Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sirály69


sirály69
őstag

Ez nagy jó lenne, DE csak mint a Quickcicle tokot ezt sem lehet sehol sem megvenni....

Szerver Hosting Debrecenben

(#2) Xmodule


Xmodule
őstag

Ez a fícsőr nagyon hiányzik nekem a G2-ből.:/

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#3) Schmidi


Schmidi
tag

A vezeték nélküli töltők közül, ez a megoldás tetszik eddig a legjobban, bár a Nexus 4 félgömb alakú töltője se rossz. Kár, hogy nem terjed gyorsabban és az alsóbb kategóriák felé is ez a technológia.

(#4) DaveJr


DaveJr
őstag

Szerintem elég rondára sikerült. Mintha baltával faragták volna.

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#5) dsr


dsr
senior tag

Hasznos kis dolog ez. :)

(#6) AshaNoR


AshaNoR
tag

Mintha a Hardveraprón már láttam volna egyet.. 12000ft-ért. :)

(#7) jacis válasza sirály69 (#1) üzenetére


jacis
nagyúr

Tájékozódj ;)

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#8) sirály69 válasza jacis (#7) üzenetére


sirály69
őstag

Tájékozódtam...
Csak "Előrendelés!"

Szerver Hosting Debrecenben

(#9) DeathAdder


DeathAdder
veterán

"Qi (ejtsd: csí) "

A kérdésem!
Miért?

"Q"- ból hogyan lesz "CS" ?

Tudom h így ejtik, de érdekelne a magyarázat :)
Én simán "KÍ"-nek ejtem lehet megkövezni :DDD

(#10) DaveJr válasza DeathAdder (#9) üzenetére


DaveJr
őstag

Én kuí-nak szoktam ejteni. Biztos a belsőerő csí miatt ejtik így de akkor is:)

[ Szerkesztve ]

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#11) halkow


halkow
őstag

Van értelme abszolút kár hogy a közép kategóriában nem nagyon van ilyen

Alcatel onetouch idol2s the king

(#12) Ch4Bi


Ch4Bi
csendes tag

Akit esetleg érdekel, bocsi hogy offolok de látom sokatokat érdekel. http://hardverapro.hu/apro/lg_g3_vezetek_nelkuli_tolto_-_wcd-100

(#13) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem nem drága, egyszer kell megvenni aztán lehet vele tölteni 10 féle telefont, órát, fogkefét,vibrátort. :P

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black & Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB

(#14) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Szerintem hamarosan elterjed az alsóbb kategóriákban is. Már vizionálok ilyen otthoni töltőfalakat, amikre mindenfélét rá lehet aggatni, töltődni. :D

(#15) Luck Dragon

Tetszik, szép kialakítása van:)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#16) scapegt válasza pusszycat (#13) üzenetére


scapegt
senior tag

Nem kötekedni akarok, de a többi eszközbe te magad akarod beszerelni a másik részét a töltőnek??? Vagy hogy gondoltad? Két részből áll, nem csak egy töltő ami feltölt mindent, amit a közelébe teszel ... elolvastad a tesztet végig? :F

[ Szerkesztve ]

(#17) pusszycat válasza scapegt (#16) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nem értelek pontosan. Persze, h 2 részből áll mikkor megveszed a qi töltőt az lenne az egyik része a másik része pedig be van szerelve mindazon eszközbe amelyik támogatja a qi töltést. Amelyik nem az nem. Te nem kell szerelj semmit sem.

Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black & Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB

(#18) scapegt válasza pusszycat (#17) üzenetére


scapegt
senior tag

Így értettem én is, de alig van még ilyen valamiben is, szóval bármit nem tölthetsz vele, csak erre akartam kilyukadni :))

(#19) Abdullahk


Abdullahk
csendes tag

Nem akarok promozni, csak találtam egyet a vaterán ha még érdekelne esetleg valakit, vagy venni akarna:
http://mobil-telefon.vatera.hu/mobiltelefon_akkumulator_tolto/tolto/egyeb_tolto/lg_wireless_charger_wcd100_vezetek_nelkuli_tolto_1973526875.html

ugyan ez fent van az olx-n is...valszeg ugyan az hirdetheti.....

(#20) real99


real99
csendes tag

Sziasztok,

Ezt találtam:
http://www.speedshop.hu/termekek/2013603/lg-wcd-100-wireless-charging-pad-feher.html

beszéltem szombaton velük, azt mondták 1 héten belül készleten lesz.

(#21) ricinus13


ricinus13
senior tag

Én most szereztem be egy hasonlót (WCP-300) G3-hoz. Eszméletlenül jó kiegészítő. Nem is értem miért nem használja már mindenki ezt a technológiát. Tudom, tudom lassabb, de majd csak jönnek a gyorsabb Qi töltők is.

(#22) zolcat67


zolcat67
csendes tag

én ma vettem egyet, de sajnos nem működik, mindent helyesen csinálok, mi lehet a gond?

(#23) mzsolty


mzsolty
tag

Sziasztok.

Szerintetek, amit az ebayen vagy allin lehet rendelni, ahhoz küldenek olyan hátlapot is ami már alkalmas a telefon töltésére, vagy csak azt küldik amit bele kell tenne a hátlapba?

(#24) dajkapeter válasza mzsolty (#23) üzenetére


dajkapeter
senior tag

A G3 hátlapjában van vevő lapka...

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.