Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2819) nash2 válasza zack (#2811) üzenetére


nash2
tag

Szia,

Elolvastam az XDA modot, elejétől a végéig. Még engem nevezel felületesnek ? Én legalább nem siklom el alapvető dolgok felett, és sikerült túllépnem a milyen gyorsan merül az akku meg mennyit bír bekapcsolt kijelzővel kettősén.....Mert itt sokak számára végetér a világ. Azt sikerült elolvasnod hogy a szerinted felesleges funkció a 2 éves LG 4X-ben (és máshol is) hibátlanul működik ? Vagy "merjünk mások lenni" ? Szerintem ha máshol így működik és itt nem akkor a többi a hibás ? Nincsenek extrém elvárásaim, csak ennyit szeretnék nem többet, ha már a "zászlóshajó" közel 2x annyiba kerül, ennyi szerintem elvárható lenne.

A firmware frissítések hiánya (főleg a verzióváltások, nem a foltozás) köztudott sajnos az LG-nél is. Ezt a részt a G-re vonatkoztatva írtam, hiszen annak van múltja :) Ez sáros pont az LG-nél, nem is kicsit, a Samsung és a Sony is bőven előttük jár, sokkal több figyelmet fordítanak erre a területre. A Google is sáros, mivel túl gyorsan jönnek az új Android verziók, és a gyártóknak sok modellt kell(ene) frissíteni egy-egy váltáskor. Ezt az említett gyártók úgy-ahogy lekövetik, az LG konkrétan lesz...rja, viszik enélkül is mint a cukrot. Ja és van rálátásom a Google felé benyújtott gyártói hibajegyekre hát arról is tudnék mesélni.....

Elárulnád hogy az egyéni érzelmeiden kívül mire alapozod hogy a G2-re lesz valamikor is KitKat ? A G-s topicban már lemondtak a 4.2-ről, meg a 4.3-ról is, és ott is elindult a "Annyira jó hogy nem is kell ide semmilyen frissítés" történet....Az egyetlen cucc amire biztosan jönnek az új Android verziók a Nexus sorozat....

Egyébként mielőtt mégegyszer megpróbálnál terelni Iphone vagy Lumia irányba N5-re várok. Ott legalább biztos a Google támogatása 2-3 évig, és nem vagy a gyártó kénye kedvének kiszolgáltatva. És még lehet hogy a kamera is rendesen támogatva van, ugyanis az általam említett funkció N4-is kifogástalanul működött :)

[ Szerkesztve ]

Nash

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.