Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) Wesder válasza #20749568 (#1) üzenetére


Wesder
félisten

Korea, kína elég nagy piac hogy ne legyen veszteséges szerintem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4) Xaels


Xaels
félisten

A kütyü ötletes és személy szerint nem tartom hülyeségnek. Viszont: lehetne kevésbé feltűnő és "cikis", valamint bírhatná jobban a strapát.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#5) Wesder válasza #20749568 (#3) üzenetére


Wesder
félisten

Szerintem vannak olyan ötletek/termékek amik sajnos így születhetnek.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#6) Norb€€€


Norb€€€
aktív tag

"egyszerűség és praktikusság, hiszen gyermekek használják, illetve valamiféle strapabírás, hiszen gyermekek használják" Egy kis szóismétlés becsúszott.

Mondjuk azt nem értem, ha valami gyerekeknek készül, annak feltétele, hogy idiótán nézzen ki?
Nyilván nem zafírüveg borításra, meg rozsdamentes acél házra gondolok, de ez úgy néz ki, mint amit a kutyámnak adnék, hogy rágcsálja.

[ Szerkesztve ]

(#7) dz1989 válasza Wesder (#5) üzenetére


dz1989
senior tag

Szerintem is eléggé feltünő. DE mivel mutatt GPS pozíciót. Ezért lehetnevKutyákra macskákra is rögziteni. Főleg December 31-én. ;)
Vagy RC jármüvekre is. Vagy felügyeletett igény lő emberekre.

Háromcsillag Galaktikus Jegyze 9 = Samsung Galaxy Note 9. . . "Gondolkodni nehéz, ezért leginkább ítélkezünk." Carl Gustav Jung

(#8) Wesder válasza dz1989 (#7) üzenetére


Wesder
félisten

Ezt szerintem nem nekem szàntad de értem amit mondasz :)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9) dz1989


dz1989
senior tag

Bár amit még megjegyzés tennék az hogy illett volna vízállóvá és ütés tenni. Meg még is csak gyerekeknek szánták.

(a hibárkét bocsánat gyorsan írtam :B )

[ Szerkesztve ]

Háromcsillag Galaktikus Jegyze 9 = Samsung Galaxy Note 9. . . "Gondolkodni nehéz, ezért leginkább ítélkezünk." Carl Gustav Jung

(#10) Wesder válasza dz1989 (#9) üzenetére


Wesder
félisten

Viszont akkor 40 ezredes lenne, és nem 25.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#11) dz1989 válasza Wesder (#10) üzenetére


dz1989
senior tag

Meg lehetne olcsóbban is csinálni. Mert nagy részt funkciónális lenne. Csak üzleti érdek. ;-) :((( És szerintem a mi fizetésünkhöz méve drága.

Háromcsillag Galaktikus Jegyze 9 = Samsung Galaxy Note 9. . . "Gondolkodni nehéz, ezért leginkább ítélkezünk." Carl Gustav Jung

(#12) Pttypang válasza #20749568 (#1) üzenetére


Pttypang
veterán

Nem erre van, hanem az eltevedt gyerek megtalalasara pl.

Szerintem is nagyon nagy lett.

Everybody lies.

(#14) dz1989


dz1989
senior tag

De a gondolat az jó. De az is benne van hogy lelki értelemben hogy a gyerek "biztonságba" legyen minden pénzt meg ér.

Szerintem az érzemek keresztül használják ki a temetkezési válalkozok azt hogy minnél többet kaszáljanak. :(((

Háromcsillag Galaktikus Jegyze 9 = Samsung Galaxy Note 9. . . "Gondolkodni nehéz, ezért leginkább ítélkezünk." Carl Gustav Jung

(#15) mizoli


mizoli
addikt

A tervezők láttak már 9 éves gyereket? Nem fog ilyet hordani, kinevetik érte a társai. Ez már egy 6 évesnek is ciki. Max. a 4 éves korosztály lehet a célcsoport.

[ Szerkesztve ]

(#16) Crafter32


Crafter32
őstag

Csak androiddal működik? Laptopon nem látom?
BlackBerry Protect keresztül látom a telefonom helyzetét folyamatosan laptopom, ez pedig nem tudja.
Ilyen áron lehet venni GPS nyomkövetőt is, de az pedig telefonalni nem tud. Kerékpár vagy kocsiba rejtve esetleg hasznos cucc.
Én is nagy hátránynak tartom méretét és a folyamatos GPS kapcsolat hiányát.

[ Szerkesztve ]

(#17) Sebobayern


Sebobayern
csendes tag

Multkor hasonlot láttam az alin csak ott mutatta az idöt is harmad áron. Nem értem itt miért nem tudtak bele tenni egy órát, mert igy elég szegényes.

(#18) Crafter32


Crafter32
őstag

Garminban nincs vmi hasonló karperec?

(#19) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Sztem az ötlet jó és hasznos,a kivitelezésen lehet még farikcsáni(cserélhető előlap pl,hogy ne legyen ennyire dedós). Viszont talán ezzel elkezdődik az ilyen kütyük fejlesztése is és lesznek olcsó/dizájnosabb megoldások is. Lásd anno okos óra/karperec indulása....

Averiot
Aham,meg suliba amikor bevisznek egy telót az nem teszi célpontá(főleg almát) a gyereket......én tapasztaltam anno olyat suliban,hogy osztálytárs roma gyerek elvette a másik cipőjét(tisza cipő volt,ami akkoriba nagy szó volt!) és mikor vissza akarta kérni fejberugta vele

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#20) Pttypang válasza #20749568 (#13) üzenetére


Pttypang
veterán

De eleg sok gyerek van, ha kis szazaleknal fordul elo es kis szazalek szulo vesz ilyet, meg az se ket darab.

Everybody lies.

(#21) BalanceR


BalanceR
addikt

Maga az ötlet nem hülyeség, de a megvalósítás eléggé béna lett szerintem.
A főbb problémáim:
-Nagy. Egy 5-6 éves gyereknek mindenképpen
-Nem elég strapabíró
-Rövid üzemidő, ennek minimum a háromszorosa kellene
-Nincs rajta kijelző, legalább egy LCD óra kerülhetett volna rá, hogy ne legyen feltünő, és ingerszegény a gyereknek.
-Ez az SMSben való kommunikáció... extának benne maradhat, de a mobilnet miért nem jó?
-Az alkalmazás, amivel figyelni lehet elég fapados, nincs böngészős verzió...

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#23) consono válasza #20749568 (#22) üzenetére


consono
nagyúr

Ezt viszont beviheted az iskolába is, a mobilt meg nem. Legalább is egyre több helyen tiltja az SZMSZ...

"In God we trust. All others must bring data"

(#25) consono válasza #20749568 (#24) üzenetére


consono
nagyúr

Szerintem meg nem, én zavarót telepítenék minden terembe :) Egy 7-8-10 éves gyerek még nem tudja kulturáltan használni a telefont, ráadásul plusz egy figyelemelterelés...

"In God we trust. All others must bring data"

(#26) TTTotya


TTTotya
senior tag

Jó az ötlet, de olyan csúnya, hogy a gyerekek inkább bevállalják, hogy elrabolják őket, minthogy ezt hordják 😆😆 Viccet félretéve igazából amíg könnyen eltávolítható, akár a gyerek számára is, addig nem teljes a védelem.

[ Szerkesztve ]

(#28) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Ezt is kihagyom. Részemre nem sok értelme van.

(#30) Quqesz válasza #20749568 (#24) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ez tanára válogatja. Hallottam olyat,aki kirakatja a tanári asztalra az összeset,de legjobban az az eltejedt,amit írtál. Már ha a gyerek betartja! Muter mikor utoljára tanított már sok gyerek vitt be és rendkívül zavaró volt,hogy szó szerint xartak bele a tanulók mi a szabály. Szerencséjére ő volt az igazgató helyettes is egyben,szóval vele nem mertek annyira packázni.......

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#32) Fejvadi válasza #20749568 (#31) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

:D :DD :D

(#33) bmc válasza dz1989 (#7) üzenetére


bmc
csendes tag

Kutyáknak,macskáknak ott a my rumpy es az "mindenallo"

BMX

(#34) csongi


csongi
veterán

Az elkepzeles jo, az sms eleg draga mulatsag. Egy Miband kialakitas sokkal baratsagosabb es kevesbe feltuno lenne.

(#35) Dawkins


Dawkins
tag

Az ötlet maga nem rossz, de a kivitelezés valami siralmas.
Szerintem ez már óvodában is übergáz, kinevetnék és szekálnák érte a gyereket, ennyi erővel lehetne "Én kicsi pónim" mintás is :W
A másik hogy nem is ütés és vízálló, pedig ez elsődleges lenne gyerekeknek. És egy olyan eszköznél aminek kijelzője sincs, nem hiszem hogy nehéz lenne megoldani...Kialakíthatnák egy átlagos olcsó digitális óra külsejűre is, legalább lenne mégegy funckiója

Én személy szerint értelmesebbnek tartom ha vesz valaki egy régi, olcsó gombos Nokiát a gyereknek. Ha véletlenül összetöri (amit kétlek) hát bumm, kap másikat 3-4k-ért :K

Semmi nincs a világon, ami teljes mértékben rossz lenne. Még az álló óra is pontos naponta kétszer.

(#36) Pttypang válasza Dawkins (#35) üzenetére


Pttypang
veterán

Azt en meg mindig nem ertem, hogy miert ilyen boszme nagy ez a cucc :D

Everybody lies.

(#37) tomi613


tomi613
aktív tag

Ez inkább! Ezt kéne fejleszteni hogy egy kisebb net csomaggal működjön. Igy állandó lehetne az online követés.

※ Samsung Galaxy S21 Ultra 5G (SM-G998B) Android 14 ESIM※

(#38) Potrien


Potrien
senior tag

Nagyon okos dolognak tartom vásároltam is egyet a kisfiamnak.
(telefont nem engedik náluk sajnos még kikapcsolva sem)

(#39) Potrien válasza Potrien (#38) üzenetére


Potrien
senior tag

Nem tudjátok véletlenül,hogy rezegni tud-e a készülék?

(#40) Potrien válasza Potrien (#39) üzenetére


Potrien
senior tag

Senki semmit?

(#41) Potrien válasza Potrien (#40) üzenetére


Potrien
senior tag

Nos megvettem,használjuk.
Valamiért csak dallamokat játszik le rövid megnyomásra,pedig angolul tudja az időt is.

(#42) Potrien válasza Potrien (#41) üzenetére


Potrien
senior tag

úgy látszik csak magammal beszélgetek itt.

(#43) Potrien


Potrien
senior tag

Jó lenne valahogyan rajta beállítani,hogy ki és bekapcsoláskor ne küldjön automatán sms-t.
azért vannak az eszköznek korlátai:(

(#44) Potrien válasza Potrien (#43) üzenetére


Potrien
senior tag

kb 60%-on zárom vele a napot!
szuper az akku benne,

(#45) Potrien válasza Potrien (#44) üzenetére


Potrien
senior tag

úgy tudom a gomb rövid megnyomására angolul el tudja mondani az időt!
Sajnos magyar nyelvnél nem működik, csak hülye dallamokat játszik.

(#46) Potrien


Potrien
senior tag

Ma is jól teljesített a kütyü!
gyakolatilag egy nap alatt lemeríthetetlen.

(#47) Potrien


Potrien
senior tag

Nagyon szépen tisztán hallom vele a kisfiamat!
le a kalappal a hívás minőseget illetően!

(#48) Potrien válasza Potrien (#47) üzenetére


Potrien
senior tag

Nagyon jól bírja a hideget!
Ma egész nap minuszban volt ,és csak 40% akku ment ki belőle!
Ez azért elég jó egy ilyen kis készüléktől!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.