Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Juhaszatti


Juhaszatti
addikt

Fura az 5G hiányát, vagy legalább egy 5G variáns hiányát magyarázni egy dél-koreai cégtől, tekintve hogy ott már van kiépült és működő 5G szolgáltatás.

(#2) TTommi


TTommi
aktív tag

Es azt miert nem kerdeztetek meg, hogy miert csak a G8s - t hozzak Magyarorszagra? Tesztelhetitek a G8x et, nekunk meg hetkoznapi juzereknek marad a fekete piac. Az LG nem hoz be tobb G7 -et, de G8 at sem, helyette a G8s lesz csak kaphato, ami mindenkeppen visszalepes. Ken Hong annyira szeret bennunket magyarokat, akkor miert rug belenk ezzel az ertekesitesi modellel?

SXZ2 és SXZ5c

(#3) andor80


andor80
senior tag

Csak szánni tudom az lg-t és ezt a bohócot...Pedig, ,G2,G3,G4,G6 volt nekem egéssszen addig amíg rá nem jöttem,hogy az én G6 om szándékossan butított drágábban mint az Eu nyugati felében..Szeméttelepre való gyártó ócska marketing majmocskája ken bácsi.Védhetetlen céget véd hülyeséggel.

[ Szerkesztve ]

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#4) PietPunto


PietPunto
tag

Picit off, de azért leírom a gondolataim. Csak nekem tűnik úgy mintha az LG telefonok itthon majdhogynem másod, harmad hegedűs szerepben vannak!? :F

(#5) Nincsen válasza PietPunto (#4) üzenetére


Nincsen
csendes tag

Nem csak neked. Ilyen hozzáálással a piachoz, meg az egész mobil szektorhoz, nem is csoda. Menetrendszerint fél évet késő készülékek, alaplapi, és kihelző hibák nagy arányban. Külön külön is elég lenne bármelyik, hogy ne gondolkodjon valaki rajtuk, de így!

@andor80: Ezt kifejtenéd?

(#6) jUUh


jUUh
addikt

Szvsz. ez a dupla kijelzős megoldás nem fog beválni az LG-nek... Tökre szívesen használnék LG telefont, de stock Android-dal, normális árral, nameg szoftveres támogatás nem ártana az ár tükrében.

Samsung Galaxy S23+

(#7) marcarc


marcarc
senior tag

Aranyos Ken Hong hogy minden évben leül beszélgetni a G8-ról. ;]

(#8) Bossyy


Bossyy
tag

Szerintem a legjobb az LG telefonokban, hogy iszonyú gyorsan esik az áruk. Én most szeptemberben vettem újonnan a Media Markt-ban 90 ezerért G7-et és egyszerűen mindent tud ami nekem fontos (Jack, Quad DAC, széles látószögű kamera valamint OIS, Qi töltés, IP védelem,erős vas, gyönyörű QHD+, 1000 nites kijelző). Szóval egy éves késéssel kell venni a csúcskészüléket és akkor árban már alatta van az aktuális középkategóriának, ami viszont köszönőviszonyban sincs egy egy éves csúcsmodellel.
Amúgy azt én is megkérdeztem volna, hogy mi ez a hülyéskedés a G8s-sel, gyengébb kijelzővel, Quad DAC nélkül miközben ez már a G6 nál sem jött be. Legalább nevezték volna el fit-nek, vagy lite nak és adnák sokkal olcsóbban....

[ Szerkesztve ]

(#9) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Nekem ez a "Gzsííí-be ragadás" szúrja a szemem... Lassan a kretén egymáshoz rakott neveket ki sem tudja mondani a főnök.
Ezzel el is értünk a RBK, DRK meg egyéb hangzótlan nyelvtörő marhaságokhoz.
Semmi érdemlegessel nem tudják egymást a típusok megkülönböztetni, miután a Smart, Young, S, XS Fit, lite és egyéb baromságokat a gyártók évekkel ezelőtt lejáratták. Mert akkor muszáj volt 20 féle mobilt csinálni egyből a nyesegetés/toldozgatás folytán.

[ Szerkesztve ]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#10) Ricardo


Ricardo
félisten

Azért telik el sok időa bejelentés, és a megjelenés között mert idén átállás van. Ez aranyos :DDD

Ezek szerint már 2017-ben is átállás volt. Akkor még azt mondta rövidítenek ezen az időn.

[ Szerkesztve ]

(#11) Fred23


Fred23
nagyúr

Szimpatikus számomra Ken Hong, de a G8X szerintem bukás lesz. :D

(#12) MrPetya19 válasza jUUh (#6) üzenetére


MrPetya19
addikt

Van ilyen, csak itthon nem kapható az se :(((

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#13) Polarstar válasza Fred23 (#11) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Nem mondanám most bukásnak.
A Palm3 volt a bukás. Bemutató előtt ledarálták.
Az Amazon mobil is bukás volt.
Ezt lehet, hogy majd lehet kapni - de inkább elfeledik.

[ Szerkesztve ]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#14) joey04 válasza marcarc (#7) üzenetére


joey04
titán

:DDD

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#15) Zé.


Zé.
tag

A variálható kivitelezésnek az lenne a lényege, hogy külön, a fő készülék is
kapható legyen. E kérdéstől kitért. Globálisan kapható lesz, remélem minálunk
csak az alap készüléket is forgalmazzák. Számomra most elfogadható, jó
készüléknek tűnik, kíváncsi vagyok a tesztre! Egy év múlva talán az ára is jó lesz...

(#16) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

A bullshit generátort Ken bácsi mostanában a maximumra járatja.

(#17) pit stop válasza TTommi (#2) üzenetére


pit stop
addikt

+1 G8s megért volna egy kérdést, ha nem kettőt.

Amúgy meg nem csak a piacra kerülést hanem a frissebb szoftververziót is kéne gyorsítani, bár a G6 névjegyes hibáján kívül nem lehet okunk panaszra, tényleg pozitív irányba javítottak rajta.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#18) Balzak83


Balzak83
senior tag

Azt azért látni kell, hogy a szolgáltatói kínálat a legfontosabb piac minden országban. Ezt Ken is kiemeli. Az eladások 70-80%-a onnan van. Oda viszont nagyon nehéz bekerülni, mert több dolog is meghatározó. Ár, marketing, megbízhatósag, a folyamatos készleten tartani tudás, aka. ellátásbiztonság. Ezt csak leírni könnyű, a valósagban borzasztó nehéz ezt a pár dolgot egyszerre prezentálni. A Xiaomi ol most lett felvéve T-s kínálatba, pedig már a legnagyobbak között vannak.

(#19) Ricardo válasza Balzak83 (#18) üzenetére


Ricardo
félisten

Az LG viszont ott volt a szolgáltatói kínálatban. Nem bekerülni kellett volna, hanem ott maradni. Ha addig tudták biztosítani a feltételeket, most meg már nem, akkor az annyit jelent, hogy rossz irányba indultak. ez akármelyik gyártóval előfordulhat, de én úgy látom nem is nagyon tesznek azért, hogy ez az irány változzon.

(#20) Polarstar válasza Ricardo (#19) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Hmmm...

Érdekes, amit mondasz. Nem is láttam időtlen idők óta szolgáltatói LG mobil kínálatot.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#21) marcarc


marcarc
senior tag

Tippeljetek, jövőre milyen G8 lesz? ;] ;] ;]

(#22) Remekelek28 válasza Polarstar (#20) üzenetére


Remekelek28
őstag

Most azért a K50,Q60 mobilok bennt vannak a vodánál és az utak mellett hirdetőtáblákon is vannak,meg erős tv kampány van. Persze ez kevés,de legalább már valami.

[ Szerkesztve ]

(#23) stemplar07


stemplar07
őstag

:) szerintem alapvetően maga a konstrukció dual kijelzővel jó,( én használnám) DE a technikai része hibás,(a V50-nél is) miszerint nincs benne aksi (pl.egy 3000-es )pedig elfért volna... és akubankként is működhetett volna. Na ezzel lett volna számos céges rendszerbe integrálható ( üzletkötők, céges felhasználás.. stb)

Az LG-ket (volt V10/20/30) 9-12 hónappal a megjelenés után ,,érdemes,, megvenni fél ár alatt... így vagyok a V40-el is, kiváló (2018-as kiadáshoz képest) készülék, a mostani (!) ár-értéken (DAC/AMP ,kijelző,teljesítmény,fotó, aksi stb.)

(#24) Balzak83 válasza Ricardo (#19) üzenetére


Balzak83
senior tag

Az az igazság, hogy nem látunk bele az LG, mint anyacég működési strategiájába. A mobilos részleg nem önálló, szabott költségvetéssel, amit a fejük felett döntenek el. Lehet ott sem ülnek az asztalnál, ahol a milliókat tologatják. Ha 2019ben az uhd tv fejlesztes fontosabb, akkor odá raknak többet. Meg a porszivo, meg a stb. Ők meg a maradékból próbálnak a felszínen maradni. Fene tudja, de ez is egy magyarázat lehet

(#25) Remekelek28 válasza Balzak83 (#24) üzenetére


Remekelek28
őstag

Van ott pénz minden részlegen. Csak egyszerűen a kinaiak az utóbbi 3-5 évben,minden nagyobb gyártót megettek. Sony,Lg. És a samsung is úton lett volna,ha trump nem fékezi le kínát. Mindent amit a nagy gyártók kifejlesztettek,csúcsra járattak az elmúlt 10 évben azt a kinaiak jó árcédulával értékesitik az elmúlt pár év óta. A huawei,xiaomi,honor nem volt részese annak az android szériának,amikor még a 2.3 rendszer volt pl és a sok bug miatt kiábrándultak az emberek pl az lg,sonyból. Majd később csatlakoztak a kinaiak,amikor tökéletesitve lett az android és learatták a babért.

(#26) janeszgol válasza Juhaszatti (#1) üzenetére


janeszgol
félisten

Ken baba mindent meg tud magyarázni. Sajnos csak magyarázni tud.

(#27) janeszgol válasza Remekelek28 (#22) üzenetére


janeszgol
félisten

De sajnos a konkurencia fölé lett árazva. És ismerjük az LG frissítési stratégiáját. Mármint hogy nem ismerjük, ez a baj.

(#28) Balzak83 válasza janeszgol (#26) üzenetére


Balzak83
senior tag

Hát ez a dolga. Nem mondhatja azt hogy kis pénz, kis foci. Helyette azt mondja, hogy kicsik vagyunk, jó ez így. Ugyanaz a szar, csak az egyiken van tejszínhab.

Remekelek: ezek a cégek, fejlődésüket tekintve inkább startup típusú cégek, nem azok, de a fejlődési szerkezet hasonló. Rugalmasan reagálnak a piaci változásokra, +hozzák a sajat, vagy mástól lenyúlt ötleteket, best practice-t. Erre a régi bútordarab cégek képtelenek, vagy csak óriási pénzek megmozgatásával, pl Samsung

[ Szerkesztve ]

(#29) hemaka


hemaka
nagyúr

Szegényt sajnálom azért, mert minden ilyen találkozáskor mondani kellene valami biztatót és frankó dolgot, de csak az erőltetett marketinget tudja mondani, mert évek óta nem tudnak egy normális készüléket a piacra dobni.
5G meg itt kopogtat az ajtón azt mondja a bácsi, az nem gond, hogy már tavaly pörgött az országukban az 5G az SK Telecomnál élesben. Viszont az a tekergetett hajtogatott OLED fal nagyon menő meg kell hagyni.

(#30) janeszgol válasza janeszgol (#27) üzenetére


janeszgol
félisten

Ja és arról nem is beszélve, hogy (igaz már csak) a csúcs alatt mindig gyenge kamerával és harmatgyenge kijelzővel jönnek ki az LG telefonok.
Mondjuk az említett Q60-nak átlag feletti a kijelző fényerőssége, illetve kamerában is jó, csodálkozom is, mi történt az LG-vel.

[ Szerkesztve ]

(#31) JoeCockBill


JoeCockBill
senior tag

tetszik a készülék továbbra is, simán venném a második kijelző nélkül. nameg ha lenne benne vezetékmentes töltés.
kifejezetten örömteli hogy nem listázott a videó, így nincs tele suttyó kommenttel mint a tech2 videók általában

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#32) xZer0kidx válasza Remekelek28 (#25) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

Ez nem teljesen így van. A Huawei ascend 2010es telefon android 2.1el indult el. Ők pont nem maradtak ki a fejlődésből, sőt igencsak a részesei voltak. Pl. leica dual camera, triple cam stb...

De a témához is szólva, nekem tetszik/tetszene ez a megoldás, de ahogy felettem is írták, bele férhetett volna a másodlagos kijelzőbe is egy akksi.

[ Szerkesztve ]

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#33) Remekelek28 válasza xZer0kidx (#32) üzenetére


Remekelek28
őstag

A dual camerát is az Lg inditotta el,ha jol tudom. 2010 ben a huaweinek még csak 2-3% piaci részesedése volt.

(#34) xZer0kidx válasza Remekelek28 (#33) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

Igen, ezt nem is vitatom el tőlük, főleg, hogy az úttörő és innovatív mivoltuk miatt én csípem az Lg-t. Inkább arra céloztam ,hogy a felsorolásodból a Huawei kicsit kilóg mert egyrészt régóta foglalkoznak android alapú telefonokkal és a P9-el más megközelítésben mutatták meg (és be) a dual camerát, nem úgy mint mondjuk más vezető cégek. De ez már elég off. :)

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#35) Aprósólyom


Aprósólyom
addikt

Én egy ütős Q szériát várok. Amiből nem csak 1 nagy tepsi készül, hanem készítenek belőle egy kompakt méretű, piacképes középkategóriás telót. :R Köszönöm! LG L90 volt az utolsó LG-m, sokáig, szerettem, de azóta nem tudtak megvenni.

Jevons paradox

(#36) Remekelek28 válasza Aprósólyom (#35) üzenetére


Remekelek28
őstag

Most a Q70 lehet majd hasonló jó,bár nem lesz kis darab. És részemről az értesitési led hiányzik belőle. :(((

(#37) Fred23 válasza Aprósólyom (#35) üzenetére


Fred23
nagyúr

Az a baj, hogy a Q szériából kispórolják a jó hardvert. Pedig ha anno a Q7 SD710-zel jön, meg jó fényképezővel, szerintem azt vettem volna. Pont ideális mérete van. De 2018-ban kijönni azzal a 28 nm-es MT6750S-sel...

(#38) WinstonWolf


WinstonWolf
senior tag

És újra zeng a bullshit generátor :C

WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

(#39) badacsony


badacsony
őstag

Ken Hong szerint a Föld lapos és a Nap körülötte kering.

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#40) stemplar07


stemplar07
őstag

[link]
Már kapható elseje óta a német/osztrák MM-ban 950€ (kijelzővel együtt) és ha megveszed regisztrálod, az LG visszautal 200€ -t !! nos 750-ért már azért elgondolkodtató ... na ja ez jövő ősszel már 150 körül lesz mint most a V40 ... (előbb hazaér ( tudom Tkom/Vodánál van elcs..tt áron )ez mint a V50 +1 kamera és az 5G ennyi a differencia csupán Quad dac oled stb ua.) ja és az OIS már a V40-ben sem rossz ..

(#41) Balzak83 válasza stemplar07 (#40) üzenetére


Balzak83
senior tag

Egy valós használati üzemidőre lennék kíváncsi, mert minden ezen áll vagy bukik. Senki nem fogja használni a másodlagos kijelzőt, ha 3 óra alatt leszipkázza az akkut. Ugyanis a két kijelzőnek a heavy júzerek látják a hasznát

(#42) Remekelek28 válasza Balzak83 (#41) üzenetére


Remekelek28
őstag

A valós akkuidő annyit takar,hogy a jelenlegi és mindenkori csúcstelók közül talán ennek a legjobb az üzemideje. A gsm arena tesztje szerint. 2 éve a kategóriájában akkori legjobb v30 nak is csak 93 óra lett. Ez brutál jó. [kép] 2

(#43) Remekelek28 válasza Remekelek28 (#42) üzenetére


Remekelek28
őstag

[ Szerkesztve ]

(#44) stemplar07 válasza Remekelek28 (#42) üzenetére


stemplar07
őstag

az aki a külön kijelzőt is használja folyamatosan, annak számolnia kel -30-40% üzemidővel, de ha azt nézem, hogy többnyire mint telefont fogják használni akkor.. mivel volt V30-am egy évig, most V40 annak az üzemideje -10% cca kb amivel nagyobb a kijelző és még így is elvagyok vele ugyanazon szokásokkal minimum ..30 órát, ezek fényében egy 4000 mah-s aksival magasan felette lesz a mostani ,,átlag,, telóknak..

[ Szerkesztve ]

(#45) Luperator


Luperator
tag

Ez az G8x lehetett volna az idei LG csúcstelefon a mostani variációk helyett és biztos vitték volna. Sanszosan én is közéjük tartoznék. Persze, ha mindezt a plusz kijelző nélkül hozzák piacra és max tartozékként lehetne megvenni. Plusz kapacitás nélkül teljesen felesleges "újítás" a még egy kijelző, nem is tudom, hogy jutott eszükbe, hogy ezzel majd akár komolyan is fognak aratni. Mint a G8s-nél a kb felesleges tenyérfelismerés meg gesztusvezérlés. Rém kiábrándító, ahogy csinálják a dolgokat.

(#46) stemplar07 válasza Luperator (#45) üzenetére


stemplar07
őstag

:D jó lesz ez kijelzővel v anélkül jövő nyár végén féláron, évek óta ezt csinálom, a V30 is fél ár körül érte meg, és egy évig kiváló volt, most pedig a v40 (ugyancsak féláron, és tud annyit üzemidőben mint egy note9).. nem kell kapkodni a vásárlással ..

(#47) MrPetya19 válasza stemplar07 (#40) üzenetére


MrPetya19
addikt

Kérdés hogy a 200€ akkor is jár-e ha nem német vagy osztrák lakos a vevő...

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#48) stemplar07 válasza MrPetya19 (#47) üzenetére


stemplar07
őstag

közben olvasgattam, egyenlőre csak (!) a német vásárlók esetén jár az LG.de oldalon, abból viszont nem derül ki, hogy csak német lakos kapja-e vissza.. szegények amúgy is nehéz sorsúak ... :D

(#49) stemplar07


stemplar07
őstag

,,... LG G8X battery life test: shockingly good! ...,, (phonearena.com)
PhoneYouTube Video Streaming Score :
LG G8X ThinQ 11:10
Apple iPhone 11 Pro Max 8:58
Samsung Galaxy Note 10+ 8:02
Samsung Galaxy S10+ 8:56
és itt a többi aksi teszt
[link]
azt hiszem ez elég jó lett :-) dual screen módban is tud kb 4,5-5 óra kijelző időt, úgyhogy amíg megy ez a német CashBack (200€ 11.30-ig) mégis csak megpróbálok egyet, majd beszámolok ha megérkezett.

[ Szerkesztve ]

(#50) stemplar07


stemplar07
őstag

Let the game start :) kicsomagolás

Micsoda, szinte Xiaomi-hoz méltó előzékenység, egy szilikon tok is rejlik benne :D ( nem megszokott egy Koreai gyártónál)

és egymás mellet balról jobbra : a dual kijelző tok,, az LG G8X ThinkQ , illetve az LG G7 ThinkQ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.