Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66605) Den Hadnagy válasza Zsolto (#66604) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Az életmódom okán a legtöbb tartalomfogyasztás a telefonomon zajlik, így fontos, hogy mit bámulok napi több órán át. Első okostelóm 4" volt (Moto Defy - ezen elolvastam a Gyűrűk Urát anno :D ), aztán 5" (Lenovo P780), kis kanyar egy Lumia felé (4,5" - WP-tól hánytam kb.), majd jött a G2 5,2"-lal.

Hiába van 17-es laposom, alkalmanként 27"-os monitorral kiegészítve, a legtöbbet a telefon pörög. Próbáltam anno a kis (4,5") telefon + 10,1" tablet kombót, de nálam default az 1 elsődleges eszköz, így nem volt értelme.

Ezzel összefüggésben vagytam a Qi töltésre, ez ugye a G2-ben nincs, meg most még emberi áron tudtam kiszállni, és tudom, hogy jó helyre kerül.

Játszottak még:

A V10 nem lesz nálunk (meg horror az ára), a Meizu Pro 5-öt meg nem volt idegzetem kivárni.

Plusz a vanilla droid nagyon vonzó. A N6 ára kezdetben elmebeteg volt, de most 120 alatt kijöttem tokkal, fóliával + ajándék Chromecasttal az Expansysről.

Hát így :)

[ Szerkesztve ]

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.