Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67389) Rasnac válasza Feri1977 (#67383) üzenetére


Rasnac
aktív tag

Szia !

Nem szeretnélek megbántani illetve a leírtakat vitatni mindössze annyival szeretném ha lezárnánk már ezt az aksi dolgot hogy többen vannak itt a forumon akiknek x y ideje van/volt nem is egy g2-es készülékük . Tapasztalt dörzsölt tagok akik azért értik a dolgukat (Nem magamról beszélek) , te felteszel egy kérdést körülbelül 7-8x-or elmondjuk mi a helyzet (nem tudom olvastad-é az én tippem) majd leírod hogy jó oké leszálltál a témáról és köszönted a segítséget majd fogod magad és újra kezded . Nem igazán értem hogy ha többen is szinte ugyanazon véleményen vannak akkor miért nem lehet nekik hinni ? A forumon elég kevésszer hangzik el baromság (főleg nem többektől) , szóval cseréltess aksit és írd meg hogy 5-10%-al jobb lett és pont :) és tényleg nem bántásból de te tartod magad ahoz hogy rossz az aksi mi mondjuk hogy nem feltétlen azzal van baj de te akkor sem szakadsz le róla ... nem tudunk mit tenni ezzel ha cseréltettél aksit ird meg mi a helyzet. Off vége

Norbert1998 : A resurectionről majd írnál légyszives pár szösszenetet ? CM12.1 v 13-nál jobb-e esetleg , aksiba kamerába pörgős -e annyira a rendszer stb :) (Jelenleg még nem tudok váltani op rendszert mert bármikor hívhatnak a szervízből hogy menjek be , de addig is összegyüjtöm a lehetőségeket :) )
Előre is köszi

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.