Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66212) fery02 válasza atti1848 (#66033) üzenetére


fery02
addikt

Felveheted a kapcsolatot fagyallo-val, hirdetése szerint 25ezerért cserél kijelzőt és valamennyi garanciát is ad rá.

Ha magad csinálod, akkor www.parts4repair.com-ról tudsz szerezni kijelzőt (kerettel együtt mindenképpen).

-----------------------------------------------------

@rolandhun95 (#66150): Sajnos az 5.0.2-es rendszer eleve gyatra módon kezeli a memóriát, ez ellen nem nagyon tudsz tenni.
Megoldás mindenképpen valami 5.1.1-es főzött ROM lenne, ha zavarnak nagyon az ilyen jellegű gondok.
Greenify-re meg ez a telefon szerintem nincsen rászorulva.

-----------------------------------------------------

@+SoulRiever- és @tirszin: DM zip mindent(!) visszaforgat a telefonon, totál gyári állapotot csinál.
Szóval kernelt is visszaállítja és teljesen mindegy neki, hogy jelenleg éppen milyen ROM-on vagy kernel-en van éppen a telefon, az nem befolyásolja majd a flash-elés sikerességét.

-----------------------------------------------------

Végül, csak hogy én se maradjak ki ebből a kezdőlap megosztásos témából, tőlem is egy kép a jelenlegi állapotról. :)
CM 12.1 és nincs rajta semmi extra ikonkészlet, se thirdparty widget. Launcher is a beépített (sokáig használtam Nova-t, de nekem elég most ez is), ahogy a háttérkép is.

Egyébként akksi tesztelésre találtam egy megbízhatóbbnak tűnő app-ot, amit holnap mindenképp le fogok majd futtatni.
A kapott pontszámot össze lehet vetni más telefonok eredményeivel (ezek a pontok mondjuk nem tudom nem-e csak más felhasználók által futtatott pontok átlaga-e).
Ha megbízható a tesztje, akkor az én eredményem jóval a Nexus 5 alatt fog elhelyezkedni, míg a tiétek meg átlagolva Nexus 5 felett.
Aki gondolja lefuttatja (állítólag több órán át tesztel). :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.