Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) EczkE


EczkE
addikt

A varva vart interju. :D :R

Asszem mindenféleképpen!

(#2) Matada2.3 válasza EczkE (#1) üzenetére


Matada2.3
veterán

Ken Hongista csoport, előre! :DD

Finn the human

(#3) SkiDev


SkiDev
senior tag

Mindig meg szoktam nézni az LG-s interjúkat, mert az egyik legtisztességesebb Ken Hong úr! :) Egy kicsit promózásba ment át a SIM-nél kisebb félreértés miatt, de a legvégén, hát kissé ütött az a mondat, hogy az "emberek hozzá vannak szokva ahhoz, hogy naponta töltsék az eszközeiket" :DDD. Kissé trollkodásnak érzem ;] . Nemrég vettem egy tabletet, és elég sokszor eldönteni, hogy most akkor a telefon vagy a tablet menjen az utolsó elosztódugóba... Még bejönne egy óra, hát káosz lenne :DD

kcsa: És tényleg O: Telefonon akár böngészőben beépítetten nézem, akár a YouTube-on csak csipog az intro után, ami még jó. Gépen ilyen probléma nincs. o.O

[ Szerkesztve ]

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#4) kcsa


kcsa
veterán

a hang tényleg használhatatlan, vagy csak nálam?

(#5) Matada2.3 válasza kcsa (#4) üzenetére


Matada2.3
veterán

Nekem gépen tökéletes.

Finn the human

(#6) Freiherr válasza kcsa (#4) üzenetére


Freiherr
őstag

Nálam is sz@r,telefonon.

[ Szerkesztve ]

XXX

(#7) crey válasza SkiDev (#3) üzenetére


crey
MODERÁTOR

"emberek hozzá vannak szokva ahhoz, hogy naponta töltsék az eszközeiket"

Pontosan ezért nem is gondolkodom sem Smart Watchban, sem hasonló viselhető kiegészítőben, mert nevetségesnek tartom, hogy nem képes legalább egy hetet kibírni egy olyan eszköz, amit normál esetben kétévente viszek elemcserére (óra).

Lehet hogy emberek hozzá vannak szokva, de nekem ez már túlzás. Így is eleget szívok a vacak akku technológia miatt az okostelefonokkal, nem óhajtom hogy még az órám is azért ne működjön, mert épp lemerült egy csendes percében.

kcsa: csak nálad.

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#8) wlandroid válasza Matada2.3 (#2) üzenetére


wlandroid
tag

Hol lehet jelentkezni? :DD :DD :DD

(#9) kcsa válasza Freiherr (#6) üzenetére


kcsa
veterán

én is telefonon néztem volna.

(#10) Tadyon


Tadyon
csendes tag

Hang használhatatlan!(gépen nézve)

(#11) KonZumo


KonZumo
tag

Érdekes én telorol néztem youtbobon és tökéletes :)

"Láttok, hallotok? Ha igen, miért nem?"-Booog

(#12) Valzor


Valzor
aktív tag

A szokásos Ken Hong interjú is megvolt, már vártam :DDD

Vajon megkapta az Androidos kitűzőjét is? :DDD

Lenovo ThinkPad E14 G5 | Samsung Galaxy Tab S7 FE 5G | Samsung Galaxy S10 | Garmin Vivoactive 4

(#13) petipetya


petipetya
nagyúr

Respect Mr Ken Hong számára. :R Remek volt a kickstarteres fricska és vicces volt, ahogy az órájukon lévő rendszert külön állatfajnak nevezte. :D

Érdekes ez az integrált sim kártya, mert szívesen látnám telefonok esetén is. Ha a szolgáltatói kínálatban elérhetőek lennének a telefonok ilyen simmel, akkor még kérdéses a független készülékek viszonteladók általi forgalmazása. Vajon ezt hogyan lehetne megoldani?

Gépen jó a hang, telón az androidos appban pedig csak recseg. Általában frissen nézem a videókat, így nem tudom milyen lenne pár óra múlva.

"nincs rá lezsóidő"

(#14) SkiDev


SkiDev
senior tag

Egyébként ehhez a SIM-hez bármikor lehet rendelni új számot?

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#15) Thaaleum


Thaaleum
aktív tag

Köszi az interjút nektek és Hong úrnak is. :C
Egyébként szerintem is inkább az e-ink a jó megoldás az okosóráknál, mégis ki néz képeket (na jó, ezt még elfogadom) meg videókat az óráján? Nem hiszem, hogy ez egy előnyös kompromisszum az akksiidővel szemben.

Szimpatikus volt Mr Hong, mint mindig, a Pebble-poén meg külön jó volt. :C

[ Szerkesztve ]

„Egy szónak is száz a vége...” - Legendd

(#16) deakpeti


deakpeti
tag

Hajra!

Ha mar megtisztellek azzal hogy radirok akkor tisztelj meg azzal hogy viszza irsz!ugyan igy forditva is!koszonom:)

(#17) tixem válasza crey (#7) üzenetére


tixem
addikt

Ennél a résznél én is nagyot néztem. Elhiszem én, hogy az oled-nek szép a képe, na de csak ezért feláldozni az üzemidőt elég nagy baromság szvsz. Ráadásul azzal érvelni, hogy sokan hozzászoktak a napi töltéshez kissé bicskanyitogató, lévén, ez egy kényszer szülte helyzet.
Én is naponta töltöm a telefonom, de nem jó kedvemből hanem mert muszáj. Ez nagyon gyenge indok...

A másik ami felett nem tudok napirendre térni, hogy azért oled mert semmi más nem tud olyan jó képet adni, mint ez és hát nagyon szépen mutatnak rajta a képek meg a videók... Gratulálok, visszatérünk az mp4 lejátszók korszakába? Egy óralap méretű kijelzőn nézünk filmeket útközben, hát nagyszerű.
Ki az az elmeháborodott aki erre használ egy ilyen eszközt? Párszor eljátszottam már a gondolattal én is, hogy veszek egy ilyen cuccot, de ez eszembe sem jutott, hogy erre valaha is használnám.

Elég támadható ez a logika és hát igazából ez egy nagyon vacak marketingduma, nem értem miért ne lehetne pl e-ink az oled helyett. Na mindegy, egy ideig asszem nem fenyeget a veszélye annak, hogy okosórám legyen.

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#18) nismoka


nismoka
addikt

Naponta töltöm a telefonom, a sony smart watch kettőmet meg kb 3-4 naponta ez még elmegy, na de hogy naponta töltsem az órát is az nem elfogadható! Tudom hogy szép az OLED na de ez egy óra lenne végül is...

[ Szerkesztve ]

(#19) Injun


Injun
aktív tag

"A videó megtekintését kizárólag számítógépről javasoljuk, mobilról nézve problémák lehetnek a hanggal!"

Mindezt a MOBILarénán :D

(#20) Luck Dragon

Várva várt interjú, már nézem is. :C

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#21) TRIvidore


TRIvidore
tag

Gyakorlatilag SIM nélkül?! Ehhez kíváncsi vagyok mit szólnak majd a hazai Operátorok... Olyasminek képzelem el mint anno az autóskártyát, ha vki emlékszik még erre. :)
A módosított Android Wear pedig kimondottan tetszik. A bubble-menu fricska az Apple-nek. Ezek után kíváncsi vagyok mit villantanak majd az Apple Watch-al, pláne, h mennyiért.
Knock-code órába? Nice work LG, még ha az ált. - rendeltetésszerűen - karodon hordott eszközt nem is hagyod csak úgy ott! :R Az Android Wear jelen verziojában nincs LTE támogatás? Szégyen... :(
A töltéssel kapcsolatos megjegyzését ellenben nem osztom. A Pebble jó lóra tett az e-inkkel, de ettől még igaz az h merőben más piaci szegmenst célozhat a két termék. Ettől még szerintem az OLED panel előnye eltörpül az e-ink mellett az üzemidő tükrében. Majd belátják ők is...
A G4-ről csepegtetett infoért pedig max respect Mr. Hongnak, ahogy már előttem is írták.
Az új hajlított kijelzős "generációval" kapcsolatos kérdésekre nem maradt idő? G4-ből lesz egy curved variáns? Vagy az már a G Flex 2. Mindenesetre érdeklődve figyelem majd az újabb bejelentésüket... :)

Never say no to...@##%%£...Panda

(#22) Magnat válasza petipetya (#13) üzenetére


Magnat
veterán

Szia,

"Érdekes ez az integrált sim kártya, mert szívesen látnám telefonok esetén is." - miért, telefonon mi lenne a poén benne? Egyébként emlékeim szerint az első Iphoneok az USÁnka államokban vmi ilyesmi megoldással jöttek ki talán a Verizon gondozásában.

1ébként ez a napi töltéshez hozzászok(tat)ás tényleg elér vérlázító indok... mondjuk eddig sem éreztem különösebb ingert ilyen okosórák birtoklására, de ezzel meg végleg el is sikerült dönteni a kérdést.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#23) kurtuzov


kurtuzov
senior tag

Szerintem itt lenne értelme a vezeték nélküli töltésnek és a bútorokba, egyéb eszközökbe integrált töltésnek. Pl tölthetné a laptopod is ha épp gépelsz, vagy a bicajod kormánya is akár.

(#24) Magnat válasza kurtuzov (#23) üzenetére


Magnat
veterán

Van mály olyan technológia, amivel gazdaságosan megoldható ilyen távolságból tölteni? Még a gépelés közben is lenne vagy 8-10 centire az eszköz, plusz közöttük van minimum egy kéz...

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#25) kurtuzov válasza Magnat (#24) üzenetére


kurtuzov
senior tag

Húzhatna egy jó kis plazmaívet, miközben tölti és meglenne a billentyűzet világítás is :)

(#26) Kasya válasza tixem (#17) üzenetére


Kasya
nagyúr

Szerintem az atlag embernek a szolgaltaton keresztul tobbet tudnak igy eladni, mint egy fekete-szurke e-inkkel.

(#18) nismoka: nem, ez mar csak a neveben akar ora lenni.

(#27) Bocha válasza Injun (#19) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Ha megvettük a YouTube-ot, ígérem, megoldjuk a hangot! :)

Ami azt illeti, a MOBILarena mobil része a tematikát határozza meg, amúgy nekünk kimondottan nem jó, ha valaki mobilról néz minket, mert ott nincsenek annyira reklámok, teljes nézetben sem mind, mert ugye egy részük Flash. Ettől függetlenül a hang a YouTube és/vagy az AVCHD hibája, próbáltuk orvosolni, sajnos nem sikerült. :( Nálunk egyébként mobilról is jó a hang, speciel nem is tudjuk reprodukálni a hibát.

[ Szerkesztve ]

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#28) petipetya válasza Magnat (#22) üzenetére


petipetya
nagyúr

Például az, hogy ne kelljen új sim egy számhordozáshoz (gondolom a hazai szolgáltatók erről hallani sem akarnak), illetve ezzel biztosan nem kerülne régi körülmetélt sim egy új telefonba (aminek a vége úgyis csere, ha dobálja a hálózatot a telefon).

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#29) Quqesz válasza Bocha (#27) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nekem tabon van hang.
A napi töltés sztem se jó cél,pont hogy azt szeretnék sokan ne kelljen naponta töltöt keresni. Az óra jól néz ki,Ken meg a szokásos. :) a G4 meg várós!

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#30) zsoleer


zsoleer
senior tag

[link] G4 info

(#31) Kasya válasza zsoleer (#30) üzenetére


Kasya
nagyúr

Tehat a G FLex es G 'X' szeria utan lesz egy harmadik, abszolut top szeria....?
Inkabb varom egyelore a G4 bemutatot. hogy megeri-e valtani.

[ Szerkesztve ]

(#32) zsoleer válasza Kasya (#31) üzenetére


zsoleer
senior tag

Igen ezt mondjak hogy lesz majd kiderul iden ugy tudom megint az lg gyartja a nexust

(#33) Zol01 válasza zsoleer (#32) üzenetére


Zol01
tag

Köszönjük Csaba, én már nagyon vártam! :)

Sokaknak bicskanyitogató a napi töltés, de nem hiszem hogy a telefon mellett nehéz töltőre rakni az órát is. :))

(#32) zsoleer

Bocsánat, nem válasz akart lenni! :B

[ Szerkesztve ]

(#34) hemaka


hemaka
nagyúr

Hatalmas forma, az elején a szöveg amit nyomott, hogy ő rakja össze a saját PC-t. :R :DDD

(#35) HardRic


HardRic
addikt

Legjobb, hogy Ken nem nézi idiótának az embert. Ha más gyártó emberétől megkérdezed, hogy miért nincs flagship itt és most, ad egy kitérő választ, kb. még a termék nevét sem ismeri el. Ken Hong pedig simán mondja, hogy ja, lesz G4, nem is olyan soká. Jófej ember, respect.

[ Szerkesztve ]

(#36) predakon


predakon
őstag

King Kong :))))

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#37) Magnat válasza petipetya (#28) üzenetére


Magnat
veterán

De miért akkora gond, h számhordozáskor új simet kapsz? Ha akarják, anélkül is tudják gáncsolni az egész folyamatot ahol tudják, ha meg nem, akkor a csere kb 1 perces művelet, szóval sztem kb semmi sem múlik rajta. A körülmetélt sim meg csakis a tulajdonoson múlik, ráadásul ha minden készülékbe fixen betennék, akkor még rosszabb lenne a helyzet, mert most csak akkor kell új simet kérned ha más szabványt használó készülékbe akarod áttenni a kártyát, fix sim esetén meg minden készülékcsere esetén lehetne a szolgáltatóhoz rohangálni... Szóval én ennek a helytakarékosságon kívül csakis hátrányát látom.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#38) sheep


sheep
addikt

talán azért szoktak hozzá az emberek a napi töltéshez, mert a kedves gyártók nem képesek normális akkut pakolni a telefonokba.
Hozzá kellett szokniuk, mert rá vannak kényszerítve.

Egyébként az óra kifejezetten tetszik.

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#39) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Még mindig nagy arc Ken Hong.
Köszi az interjút.

(#40) axioma válasza petipetya (#13) üzenetére


axioma
veterán

Na varj, a Verizon az tok mas teszta, mert NEM gsm-en szolgaltat. A sim-kartya a gsm halozatokon divik, a cdma-soknal a keszuleket kell az elofizuhoz regisztralni, persze ott az nem akkora macera... (ebay-en Verizon telefon hirdeteseknel ott van hogy clean ESN -> ez azt jelenti, hogy a keszulek sorozatszama nincs mint lopott-veszett bejelentve, es nincs is semmelyik elofizeteshez kapcsolva). Az persze lehet, hogy a Verizon - pont az Europaba utazo uzletemberek miatt - tesz sim kartyat a telefonjaba, es azon keresztul roamingol, volt egy ilyenem....

(#41) latyak89


latyak89
csendes tag

Sziasztok szeretnék tanácsot kérni. Úgy adódott hogy lecserélném az L620-amat. S olcsón tudok L920-at szerintetek megéri megvenni ( Támogatottság lesz e rá, pl w10?) 45-ért. Karc mentes állapotban.

(#42) latyak89 válasza latyak89 (#41) üzenetére


latyak89
csendes tag

ezt nem ide :DD

(#43) mekker


mekker
őstag

Furcsa a hang, a beágyazottan jó a hang, Youtube html5 lejátszóval játszva viszont mintha valami lopótökön keresztül hallgatnám, olyan a hang.

Mindig jók ezek a Ken Hong interjúk. Igazi showman, és azért nem csak az van, hogy végig löki a PR-es szöveget.

[ Szerkesztve ]

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#44) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Ami a karján van az milyen óra?

(#45) Valzor válasza Fitzgerald (#44) üzenetére


Valzor
aktív tag

Talán egy original G Watch R, de nem vagyok benne biztos 100%-ig

Lenovo ThinkPad E14 G5 | Samsung Galaxy Tab S7 FE 5G | Samsung Galaxy S10 | Garmin Vivoactive 4

(#46) Kasya válasza Valzor (#45) üzenetére


Kasya
nagyúr

original :DDD Ezen jot mosolyogtam.
Igen, ugy tunik az van rajta.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.