Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) NoMagix


NoMagix
addikt

Számomra a forma nagyon rendben van, de a virtuális gombok nem kellenének!

(#2) Paul119 válasza NoMagix (#1) üzenetére


Paul119
addikt

+1 :)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#3) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Önigazolás következik. Néztem ezt is, de végül Lumia 630 lett belőle. Nem döntöttem rosszul. Egyedül a LED ami hiányzik, de ezt a tudást megkaptam 40-ért, ráadásul dual SIM-es, illetve sokkal szebb is.

(#4) stb123


stb123
tag

"Az infravörös jeladó ezúttal kimaradt,
pedig az F6-ból ez sem hiányzott. Abban viszont
még nem volt NFC, az F60 már rendelkezik ezzel
a funkcióval."
Az f6-ban van nfc!

(#5) Paul119 válasza stb123 (#4) üzenetére


Paul119
addikt

Pontosan ennel az f6 sokkal jobb valasztas mar csak az 1gb ram.miatt is :)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#6) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Kár a WVGA felbontásért és a 4GB tárhelyért....qHD-ban és 8GB-val méltó utódja lenne az F6-nak. :(

@Bog: "....Azt viszont már kevésbé kedveltem, hogy ha semmi sem fut a háttérben, akkor 480 MB RAM marad csak szabadon, ezt elég hamar meg lehet tölteni böngészőlapokkal, navigációval, zenelejátszóval, ráadásul az LG-nél valamiért elvárás, hogy a RAM 10%-a mindenáron szabad kell maradjon, tehát szépen elkezdi a rendszer bezárni a nem használt appokat. Ez azzal is jár, hogy már egy közepesen erőforrásigényes játékból a főképernyőre visszalépve végignézhetjük, ahogyan a launcher újra kirajzolja a felhasználói felület ikonjait és widgeteit."

Mit nem adnék, ha nekem az L9II-n ennyi szabad RAM-om lenne... (a 250 MB helyett) :DD Ugyanakkor tény, hogy az LG rosszul optimalizál, az általad leírt jelenségre szinte minden középkategóriás LG-nél panaszkodnak. :(((

B.Cs.

(#7) stb123


stb123
tag

Érdekes, hogy a szögre ugyanilyen hardverrel szerelt ace4 a szintetikus tesztekben köröket ver erre, a touchwiz ellenére is. Mondom ezt f6 tulajként úgy, hogy ezek a tesztek mit sem érnek

(#8) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Az új touchwiz állítólag jó optimalizált, az "LGUI" meg nem.... :(

B.Cs.

(#9) ClioRS válasza stb123 (#7) üzenetére


ClioRS
őstag

Hát, ennél az F6 jobb. Kivéve talán azt, hogy egy sima email megnézése után is újra kell rajzolnia a launchert a jól optimalizált KitKat alatt.

Bocs, nem válasz akart lenni :)

[ Szerkesztve ]

(#10) w333


w333
félisten

Ez az csak így tovább ... :W

Csináljatok minél nagyobb péklapátot és rakjatok bele egy 320X480 felbontású kijelzőt, 3 évvel ezelőtt még megérteném, vagy ha olcsó telefon akarnak akkor maradjanak a 4" kijelzőnél :U

Nagyon rossz irányba haladunk a kijelző méretek nőnek viszont a felbontások maradnak, középkategóriában 1 kezemen meg tudom számolni a 720p kijelzős telefonokat, és az a baj hogy csúcs kategóriában pedig egyre ritkább az 1080p kijelző helyette már QHD van aminek semmi értelmét nem látom :(

Alsó kategória : 3" - 4" 320X480 és 480X854 (recsegő műanyag) !

Középkategória : 4.5" - 5.5" 480X854 (jobb készülékház) !

Közép felső : 4.5" - 5.0" 720p (közepes minőség) nagyon ritka !

Felső : 5.0"- 6.0" QHD (hová tűnnek el a FHD telefonok) :F

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#11) a510


a510
aktív tag

Csak egy kis megjegyzés: "... F6-ból ez sem hiányzott. Abban viszont még nem volt NFC, az F60 már rendelkezik ezzel a funkcióval."
F6-ban van NFC is.

(#12) Tigryss76


Tigryss76
tag

Bog! Szerintem nem normál az a SIM kártya ... Legalábbis T-Mobile-os telefonnál nem.
Egyébiránt köszi a tesztet!

Semmi baj nincs vele. Mint tulaj mondom.
Mindenre elég. De hát kinek mire kell.
Az LG gyári zenelejátszót hiányolom, az tényleg jobb.

Buta embernél nem tudsz okosabb lenni!

(#13) blueMerle válasza w333 (#10) üzenetére


blueMerle
veterán

Egyszerűbb a képlet ha azt mondjuk: 260 ppi alatt már zavaróan pixeles tud lenni a történet. Szerintem és a tapasztalataim alapján ez az az érték, ami alá nem igazán érdemes menni, ha az ember telefont vásárol és a kijelző isfontos tényező - márpedig az, mert hiába a nyócmag és 6 giga ram, ha egy pixelhalmaz a megjelenítő.

(#14) w333 válasza blueMerle (#13) üzenetére


w333
félisten

:K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#15) NoMagix


NoMagix
addikt

Ez az újra kell rajzolnia a launchert LG betegség vagy csak a középkategóriát jellemzi?
Az asszony LG L65-nél is állandóan látom, sőt még a sima galéria is laggol mint az állat!

(#16) dkface


dkface
aktív tag

Nem értem. Az F6 óta kijött legalább 10 LG telefon és még mindig az éri meg a legjobban. Direkt csinálja ezt az LG, hogy a csúcskategórián kívül ennyire gyenge a felhozatal?

(#17) dragonfx


dragonfx
veterán

mit ér a jo vas ocska kijelzőn...

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#18) Tigryss76 válasza NoMagix (#15) üzenetére


Tigryss76
tag

Szia! Én nem tapasztaltam ezt a jelenséget. Gördülékeny, gyors.

Buta embernél nem tudsz okosabb lenni!

(#19) Eldarielle


Eldarielle
újonc

Sziasztok!
Tegnap vásároltam t-mobilnál egy Lg F60 készüléket.
Ami rögtön feltűnt bekapcsolás után,hogy nincs hang. Se videókba,se audió fájlokban,sem alkalmazásokban. Hangos profil van kiválasztva,minden max. Hangerőn. Ha hívnak sem játszik csengőhangot csak rezeg... Minden beállítást megnéztem ,semmi nem orvosolta a problémát! Idegállapotomhoz igazodva újraindítottam a telefont... láss csodát üdvözlő signal,zene minden ami csak kell működik. Örülök magamnak... eltelik 10 perc megint eltűnik a hang.. újraindítom kb. 20 percig megint jó.. Valakinek van ötlete ez mitől lehet? Van rá megoldás a napi 30x újraindításon kívül?
Előre is köszönöm és bocsánat ha nem ide kellett volna írni,de új vagyok!

(#20) Tigryss76 válasza Eldarielle (#19) üzenetére


Tigryss76
tag

Szia!

Vidd vissza!
Semmi értelme bohóckodni vele!
Cserélniük kell!

Buta embernél nem tudsz okosabb lenni!

(#21) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Ez egy Ace 4 szebb dizajnnal es valamiert kicsit karcsubb bench eredmenyekkel. Jo ez ennyiert a marka kedveloinek.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#22) Tigryss76 válasza Csapoati (#21) üzenetére


Tigryss76
tag

Jól látod. Semmi baj nincs vele. Megkockáztatom, hogy a Grand X In-hez képest még szebb is a képe, pedig alacsonyabb a felbontása. Nincs pixelfétisem, amire kell, bőven megfelel.

[ Szerkesztve ]

Buta embernél nem tudsz okosabb lenni!

(#23) Juliuska válasza w333 (#10) üzenetére


Juliuska
senior tag

nahát, nahát, korábban a memória mérete miatt ment a fanyalgás, most pedig a kijelző felbontása miatt ;]
de viccet félre téve szerintem, a gyártók az itt keresgélő népességet (és ebben a szegmensben), ezzel az eccerű' mutatvánnyal akarják elkábítani...hogy bizony az ő termékük teljesít jobban a versenytársakénál...de ez csupán az én tippem... :U

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

(#24) Remekelek28 válasza w333 (#10) üzenetére


Remekelek28
őstag

Én egyáltalán nem bánom,hogy "csak" ilyen felbontást tettek a telefonba. Az f70-et használom már 2 hónapja,de ebben az árkategóriában tökéletes a kijelző és a rendszersebesség is, az üzemidő pedig átlagon felüli. Ez utóbbi kettő biztosan nem lenne ilyen rózsás,ha nagyobb felbontást tesznek alá.
Ilyen üzemidőt értem el vele [link]

(#25) Tigryss76 válasza Remekelek28 (#24) üzenetére


Tigryss76
tag

Ennyi. +1

Buta embernél nem tudsz okosabb lenni!

(#27) batai15


batai15
félisten

hát reméltem legalább g3 kinézete lesz erre nem.
nem fogott meg a telefon.

(#28) Tomeck007


Tomeck007
csendes tag

Sziasztok!

Én is tulajdonosa vagyok egy ilyen telefonnak és majdnem teljesen megvagyok vele elégedve, egyedüli gondom annyi hogy a jobb alsó sarka ha picit erősebben nyomom meg picit nyikorog, meg a kijelző keretén egy helyen mintha egy porszem maradt volna a lakkozás alatt és kedves T-nél nem akarták kicserélni mondván nem befolyásolja a működést, de szívesen elküldik szervízbe és saját költségen kicseréltethetem.

Amúgy működésileg teljesen meg vagyok vele elégedve nem akad, nem melegszik, kijelző egyáltalán nem pixeles és nemhogy 2 de 3 napot is kibír nálam, persze nincs egész nap bekapcsolva a wifi, meg nem nyomkodom egész nap.

(#29) blueMerle válasza Tomeck007 (#28) üzenetére


blueMerle
veterán

Szerinted nem pixeles. :) Merthogy egyebkent 200ppi veszettul csunya pixelhalom ;)

(#30) Remekelek28 válasza blueMerle (#29) üzenetére


Remekelek28
őstag

TFT-nél,talán nem a legszebb,de ez IPS,igy nincs rá panasz. Talán nézz meg egyet élőben. ;)

[ Szerkesztve ]

(#31) ProEvoFan válasza Csapoati (#21) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Samsung ace4ben 8GB a belő tárhely, és sokkal szebb a kijelzője.

[ Szerkesztve ]

(#32) Tigryss76 válasza blueMerle (#29) üzenetére


Tigryss76
tag

Nézd meg bátran. Nálatok úgyis van a boltban, mint azt említetted egy másik fórumban.
Szerintem 20-30 cm távolságból nem fogod látni. Már ha érdekel persze.

Buta embernél nem tudsz okosabb lenni!

(#33) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Szerimtem Ace 4 jobb, bár nekem tetszik a Samoled. Egyedül a rendszerchip jó ebben a készülékben. De vannak ennél sokkal jobb LG vételek. Egyedül én is szolgáltatói kínálatban látom versenyképesnek. WVGA- felbontást már jegelhetnék ennyiért. Ebbe a kategóriába már mehetne a HD kijelző végre. A pixelesség meg relatív. Attól függ mihez szoksz hozzá. Ha 400 ppis telód volt, akkor 200 ppi-s kijelzőjű mobilt kínzás használnod. Főleg akiknek közelre rossz a szeme, annak mindegy a pixelesség.

(#32) Tigryss76
20cm-ről még a qHD 4,3" es S4 minimen is látszanak a pixelek simán. Ennél is biztos látszanak. Persze normál használat az más. Van 5" WVGA tabom és elvagyok vele.

[ Szerkesztve ]

(#34) Tigryss76


Tigryss76
tag

Buta embernél nem tudsz okosabb lenni!

(#35) zoo8800 válasza blueMerle (#29) üzenetére


zoo8800
veterán

A 200 PPI még vállalható, pixelhalomnak hívni erős túlzás.

Anyám digiképkerete 480*234 pixel, 7 colon... na, AZ a pixelhalom :))

[ Szerkesztve ]

rip and tear, until it is done

(#36) Tigryss76 válasza Tigryss76 (#34) üzenetére


Tigryss76
tag

No persze full HD monitoron azé' látszik! :)

Buta embernél nem tudsz okosabb lenni!

(#37) blueMerle válasza Tigryss76 (#34) üzenetére


blueMerle
veterán

Te most beraktal egy kepernyomentest, peldanak felhozva hogy nem pixeles? Mondd hogy nem.

[ Szerkesztve ]

(#38) Tigryss76 válasza blueMerle (#37) üzenetére


Tigryss76
tag

Miután megtettem, rádöbbentem az értelmetlenségére. :R

Buta embernél nem tudsz okosabb lenni!

(#39) hemaka


hemaka
nagyúr

Nem lett valami utos kozepkategorias telo, felejtheto.

(#40) pokszi2000


pokszi2000
csendes tag

a felbontásig olvastam, anyjukat

(#41) Tomi_Ohl válasza Tigryss76 (#34) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Egész használható, 5 colos FHD telefonról nem teljes képernyős módban nézve. :)

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#42) Tigryss76 válasza Tomi_Ohl (#41) üzenetére


Tigryss76
tag

Ugye? :D

Buta embernél nem tudsz okosabb lenni!

(#43) alexride


alexride
csendes tag

De furcsa, az LG is tud középkategóriában igényes kijelző üveget csinálni ami nem olyan szürke mint a köd? Még picit feljebb tornázták volna a felbontást és egész jó!

(#44) hardline


hardline
senior tag

Átfutva a hsz-eket nem csak nekem van olyan érzésem, hogy kicsit mindig visszafelé sikerül lépdelni az LG-nek. Valami mindig kimarad az új telefonokból, de szerintem ez igaz többek közt a Samsungra is.
Valahogy csak nem sikerül összehozni egy méltó F6 utódot.

(#45) blueMerle válasza Tigryss76 (#38) üzenetére


blueMerle
veterán

Így már oké :DDD

(#46) erahurka


erahurka
félisten

Elég gyatrák a benchmark pontok a többi 410-es vagy akár 400-as készülékhez képest. Ezek szerint az LG nem áll a helyzet magaslatán szoftver téren?

[ Szerkesztve ]

(#47) ctvagyok válasza erahurka (#46) üzenetére


ctvagyok
őstag

Moto G 2014 sem dob sok pontot mégsem rossz. Bár ott 720p kijelző van.

(#48) hue2000


hue2000
tag

Az F70 külsőre nekem jobban bejön de hardveresen az F60 se rossz

Az élet mindig drága

(#49) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Egy kiherélt F6 +pénzért, nem értem ezt komolyan gondolták?

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#50) alex devil


alex devil
senior tag

A muternak jó lenne.

S23

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.