Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ytooc


ytooc
tag

True story.

Kár hogy nem nyertem egyik nap sem. :)

Teljesen jó fejek, közvetlenek voltak. És ami lényeges, ha valamit kérdeztél, tudtak rá válaszolni (nyilván technikai jellegű dolgokra gondolok). Nem úgy, mint a szolgáltatók boltjaiban általában.

Nagy Tisztelet a fesztivált végigdolgozó LG-s arcoknak.

Plusz köszi az LG-s strandlabdákat! :D

Így tovább fiúk/lányok.

LG Optimus G

(#2) gkris3


gkris3
tag

Tényleg felkészültek, szívélyesek voltak, és ami számomra a legfontosabb volt, kezdem tényleg elhinni, hogy az LG elkezd foglalkozni kicsit a felhasználói visszajelzésekkel (mint megtudtam a jövőben rendesebben terveznek frissítéseket kiadni).
Köszönjük, egy élmény volt :)

(#3) Crucio válasza ytooc (#1) üzenetére


Crucio
aktív tag

Mi a bajod a szolgáltatónál való készülék vásárlással?
Múltkor voltunk készüléket venni, és megszólalt az eladó csaj, hogy "Nagyon modern processzor van benne, nézzék, 7,2-es" és megmutatta a 3G modem átviteli sebességét

[ Szerkesztve ]

(#4) ytooc válasza Crucio (#3) üzenetére


ytooc
tag

Errol beszelek... :(

LG Optimus G

(#5) Crucio válasza ytooc (#4) üzenetére


Crucio
aktív tag

Én is szarkasztikusan értettem hogy mi a bajod.. Btw azért lehetnének felkészültebbek az eladók.. Még az árakkal sincsenek tisztában néha...

(#6) ytooc válasza Crucio (#5) üzenetére


ytooc
tag

Mehe. Tudom hogy ertetted. Mikor bementem a norvegokhoz megvenni a G-t, azt sem tudtak, hogy letezik ilyen telefon. De foleg nem, hogy ok is aruljak. Errol ennyit. :)

LG Optimus G

(#7) Crucio válasza ytooc (#6) üzenetére


Crucio
aktív tag

Tavaly amikor vettem az Ace 2-t,akkor kijelentette az eladó, hogy 4gb ram van benne. Na mondom az nem rossz... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8) SkiDev válasza ytooc (#6) üzenetére


SkiDev
senior tag

Hasonló esett meg velem a T-nél is - igaz sehogy sem tartozik ide , de azért elmondom - az eladó szerint Sony Xperia SP nincs , nem is árulnak csak Xperia S-t és P-t , attól függetlenül , hogy a honlapjukon fenn volt :DD

[ Szerkesztve ]

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#9) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Gratulálok a nyertesnek. Jó lehetett a résztvevőknek. Szívesen ott lettem volna én is.
Örülök hogy felkészülve várták a látogatókat. Ritka ez.....

(#10) petipetya válasza tzsolesz (#9) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nem az első és szerintem nem is az utolsó ilyen eset ez. Például a legutóbbi okostelefon akadémián is ők voltak kint, a legalsó képen látható LG-s hölgy például nagyon segítőkész volt: megmutatta és válaszolt a kérdéseimre a saját Nexus 4 készülékével kapcsolatosan.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.