasz lesz.

LG Központi Márkaszervíz - Budapest, Váci út 33, 1134
Náluk próbáld meg, ők intézik még a telefonokat.

[ Szerkesztve ]

A változás bent kezdődik

(#290) kaboca9999


kaboca9999
csendes tag

Karácsonyra 11-es Androidosok lettünk és legalább 1 másodpercig a fórum elején voltunk , de jött egy 20 FEnetudjami és már nem vagyunk elsők.

[ Szerkesztve ]

(#291) IO.sys válasza kaboca9999 (#290) üzenetére


IO.sys
őstag

Amúgy mit tud a 11-es? Utána akartam nézni, de nem jutottam el odáig.

凸_(ツ)_/¯ // -Valamit kiírt a gép!... -Az a dolga!...

(#292) zsolesz967


zsolesz967
aktív tag

S10+ mellé tudtam szerezni egy ilyet jó áron.Volt egy nekem korábban,de azt leejtettem,betört a kijelzője ,így eladtam.Meg az s10+ kijelzője már tiszta karc,így az marad melós,ez meg otthoni teledon lesz :)

Ps5,A34 5g,Gear S3 Frontier

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.