Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4949) -HajTömeg- válasza jilian (#4946) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Szia! Itt 2:28-nál hangzik el.

DonMaster Játszani keveset szoktam, illetve elég alap játékokkal, 3D meg ilyenek nem érdekelnek, nem játékra venném.
Elsősorban telefonálásra (tehát fontos a gyorsan előugró névjegyzék), viberezésre, emailezésre és fotózásra.
Aztán persze mást is használok, lényegében minden funkcióját,csak ezek a legfontosabbak.
Ami fontos lenne még,hogy ne kelljen mindenféle custom romokat rátenni,mert engem ez az egész android téma baromira nem érdekel.
Semmi kedvem mindenféle fórumokról letöltött rendszerekkel próbálkozni,amikről aztán kiderül,hogy ez jobb benne,az meg nem is működik és telepíthetek újra mindent.
Nekem ehhez semmi kedvem,Xperia Ray-en próbálgattam, nem köt le :)
Egy klikkes root-al megbirkózom,de kb eddig terjed a technikai érzékem/érdeklődésem.
A RAM kérdésen azért akadt meg a szemem,mert Ray-nél mindig ez volt a gond állítólag, az 512 kevés volt.
Igazából én egy mókolás nélküli telefont szeretnék,ahogy a hozzászólásokat elnézem a gyári rendszer is stabil.
Tudom sokan szeretnek a telefonjukkal kísérletezgetni,feltenni ezt, azt stb., én nem.
Attól viszont hülyét kapok,hogy mobil parkolásnál az autóból kiszállás után ,még 2-3 percig ott állok a kocsi mellett,mert ennyi idő,míg felold, kikeresi a nevet,belép, elnézést a Handcent sms leállt, bezárás kényszerítése, újra belép, kikeres stb. ÁÁÁÁ, gondolom tudjátok miről beszélek :)
Szóval ilyet többet nem akarok látni :)

Alias: Júzer error

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.