Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) knyitogato


knyitogato
őstag

Hol lehet már kapni magyarországi gyári garival függetlenül?

(#2) Beri78


Beri78
őstag

hát ez nekem így se tetszik... :(((

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#3) FET-MEN


FET-MEN
veterán

azigen. végre ismét egy szép LG

Iphone 7

(#4) jooker82 válasza knyitogato (#1) üzenetére


jooker82
nagyúr

Egxyedül még csak a Ténél van gyári garancival úgy tudom,de ha sietsz,tán elcsipheted a független darabokat.... Az első szériát függetlenként szokták kiszórni...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#5) BiP


BiP
nagyúr

Vicces így ma olvasni, hogy "Július 20. óta". Inkább mától.
(persze későbbi olvasásnál a dátum hasznosabb, csak most legalábbis fura)

(#6) korpicschess


korpicschess
veterán

Mindkét színben eléggé bejövős. :K

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#7) feliks


feliks
senior tag

Gyönyörű...Lenne, ha nem rontották volna el ennyire a hátlapját.. Most komolyan. Ki volt az az elmerozzant az LG-nél, aki ilyen gagyi recés förmedvényt tervezett erre a telefonra?(nem a recésségével van bajom, hanem ennek a recés hátlapnak a kinézetével, pl G-Nexemen imádom a hátlap bordázottságát) A kamera körüli rész pedig 20k-s telefonok formavilágát idézi.. Ha lenne hozzá normális hátlap (SGS3-ra van fémbetétes, illetve a G-Nexre is szálcsiszolt alu) akkor érdekelne. Addig nem..

[ Szerkesztve ]

[Be Happy]

(#8) Retekegér válasza feliks (#7) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Az alu hátlap a best, de leaglább nem zongoralakk műanyag.

Feketében szebb, mondjuk ez ízlés dolga. Fehér telót nem vennék.

<< Heimdal >>

(#9) jooker82 válasza feliks (#7) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ez legalább nem gyűjti az ujjlenyomatot és nem karcolódik.... Az L7-em is ilyesmi és még egy ujjplecsnit nem láttam rajta,pedig nyár van,izzadt kéz,stb.... Karcolni se lehet.....
Gagyinak szerintem az S3,hátlapja hat...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#10) csaabz


csaabz
őstag

Klassz telefon lett. Fejlődik az LG okostelefonok terén! :R

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#11) HardRic


HardRic
addikt

A kettős króm csíkot kivéve szerintem nagyon szép. Nem is annyira esztétikailag, hanem baromira funkcionálisnak tűnik ilyen kevés kihasználatlan hellyel az előlapon. Én SIII néven valami ilyenre számítottam volna.

[ Szerkesztve ]

(#12) jacis


jacis
nagyúr

A hátlap tényleg elég ronda. Kár érte.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#13) joey04


joey04
titán

hm. ebben a színben valahogy szebb.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#14) bagkri01


bagkri01
őstag

Külsőre nálam most ez a number van telefon négymagosok közül. Az összes androidos teló közül pedig a galaxy nexus, bár ez nem tartozik ide :) A hátlap mintázata tökre olyan, mint anno a samu f480-asom gyári tokja.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#15) janos1988


janos1988
addikt

Most ez komolyan hír, hogy feketében is lehet kapni? Már csak arra fel írom ezt, hogy nem is oly rég, még létezett a cserélhető elő- és hátlap...

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#16) rolii21


rolii21
aktív tag

Fekete jobb szerintem:) Erdekes h ilyen letisztultra sikeredett az eleje:)

Az eladó dolga, hogy az árat meghatározza, a vevő dönt, hogy azt elfogadja vagy sem. "Jobs legnagyobb alkotása nem egy Apple termék, hanem maga az Apple." Pü re válaszoljá'

(#17) Xaels válasza janos1988 (#15) üzenetére


Xaels
félisten

"LGBlog:" :U

Ez egy blog bejegyzés nem hír.

dr. Kind: ezzel fogjátok csinálni a 4magos összehasonlító tesztet vagy végül megvárjátok a Huawei 4magosát? (ugye az csúszik EU-ban)

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#18) VS461


VS461
tag

Amikor megláttam egymás alatt a két fotót az előlapról és a hátlapról, az első gondolatom a saját SGS2-m volt. Persze, második pillantásra már nem...

Lehet, így jutott eszébe a koppintás-per az Apple-nek?

Amúgy szép kis telefon, egyben van a cucc, és egyszerű, de nagyszerű ez a hasábforma. Vacillálok ez és az Xperia S között. Majd meglátom.

Helicopter pilots are different... "За всю историю никто и никогда не сумел завоевать Афганистан. Hикто и никогда" - 9я рота

(#19) HardRic válasza VS461 (#18) üzenetére


HardRic
addikt

Ha szeretsz fényképezni ne az LG-t válaszd, nézd meg a tesztképeket, nagyon durva a mosás, jóval GS2 szint alatt van.

(#20) jooker82 válasza HardRic (#19) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ha jó kijelzőt akar,akkor meg a 4x-et válassza,meglehet nézni a különbséget... :)

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#21) HardRic válasza jooker82 (#20) üzenetére


HardRic
addikt

Az biztos :)

(#22) feliks válasza jooker82 (#9) üzenetére


feliks
senior tag

Azért a hajszálcsiszolt alu sem gyűjti az ujjlenyomatot.. :) A karc meg nem zavar, mert vigyázok rá, ha meg már ennyiért veszek telefont, akkor hajlanó vagyok félévente kiköhögni rá egy új szálcsiszolt alu hátlapot ha karcos lenne..:)
Persze, jobb mint az S3 csillogós karcolódos vacakja, de mivel nekem Galaxy Nexusom van, és volt S2-m annó, ezért a kényelem mellett szempont az is, hogy szép legyen.. És az igazat megvallva, képről ez nagyon "olcsó" hatású az S2 és a G-Nex hátlapjáhot képest.. De elölről gyönyörű..

[Be Happy]

(#23) VS461 válasza HardRic (#19) üzenetére


VS461
tag

és #20: köszi :R Van rá még 3 hónapom eldönteni:) :(

Helicopter pilots are different... "За всю историю никто и никогда не сумел завоевать Афганистан. Hикто и никогда" - 9я рота

(#24) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Jól néz ki így már. :K de nekem mint tudjátok ez is kicsi. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#25) spuros válasza csaabz (#10) üzenetére


spuros
őstag

Már csak a support politikán kéne mit csiszolni.. A vasak nagyon jók. A szoftverek kevésbé.

(#26) Demens


Demens
tag

Januárban meg is veszem, csak legyen fasza ára addigra. :DD

(#27) callmeakos


callmeakos
veterán

hmm nem rossz. erről valahogy visít hogy elég nagy darab

All→M8

(#28) janos1988 válasza Xaels (#17) üzenetére


janos1988
addikt

Ezt most nem írtad komolyan ugye :F Végül is csak közöltek valami újat velünk, de ez nem hír, hanem csak egy blog... :W Értem.

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#29) Xaels válasza janos1988 (#28) üzenetére


Xaels
félisten

Elolvastad egyáltalán a bejegyzést. Nem volt szó benne újdonságról csak arról, hogy a szerkesztőségben először a fehér járt és most kaptak egy feketét...

"Az újdonság két színben kerül a boltok polcaira, nálunk először a fehér borítással rendelkező modell járt, nemrég viszont a fekete kivitel is megérkezett szerkesztőségünkbe."

Nem arról van szó, hogy eddig nem volt belőle fekete és most kiadták ilyen színben...

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#30) dr. Kind válasza Xaels (#17) üzenetére


dr. Kind
aktív tag

megvárjuk a Huawei-féle négymagost is.

(#31) Xaels válasza dr. Kind (#30) üzenetére


Xaels
félisten

Köszi a választ. Akkor arra még várni kell majd. Lehet mire az megjelenik nálunk lesz 4.1 a többiekre(bár az LG-ről nincs hír, hogy dolgozna a 4.1-en) :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#32) draco31


draco31
veterán

Feketében jobban néz ki szerintem.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#33) lexter00


lexter00
őstag

Fúha ez nagyon tetszik,pedig azt mondtam régebben hogy soha többet lg-t nade felejt az ember :DDD Ára mennyi lesz kb?

(#34) jooker82 válasza lexter00 (#33) üzenetére


jooker82
nagyúr

Már van ára...lehet kapni,a ténél,előfizura 115,kártyásan 139...
A partneronál függetlenül 1 év bolti garival 133 E ft..

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#35) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Ez a szín szebb de ez a hátlap... :Y

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#36) jooker82 válasza domperke (#35) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ezen a videón,elég minőséginek hat,az egész telefon...hátha adnának hozzá egy olyan nvidiás inget is... fasza... :K

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#37) ntomka válasza Demens (#26) üzenetére


ntomka
nagyúr

Ha olyan pocsék támogatása lesz, mint az O2X-nek, akkor borítékolom neked. :)

ツ Headphones on - World off

(#38) dombialajos


dombialajos
csendes tag

LG Optimus 4X HD A megjelenéstől számított egy év távlatából keresek olyan hozzászólót, aki elmesélné tapasztalatait a készülékről. Tényleg nem egy dizájn díjas a termék (és nem csak a külsőre gondolok hanem az LG szoftverre is) de a Telenornál most baromi jó áron hozzá lehet jutni.
A Mammuban kipróbáltam - Xperia Neo V után - nagyon hasít...
Persze mindez a gyári 4.0.3 ICS-sel történt. Olvastam, hogy már létezik hivatalos JB is, nem tudom párosul-e hozzá legalább egy gyári LG szoftver facelift, vagy akár egy új verzió.
Előre is köszönöm!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.