Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66627) reap3r válasza akooos (#66624) üzenetére


reap3r
aktív tag

Üdv a klubban. Én sokszor megkaptam már, hogy szarul hallanak, amióta G2esem van, illetve barátnőmnek is G2ese van és iszonyat rosszul hallom egy csomószor. Kezdem azt gondolni ennyi G2-sel, hogy a telefonnal van a bibi. Amúgy régebben olvastam is olyat, hogy visszhangzik/víz alól hallatszik az ember ezzel a telefonnal... Vagyis olvastam ezt párszor ezen fórumon...

De az is lehet, hogy a nagy tepsi telefont nem tartod rendesen: véleményem szerint elég gagyi egy kivitelezés ez az iszonyat tepsi méret, mivel az én kicsi fejemhez, ha teljesen hozzá simítom a telefont, akkor igen kilóg a telefon(ahol a mikrofon része van ugye), emiatt van hogy szarul hallanak, mert ha feljebb csúsztatom, (mintha a régi kis nokiám lenne a mikrofon valahol a szám előtt és fülem között van kb...,) akkor sokkal jobban hallanak mások... Aztán lehet nekem van iszonyat méretezésű fejem meg szar mikrofonos g2-m, szóval erre a kijelentésemre nem vennék mérget :D

(#66626) snow2014
A kamerát mocskos nehéz a semmiből összerántani és ezek a csúcs programozó csapatok általában nem foglalkozás szerint napi 8 vagy esetenként több órában írnák a programot rendes pénzért.
A másik dolog, hogy hiába írja meg a programot valaki, a nagy része ennek az, hogy adott paramétereket tekintve, mit hogyan állítson a telefon(iso,fényerő,kontraszt,mittudoménmivanmég...) Ehhez gondolom én egy elég böszme algoritmus kell, amit általában nem úgy szopnak ki az ujjukból ezek az emberek sem, hanem előző telefonok algoritmusából szotyiznak azt, ami esetlegesen jó lehet. Ja meg persze vegyük bele, hogy ezt tesztelni is kéne, mivel az ilyen dolgoknak a legtöbb időt felemésztő része az a tesztelés, mert a kamerát sem nagyon lehet csak szimplán megírni, utána feldobni a telefonra, aztán használni, ezt folyamatosan ki kell próbálni, hogy normálisan működik-e (Bár ez rengeteg dologra igaz, vagyis remélem, hogy rengeteg dolgot rohadt sokáig tesztelnek) Megint másik dolog, ami miatt nem tudják megírni a progit, az az, hogy a gyártók a kamera programot nem adják ki. Ezt régebben olvastam, javítson valaki, ha tévedek, de én ennek tudnám be, hogy nincs pl. 5.1-re értelmes és használható kamera.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.