Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67229) fery02 válasza Feri1977 (#67224) üzenetére


fery02
addikt

Ez a telefon képes elmenni minimum 2 napot kímélt akksival és átlagos felhasználással.
Annak idején mindenki totál el volt ájulva az akksitól még a JB-s időkben.

Az akksi idők, ahogyan jöttek ki az újabb Android frissítések a telefonra, azzal arányosan csökkentek, viszont azért sokaknak még most Lolli-val is sikerül 2 napot összehozni.

Azt javasolnám neked (látom nagyon rá vagy stresszelve az akksi időre), hogy használd 1 hónapig a telefont, és ha ezalatt az idő allatt nem emlékszel, hogy 2 napot elment volna bármikor is a telefon, akkor vedd fel a kapcsolatot itt fórumon fagyalllo fórumozóval, aki gyorsan, megbízhatóan és precízen kicseréli neked az akksidat, munkaköltséggel együtt 7000 Ft-ért (annyit még emegérdemelhet ez a telefon, ahhoz képest amennyiért vetted) és ha másért nem is, legalább megnyugodhatsz, hogy ha továbbra is kb ugyanúgy merül, az nem az akksi miatt lesz.
A használt akksit meg akár elüzletelheted velem. :)

-------------------------------------

@ironbed: Szívesen. :)
Ugye? CM 12.1-el tényleg totál "új telefon" érzése van az embernek, én is így voltam.

Nekem a kamerával sincs bajom (nem is vagyok nagy kamerás), mikor váltottam Cloudy-ról, direkt készítettem is összehasonlító képeket mindkét rendszer alól és képminőségben kb egyeztek.
Ami itt a gond, az tényleg inkább a fókuszálást illeti, de tudom kezelni, szóval tényleg nincs bajom a kamerával.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.