Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69474) zozi8005


zozi8005
tag

Köszi srácok.Ezek közül párat nem ismertem,több jópofa is akad köztük.
Ami igazán megragadott,az a This War of Mine.Baromi hangulatosnak tűnik,azt hiszem teszek vele egy próbát.

Nekem mindig is kedvenceim voltak a szimulátor-jellegű programok,így igyekeztem Androidon is szert tenni a kategóriában pár alkalmazásra,de bőven van más téma is amivel szeretem elütni az időt.

-Real Racing 3- örök kedvenc,gyakorlatilag egy éve játszom kisebb-nagyobb kihagyásokkal de komolyan belemerültem,festés,versenyzés minden mennyiségben.Véleményem szerint nagykonzolos élmény minden tekintetben.

-CSR (Classics)-nemhiába sikeres drag-témájú alkalmazás,tetszik mert a maga kategóriájában aprólékos,korrekt,igényes kivitelezés.

-Hind (...és Chinook)- helikopter-"szimulátorok",illetve egy hagyományos értelemben vett játéknak a kerete pusztán,adott a játéktér,a fizika,a gép.Küldetések nélkül,a repülés élménye.Precíz,élvezetes irányítás.

-X-Plane 10.,Aerofly 2.,Infinite Flight- repülőszimulátorok,mind remek fizikával,mindegyikben van valami plusz,ami a másikban nincsen,összességében szerintem kiemelkedőek a témában.

-Limbo- hatalmas kedvenc még X360-ról,fantasztikus port.

-Into the Dead-egyszerű de nyomasztóan hangulatos,sötét és baromi jól megvalósított zombi-téma

-Dead Effect 2-áll-leejtős grafikájú FPS,túlzás nékül konzol-szintű megvalósítás minden téren

-Dead Trigger 2-hasonló minőségű shooter,de beteg körítéssel :D

-Dead Space- nem kell bemutatni,szerintem mobilon is ott van a megszokott hangulat

-Max Payne- szintén egy igazán korrekt port,jó (volt) nosztalgiázni.Az irányítás nem teljesen kompromisszum-mentes,de megszokható.

-Hitman-Sniper- láttam ez nektek is bejött. ;) Remek kis taktikát-logikát-ügyességet igénylő shooter.

-Traffic Rider- "végtelen versenyzés egyenes úton"-sosem kedveltem ezt a műfajt,de ez a Soner Kara olyat alkotott hogy elképesztő.Brutálisan részletes motorok,kidolgozott környezet ill. forgalom,autentikus hangok,élvezetes irányítás,mi kell még? Ez a játék az utóbbi hónap meglepetése nálam.

Elnézést a wall of text-ért,de gondoltam,aki esetleg valamelyiket nem próbálta,hátha kedvet kap valamelyikhez.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.