Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68288) szezso15


szezso15
addikt

Na, akkor másfél nap után kis véleményezés. :) A teló nagyon durván gyors, NAGYON. M7-et használtam előtte, de azon sokkal lagosabb volt a Sense (ugyanúgy LP 5.0.2), mint ezen az LG UX, nagyon tetszik!
Eddig megakasztani nem tudtam, pedig kapott vagy 30 alkalmazást a Play Storeból, de még telepítés közben se lassult be! :Y

Számomra az egyik sarkalatos pont a hangminőség volt fej/fülhallgatóval, szerintem szebben szól, mint a hTC de erre nem mernék megesküdni a telefon hiányában, a lényeg, hogy több, mint tökéletes!

A kijelző valami gyönyörű, b@szott jól néz ki, hogy alig van káva körülötte, az M7 után meg főleg feltűnő!

Egyelőre még mindennapi használatot nem kapott, mert nem voltam az utóbbi két napban semerre, de az akksi is szupernek tűnik, éjszaka 1%-ot esett a töltöttség, hTC-n ez 5% körül volt, nagyjából azt nézegettem, hogy 18-20%/1 óra kijelzőidő, ez fényévekkel jobb, mint az M7...

Szóval nagyon meg vagyok vele elégedve, megpróbálkozom majd egy roottal, mert kéne a Greenify-hoz, de anélkül is brutálisan jó! :)

*Hajrá Loki!* i15+

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.