Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43827) sgery


sgery
őstag

Mivel úgy látom itt még senki sem írt róla, így dobok egy gyors véleményt, ugyanis vettem egy Brodit márkájú aktív autós tartót.
Sokat néztem a netet, de kirázólag ezt az egy aktív méretazonos tartót találtam a G2-höz, így túl sok választása nincs az embernek :(
Ára nagyon húzós kategória, a basic verizó 21e ft!!! és itt még semmi fitting nincs, ezt fel tudod fúrni valahova és kész. Plusz autóspecifikus elem 6-10e között van ahogy néztem. Szerencsére nekem ilyen nem kell, mert megoldom magam és még jobb helyre is teszem.
Az anyagminösége átlagos, jó kemény müanyag így eltörni nem fog. Van hozzá egy 2A-es szivargyújtó töltö is, én azt beforrasztottam hogy ne látszódjon. Fontos, hogy autós üzemmódhoz szükséges jelet nem küld, sima töltést érzékel csak az autó :(
A telefon nagyon passzentosan fér csak bele, elöször azt hittem bele sem megy. Annyira ki van számolva, hogy a hátlap fóliát szét is zúzza. Az elölapi fólia egy ponton fel volt már dudodva, hát ez szépen fel is kapta ahogy beraktam. A másik oldalán sima a fólia, ott nem volt gond vele, majd újrafóliázom és jobb lesz...
A fogási pontok is kemény müanyagból vannak, nincs itt semmi plüss ami védené a telefont. Persze így fogja is mint állat, akár Jim Carry is elvihetné egy körre kicsi kocsi bumbumozni :)
Ennek ellenére nem vagyok benne biztos, hogy idövel nem fogja-e kikoptatni a telefont ott, ahol fogja :(
A feltétel amúgy egyszerü, erösen fogja a forgófej is a tartót, de még pont engedi állítani.
Összegezve: túlárazott, konkurencia nélküli eszköz ami végülis teszi a dolgát, de ennyiért tehetné sokkal jobban is...

[ Szerkesztve ]

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.