Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54426) stefi68


stefi68
addikt

Mégis van valami gebasz ezzel a hangrögzítéssel.

Arra jutottam, hogy minden olyan alkalmazással ami az alsó, beszédmikrofont használja, szar a hang.
Ha közel van a hangforrás, akkor még csak-csak elmegy, de a videóknál rettentő pocsék (mivel ott ált. messze van a hangforrás).
Kipróbáltam ma milliónyi kamera alkalmazást és hangrögzítőt de erre jutottam.

A korábban említett HI-Q Mp3 Recorder-ben át lehet állítani a másik mikrofonra, akkor igaz halkabban de jó a hangminőség.
Egy olyan kamera alkalmazást találtam a Cinema FV-5-öt amin szintén át lehet állítani a hangforrást így ott is jó lett.
A többi kamera app az alsó (beszéd) mikrofont használja.

Akoos írta délután, hogy mikrofon hiba lehet. Viszont ugyanezt a mikrofont használom telefonálásra is.
A telefonáláskori hangminőséggel pedig semmi probléma nincs.
Kipróbáltuk közelről bele beszélve, távolról, kihangosítva. Mindenféle helyzetben jól hallottam a telefonom hangját ami természetesen a próba idején másnál volt.
Kipróbáltam a Google hangalapú bevitelt is. teljesen jól működik, 10 cm, 20 cm, ... 50 cm távolságig. Tovább nem, ilyen hosszú a kezem :)

Most CloudyStock 2.7-en vagyok, alap Cloudy kernellel.

Esetleg másnál nem volt ilyen gond?
Sajnos az ezelőtti ROM-okon nem próbáltam, sem a hang-, sem a videó rögzítést, úgyhogy fogalmam sincs, hogy ez a rom hibája-e.

Valami tipp?

Szerk.: Már kínomban felraktam az összefoglalóban szereplő, kamerahang javításra hivatott mixer_paths.xml-t is, de semmi változás :(

[ Szerkesztve ]

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.