Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Én vártam ezt a cuccot, de a videó felvétel felbontása eltántorítani látszik. Nem elég már ma a 720x480p.
Egy átlagos felbontású monitoton is (1680x1050) élvezhetetlen visszanézni egy ilyen kis felbontású videót.
A többi része nagyon rendben van amúgy. Sőt.
Én azt mondom, kár erőltetni ezt a SoC-ot, már ha ez az akadálya ennek.

T-nél amúgy 58K 2 év rablánccal, tarifahűség nélkül. Kezdőárnak nem vészes.

[ Szerkesztve ]

(#2) Paul119 válasza tzsolesz (#1) üzenetére


Paul119
addikt

L9 II re leszek kivancsi hogy azt mennyiert fogjak "hozzank" vagni

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#4) tzsolesz válasza HawerKing (#3) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

0. A 2-ik legnagyobb gyártó a Samsungot követve, persze android vonalon. VERGŐDIK? :F
1. Ez nem az LG csúcskészüléke. arra ott a 4X HD, a G, a G pro, és majd a G2, stb... ;)
2. Szerintem meg a 2 legjobb kezelőfelület az LG, és HTC, a többi csak maszlag, akadozó förtelem. A kettő közül is az LG van a leginkább elismerve világ viszonylatban. ;)
3. Tudom ez csak a te véleményed. :)

[ Szerkesztve ]

(#5) zozyno4 válasza HawerKing (#3) üzenetére


zozyno4
tag

A csupasz acered szebb lehet ;) Csak megemlíteném a Optimus G ami már lassan 2 éves teló és partiba van a egy két hónapos csúcsgépekkel:) A htc-hez meg annyit hogy attól jobb felület ritkán van androidon belül ;)

Alcatel OT 556-> Samsung D900-> Nokia 5200-> Lg Optimus Kp 502 -> Samsung S5230-> Sony Ericcson W595 -> ZTE Skate-> iPhone 3g-> Sony Ericcson Xperia X8-> Lg Optimus 4X HD- > iPhone 4-> HTC One follow

(#7) Mateosz


Mateosz
aktív tag

Már várom a tesztet!

*** Be prepared! ***

(#8) Lacee04


Lacee04
tag

Az optimus g mióta 2éves?? :) :D Amúgy meg volt már L 7II dual teszt, ennek más a hardvere???

[ Szerkesztve ]

(#10) sarkanyolo2 válasza HawerKing (#3) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

"Valami undormanyi az LG kezelofelulete is akarcsak a HTC nek"

Fogtál te már a kezedben egy mai LG telefont? Az L9 4.1-es JB-je gyönyörű, smooth, tele van kényelmi cuccokkal :K , mi kell még?

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#11) Retekegér válasza HawerKing (#3) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Szerinted. Szerinetem meg nem vergődik (pláne az L széria óta) és az egyik legjobb a kezelőfelülete.

<< Heimdal >>

(#12) jooker82 válasza HawerKing (#6) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ezért is,a 3. legnagyobb telefongyártók... :U Majd szólj,ha hazajöttek.. :D

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#14) jooker82 válasza HawerKing (#13) üzenetére


jooker82
nagyúr

és mivel tudol meggyőzni minket,hogy vacak? Próbáltad már pl a G-t?

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#15) batai15 válasza HawerKing (#3) üzenetére


batai15
félisten

Az lgvel csak a frissitések terén volt gond. A htc felülete a létező legjobb de az lg se rosz.

(#17) jooker82 válasza HawerKing (#16) üzenetére


jooker82
nagyúr

Akkor ajánlom a G-t,csak egyszer tapogasd meg,de vélhetően már a 4x is jóhatással lesz rád..... Persze,hogy a 2x black idejébe hanyatlott legjobban az LG,igy azok manapság már nem mérvadóak...Az L5-L7,meg alapból gyenge kategóriát képviselnek..főleg a proci miatt..
Az L5-L7 II-re már megint mást mondanál..

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#18) tzsolesz válasza HawerKing (#16) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Én valahogy nem hiszem el, hogy te ezeket a telefonokat használtad. A Black-el pl. nem tudom mi lehetett a problémád, az egyik legproblémamentesebb androidos készülék volt úgy annblokk.

[ Szerkesztve ]

(#19) vimes


vimes
senior tag

Ebben nem ua. a vas lesz mint az L7 II dualban?

"Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

(#20) Rosep


Rosep
senior tag

Hát ha arra a programozható gombra be lehet állítani a fényképező exponálást, és a fizikai Home gombbal lehet hívást fogadni... akkor már indulok is a boltba érte. Az NFC és az állapotjelző LED már csak hab a tortán. :)

(#21) dokee78 válasza vimes (#19) üzenetére


dokee78
félisten

De ugyanaz,ezért lesz felesleges.
Inkább jött volna egy L3II.
Igaz egy alsó kategóriás otvar felbontáson,de IPS és kíváncsi lennék rá.

(#22) jooker82 válasza dokee78 (#21) üzenetére


jooker82
nagyúr

az is fog jönni..

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#23) akcsy


akcsy
tag

Egyedül a fizikai gomb világítása fogott meg, nem értem miért csak most kellett erre rájönni, hogy úgy szebb, báár kinek mi...

(#24) -Faceless- válasza Paul119 (#2) üzenetére


-Faceless-
őstag

Elvileg az L7 II, és az F7 közé fogják árazni.
Az L7-re 65-öt, az F7-re 120 írtak anno (nem biztos, de ha jól emlékszem így volt).

(#25) Retekegér válasza -Faceless- (#24) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Szvsz 80-90 k magasságában nyit. Az L7 II a T-nél már kapható 68 k-ért prepaid csomagban (online rendelés esetén asszem van még 10% kedvezmény), elvileg az F7 is nemsokára érkezik (Q2-t írtak korábban).

[ Szerkesztve ]

<< Heimdal >>

(#26) Paul119 válasza -Faceless- (#24) üzenetére


Paul119
addikt

Koszonom :R

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#27) szkita


szkita
tag

Martam egy ilyen telót én is csak képernyővédő fóliát nem tudom honnan vegyek, mert a gsmarena tanulsága szerint semmi extra védelem nincs a karcok ellen. Van esetleg tippetek?

(#28) Rosep válasza szkita (#27) üzenetére


Rosep
senior tag

Nekem egy kérdésem lenne! A középső fizikai gombbal fel lehet venni a bejövő hívást?

(#29) jooker82 válasza szkita (#27) üzenetére


jooker82
nagyúr

GG 2 van benne,szerintem az elég jó védelem :) Külföldön már vannak rá fóliák,előbb utóbb itt is lesz. Honnan vennéd? láttad már a telót?

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#30) sarkanyolo2 válasza szkita (#27) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Tok mellé (Nillkin biztos) jár.

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#31) Rosep válasza jooker82 (#29) üzenetére


Rosep
senior tag

(#32) sarkanyolo2 válasza Rosep (#31) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Ez nem mindig naprakész. Például az L9-en is GG2 van.

[ Szerkesztve ]

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#33) jooker82 válasza Rosep (#31) üzenetére


jooker82
nagyúr

ezen a 4x-et se látom,pedig azon is gg van és,ha jól tudom az l5 2-őn is

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#34) szkita válasza jooker82 (#29) üzenetére


szkita
tag

A telcsi már megvan, itt a Saturn webshopban a simlockfree 162 öjró volt postaköltséggel. Használni még nem használom (csak itthon nyomkorászom) mert először mindenféle védelmi berendezést be akarok rá szerezni. Átlagos felhasználó vagyok (nem főnek a konyhában a ROM-ok), nekem így tökéletes lesz. Mondjuk az L5 II-t is nyomkorásztam a boltban és annak ellenére, hogy abban egymagos a proci (szégyen) meg kisebb a RAM közel sem olyan tempóban teszi a dolgát mint az SE Arc-om (arról váltottam). Sajna oda épp aznap érkezett meg az L7II és nem lehetett a kedves vásárló kérésére még a bemutató darabot sem kibontani mert nem volt még leltározva. A legviccesebb, hogy a boltban több mint 100 öjróval drágábban árulják. Mindezek után úgy gondolom az L5II lehet jobban megfelelt volna az igényeimnek (csak annyira sulykolják ezt az 'egy mag=szar'-t; itt a MA-n is). Az cél az volt, hogy ne kelljen má' magamnál tartanom egy ping-pong ütőt ha netezni is szeretnék néha.Ja és rákerestem, már lehet hozzá kapni sreenprotectort. Mobilize a márkája és duopack-ban 20 öjró. Hallot már valaki efelől a gyártó felől? Az ár az úgy nagyjából reális nem?

(#35) pinnacle válasza szkita (#34) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Én is az L5 II, L7 II között gondolkozom. Miért gondolod azt, hogy az L5 II jobban megfelelt volna? Az L7 II-n mennyi szabad memória marad? A webshopot be tudnád linkelni? Lehet, hogy Magyarországra is szállítanak.

[ Szerkesztve ]

(#36) szkita válasza pinnacle (#35) üzenetére


szkita
tag

http://www.saturn.nl/mcs/productlist/Simlockvrije-telefoons,95952,391772.html?langId=-11#storeId=95952&categoryId=391772&langId=-11&hits=&sort=&page=&filter=1059%3ALG A kínálat nagyon leapadt, az árak inverz. Az L5II a mérete miatt gondolkodtatott el. Nem figyeltem mennyi hely van mert átdobom az Arc-ból a 16Gb-s kártyámat ha meglesznek a tartozékok.

(#37) jooker82 válasza szkita (#36) üzenetére


jooker82
nagyúr

aksi,hogy birja?? szokott akadozni?

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#38) szkita válasza jooker82 (#37) üzenetére


szkita
tag

Akksiról nem tudok nyilatkozni mert usb-n osztom a netet lapira. Akadással nem találkoztam eddig.

(#39) dokee78 válasza szkita (#38) üzenetére


dokee78
félisten

Elvileg ma jön ki a tesztje a Mobilarenán.

(#40) dokee78 válasza dokee78 (#39) üzenetére


dokee78
félisten

Vagy holnap,de az Unboxing videója már fenn van. :K

(#41) pinnacle válasza szkita (#36) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi!

(#42) tzsolesz válasza dokee78 (#40) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Hát ma a Lenovo jött, gondolom holnap lesz L7II.

(#43) mákos guba


mákos guba
csendes tag

Jó a teló csak a 720p hiánya egy kicsit arcon csapott. Ezért inkább vettem egy telenor one touch s -et. Én is nagy lg fan vagyok ,de le a kalappal az alcatel előtt!!!

(#44) dokee78 válasza mákos guba (#43) üzenetére


dokee78
félisten

Kijött a tesztje olvasgasd.
Nem mondod,hogy a HD hiánya miatt vettél egy Ono touch S-t e helyett? :W

(#45) tzsolesz válasza dokee78 (#44) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Azért ez már valamiféle végletnek is tekinthető. Nekem biztos hogy nem kéne ez helyett one touch. :(

(#46) mákos guba válasza tzsolesz (#45) üzenetére


mákos guba
csendes tag

Volt pár telóm ,ezért tudok véleményt alkotni, mi a jó. Én 40 ezerért vettem az alcatelt. Ez az LG pedig kb 60-65 ezer ft. Az alcatelen hdmi bemenet is van, ami általában csúcskategóriás telóknál fordul elő. Nekem a videó és a fényképezés nagyon fontos! Nem akartam drága telót. Ár érték arányba nagyon jó az alcatel!!

(#47) tzsolesz válasza mákos guba (#46) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Nekem a videó és a fényképezés nagyon fontos!

Akkor még nem késő visszavinni. Most néztem a tesztben a fotókat, és az valami borzalmas. Ettől az L7II klasszisokkal szebb képeket lő. Sőt nem is összehasonlítás tárgya. Legközelebb olvasd el a teszteket is.

(#48) mákos guba válasza tzsolesz (#47) üzenetére


mákos guba
csendes tag

Szerintem nem csinál olyan rossz képeket mint a teszt mutatja!! Kinti fény viszonyoknál kimondottan szép képeket készít persze ez minden telóra vonatkozik. Egyébként néztem a teszteket ha jó kamerás telót akarsz akkor ott a régi innova8 !!! (: (:

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.