Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5360) 56k


56k
tag

Üdvözlet mindenkinek. Három napja sikerült beszerereznem ebből a készülékből egy fehér példányt. Galaxy S3-ról váltottam. (KNOX miatt)
Észrevételek S3-hoz képest:
-akkumulátor idő valami fantasztikus S3 estére már éhes ez pedig még vígan 50 % körüli értéken mocorog.
-sebességben észrevehetően jobb, sokkal jobb, nem tudom írtam e már de jobb. :)
-kijelző betekintési szögei kicsivel rosszabbak mint az S3-é, de ez csak egymás mellé tévé tűnik fel.
-összeszerelés téren a LG hagy némi kívánni valót maga után (receg a hatlap) de pl az S3 hátlapja egy hónap után olyan repedezett volt mintha a földön húzva használtam volna.
-számomra a kicsit hátrány a virtuális gombok használata (sok helyet foglal ezen a gyönyörű nagy kijelzőn, de ez root és a megfelelő program segítségével orvosolható).
-tarhely tekintetében nem vagyok oda az sd kártya hiányának de ennyi még belefér. Éppen elférek a használható ~10 GB-on.
Egy szó mint száz nagyon gyorsan megszerettem, az S3 meg barátnőmnél landolt igen hamar.
Többször is megfogatam, hogy LG telefont nem veszek (gt 540; O3D; 2X ezekkel gyűlt meg a "bajom" eddig) ez a készülék idáig nagyon pozitív irányba billenti a mérleget nálam az LG felé. (remélem így is marad. :D)
Egy szó mint száz nagyon szerethető "kis" telefon lett ez. Nem bántam meg a váltást.

[ Szerkesztve ]

LG:GT540,P990,G2,G3,G4 Nokia Lumia 900,920,1520,930 Samsung: S1,S2,S3,S5,S8 Huawei: Mate 8,9,10,P8,P9P iPhone: 3gs,4s,5s,6s,6sp,7,7p,8p,X,11,12 mini, 12 Pro MAX, 12 Pro MAX, 13 Pro MAX

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.