Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Laca7601


Laca7601
tag

Felvette az LG a hétmérföldes csizmát. Nagyon igyekeznek.

(#2) Maxentius


Maxentius
addikt

Ez a 3D már nagyságrendekkel szebb, mint a 2X a maga kilométeres alsó keretével szvsz. :)

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#3) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Tudtommal 512 a ram. Es ha 2db 480x800as kijelzo van benne, akkor a 3d bekapcsolasakor 960x800ra kene novekednie az osszes megjelenitett pixelnek, nem? En erdejes modon viszon b#%&ottul pixelesnek lattam, ha bekapcsoltam a 3d-t, szoval itt sem stimmel valami.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#4) xlife11


xlife11
senior tag

Hardveresen jó a cucc, de szerintem(!) a 3D még mindig csak gizdázni jó.Nem ezen fogok 3D filmet nézni, 3D játéknak értelmét nem látom, főleg telefonon, ha meg TV-n akarjuk akkor olyan TV kell minimum 150k, plusz szemüvegek stb. :U

(#5) Karma válasza Oppenheimer (#3) üzenetére


Karma
félisten

Ha két képernyő lenne benne, pont hogy maradna a 480x800-as felbontás, és a két szem két különböző képet kapna (pl. parallax barrierrel). Ennél azért jóval valószínűbb, hogy feleződik a felbontás - ezért is láttad pixelesnek. Egy kicsit hihetetlennek tartom azért a cikkben lévő verziót, de majd kiderül.

“All nothings are not equal.”

(#6) Kinder


Kinder
senior tag

Jó, de el kell indulni valahogy.
Ha így, hát így.

(#7) Davidoff91 válasza Oppenheimer (#3) üzenetére


Davidoff91
aktív tag

Én is pont azt nézegettem a neten, hogy 4 gigabit azaz 512 megabájt RAM van benne. A felbontásnak miért kéne növekednie?:F A T-mobile kezdi forgalmazni? Én azt hittem ezt is a Telenor fogja...Ennyit tökölnek rajta és csak 2.2-vel jön? Azért ez kicsit gáz...

[ Szerkesztve ]

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#8) Pete55555


Pete55555
addikt

Must NOT have.

...Szeretem leracsniztatni...

(#9) Oppenheimer válasza Davidoff91 (#7) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Ha a leirt esett lenne a valos, akkor 960x800 pixel lenne megjelenitve, de 480x800nak tunne, mert kulon-kulon szembe van "vetitve" a ket kep.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#10) Rusi


Rusi
senior tag

A RAM mennyiségét javítottam, nem tudom, miért emlékeztem 1 GB-ra. A kijelző viszont nagyvonalakban olyan, amit leírtam, ezt nem én találtam ki, hanem maguk az LG-sek mondták és ők azért csak tudják, mi merre. A felbontás egyáltalán nem növekszik a kétrétegű kijelzővel, mivel az eltolt pixelek miatt mindkettő a két "felét" jeleníti meg, az összeálló 3D kép pedig legfeljebb ugyanolyan WVGA felbontású, mint a sima 2D mód.

Mobilaréna (2010-2017)

(#11) Karma válasza Rusi (#10) üzenetére


Karma
félisten

Szóval 960x800-as a képernyő, ahogy Oppenheimer is írja, csak alaphelyzetben az egyik fele (minden második sor) világít, ugye? Tömören.

“All nothings are not equal.”

(#12) Eddie141


Eddie141
senior tag

Hát, ha azt írnám, hogy lázba hozott, az egy kicsit helytelen lenne, de nem tagadom, most ez az elsődleges célpont a telefonok között, amit nagyon szívesen megnéznék és kipróbálnék :) Érdekes lehet mindenképp. Kíváncsi vagyok rá nagyon.
T-Mobile ki szokta valahová helyezni azon boltok listáját, ahol egy adott készülék élőben megtekinthető, és megtapogatható?
Köszönjük a cikket, és nagyon várom a tesztet! (bár ugye a lényeget azon sem lehet majd megmutatni)

(#3) Oppenheimer:
Szerintem nem csak a pixelek feleződése miatt lehetett pixeles. A Fuji 3d fényképezőnek is 3d-s kijelzője volt, amit elég sokáig használtam, és az is pixeles volt 3d módban, ami szerintem a 3szög alakú pixeleknek volt köszönhető (legalábbis látszólag)

[ Szerkesztve ]

(#13) Davidoff91 válasza Karma (#11) üzenetére


Davidoff91
aktív tag

Valahogy úgy. Mostmár értem legalább, mi nem világosa a számotokra.:) Szóval ugye van két azonos felbontású, méretű stb, stb kijelző egymás felett, minimálisan eltolva. alapesetben nyilván csak az egyik működik, így kapod a 2D-s képet 480*800 pixeles felbontáson. Viszont ha bekapcsolod a 3D módot, aktiválódik a másik ugyanazokkal a tulajdonságokkal rendelkező kijelző, és ugye a minimális eltolódás 3D-s hatást kelt, tömören ennyi.:)
Remélem nem írtam állati nagy hülyeséget, met tudomásom szerint így van a dolog.:D

[ Szerkesztve ]

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#14) RobinHD


RobinHD
tag

Hát igen, az LG felkötötte a gatyeszt:D kár h csak TFT panellel sikerült a 3D-s kijelző:S 512mb RAM pedig nem kevés?:D akkut is kénne már fejleszteni, dupla kijelző dupla proci sokat eszik nem? S egy 1500-2000mAh litium-ion aksi gyengusz már:D
szal kezdésnek jo! Én személy szerint a Samsungtól várom a 3D-s mobilokat amik majd Super Amoled Plus panelekkel lesz sterelve:D de az se most lesz:D Apple is belehuzhatna:D :))

Privátra illik válaszolni! :)

(#15) janes74


janes74
senior tag

Térhatású e-pénisz :K

(#16) olbaidhun


olbaidhun
őstag

Tetszik a készülék, de ez még közel sem kiforrott.. Sőt, még az x2 sem, legalábbis fél nap tesztelés után hiányérzetem maradt..

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#17) keIdor válasza Oppenheimer (#3) üzenetére


keIdor
titán

Meeting-en nekünk se tetszett a képe. Meg irritálta nagyon a szemet...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#18) .bableWes


.bableWes
őstag

ez szerintem olyan mint anno a Secret volt. ebböl jo lesz kiindulni. várom a tesztet és méginkább az árát.

lehet, hogy nem láttam de ezen is andorid fog futni ugye?

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#19) DemonDani


DemonDani
addikt

Kipróbálnám :K
Csak menő az a 3D azért, ne kötődjünk már a régihez, itt az új.

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#20) B1T3


B1T3
addikt

Szemüveg nélküli 3D-kijelzőt Nintendo 3DS-en próbáltam, kíváncsi leszek, ezen milyen ahhoz képest. Szerintem kicsit relatív, mennyire zavarja a szemet, ill. zavarja-e egyáltalán, számomra nem volt megerőltető.

(#21) BossBoss


BossBoss
őstag

Kipróbálnám én is , biztos jópofa, de azért ez a 3D egy telefonban hát nem is tudom. Lassan már a mobilokkal mindent lehet csak telefonálni nem :) Na de ilyen világot élünk. Valahol amúgy tényleg el kell kezdeni...

(#22) MerLinh


MerLinh
senior tag

kiváncsi vagyok hogy az htc evo 3d-ben milyen lesz a technológia ugyanez vagy más lesz és melyik lesz a jobb...hmm

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#23) dedike


dedike
addikt

Előrendelhető... :)

Jó szerencsét!

(#24) B1T3 válasza dedike (#23) üzenetére


B1T3
addikt

Drágábbra számítottam, ez egész jó ár érte, pláne, ha figyelembe vesszük, hogy ezzel debütál. :)

Szerk.: harmadik képen Dream Theater külön tetszik. :)

[ Szerkesztve ]

(#25) Davidoff91 válasza B1T3 (#24) üzenetére


Davidoff91
aktív tag

"Melyik okostelefont vegyem?" topicba írtam én is pont 5 perce, hogy előrendelhető.:) Amúgy sejteni lehetett, hogy ennyibe fog kerülni, mert a magyar expansys oldalon is picit több, mint 10 000 Ft-tal olcsóbb az SGS2-nél. Remélem a héten jön a Mobilarénás teszt róla, ahogy ezt sejtem.:D

[ Szerkesztve ]

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#26) Ricardo


Ricardo
félisten

Kár a TFT-ért. . Mennyit eszik ez a kijelző megoldás, ha be van kapcsolva a 3D?

(#27) Flash86


Flash86
tag

Én megnéztem mobile meetingen, nekem kifejezetten tetszett. Kellett egy pár mp mire megszokta a szemem, mókás volt.

"Kezdetben vala a sötétség, és ahogy nézem, az is maradt"

(#28) eNKá válasza Ricardo (#26) üzenetére


eNKá
csendes tag

A 2X-re is sokat panaszkodnak. Ez meg a 3D-vel még jobban fog fogyasztani.

A lehetetlent azonnal teljesítjük, a csodákra egy kicsit várni kell!

(#29) Karma válasza eNKá (#28) üzenetére


Karma
félisten

Ezt én nem hinném. Végülis csak egy nagyfelbontású kijelzőről van szó, maga a parallax barrier egy passzív elem, nem kér enni.

“All nothings are not equal.”

(#30) gaben88


gaben88
őstag

NAGYON érdekel ez a telefon! Erre lehet elcserélném a WP7-es telefonom... Ha ez se győz meg, akkor megvárom a Tegra 3-as új Google referencia telefont! :)

iPhone 13 Mini, PS5, PC, iPad Pro 10.5, Switch OLED, Steam Deck, Quest 2

(#31) a.sebi válasza gaben88 (#30) üzenetére


a.sebi
őstag

ami erdekels hogy állitolag domino csomagban 109000 pénz..... na most ez nagyon vonzó ár... a desire hd is drágább....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.