Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ESP23


ESP23
senior tag

Az LG-nél nagyon rágyúrtak a marketingre.
Reméljük hogy valami igazán ütős készülék palettával készülnek. :)

[ Szerkesztve ]

(#2) Mészi2


Mészi2
tag

Már megint nem tudtunk meg semmit. De azért várom a következő hírt hátha ott már vmit megtudunk.

[ Szerkesztve ]

(#3) dokee78 válasza Mészi2 (#2) üzenetére


dokee78
félisten

Én is mikor olvastam ezt a címet,nagyon felcsillant a szemem,de hát a videóból semmi nem derült ki. :(

(#4) Mészi2


Mészi2
tag

Én most telóról olvastam el és nem játszotta le a videót. Mi lehet a baj?

(#5) dokee78 válasza Mészi2 (#4) üzenetére


dokee78
félisten

Játszik Flasht a telód?

[ Szerkesztve ]

(#6) Mészi2 válasza dokee78 (#5) üzenetére


Mészi2
tag

Kösz az volt a baj hogy nem az operából nyitottam.

(#7) dokee78 válasza Mészi2 (#6) üzenetére


dokee78
félisten

Az lehet,mondjuk,ha én Opera Minivel nyitom,akkor az alapértelmezett youtube lejátszóm nyitja meg.

(#8) Sonyfan


Sonyfan
tag

MWC! Várlak!

"Az volna a legnagyobb üzlet, ha embereket vásárolnék annyiért, amennyit érnek, és eladhatnám őket annyiért, amennyire tartják magukat."

(#9) Weeman1 válasza ESP23 (#1) üzenetére


Weeman1
veterán

Bárcsak a supportra is így rágyúrnának. :)

Xiaomi 11T Pro

(#10) dokee78 válasza Sonyfan (#8) üzenetére


dokee78
félisten

Sosem várom,de így hogy közeleg a telefon vásárlás,nagyon várom.

(#11) undersance


undersance
tag

Számolom a napokat, már nem kell sokat aludni. :D

(#12) HuMarc


HuMarc
addikt

Egy új L sorozattal, ugyanilyen árban, de jobb hardverrel nagyon jól kijöhetnének... Csak az LG még mindig nem arról híres, hogy támogassa a készülékeit :W ! Ami kár, mert amúgy a mostani LG generációval semmi baj nem lenne...

(#13) Luck Dragon

Én az Lg-től nem várok nagy csodákat,igaz, mostanában az az a nexus után jó beindult ,akár még meg is lephetik a világot. :U

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#14) dokee78 válasza Luck Dragon (#13) üzenetére


dokee78
félisten

Bizom benne,hogy hoznak valami csodát 50-60-ezres kategóriába is.
Ezek az új LG-k bejönnek formára és az UI is szebb lett.

[ Szerkesztve ]

(#15) próbakocka


próbakocka
senior tag

E960 miert nem kaphato az orszagban sehol?

/// DS918plus + Chromecast 1/2/Ultra

(#16) Pirosász


Pirosász
aktív tag

WP8-as telefonokkal készül állítólag."Idén szép számmal fogunk megjeleníteni Optimus készülékeket és az LG-nek van néhány Windows Phone 8-at futtató készüléke is tervben."Ezt állítólag egy felső vezető mondta.

(#17) luke.


luke.
aktív tag

Kár pazarolni rájuk a standot, azt a helyet inkább adják valami kínai klón mobilt gyártó cégnek. :U

+SoulRiever- köszi a haverod hugának telefonszámát a szomszédom kutyája nagyon élvezte a társaságát, jól elvoltak! Azzal van probléma aki szerint egy játék meghatározza ki mennyit ér!

(#18) HuMarc válasza luke. (#17) üzenetére


HuMarc
addikt

Erre a hozzászólásra mégis mi szükség volt? :U Attól, hogy téged nem érdekel, az LG új termékcsaládja, mást még érdekelhet. Ha csak annyit tudsz benyögni, hogy kár pazarolni a standot, akkor inkább ne is kommentáld a cikket! Vagy ha mégis, akkor indokold meg a véleményedet, de az ilyen - építőnek nem nevezhető - félmondatokból álló, tényeket nem tartalmazó szapulásra nincs szükség.

(#19) luke. válasza HuMarc (#18) üzenetére


luke.
aktív tag

Elég indok az, hogy hazudnak? [link]

+SoulRiever- köszi a haverod hugának telefonszámát a szomszédom kutyája nagyon élvezte a társaságát, jól elvoltak! Azzal van probléma aki szerint egy játék meghatározza ki mennyit ér!

(#20) istnag


istnag
addikt

Azért az is durva,hogy a jelenlegi zászlóshajó még a mai napig sem kapta meg a JB- t. Az LG sosem változik. Akármit is mondanak a fanok ez gáz.

(#21) HuMarc válasza istnag (#20) üzenetére


HuMarc
addikt

Van egy olyan érzésem, hogy nem is lesz JB.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.