Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) draco31


draco31
veterán

Lehet, hogy valóban jó, nekem KnockOn van csak, de nem tartom használhatónak, nem is használom. Ha lerakom az asztalra a telefont, akkor ne éledjen fel a semmiért, és ki tudja ezt zsebben hányszor játssza el? Egyébként tetszene a dolog.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#2) ucli válasza draco31 (#1) üzenetére


ucli
senior tag

Ha felemeled,és megrázod,akkor is bekapcsol a kijelző(L7 II)

(#3) SkyLaci válasza draco31 (#1) üzenetére


SkyLaci
őstag

zsebben nem oldódik fel, mert le van takarva közelségérzékelő!

Pont ebbe problémába ütköztem most Alcatel Idol 2S-nél (ott is mükszik a Knock on) amikor sportoláshoz használható karpánt tokba teszem a készüléket, akkor a közelségérzékelő nem engedi feloldani a kopogással, pedig pont a tokban nehéz hozzáférni az oldalsó feloldó gombhoz.

(#4) halkow


halkow
őstag

jó dolgot talált ki a LG megérdemli a díjat

Alcatel onetouch idol2s the king

(#5) Nocsesz1


Nocsesz1
senior tag

Lg Nexus modellekbe is bele kerülhetne. :K

HAJRÁ VIDI !!

(#6) Danex válasza draco31 (#1) üzenetére


Danex
addikt

Ne felejtsük el, hogy a KnockOn sokkal megbízhatatlanabb, hisz az rezgésen alapszik, nem a valós érintésen.

(#7) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Hirtelen azt hittem, hogy korábbi készülékekre is elérhető lesz. Jó lenne...

[ Szerkesztve ]

<< Heimdal >>

(#8) zkosaras válasza ucli (#2) üzenetére


zkosaras
aktív tag

Így van ez az L9II-nél is. Lényegében csak knock off. A feloldáshoz a gyro szenzort használja, ezért van hogy a kijelzőt jóformán csapkodni kell, de ha lerakod a telót akkor meg egyből felold. Szinte használhatatlan. Ezért nincs knock code sem.

[ Szerkesztve ]

(#9) halkow válasza Retekegér (#7) üzenetére


halkow
őstag

jó bizony :)
g2 emulatoron nagyon megtetszett a dolog.... annyira belemerültem hogy majdnem a szomszéd lakásába mentem be ....

Alcatel onetouch idol2s the king

(#10) pusszycat válasza halkow (#9) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Még időben, vicces lett volna ha tusolás közben veszed észre, h nem otthon vagy. :))

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#11) Luck Dragon válasza Retekegér (#7) üzenetére

Szerintem nem fog megvalósulni :(

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#12) Polllen


Polllen
nagyúr

Ez valóban jópofa és hasznos. L925 sima duplakoppot ki nem kapcsolnám semmiért. :)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#13) Kanczy


Kanczy
veterán

Tetszik az ötlet, bár nem teljesen értem, hogy miben praktikusabb, mint a feloldógomb megnyomása :F

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#14) Retekegér válasza Kanczy (#13) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Preferencia kérdése, de a tegnapi L90 adásban Bog is kifejtette, hogy leginkább a kényelmi faktor miatt tud rákapni az ember. Ott az asztalon a készülék, nem kell felvenni, keresgélni a gombot, hanem csak rákoppintasz és kész.

<< Heimdal >>

(#15) M.A.Z.


M.A.Z.
aktív tag

számos konkurens cág :O

[ Szerkesztve ]

(#16) ucli válasza Kanczy (#13) üzenetére


ucli
senior tag

A G2-re találták ki,mert annak hátul van a gombja

[ Szerkesztve ]

(#17) JoeCockBill


JoeCockBill
senior tag

szerintem nagy királyság a knock code több szempontból is. a feloldó mintát azért nem szeretem (/szeretném ha használnék ilyet) mert olyan feltűnő hogy csak az nem tudja lelesni aki nem akarja. Továbbá ezzel most megvalósult amit akartam már a knock on-nál is, mégpedig hogy ha kopogtatással élesztem fel a telefont egyből a launcher fogad, ha gombbal akkor lockscreen (sima dupla koppra állítottam a knock code-ot :) ) ez azért jó mert nem kell pluszban elhúznom a lockscreent, de ha véletlenül megnyomódik a zsebemben a gomb akkor sincs gáz

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#18) Kanczy válasza ucli (#16) üzenetére


Kanczy
veterán

Na ezt nem tudtam, így már logikus. Tetszik :R

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#19) Dr.FantastiK


Dr.FantastiK
őstag

ugynez ki hogy az LG-nel valoban okos/hasznos dolgokon agyalnak feszt ! :C

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#20) galaxys80


galaxys80
veterán

Ez a knock-os baromság szenzációs ,forradalmi.
A Samu telefonokon lévő legyintéssel történő felélesztés meg felesleges parasztvakítás ugye?

(#21) BOBAKILL válasza galaxys80 (#20) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Ki mondta hogy az rossz ember? Amugy ez a megoldas sokkal biztonsagosabb es jobb. Mivel egyedi kodot tudsz megadni. Te sem olvastad el a cikket, csak karogsz... Nem kellene itt trollkodnod ilyen kijelentessel.

(#22) M.A.Z. válasza Kanczy (#18) üzenetére


M.A.Z.
aktív tag

Azzal kezdődik a cikk...

(#23) galaxys80 válasza BOBAKILL (#21) üzenetére


galaxys80
veterán

Nézz be bármelyik Samu fórumba.
Majd ott megtudod mi a trollkodás.
Kezdetektől fogva az a vélemény van terítéken, hogy a Samu ilyen jellegű feature-i felesleges parasztvakítások.
Ettől a knock-tól meg elalél egy halom ember.
Mondjuk az is igaz, hogy engem nem érint, mert akkor lesz még egyszer LG készülék a házunkba, ha fizetik a Mallorcai családi nyaralásunkat. :D

[ Szerkesztve ]

(#24) jooker82 válasza galaxys80 (#23) üzenetére


jooker82
nagyúr

akkor meg mi a francot keresel itt? csak flamelni jöttél? akkor hivhatunk egy moderátort..

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#25) JoeCockBill válasza galaxys80 (#23) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

nos, ez azért lehet mert azok felesleges parasztvakítások (nyugi ilyenek vannak az LG-nél is szép számmal), ez meg egy hasznos és praktikus biztonsági funkció. nem egy kategória. továbbá hadd döntsük már el hogy mi tetszik és mi nem. köszi.

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#26) Dovloran


Dovloran
senior tag

Az LG egyre vagányabb lesz! Kezd nagyon kiemelkedni a mezőnyből! Hajrá LG! Most már ti vagytok a kedvenceim!!! :C

Samsung Galaxy Y ~ LG Optimus F6 ~ Apple iPhone 4S - iOS 6.1.3 ~ Apple iPhone 5S ~ Meizu M6 Note ~ Lenovo S5 Pro ~ Umidigi S5 Pro ~ Google Pixel 6a - GrapheneOS

(#27) Kanczy válasza M.A.Z. (#22) üzenetére


Kanczy
veterán

Mivel ismertem a mechanizmust, nem olvastam el a cikket, de ezt valóban rosszul tettem. Kérlek ne haragudj rám.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#28) galaxys80 válasza jooker82 (#24) üzenetére


galaxys80
veterán

(#25) JoeCockBill
Ez az amit nem lehet eldönteni. Kinek mi a felesleges.
Én például anno egy csomó mindent használtam az S4-nél napi szinten is.

[ Módosította: BomiBoogie ]

(#29) Dr.FantastiK válasza galaxys80 (#28) üzenetére


Dr.FantastiK
őstag

reszben igazad van hogy a Samu is sokk marhasággal nyomul, de azt el kell ismerni hogy ez a feature tenyleg hasznos. (márakinek)//

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#30) pusszycat válasza Dr.FantastiK (#29) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nem keversz te valamit? Mondjuk a Samut az Lg-vel? Hmm? :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#31) Dr.FantastiK válasza pusszycat (#30) üzenetére


Dr.FantastiK
őstag

nem, a #23-ra reagaltam :

'' Nézz be bármelyik Samu fórumba.
Kezdetektől fogva az a vélemény van terítéken, hogy a Samu ilyen jellegű feature-i felesleges parasztvakítások.
Ettől a knock-tól meg elalél egy halom ember
. ''

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#32) pusszycat válasza Dr.FantastiK (#31) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

"reszben igazad van hogy a Samu is sokk marhasággal nyomul" - ez nem az ő véleménye szerintem mivel Samu párti. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#33) galaxys80 válasza pusszycat (#32) üzenetére


galaxys80
veterán

Nem vagyok én semmilyen párti. :N
Csak nem szeretem, ha egyik gyártót ugyan azért lehúzzák, amiért a másikat magasztalják.
Na jó. Be kell valljam, hogy alapvetően szeretem a Samsung termékeket. Ennek egyetlen oka van. Mégpedig, hogy pozitívak a tapasztalataim ezekkel kapcsolatban.
De számomra a Samu is csak egy gyártó, semmi több.
Nem vagyok fanatikus, mind itt a fórumon néhányan. Jelenleg éppen Iphone-ot használok.

(#34) blueMerle


blueMerle
veterán

Nagyon tetszik és jó ötlet, remélem a Google licenszeli a közeljövőben :D

(#35) Cathulhu


Cathulhu
addikt

Kb egy honapig hasznaltam, de nem igazan jo. Egyreszt mire rajon az ember es megszokja, hogy pontosan hova kell koppintani, meg utana is kepes bezavarodni a rendszer egy rossz koppintas sorozatba, es akkor kell par masodperc amig rendesen el lehet kezdeni elolrol (sose keszult meg rolam annyi cerberus selfie, mint ezen idoszak alatt :D) A legnagyobb hatranya viszont, hogy a kijelzo nem kapcsol be. KnockOn-nal megszoktam, hogy csak dupla (tripla) kopp es maris latom az idot, a notificationoket, a play music widgetet, itt viszont ha nem akarom feloldani a telefont, csak mondjuk leptetni egy szamot, akkor nyulni kell hatra, bekapcs gomb, stb stb. Baromi kenyelmetlen ha csak ugy az asztalon van a telo es bluetoothon zenel mondjuk.
Szoval innovativ a cucc, de egyelore szamomra tobb a pain mint a gain :)

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#36) pusszycat válasza galaxys80 (#33) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Két darab Samu telefon mellett mondom, hogy tetszenek az Lg megoldásai is, főleg a keskeny káva miatt, és a következő már Lg lesz, ki kell probálni mást is h legyen tapasztalatod. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#37) jozso1989


jozso1989
őstag

Majd lemásolja az Apple és előadja forradalmi újításként! iKnock! :D

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#38) joey04


joey04
titán

Ez egy kényszermegoldásból indult ki, amit a hátsó gombok miatt találtak ki. Megoldás egy mesterségesen generált problémára.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#39) Polllen válasza joey04 (#38) üzenetére


Polllen
nagyúr

A kiindulási alap olyan telefonokon is létezik/korábban is létezett, ahol nem szükség.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#40) papi77


papi77
addikt

Tetszik,habár G2- őn sohasem használtam.

Az első: NOKIA 1611

(#41) kovgab válasza joey04 (#38) üzenetére


kovgab
aktív tag

+1

Ká Úr

(#42) galaxys80 válasza joey04 (#38) üzenetére


galaxys80
veterán

Ejnye,ejnye....
Ezért még moderátort fognak hívni rád. :DD

(#43) eszgabor


eszgabor
aktív tag

Nem merül jobban az akku a folyamatos kijelző figyeléstől??

Van élet a Dokumentumok mappán kívül is...

(#44) doki13


doki13
aktív tag

G2-e van knock code??

A női combok szépségéről vitázni felesleges, mert mindig a kettő közt van az igazság! A tanga nem a legjobb dolog a világon,de közel áll hozzá!!!

(#45) oriic válasza Retekegér (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

(#46) doki13 válasza papi77 (#40) üzenetére


doki13
aktív tag

Én meg a hátso gombokat nem használtam sose

A női combok szépségéről vitázni felesleges, mert mindig a kettő közt van az igazság! A tanga nem a legjobb dolog a világon,de közel áll hozzá!!!

(#47) BulletBill27


BulletBill27
aktív tag

Érdekes dolognak tűnik, de nekem még mindig kényelmesebb megnyomni egy gombot. Lehet, ha használnám, megszeretném :P

(#48) doki13 válasza BulletBill27 (#47) üzenetére


doki13
aktív tag

Kényelmesebb,de hátul meg szokatlan kissé

A női combok szépségéről vitázni felesleges, mert mindig a kettő közt van az igazság! A tanga nem a legjobb dolog a világon,de közel áll hozzá!!!

(#49) doki13 válasza doki13 (#48) üzenetére


doki13
aktív tag

Nem idevágo kérdés,bocsi. De megkérdem. T akkor is kér elöleget a telora,ha aranytárskarira kérem??

A női combok szépségéről vitázni felesleges, mert mindig a kettő közt van az igazság! A tanga nem a legjobb dolog a világon,de közel áll hozzá!!!

(#50) BulletBill27 válasza doki13 (#48) üzenetére


BulletBill27
aktív tag

Igen, először biztos furcsa lenne. Nekem most a G2 meg a Note3 tetszik. De várok még a vásárlással, talán majd karácsony körül cserélek, addig nézelődök.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.