Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#113) dave_gahan válasza Male (#85) üzenetére


dave_gahan
aktív tag

Korábban és sem szerettem a sw-es gombokat, mert elvesz a kijelzőből, de a G2-nél tényleg olyan kicsi alul is a káva, hogy ergonómiailag nem gáz, hogy fejlebb kerültek az érintőgombok, sőt még kézre esőbb is, mintha a készülék aljától néhány mm-re kellene nyomkodni. Arról nem beszélve, h így legalább paraméterezhető a sorrendjük, ami nagyon baba! Ahogy a tesztben is írták a szokásos 3 mellett +1 gomb (az értesítő panel lehúzásához, v. a Quick Memohoz) sorrendje variálható.

A 2GB-ból 600MB szabad memória tényleg érdekes, ez valszleg változni fog, v. kikapcsolható néhány cucc, nem tudom. De az is biztos, h 600MB mindenre elég, nem kell újratöltő oldalaktól és hasonlóktól tartani még így sem.

Okostelefon akadámián fogdostam a G2-t és számomra prémium érzést adott, egyáltalán nem gagyi a műanyag hátlap, az összeszerelés és az anyagminőség is pöpec. Az előd G üveg hátlapja valóban überatom, viszont az Lg-s csóka szerint náluk minden második ember összetörte a G-jét (Gorilla Glass ide, v oda) leesés következtében... :F
Ízlések és pofonok, nekem bejön, hogy a G2-n nincsenek oldalsó gombok, korábbi telefonjaimnál agyfaszt kaptam a hangerő és/vagy kamerabillentyűk véletlenszerű benyomásától (netezéskor gyakran fogom fektetve a telót). Sztem könnyű hozzászokni a hátsó gombokhoz, kézreálltak. A duplakoppintós felébresztés/altatás nagyon frankó. :K

Szóval baromira bejön, ilyen áron pedig best buy, bár én kételkedem még a 130k-s szolgáltatóis árban... Egyébként a független 180k sem rossz nyitó árnak, az S4 220-szal kezdett, úgyhogy Karácsonyra a legjobb ár/érték arányú vétel lehet függetlenül 150k körül.
További pozitívumok:
- nagyon pöpec a kijelző/készülékház aránya (a +0.5" elviselhetővé teszi a minimális méretnövekedést). A legvékonyabb oldalsó káva, amit valaha láttunk már tényleg high-tech. :D Egyszerűen zsírágyú a cucc élőben!
- nincsenek fix szoftveres gombok
- üzemidő
- fotó/videó képességek
- usb OTG, így a könnyű oda-vissza másolgatással orvosolható a tárhely probléma

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.