Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zolik


Zolik
senior tag

T-nél már előrendelhető és nem is olyan vészes áron [link]

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#2) FragMaster válasza Zolik (#1) üzenetére


FragMaster
addikt

Kérdés, hogy ez melyik? Gondolom a 16gb romos 2gb-os változat.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#3) BenHans


BenHans
addikt

Az eddigi LG-k nem győztek meg, még a G2 sem. Már nagyon kíváncsi vagyok a G3-ra mert tényleg szép lett, és [ez] alapján (8:30tól) a hátlap minősége is jobbnak tűnik. Várom hogy megtapogathassam. :K

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#4) bulikavagyok válasza Zolik (#1) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Korrekt ár! :K

(#5) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

bár nem szeretem a szálcsiszolt felületet, de ez a fekete jól néz ki.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#6) vipnolf válasza BenHans (#3) üzenetére


vipnolf
aktív tag

az első LG amelyik tetszik, ráadásul szerintem szépet fotóz, iszonyat elegáns és ekkora méretben a 5.5" elég komoly...
tesztet! ;]

XPERIA PRO, DELL INSPIRON 16 PLUS

(#7) kakuk100


kakuk100
őstag

Nagyon jól néz ki, csak belül is jó legyen. Több tesztet is elolvastam, de nem egyértelműek a vélemények.Főleg fotózás terén. Állítólag az S5 lehagyja.

(#8) Mr President válasza Zolik (#1) üzenetére


Mr President
senior tag

Az edigitalnál is rendelhető, és kezdőárhoz képest nem olyan elborult mint a többi csúcstelónál megszokható 200+ árak.

iPhone 15 Pro | iPad Pro M1 | Apple Watch S7

(#9) sanyijedi válasza FragMaster (#2) üzenetére


sanyijedi
őstag

beszéltem velük és 16gb -os verzió. de akkor is jobb áron van mint pl S5..

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#10) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

32/3 várós, vagy a 805-tel, ha igazak a pletykák...

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#11) #09819904 válasza FragMaster (#2) üzenetére


#09819904
törölt tag

Árult a T bármiből is 32-est? Kivéve ami gyárilag 32-es! Droidosban természetesen.

(#12) Plazmacucci válasza DJ. Ru$y (#10) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Igen az igen. De egy QHD felbontású G2-nek semmi értelme.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13) DJ. Ru$y válasza Plazmacucci (#12) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ha nem jön záros határidővel a 805-ös, akkor 32/3 4X-ről így is nagy váltás lesz.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#14) rgeorge válasza Zolik (#1) üzenetére


rgeorge
addikt

"Rendelhető: 1-2 munkanap." Hogy mi?

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#15) atike


atike
nagyúr

3/32-esről nincs hazai hír? Mindenütt csak a 2/16 van egyenlőre... :U

(#16) AS


AS
félisten

QHD miatt kisebb lett a teljesítménye mint a Sg5 nek vagy g2 Z2 nek...
Megkellet volna várni a S805 öt...

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#17) Lolka Bolka


Lolka Bolka
aktív tag

a hátlap ténylegesen fém, vagy csak fém hatású?

(#18) vipnolf válasza kakuk100 (#7) üzenetére


vipnolf
aktív tag

pariban van az S5tel véleményem szerint. de azért egy s5tel nem röhogtetném ki magam ;]
ez a telefon ENYHÉN szólva elegánsabb...

Lolka Bolka: nem fém!

[ Szerkesztve ]

XPERIA PRO, DELL INSPIRON 16 PLUS

(#19) babkukta


babkukta
senior tag

"hiszen az 5,6 hüvelykes megjelenítője 1440 × 2560 képpont megjelenítésére képes" - az az 5,6 valójában 5,5" :)
Egyébként én simán várnék a snapi 805ös verzióra. Szvsz az S801 a FHD-hoz bőven jó, de a QHD-hoz nem a legalkalmasabb

Szerk1: (#16) AS +1

Szerk2: [link] Tehát az eddigi kiváló üzemidő a G3nál mégse olyan kiváló

[ Szerkesztve ]

Üdvözlettel, Tibi

(#20) halkow


halkow
őstag

várom már egy ideje hogy teszteljétek... nagyon ütős az LG UI

Alcatel onetouch idol2s the king

(#21) Zolik válasza vipnolf (#18) üzenetére


Zolik
senior tag

te kis sznob :C

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#22) DJ. Ru$y válasza Lolka Bolka (#17) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Fémmel átszőtt műanyag, leírták az első "gyorstesztben" is.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#23) Zolik válasza FragMaster (#2) üzenetére


Zolik
senior tag

én meg nem gondolom, mivel alapból 3db ram van rajta. btw a 16gb rom azt jelentené hogy csak olvasható memória van rajta, ami nem igaz, 16gb tárhely már stimmel. És az se rossz.

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#24) vipnolf válasza Zolik (#21) üzenetére


vipnolf
aktív tag

köszi ez jól esett :DD

XPERIA PRO, DELL INSPIRON 16 PLUS

(#25) Maxentius válasza AS (#16) üzenetére


Maxentius
addikt

Kőkemény 4-5000 pont mínusz nyers teljesítménytesztben - ami a valóságban nem biztos, hogy látszik...

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#26) babkukta válasza Maxentius (#25) üzenetére


babkukta
senior tag

Dehogynem. Akárhány tesztet, kicsomagolós hands on videót láttam, mindegyikben voltak akadások. Sőt, vhol olyan, h a számat tátottam, hogy mégis ezt hogy gondolták LG-ék??? Persze itt nem azt mondom, h minden egyes lapnál akad, de előfordul, nem is 1x

Üdvözlettel, Tibi

(#27) BenHans válasza vipnolf (#6) üzenetére


BenHans
addikt

Én most mondtam ki magamban amin már 1-2 éve gondolkodtam. Az LG jobban megérdemli a nagyobb koreai gyártó címet. Ők a felesleg helyett mindig próbálnak valamin javítani, valamiben jobbat hozni egyszerűen látszik rajtuk az igyekezet. Míg a Samsung azzal ad el mindent amit nem szégyell (márpedig ha az S5-ben semmit sem szégyellnek akkor nem egy szégyenlős társaság) hogy amikor más gyártók letettek valamit az asztalra, ők kivártak és később nagy csim-bummal reklámáradattal kiadták a sajátjukat, és így éveken át beleégették magukat a legtöbb ember tudatába (ha nagyképernyős tapitelefon az a Galaxy). És ameddig nem lesz számottevő visszaesésük nem fognak észbe kapni.

De remélem az már valaminek az előszele, hogy Koreában lefőzte őket az LG.

Persze rossz duma volt LG részről hogy ha fém lenne akkor mennyivel drágább kellene hogy legyen. De ha megcsinálják minőségi tapintással és szép kialakítással műanyagból, akkor áldásom rá. (ne feledjük anno a Desire és Wildfire hátlapja is műanyag volt és mennyivel jobb minőségű mint...) Ettől még nálam a HTC One & Apple anyaghasználat a favorit, de így már nem lehet azt mondani hogy milyen hányinger az a készülékház, hanem csak annyit hogy az műanyag ez meg fém. Nem az anyag hibája ha valami ocsmány és csúnya lesz...

Az ár meg ha függetlenül 2 év gyártói garival 190k forintnál megáll akkor azt is jónak mondanám.

Ami nálam fájó pont lehet, hogy olvastam egy tesztet ahol azt írták hogy a kijelző fényereje nem túl acélos a konkurenciához képest és hogy a hangszóró inkább cicergő. Az akkura is panaszkodtak de nekem az megfelelne ha aktív használattal elmegy 1 napot. De hogy ebből mi igaz majd kiderül ha kipróbálom.

De ha saját telefont kell venni, én maradok a HTC-nél. Én az Ő zászlóshajóikban találok legkevesebb kompromisszumot. És mint ahogy már sokszor mondtam ha mindenképp másra kéne váltanom akkor most már iPhone mert rebesgetik hogy lesz nagyobb kijelzővel, na de inkább maradnék a droidnál mert minden cuccom ide köt.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#28) 1697


1697
tag

Nagyon jó áron nyitott itt ( spanyol ) a Phonehouse-nál előrendelhető 599 eu!

(#29) vipnolf válasza 1697 (#28) üzenetére


vipnolf
aktív tag

az kemény hogy hungaryban olcsóbb... nem hittem volna hogy létezik ilyen csillagállás ;]

XPERIA PRO, DELL INSPIRON 16 PLUS

(#30) atike válasza vipnolf (#29) üzenetére


atike
nagyúr

De kint gondolom nem szolgáltatótól veszi ennyiért... :) Na meg lehet, hogy az a 3/32-es.... :U

(#31) 1697 válasza atike (#30) üzenetére


1697
tag

Független 32 es!

(#32) jenei1994


jenei1994
addikt

T fosnál már van, :D

(#33) atike válasza 1697 (#31) üzenetére


atike
nagyúr

Ennyi. Szóval így olcsóbb az itt, mint ott.... :DDD

(#34) vipnolf válasza BenHans (#27) üzenetére


vipnolf
aktív tag

HTC nekem kiesik a szar kamera miatt. ez nálam sajnos központi kérdés...
az igazat megvallva a 3 felé szabott hátlap se jön be, de ez már egyéni ízlés kérdése inkább. a kamera viszont ultragáz...

de hogy on is legyek, a G3 nagyon ütős lett.
Jah és amivel kilóra megvettek az az új flat UI. valami eszméletlen szép. így kell újat mutatni '14ben.

XPERIA PRO, DELL INSPIRON 16 PLUS

(#35) Luser2000 válasza jenei1994 (#32) üzenetére


Luser2000
addikt

Még nincs.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#36) Luser2000


Luser2000
addikt

A Telekomos ajánlat fotóján a telefon mellett mi a szösz van?
---
Szerintem az Edigitál végül annyi pénzért (180eFt) majd 32GB-osat fog árulni / vagy a T lőtte be nagyon alacsonyra az ő árát.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#37) FragMaster válasza Zolik (#23) üzenetére


FragMaster
addikt

:U a lényeget kiragadtad. A ram mérete pedig igenis a háttértár méretével változik a g3-nál.

Luser2000 #36: csak egy kicsivel a kép felett virít hatalmas magenta betűkkel, hogy "ajándék wireless töltővel" :D

[ Szerkesztve ]

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#38) atike válasza Luser2000 (#36) üzenetére


atike
nagyúr

Wireless töltő

(#39) Luser2000


Luser2000
addikt

UPSZ, a Telekom elírta az előbb linkelt oldalon (?) a készülék árát.
Listaáron és Dominóban is a 160eFt-ot írják, viszont ha valaki a Megrendelem gombra kattitva tovább megy, akkor ott már a Listaáras termék felugrik 176eFt-re.
(Akkor az Edigital sem írta el szerintem).

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#40) Luck Dragon

Már várom mikor tapizhatom meg fehér színben :C

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#41) vipnolf válasza Luser2000 (#39) üzenetére


vipnolf
aktív tag

sztem korrekt ár, ami igazán ritka mostanában a Tnél!
ahogy mondani szokás errefelé: nagy up neki! :C

XPERIA PRO, DELL INSPIRON 16 PLUS

(#42) Skorpio.59


Skorpio.59
aktív tag

Olyan jól sikerült a kamera, hogy gsm arenás tesztben még az m8 is megszorongatja. (egyébként nem véletlenül)

[ Szerkesztve ]

Adj szárnyakat a kisgyereknek,de hagyd,hogy magától tanuljon meg repülni!

(#43) siofok00 válasza Skorpio.59 (#42) üzenetére


siofok00
tag

GSMArena tesztben is felmosta vele a padlót az S5, a 1020-szal szemben meg értelme nem lenne tesztelni.

https://www.flickr.com/photos/130124779@N02/sets/

(#44) Skorpio.59


Skorpio.59
aktív tag

Ami, most androidos piacon zajlik,az inkább tűnik kapkodásnak mint minőségi nagy durranásnak. Még meg sem melegedett az új készülék a piacon ,máris jön egy'javított" kiadás a pár hónapos telóhoz képest. Picit olyan ez ,mint a ki tud nagyobbat mondani pubertáns kori ifjú pasiknál.Lehet,hogy csak nekem tűnik úgy,hogy hiányzik a komoly tartalom...igazi számháború.... :F

Adj szárnyakat a kisgyereknek,de hagyd,hogy magától tanuljon meg repülni!

(#45) rosszfiu18 válasza halkow (#20) üzenetére


rosszfiu18
tag

LG Home témák között letölthető G2-re is a G3 ikonok/kinézet stb, ezt használom 3 hete...Igényes!

A kihívások elkerülhetetlenek, de a vereség nem kötelező!

(#46) Cilindrik


Cilindrik
aktív tag

Ok, akkor kérém ezt a telefont 4,3" kijelzővel hasonló kávaméretekkel. (na jó a felbontás lehet kisebb) :DD :DD

(#47) castiels


castiels
addikt

Elenyésző különbség a G2 höz képest.

(#48) #09819904 válasza Cilindrik (#46) üzenetére


#09819904
törölt tag

G3 mini esetében jelezd az LG-nek! :)

(#49) #09819904 válasza rosszfiu18 (#45) üzenetére


#09819904
törölt tag

Lassan pedig úgyis megkapja a 4.5-t ami értelemszerűen újabb külcsínt hoz.

(#50) castiels válasza #09819904 (#49) üzenetére


castiels
addikt

A g2 is megkapja a 4.5 öt?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.