Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zsolt501


zsolt501
nagyúr

Mi magyarok nem tudom hol tartunk EU-s szinten az LTE hálózatokkal, de az biztos, hogy túl lassú a rendszer kiépítése, igaz ehhez jó lenne tudni, hogy az országban mennyi az LTE-s készülék, illetve az előfizetés. De az tény, hogy a nagyobb városok, még mindig eléggé el vannak hanyagolva, lásd Szeged semmi híre a 4G-nek.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#2) HaJózsi válasza zsolt501 (#1) üzenetére


HaJózsi
aktív tag

Szerintem fontosabb lenne minden vidéki községbe és faluba elvinni minimum a 3G-t. Pl. nálunk, Vác mellett EDGE a legjobb mobilhálózat...

[ Szerkesztve ]

'Ne higgy el mindent, amit az interneten látsz.' - Albert Einstein

(#3) Bocha válasza HaJózsi (#2) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Melyik szolgáltatónál? Azért az sem mindegy.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#4) csakstddfor. válasza HaJózsi (#2) üzenetére


csakstddfor.
tag

annyi! Veresegyházig a vonaton is! sőt
tèrerő is elmegy....és amikor elpanaszoltam a problémám akkor a t-mobile-os jaj bocsánat telekom-os csajnak az volt a válasza, hogy a vonat úgyis halad, ezért nincs gond:D vicces.

[ Szerkesztve ]

csak azért mondok nemet, mert az igen az hosszabb..

(#5) saelin válasza csakstddfor. (#4) üzenetére


saelin
veterán

:F
Szőke volt?

Cikkhez:
Miért kell különféle LTE? Az egyik olcsóbb mint a másik vagy mi?

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#6) HaJózsi válasza Bocha (#3) üzenetére


HaJózsi
aktív tag

Telekomnál, bár, ha jól tudom a másik kettőnél is ugyanez a helyzet... :/

'Ne higgy el mindent, amit az interneten látsz.' - Albert Einstein

(#7) Aucor válasza HaJózsi (#6) üzenetére


Aucor
senior tag

Igaz én csak Sz-Sz-B megyéről és Telenorról tudok nyilatkozni, itt is ugyanaz a helyzet.

[ Szerkesztve ]

(#8) ilor14


ilor14
tag

Pirosaknál amúgy elég jó a lefedettség!
Sőt szerintem annak a legjobb!

[ Szerkesztve ]

(#9) fatal`


fatal`
félisten

Az internetelőfizetéshez egyébként alapjáraton jár az LTE is? Úgyértem, ha a telefon LTE képes és van internetcsomag rá, akkor alapból lehet használni az LTE-t is, vagy külön kell fizetni érte?

(#10) zsolt501 válasza fatal` (#9) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Nem, ahhoz hogy használni tudd az LTE-t ahhoz olyan előfizetés is kell, igaz ez szolgáltatónkként változhat, de a T-nél külön kell előfizetni rá, illetve van olyan csomag ami alapból ezt adja.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#11) fatal` válasza zsolt501 (#10) üzenetére


fatal`
félisten

Egyelőre nem érint csak tájékozódtam (T-s vagyok), köszi a kiigazítást. :) Amíg nem lesz minden előfizetéshez alap, addig szerintem nem fog elterjedni egyáltalán.

Én pl. biztos, hogy nem fizetnék érte pluszban egy vasat sem.

[ Szerkesztve ]

(#12) zsolt501 válasza fatal` (#11) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Az IKON csomagokhoz adják felár nélkül nekem is az van, igaz már az Iphon nincs meg, de egy Samsung Galaxy Note 2 LTE-vel használom, és ahol van LTE ott bizony nagyon jó és gyors.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#13) oceanrush


oceanrush
senior tag

Angliaban sem valami fenyes az LTE helyzet... :(

(#14) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

El kellene már érni, hogy a falukban is legyen minimum 3G. Mert nálunk még edge sincs, sőt még térerő sem igazán.

(#15) Benciky


Benciky
csendes tag

Az a szomorú, hogy a 30 ezer lakosú városunkban is könnyen találni olyan helyet ahol csak edge van (kék szolgáltató). Ilyen pl a mi háztömbünk is.. :)

(#16) zsolt501 válasza Benciky (#15) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Elmondanám neked, hogy a 170000-es Szegeden sem tökéletes a mobilnet, és sajnos tudok olyan helyeket a város közepén ahol csak 2G-s net van, de vannak olyan helyek ahol még rendesen telefonálni sem lehet.
És ez nem egy kis város.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#17) Bog válasza tzsolesz (#14) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

A vodának van. Legalábbis ezt állítják és eddig én is ezt tapasztaltam.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#18) Prevent válasza zsolt501 (#1) üzenetére


Prevent
aktív tag

Néhol még a 3G-vel is problémák vannak :)

Ha jól belegondolsz a "siker" szó jelentésébe, rá fogsz jönni, hogy az nem más, mint végigcsinálni, amibe belekezdtél.

(#19) tzsolesz válasza Bog (#17) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Hát az lehet, de a T-Mobil is fejleszthetne már igazán. A voda már előrébb jár ezzel is lassan.

(#20) ilor14 válasza Bog (#17) üzenetére


ilor14
tag

Nálunk is van falun :)

(#21) kali válasza zsolt501 (#12) üzenetére


kali
legenda

a mozaik s és attól felfelé is alapban lte képes már, illetve április 1-től a mozaik xs mellé sem csak a net&roll 1gb bővítő kérhető, hanem azonos áron a net&roll 1gb lte is.
így már elég baráti, hogy +1000 ft ellenében nem csak sima 1gb bővítés adott, hanem az lte verzió is, gondolom sokan át is váltottak emiatt lte változatra, legalábbis már itt a fórumon is többen jelezték, akiknek lte képes telefonjuk van, és lte hálós területen laknak/mozognak.
a kiépítést nehéz valósan követni, a telekom esetén például vannak olyan városok, ahol a térképes frissítést követően sem rendelkezik még egy város lte jelzéssel, pedig már működik ott a 4g háló, bár lehet, hogy hivatalosan nincs még átadva...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.