Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) plus44


plus44
veterán

Egy két app nem rossz.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#2) Karma


Karma
félisten

A Cocktail Flow egyébként magyar fejlesztés :)

Samsung vonalon meg a DioDict az, amit ingyen adnak a Samsung Zone-ban, elég korrekt angol és pár egyéb nyelvi szótár. Én mondjuk az egynyelvű részét használom, nagyon faszentos.

“All nothings are not equal.”

(#3) Inarus


Inarus
addikt

Jó kis leírás. :))

Doodle God rlz! Alchemy-széria wp7-en? :)

(#4) fahrii


fahrii
őstag

Azthiszem ezek a programok ki fognak maradni az életemből, úgy mint a wp7.

(#5) Versus


Versus
senior tag

Ezek tényleg baromi nélkülözhetetlen programok.

Ha ráérsz esetleg olyan rétegcuccokról is írhatnál mint pl. könyvolvasó,navigáció vagy az általam szeretve tisztelt zseblámpa app.
Vagy említhetném még a divx,flac képes médialejátszókat.

Előre is köszönöm.

Premium Vintage

(#6) Bocha válasza Versus (#5) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Mi is köszönjük a hozzászólást! ;)

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#7) LacKoder


LacKoder
csendes tag

A Krashlander nem alkalmazás hanem játék, ha meg má idekeverunk mindent, akkor ennyi erovel az XBOX-os jatekokat se hagyjuk ki! NFS, Rise Of Glory, stb, uber játékok!

Windows Phone 7 Developer

(#8) kmarkk22


kmarkk22
aktív tag

ne mtudom mit képzel a microsoft, de sztem senki nem fog megvenni egy softaluga játékot 10 dolcsiért :S basszus az vagy 2000 ft :S meg a többi is tök drága... az app storeban minden tök olcsó, meg android marketen is, meg sokakl több az ingyenes app mint a fizetős... remélem változtatnak majd ezen, mert ez így szerintem vicc...

(#9) Inarus válasza Versus (#5) üzenetére


Inarus
addikt

"Ezek tényleg baromi nélkülözhetetlen programok."
Mármint az a baj, hogy nem adtak ingyen hozzá durvább cuccokat, vagy hogy ezekről írt bobace? :U

(#10) Bocha válasza LacKoder (#7) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Látom, hogy nem esett le a lényeg. A lényeg, hogy az LG az Optimus 7 tulajdonsoknak ezt a tíz alkalmazást ingyen elérhetetlenné teszi. Mivel ez az LG blog, beszámoltunk róla, hogy melyek is ezek a programok.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#11) LacKoder válasza Bocha (#10) üzenetére


LacKoder
csendes tag

Oks, igy mar ertem, lehet nem voltam eleg figyelmes. Ertheto, hiszen Samsungos vagyok es boldog :)

Windows Phone 7 Developer

(#12) BloodRay válasza Bocha (#10) üzenetére


BloodRay
veterán

Mármint elérhetővé. ;)
Egyébként némelyik egész érdekes.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#13) er2es válasza Versus (#5) üzenetére


er2es
tag

+ ;]

(#14) Syl


Syl
nagyúr

iFart, bocsesz, wFart nincs? :DDD

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#15) Karma válasza Syl (#14) üzenetére


Karma
félisten

De, fullig van vele a Marketplace. Megkockáztatom, hogy a 6k-ból 5,5k ilyen hulladék, 400 játék, 80 hello world, és a maradék ér valamit.

“All nothings are not equal.”

(#16) Versus válasza Bocha (#10) üzenetére


Versus
senior tag

Elnézést, tényleg nem esett le! :)

Mentse a rendkívüli lelkesedésemet hogy engem tényleg inkább a felsorolt "haszontalan" kategóriák érdekelnek és most 6.5-ös winmós létemre jobban képben vagyok Android és Iphone vonalon mint a wp7-ben.

Premium Vintage

(#17) No-kia


No-kia
őstag

LGtől kedves gesztus, de számomra haszontalanok lennének...

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#18) gerzsol


gerzsol
aktív tag

Kérdésem lenne.
Pár napja vagyok tulajdonosa egy LG Optimus 7-nek.
két nagyobb problémám lenne vele:
1. Amikor Sms-t írok vele akkor az sms hosszát 70 karakternek írja és a 70 karakter után azt írja hogy: Message 2. Tudtommal az SMS-ek szabványos hossza 160 karakter. Mégis hogy lehet ez a probléma hogy nekem csak 70karakter? Más is találkozott már ezzel a problémával? hogyan lehet kiküszöbölni?

2. A navigációt használnám, látom hogy a GPS szépen működik, viszont a térképet hozzá csak akkor tölti le ha van internet kapcsolat, így vifi vagy 3G-nélkül semmit nem érek csak a semmiben mozog egy pötty a képernyőn ami a helyzetemet ábrázolja. Hogyan lehet térképet letölteni hogy ne kelljen mindig wifi ill internet kapcsolat? Esetleg tudtok ajánlani valami más navigációs programot ami jól használható és nem kell hozzá internet csak GPS? Mert ez így nem teszi túl használhatóvá a telefont. Vagy milyen navigációt ajánmlotok hozzá?

A többi kérdésem nem olyan lényeges, de örülnék ha tudnátok segíteni:
3. olyan program van amivel zseblámpaként működteti a telefon fényképezőjéhez tartozó LED vakut? Nokiához van ilyen program. Mert én a marketplace-en csak olyat találtam ami a telefon kijelzőjét kapcsolja fehérre és azt lehet zseblámpának használni, de én a vakut szeretném. Létezik ilyen program? mi a neve? hogyan lehet keresni market place-ben a programok között?

4. Stoppert, szeretnék letölteni és még nem találtam. Hol? melyiket érdemes?

5. ismertek olyan valutaátváltó programot ami wifiről letölti a z aznapi valuta árfolyamokat és lehet azokkal számolni is és a lényeg hogy beállítható legyen rajta a forint mint pénznem?

6. olyan program ami mondjuk sétálás vagy autózás közben kiírja azt hogy az iránytűhöz képest merre mozgok és milyen sebességgel? Az e baj ha navigációval együtt van.

Ötlet? Tanács? Vélemény?

Segítségeiteket és tanácsaitokat előre is köszönöm.

(#19) Inarus válasza gerzsol (#18) üzenetére


Inarus
addikt

1.) A készülék Unicode karaktereket használ a hosszú ékezetek megjelenítésére, ilyenkor 70 karakter lesz a limit (nem csak ebben a készülékben van így, a legtöbb így működik.) Ha ezt el szeretnéd kerülni, javaslom ne használj ékezeteket!

2.) Jelenleg nincs offline navigációs program Windows Phone 7-re.

3.) Sajna én sem találtam még ilyen progit... :(

4.) A "Stopwatch" szóra nekem azért kiadott egy pár találatot a Marketplace.

5.) currency converter. Inygenes kis program, ami szinte az összes valutát ismeri. (Két félköríves nyíl egy zöld-fehér logo körül az ikonja.)

6.) Most per passz, de majd szétnézek én is ilyen ügyben.

+7.) A készülék rendes fórumtémája a teszthez tartozó topic: LG Optimus 7 - az első hetes, ott több sikerrel jársz. De ajánlom figyelmedbe a Minden a Windows Phone 7-ről című témát is, ott még nagyobb az élet.

(#20) taltos


taltos
senior tag

Hirtelen nem találtam róla közelebbi infót, ezért megkérdezem itt. Elérhetőek még ezek az appok ingyenesen az LG Optimus 7 tulajoknak?

(#21) Inarus válasza taltos (#20) üzenetére


Inarus
addikt

Ezek már pont nem.
Helyette van pár alkalmazás, amikről itt is olvashatsz: [link] [link], plusz még néhány apróság. Egy ideje azonban már nem változott a kínálat az LG store-ban.

(#22) Sylwer válasza Inarus (#19) üzenetére


Sylwer
csendes tag

3). - pontra utalva, én találtam olyan progit, ami képes zseblámpaként használni a vakut. Keressetek rá a Flashlight-X application-re. Ismer pár morzejelet is, pl. az SOS-t, így ha gáz van, tudsz vele villogtatni.

(#23) ferke72


ferke72
aktív tag

sziasztok!
hívásszűrő programot tudtok wp 7.8-ra?
köszi!
:R

Nem az számít, hogy mennyi időnk van, hanem hogy mit kezdünk vele.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.