Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

GW620 stílusú qwerty? Jó lesz :)

(#3) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Hogy lehet ilyen igénytelenül feliratozni a bal oldali két gombot? :Y

(#4) Depression


Depression
veterán

több androidos logó nem fért a képre? ;)

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#5) fateless válasza Depression (#4) üzenetére


fateless
veterán

Na igen, ez számomra sem érthető :F

100k-s induló árral egy ilyen WPh tetszene nekem is. így már tényleg ellenfele lehet az Androidnak.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#6) stevve


stevve
nagyúr

Már nagyon nyomják a WP7 cuccokat. tudják ezek, hogyan korbácsolják az indulatokat, várakozást az egekbe. :D

Jöjjenek csak, jöjjenek... kíváncsi vagyok rájuk.

(#7) erdoke


erdoke
titán

A technikai specifikáció szerint full fém a készülék, de a képen közepes műanyagnak látszik. Valamelyik biztosan téves.

Androidos oldal szivárogtatta ki a képeket, azért van rajtuk olyan logó.

A legjobb aláírás a héten

(#8) Alwares


Alwares
aktív tag

Biztos kellemes kis készülék lesz, de én valamivel nagyobbat szeretnék 3.2-esnél. Bár ahogy nézegetem ezt a WP7-et, az egészet azon elv alapján építették fel, hogy kényelmes és egyszerű legyen egy kézzel is irányítani. Így nem lehet hátrány a kis képernyő (nem mintha ez nagyon apró lenne). Majd meglátjuk én kíváncsi vagyok a többi jövevényre is.

(#9) BloodRay


BloodRay
veterán

Külsőre és specifikáció alapján is tetszik és még az ára sem vészes. Azért a valódi burkolati anyagra én is kíváncsi leszek.

[ Szerkesztve ]

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#10) z0d1AK


z0d1AK
veterán

A Windows Phone 7 RTM kikerült a "piacra" , így már csak a gyártókon múlik, hogy mikor is jönnek az új készülékek.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#11) Integra


Integra
titán

lehet, hogy belül fém, de, hogy külsőre valami döbbenetesen gagyinak tűnik, az is biztos. :) elképzelhető, hogy csak a formavilág miatt tűnik nekem annak, de ennyiért még bestbuy is lehet, igaz, a kijelző elég nudli.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#12) Integra


Integra
titán

és egészen biztos, hogy prémium kategóriás wp7 telefonnal nyomulnék elsőre, mert a franc se akar ilyen pukkadt valamit venni, miközben a többi gyártó meg ott fog villogni a tényleg gyönyörű készülékeivel.. így indítani... :F

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#13) BloodRay válasza Integra (#11) üzenetére


BloodRay
veterán

Nem előnyös neki ez a szög na! :DDD
A kijelző szerintem is lehetett volna legalább 3,5", de valószínűnek tartom, hogy lesznek nagyobb képátlójú darabok bőven.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#14) luw2win


luw2win
őstag

Ez a kerekített forma annyira elcseszi az egész telefont...szerintem

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#15) Integra válasza BloodRay (#13) üzenetére


Integra
titán

kíváncsian várom, hogy mit hoznak ki 130-ezres kategóriában, mert ez....
:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#16) orpheusone


orpheusone
csendes tag

Tetszetos,a 3,2-es kijelzomeret miatt kompakt is,viszonylag kicsi,elfer barhol,annak keszul aki nem batar nagy cuccra hanem valami kissebbre vagyik,bar szamomra is egy 3,5-os kijelzo lenne az igazi rajta,de lesz olyan lg is remelhetoleg :)

(#18) LA_COSTE válasza Depression (#4) üzenetére


LA_COSTE
senior tag

Végre, hogy nem Android másolat.

(#19) BloodRay válasza FlyingV (#17) üzenetére


BloodRay
veterán

Igaz, hogy nem WP7-es, hanem androidos, és egyenlőre csak Koreában fog futni, de szerintem ez már jól néz kis és gyenge sem lesz épp: Optimus Z

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#20) plus44


plus44
veterán

Ez a lekerekített szél elég rondává teszi...

“This is where the road crashed into the ocean...”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.