Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6851) dave_gahan válasza -HajTömeg- (#6840) üzenetére


dave_gahan
aktív tag

HATALMAS +1 :C

Tényleg vissza lehetne venni az arcból egyeseknek. Én egyik végletet sem szeretem (kismillió förtelmes toktól elkezdve a recsegés állandó említésén keresztül a visszaolvasás nélkül 1000x-re is feltett mindig ugyanolyan kérdéseken át az összes fake foskalács romig), mégsem szólok be senkinek. A topic olyan, amilyen, az összes topicban vannak ilyen periódusok, nem kell vért hányni, mindenki mazsolázza ki magának a hasznos infókat, ennyi. Nem örülnék, ha ketté válna a topic, mert akkor párhuzamosan kellene mindegyiket figyelni... :W

Az általánosítás is zavar - ha vki negatív élménnyel szembesül, egyből telebassza a topicot, mintha örök érvényű definiciót közölne... :O Félreértés ne essék, természetesen lehet negatív tapasztalatot is írni, de ne úgy, mintha egy kőbe vésett tételről lenne szó, ami minden G2-re igaz.

Pl. nyilván semmi baja az ázsiai készülékeknek, mondom ezt annak ellenére, h elsősorban én is HUN-t, v. európai országkódosat szeretnék - de nem is csak a gyártói gari miatt, hanem egyszerűen nem vagyok hajlandó a kdz-vel foglalkozni. Hiába írják, h 10 perc vele a frissítés, nekem biztos, h nem 10 perc lenne, arról nem beszélve, h ha az időszámításunk előtti C7-esem anno képes volt OTA-n frissülni, akkor az aktuális csúcstelóm is frissüljön OTA-n, wifin. :D
Szóval mindenkinek meg van a gyengéje ;] , a stílusból viszont kicsit vissza kellene venni.
:R
Az Edigitalos 32GB-os rendelőktől kérdezem, végül is megnézték a dobozon a három betűs országkódot, h milyen? A gari gyártói 2 év, ahogy ígérték?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.