Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mr President


Mr President
senior tag

Na ezt a tabletet várom már mióta. Remélem a héten lesz TV-ben és teszt is kikerül. Ha nem lépi túl az ára az ingerküszöböm akkor ez lesz az első tabletem :)

iPhone 15 Pro | iPad Pro M1 | Apple Watch S7

(#2) xmaas


xmaas
őstag

Szep keszulek majd kiderul mennyire lesz jo is

(#3) alfaromeo33


alfaromeo33
aktív tag

Nagyon tetszik! Vajon mennyit kell majd leszurkolni érte?

Negyed mérföldről negyed mérföldre élünk! "Alfa nélkül lehet élni, de minek?"

(#4) HawerKing


HawerKing
őstag

Ez meg feherben is szep, kivancsi leszek az arara

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#5) #13110016


#13110016
törölt tag

Egy ilyen, és egy G2.
Ütős kombó :DDD

(#6) tjb007 válasza alfaromeo33 (#3) üzenetére


tjb007
nagyúr

90 ezer forintot (± pár ezer forint).

(#7) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Ha tudják itthon is tartani a 350 dolláros árat, talán lehet sikere. Jó gép, tetszik nagyon, de az új, és olcsó Windows 8.1-es új tabok mellett nehéz sorsa lesz az összes Androidos tabnak...

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#8) Orcsi válasza kakuk.tamas (#7) üzenetére


Orcsi
aktív tag

Jaja csak már jönnének azok a Win8.1-es tabok .. remélem kerül a fa alá egy ...

Same shit, different day!

(#9) beccyboy


beccyboy
aktív tag

Szerintem 90-ért nem lesz drága, elég jól hangzik.

Caffeine addict.

(#10) kakuk.tamas válasza Orcsi (#8) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

110 (32GB) és 120 ezer (64GB) forint az új ASUS Transformer Book T100 (négymagos Atom Z3740, 2GB RAM, 10.1" érintőkijelzővel, 1366x768 felbontással, IPS panellal) dokkolhatós billentyűzettel, ami BENNE VAN az árban. Kell ennél jobb?! A PH-n van a hír.

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#11) atosan


atosan
addikt

Na ez is szépre sikeredett, tetszik az LG stílus :DD

Maine coon

(#12) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Belepöccinthető egy 64 GB microsd kártya is. :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#13) devast válasza kakuk.tamas (#10) üzenetére


devast
addikt

Nem jobb kell annál, hanem kisebb, arm architektúrás soc-al szerelt, plusz nagyobb felbontású kijelzővel.
Vannak páran, akik nem hibridet keresnek, hanem tabletet. 7"-8" körül.

(#14) hallerlaller


hallerlaller
addikt

Ez jól néz ki.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#15) Orcsi válasza kakuk.tamas (#10) üzenetére


Orcsi
aktív tag

igen de mint írtad 10.1" ... nekem 8" körüli kéne ... transformer helyett akkor inkább egy noti ... nekem tablet kell ... de az ár az nem rossz (sajnos nem tudom megnézni a ph cikket mert az le van tiltva a ma az nincs ...)

Same shit, different day!

(#16) Tadyon válasza Mr President (#1) üzenetére


Tadyon
csendes tag

" Egyelőre SIM nélkül lesz elérhető a tablet"

Kár pedig engem pont az érdekelne... :( Lesz egyáltalán? Mert nagy csönd övezi.

(#17) Orcsi válasza Tadyon (#16) üzenetére


Orcsi
aktív tag

bocs hogy rákérdezek minek kell ezekbe a tabletokba 3G?! a telefonod valószínűleg képes hotspotként működni ... ha nem akkor jogos elvárás ..

Same shit, different day!

(#18) Benetnes


Benetnes
tag

Ajánlom mindenkinek az árukeresőt kb egy hete van fent 89.900,-

(#19) Tadyon válasza Orcsi (#17) üzenetére


Tadyon
csendes tag

hát pl, mert:
1. olcsóbban/más konstrukcióban lehetne hozzá venni netet
2. ne a telefonom netjét/aksiját szívja, az-az ne a telefonom merüljön mikor a tabletet használom. Így is alig bírja ki nap végéig az S2 :(

(#20) Tadyon válasza Benetnes (#18) üzenetére


Tadyon
csendes tag

Igen kb egy hete és azóta minden nap később jelenik meg egy nappal... mindig következő hét valamelyik napján érkezik raktárba... Furcsa.

(#21) lmisi válasza Benetnes (#18) üzenetére


lmisi
senior tag

A bolban sajna már 91 900 Ft. os ár van rajta :(((
Szerintetek ha most berendelem tartja a rendeléskori árát, vagy lazán kezelik a rendeléskori árat és az épp aktuálissal lehet csak átvenni?

(#22) MrPurple15


MrPurple15
csendes tag

mikorra várható a tesztetek? :)

(#23) kakuk.tamas válasza lmisi (#21) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

A rendeléskori árat kell fizetned. Ha megreneled a neten, akkor te arról e-mailben kell, hogy kapj egy "számlát".

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#24) halkow


halkow
őstag

Nem tudom miért nem rakják belle a 13mp kamerát +snapi800 +sim netnek aki táblagépet akkar az ezt veszi aki mobilt az g2-töt

[ Szerkesztve ]

Alcatel onetouch idol2s the king

(#25) airmax_2.0


airmax_2.0
tag

Szerintem is rendben van...
A 90 e körüli ár nem túl sok a samsunghoz képest, és nem is túl kevés... Mondjuk egy waytek biztosan olcsóbb... Viszont abban biztosan gyengébb proci van...

[ Szerkesztve ]

(#26) lmisi válasza halkow (#24) üzenetére


lmisi
senior tag

A frankó ár miatt röviden.
Hosszabban:
A nexus7 - 2013 ban pl. csa s4pro van. az előlapi vga-ja gyengébb is, nem bővíthető micro sd-vel. Az angol nyelvű beszámolók szerint nagyon pöpec a lg gpad képernyője, ver mindent a piacon jelenleg. Ipad-t is.
A 600-as snapy sem piskóta és lg-ben elég kövér aksi van.
Lassan 2 éve keresgélek tabot magamnak, de nem találtam. Most viszont ez tényleg kielégiti a checklistemet.
A kínai tabok ha majdnem minden fontos opciót tartalmaznak felkúsznak 60-70 ezres árkategóriába és még mindíg komoly kompromisszum. Pl nincs benne gps, ha van nincs benne blútyúk, ha van benne mindkettő akkor gyalázatosan kicsi aksi van benne régi androiddal. Ja és garancia mindíg fájó pont.
Ennél most nagyon egyben van minden, én leginkább a kamerában kötök kompromisszumot tablet esetén.
Még telefonnal csak-csak elfényképezkedem, de tablettel érdekesen néz ki az ember inkább csak vészmegoldás, de arra a 5 megapixis kamera is overkill.

Este lehet be is rendelem,
esetleg halott valaki az edigital-os forgalmazásáról?

(#27) Tadyon válasza lmisi (#26) üzenetére


Tadyon
csendes tag

Én is edigitálra várok. Lehet nem birom ki a sim verzióig...

(#28) halkow válasza lmisi (#26) üzenetére


halkow
őstag

Pl: xperia z tab
abba szinte anno full mindent belepakoltak

Alcatel onetouch idol2s the king

(#29) lmisi válasza halkow (#28) üzenetére


lmisi
senior tag

Jaja csak az cirka 40 - 50 -el drágább és 10 colos, eleinte 7 colt favorizáltam, de egy 4,5 - 5 colos telefonok mellett jobb 8 col körüli tablet. Egyébként sony Z, vagy inkább ZR beszerzését is fontolom.
Most ez a két márka feltörekszik :)
Sajna a minőségi kínai cuccok Kínában maradnak egyenlőre, ide leginkább a resztli jut.

(#30) devast válasza lmisi (#26) üzenetére


devast
addikt

Jól látod a témát. A next-gen kínai tabok sem lesznek ennél erősebbek, max 1 szintre tippelem őket. ÉS annak a kínaiak is el fogják kérni az árát, nem lennék meglepődve, ha $300-350 körül futnának az első pár hónapban az értelmesebb darabok. Kínai gari + kínai minőség... maradjunk annyiban, hogy ez kegyetlenül megér 90k-t, még akkor is, ha én spec ennyit tabletért nem fogok adni. Arról nem is beszélve, hogy ez mennyire fog leesni a későbbiek folyamán.

[ Szerkesztve ]

(#31) Ixion77 válasza lmisi (#26) üzenetére


Ixion77
őstag

Én is nagyon vaciláltam a G2 és az N7 közt. Nagyon vonzott a G2 nagyobb kijelzője mégis az N7 mellett döntöttem, mivel az normálisan megkapja majd a frissítéseket (4.4, 5.0), illetve nem kell szenvedni az LG saját "értéknövelő" (hulladék) programjaival, drivereivel.

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#32) Peat;)


Peat;)
veterán

A tesztet érdemes megvárni vásárlás előtt, a kijelző nem tisztázott mennyire felel meg egy modern kori tabletnek. A max fényereje 350 cd/m2 EZ a teszt szerint. Ez ma a kínai tabletek szintje, én is nagyon vártam ezt a gépet de városnézésnél vagy szabadidős tevékenységnél is használni szeretném, így lehet kiesik. Szerencsére már mobilarena is teszteli a kijelzőt így itt biztosan megtudjuk az igazat, de a 350-es érték ha igaz akkor csak az vásárolja meg aki kint nem szeretné túlzottan használni.

(#33) -Mosquito- válasza Peat;) (#32) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Megvártunk,megnéztük a tesztet. Jó a kijelző és a gép is! :)

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#34) SkodaDuda válasza Peat;) (#32) üzenetére


SkodaDuda
tag

Már kicsit több, mint két hete használom.
A kijelző abszolút f@sz@ . :) Sőt..az egész cucc úgy ahogy van, bitang jó.
(legalábbis az én használati céljaimnak tökéletesen megfelel)

(#35) Tadyon válasza SkodaDuda (#34) üzenetére


Tadyon
csendes tag

Honnan van? :D Mikor lesz végre kapható??? Itt vannak már az új Ipad-ok is, ne nyújtsa már ennyit a megjelenést az LG....

(#36) -Mosquito- válasza Tadyon (#35) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Google a barátod. :)) Kb 2-3 hete lehet már kapni. LG Gpad 8.3

[ Szerkesztve ]

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#37) Tadyon válasza -Mosquito- (#36) üzenetére


Tadyon
csendes tag

itt csak előrendelni lehet. ezeket már hetek óta nézegetem.

(#38) lmisi válasza -Mosquito- (#36) üzenetére


lmisi
senior tag

Kb. 2 hétre vállalnak ezek a kisebb webboltok. Ezeknél pont rizikós drágább műszaki cuccot rendelni aminél fontos a garancia. Még azokat a cikkeket is sokszor 2 hétre szállítják ami állítólag raktáron van és gyakran csak bolti garancia van, mivel nem magyarországi forrástól rendelnek.
Szóval hivatalosan csak bemutatva van forgalmazás semmi, még az lg magyar honlapján sincs rá utalás.

[ Szerkesztve ]

(#39) -Mosquito- válasza lmisi (#38) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Kopp kopp.. Nálam még semmi sem adta be a kulcsot. :) Tudom miről beszélsz. Tavaly végig telefonáltam a P6800-ért egész Bp-et. :(((

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#40) Tadyon válasza lmisi (#38) üzenetére


Tadyon
csendes tag

Nem tudom minek húzzák a forgalmazást. Ezzel csak elbukják az előnyüket... Karácsonyig akarják húzni a dolgot??? Minek? Addigra itt az Ipad Air, mini stb. Nexus 7-et az LG G Pad 8.3 miatt nem vettem meg... Azt is húzták, húzták mire kapható lett bemutatták a G pad-ot... most meg erre kell várni....

(#41) -Mosquito- válasza Tadyon (#40) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Haggyá má.. IPad mini 2. Kukk meg mennyi az aksi 2380mAh :Y mit fog az bírni.. :F wifis verzió 120eFt. :DDD

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#42) lmisi válasza -Mosquito- (#41) üzenetére


lmisi
senior tag

Ipad mini2-t felpozícionálták, mivel kissé beborította a "normal" ipad forgalmát - szerintem.
Sajna a LG Gpad a legjobb a mostani kinálatban (nyugodtan idevéve az ipadminis2-t is) 8 colon pláne.
A nexus7 azért minőségi problémákkal küzdöget a kezdetek óta, emiatt tele is lehet a gugli hócipője velük.
Hiszen az LG hátrányból mindenféle előzmény nélkül egy sokkal jobb specifikációjú és kidolgozású hardware-t dobott piacra kb azonos áron.
Nem kérdés az LG gpad a "Nexus8" elődje :DDD. Nem lepődnék meg ha gpad napvilágot látna microsd nélkül mint nexus 8 pár hónap múlva, kb. tavasszal.

(#43) Tadyon válasza lmisi (#42) üzenetére


Tadyon
csendes tag

Tény hogy az LG G Pad 8.3 a favourite, főleg ha lenne sim kivitel is... :) Csak legyen már végre kapható :D

(#44) Peat;) válasza -Mosquito- (#41) üzenetére


Peat;)
veterán

Hiba lenézni egy olyan eszközt és rendszert amit nem ismerünk, itt jól láthatóan erről van szó, mert az a 2380 abban az eszközben azzal a rendszerrel több mint valószínű hogy a címben említett készüléket is lekörözi. Mondom ezt android és lehet hogy G pad tulajként. A tablet mércét az Apple állította fel és továbbra is tartja azt az újonnan bejelentett készülékeivel, az áruk is abszolút összhangban van a minőséggel és szolgáltatással. Csak én más világ vagyok, ez az én bajom, android fronton meg se közel se távol az Apple minőség, ennek az LG-nek pl nem elég fényerős a kijelzője. Nexus7-nél sok apró hiba van és kicsi a kijelző. Valamit mindig elszúrnak az androidnál, mint ha direkt csinálnák...már kezdem unni.

(#45) lmisi válasza Peat;) (#44) üzenetére


lmisi
senior tag

Lehet hogy kicsi a fényereje, de hogy ennek látszik legjobban a kijelzője erős fényviszonyok között azt minden netes teszt elismeri. Maga a mobilaréna teszten is megerősítették pl., 3 db. reflektor mellett is jól látható volt a kijelző.
Külön kiemelték, hogy ez egy spéci kijelző, nincs ilyen még almának sem. Végre volt az LG-nek annyi esze és tőkéje, hogy megtartotta magának és nem adta bagóért almának.
Ha sikerül egyet beszereznem végre, azonnal megírom milyen a láthatósága.

(#46) -Mosquito- válasza Peat;) (#44) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Nem nézem le,de egy 4000-5100mAh aksi azért kicsit combosabb mint a 2380mAh,hiába van hókuszpókusszal megspékelve. A videóból kiderült elég ütős az LG kijelző is. Apple meg a tablet mérce.. Amerikában már akciózzák is eme termékeket. :DDD Az új Minit is tavalyra ígérték oszt lófütty lett belőle. Ha szereted a kötöttséget akkor ez a te terméked.

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#47) Peat;) válasza lmisi (#45) üzenetére


Peat;)
veterán

Én ami tesztet olvastam abban nem dicsérték...itt meg még nem tesztelték, vagy ha külföldi mobilarénáról van szó akkor majd megnézem. Jó lenne ha igaz lenne amit írsz!

Mosquito34: rendben, zárjuk le. Akik valamennyire tájékozottak azoknak már kialakulhatott az akár egybecsengő véleménye a megközelítésednek a szakmai alapjairól.

[ Szerkesztve ]

(#48) Tadyon válasza Peat;) (#47) üzenetére


Tadyon
csendes tag

GSMARENA teszt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.