Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) plus44


plus44
veterán

Ezektől függetlenül egy elég szép specifikációval rendelkező, külsőre is dekoratív kis cucc ez.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#2) pető bá' válasza plus44 (#1) üzenetére


pető bá'
őstag

+1, és ha elég "olcsón" adják, sikere lehet... (60k körül...)

"... and I hope you have a great day!"

(#3) fateless


fateless
veterán

Nekem kicsit fura a készülék ajlának szélessége. Persze így nem vágják azonnal rá, hogy iPhone koppintás, de valahogy túl sok lett ott a fekete...

A technikai adatokkal viszont nincs semmi bajom.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#4) Norbi21


Norbi21
senior tag

Ha nem is felsőkategóriás, egy jó erős közepet azért megüt. És szerintem jól is néz ki.

(#5) Inarus


Inarus
addikt

Egész jól néz ki. Egyszerű, mint a faék, de legalább vállalhatóan jó a külső.

(#6) sagesz93


sagesz93
addikt

nem is kell kezelőfelületben sokat izmozni, én úgyis felrakok egy androidra valami launcher-t.

(#7) erdesz


erdesz
tag

csak igy halkan merem kerdezni, nem harmatos az az MSM7227 a WVGA multitouch melle? :B

(#8) Akos96


Akos96
senior tag

Szép készülék, reméljük nem lesz több 70k-nél. :)

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#9) Real93


Real93
aktív tag

Ez pont jó lenne következő telefonnak. :)

(#10) er2es válasza Real93 (#9) üzenetére


er2es
tag

szintén :D

(#11) NoMagix


NoMagix
addikt

Nem rossz, de remélem nem a szokásos 900mAh akkut rakják bele! :W

(#12) EczkE


EczkE
addikt

Annyira nem tetszik. A kijelző alatt nagy a hely. Tudom, hogy érintősek a gombok. :U De ez így akkor se tetszik. :N A spec viszont nem rossz. :)

Asszem mindenféleképpen!

(#13) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Jólnéz ez ki. és ahogy az LG ismerjük nem szalad el velük a jó ár megszabását illetően :C

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#14) amanoba


amanoba
őstag

nagyon szép! szimpatikusak az androidos lg-k.

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#15) Chosen


Chosen
addikt

Tiszta Motorola, de tetszik. :)

(#16) RaveForce


RaveForce
veterán

csak nekem tűnik ugy h ez kiköpött LG Chic, csak kisebb kijelzővel? :Y

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#17) ben11


ben11
őstag

Nekem is bejön. :R
Más: Most nézem telenor készülékkínálatát..Durva..Se SE, se LG telefon nincs..
Ráadásul ami van az kb független áron..Egy vicc kezd lenni ez a szolgáltató..

(#18) DemonDani


DemonDani
addikt

LG E900 Qualcomm QSD8650A
reméljük mégis lesz csúcs rövid időn belül, és nem lesz igaza a cikknek :)

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#19) kaller1 válasza NoMagix (#11) üzenetére


kaller1
veterán

remélem nem a szokásos 900mAh akkut rakják bele!

Mert melyik okostelefonjukba raktak ilyet? :F

Ha nem szabják el az árazását és a szolgáltatóknál is elérhető lesz, tuti befutó a készülék.

.::> <::.

(#20) .bableWes válasza NoMagix (#11) üzenetére


.bableWes
őstag

én a secretemet - 800mah-s - akkuval 6 napig hajtottam 1 töltéssel

szerintem következö telefon. szeretem az LG-t

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#21) Bounasieaux


Bounasieaux
csendes tag

"A kisebbik dél-koreai gyártó jelenleg egyetlen olyan modellel sem rendelkezik, amely technikai fronton vagy kezelőfelület terén felvenné a versenyt a Samsung Galaxy S vagy az iPhone 4 készülékkel"
Szerintem ilyenkor csúnya dolog csak az iPhone és a Galax S mellé berakni. Olyan a megfogalmazás mintha csak az LG lenne képes felvenni a versenyt ezekkel. Mintha a Motorola de főleg a HTC nem adott volna ki ilyen magas szintű készülékeket. Az iPhone szerintem nem egészen ez a kategória az S pedig egyáltalán nem biztos, hogy az Androidok csúcsa.

[ Szerkesztve ]

SonyEricsson k300i->Motorola V3xx(jó cucc)->HTC Desire(mégjobb :) )

(#22) HardRic


HardRic
addikt

Kep alapjan a kijelzo elegge HVGA-nak nez ki, amelle meg tokeletes a 7227-es proci.

(#23) Chosen válasza Bounasieaux (#21) üzenetére


Chosen
addikt

Félreértetted, a lényeg az, hogy az LG-nek nincs a többi gyártó szintjét megütő csúcskészüléke.

[ Szerkesztve ]

(#24) r4z


r4z
nagyúr

Szerintetek nem hasonlít egy kicsit a HTC Aria-ra?

Ugyanúgy 3,2" kijelző (szerintem HVGA az LG is), ugyanaz az MSM7227 processzor, 5 megapixeles kamera. Csak feltűnt... :U

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#25) DemonDani válasza r4z (#24) üzenetére


DemonDani
addikt

ennyi hasonlóság más készülékkel is lenne kép alapján :D

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#26) BloodRay válasza DemonDani (#18) üzenetére


BloodRay
veterán

Remélem Android rendszerrel is kiadnak majd valami hasonló teljesítményűt.
Ez az E720 meg olyan elmegy. Nem rossz mindenesetre.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#27) aladab


aladab
tag

Mi lenne, ha vegre kihagynak a cikkbol a "kisebbik" del-koreai gyarto megnevezest? Ketszer is benne van, ez mar komolyan idegesito es ciki :DDD :(((

Htc Desire-LG Optimus 3D-LG G2-LG G4-LG V10-Huawei P9 plus-LG G7-Realme X2 Pro-Realme G2 Pro-Nubia Z60 Ultra

(#28) Bounasieaux válasza Chosen (#23) üzenetére


Bounasieaux
csendes tag

Tudom, hogy erről szól de ettől még szerintem lehet rossz a mondat. Az iPhonet nem biztos hogy ide kéne keverni Galaxy S helyett pedig inkább illett volna oda egy Droid X, Droid 2, Evo 4G, Desire vagy tudomisén. Vagy ezek közül kettőt oda lehetett volna írni az S mellé mert ez így egyértelműen azt sugallja, hogy a Samsung csúcstelefonja egyben az okostelefonok de legalábbis az android csúcsa is. off off: Akkor le is írom miért nem reprezentálhatja szerintem a Galaxy S az androidokat:1.nyomi műanyag hátlap, ennél kizárólag jobb van a felsőkategóriában 2. nincs vaku, no komment 3. és a legfontosabb az alaptól erősen elűtő (saját, sok ismerősőm és sok forumozó véleménye szerint rossz, de leginkább ronda) kezelőfelület. (az egyetlen érv mellette, hogy sokat adtak el belőle habár nem tudom többet-e mint a többi említett telefonból)

SonyEricsson k300i->Motorola V3xx(jó cucc)->HTC Desire(mégjobb :) )

(#29) Inarus válasza Bounasieaux (#28) üzenetére


Inarus
addikt

A lényeg a hardver lett volna, ha még nem jött át... A piacon levő legerősebb hardver per épp ebben a két készülékben van. Nem bejelentett, meg majd jövő készülékekről van szó, hanem arról, hogy sajnos nem látni amint az LG legalább követné a csúcskategóriát.

(#30) Chosen válasza Bounasieaux (#28) üzenetére


Chosen
addikt

Az iPhone a mindenkori ellenfél, az ellen kell felmutatni valamit, a Galaxy S pedig a Samsung saját csúcsmodellje amit az iPhone ellen indítottak, tehát a csúcskategóriát képviseli, az más kérdés, hogy a többi gyártónak még jobb felszereltségűek a felsőkategóriás készülékei.

(#31) jooker82 válasza Inarus (#29) üzenetére


jooker82
nagyúr

Na majd,holnap megkapod a választ....figyeldd a hireket...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#32) Inarus válasza jooker82 (#31) üzenetére


Inarus
addikt

Az E900-ra gondolsz? Igéretes, csak legyenek végre pontos infók és visszaszívtam - majdnem mindent. :))

(#33) SPY0817


SPY0817
aktív tag

Még az Optimus találkozón lehetett ilyet taperolni bár mire hozzám jutott már levolt merülve... :D viszont külsőre teljesen korrekt jószáb viszont belsőre az KG okos emberétől tudva az Optimus One jobb.. ez a tipikusan külsőre phone(bár azért nem olyan rossz specifikációval rendelkezik)... :P

Amúgymeg totál nem hasonlít az ariára... véletlenülse már csak mert ez fényes az meg matt.. emelett a GT540re csak belsőre hasonlít kicsit (proci ugyanaz..)

| Xbox Series X | iPhone 13 Pro | BF5 | Forza Horizon 4-5 | Guild Wars 2 | Valami nagy okosság. |

(#34) NoMagix válasza kaller1 (#19) üzenetére


NoMagix
addikt

Nem kimondottan az okostelefonjukra gondoltam!
De, ha megnézed a Minit, vagy a BL40-es csokit, azokba is azt a nevetségesen kicsi akkut rakták be.
Alig bírnak ki 1-2 napot, ha rendesen használja az ember őket!

(#35) NoMagix válasza .bableWes (#20) üzenetére


NoMagix
addikt

Az jó eredmény!
De végig 3G-n voltál és filme(ket)t néztél rajta és sokat neteztél is?

(#36) roti86 válasza ben11 (#17) üzenetére


roti86
őstag

Tényleg nem rossz kis készülék lesz ez. remélem 1500mAh-s akku kerül bele, mint az Optimusba.

A telenoros készülék árak mostanság tényleg vicc kategória. Jómagam is telenoros vagyok, de ennyiért inkább megveszem függetlenül. Galaxy S 30K csak azt nem hangoztatják, hogy 15K-s havidíjas csomagban annyi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.