Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43066) gabber_79 válasza morneo.it (#42921) üzenetére


gabber_79
csendes tag

Nekem is van a gyári LG G2 BLACK WINDOW-ból viszont ami engem nagyon zavart benne, szerencsére volt fólia a telefonon, a fémbetét karcolta a telefon kijelzőjét ( látszott a fólián az ablak karcos lenyomata). A második dolog hogy hajtogatni kellett ha normálisan használni akarom, azt hittem nem lesz baj vele de rövid időn belül idegesítővé vált számomra! És a harmadik dolog hogy nem elég passzos, csúszkál! Inkább lett volna vaskosabb masszívabb a fedőlapja és a bepattintós résznél egy kis perem hogy egybesimuljon a cucc! Nem tudom én a tokokkal bajba vagyok! Én mikor telefont választok elsőre a kinézet szokott megfogni utána a kijelző és a beltartalom! A saját farkamba harapok ezzel a tok kérdéssel mert meg szeretném védeni a készüléket, viszont hazavágom vele a design-t! Így hosszas vívódás után levettem, és inkább vigyázok rá! Eljöhetne már az az idő hogy ne kelljen hímestojásként bánni a készülékekkel hanem tényleg használati tárgy legyen és ne kelljen attól félni hogy ha leesik, akkor betörik a pofája, vagy lepattan itt-ott! Zárszóként csak annyi hogy a G2 az eddigi legjob készülékem ami volt eddig! Evólúciós sorrendben itt tartok most: iPhone 3GS, HTC Wildfire, HTC Desire, IPhone 4s, és most a G2! Gyönyörű a kijelzője, a mérete számomra pont még megfelelő, és mégis van felület + még szép is!

[ Szerkesztve ]

"élj úgy mint nem akárki és halj meg úgy mint bárki"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.