Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66822) reap3r válasza stefi68 (#66813) üzenetére


reap3r
aktív tag

Megnyugtatlak, ha ilyen a gugli services, az ég világon semmit sem fogsz tudni vele csinálni. Annyi megoldás van, hogy visszamész KK-re vagy elmész 5.1-es romra... Nekem is elkezdte ezt csinálni MINDEN gugli alkalmazás, hogy ébrentartotta folyamatban a telefonomat a Drive,Gmail, Hangouts, Fotók és persze a Services... Én ezzel összesen 2 hetet szarakodtam nyáron, amikor ugyanezt csinálta egy frissítés a google services-szel és,ha újratettem napi 3szor kdz-vel, akkor sem jött helyre, mivel vhogy mindig a friss dolgok kerültek rá, amik ébren tartottak. Én fogtam magam 1,5-2 hete, amikor megint elkezdtek ébren tartani a guglis appok és visszatettem a stock KitKat-et és láss csodát soha semmi nem merít meg tart ébren...
Az 5.0.2 alapjaiban egy rakat gané, ha tudjátok, ha nem. Ez az androidok windows vista-ja és ezzel elmondtam mindent. Hozzáteszem, hogy nem lenne semmi probléma, ha 5.0-ra rendesen megcsinálnák azokat a rohadt guglis appokat és a services-t,de hát ugye ez túl nagy feladat, meg hát ugye már Marshmallow van, akkor nem hogy KitKat-re, de 5.0.2-re sem kell rendesen fejleszteniük...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.