Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) stevve


stevve
nagyúr

Jellegtelen, gyenge, felesleges. A táblagépek tényleg ki fognak halni, ha ennyit tudnak felmutatni a gyártók. Legalább dizájn téren lenne valami fejlődés, ha már szolgáltatásban és hadrverben semmi. :(

(#2) A guru válasza stevve (#1) üzenetére


A guru
addikt

Pedig ígéretesnek tűntek annó... nekem is volt egy tab s 8.4-em de otthon nem használtam mert ott volt a pc el meg nem vittem magammal mert ahoz nagy volt hogy folyton hordozzam.

(#3) fornettisuti válasza stevve (#1) üzenetére


fornettisuti
veterán

+1

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#4) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Nem nyerte el a tetszésem.

(#5) twollah1976 válasza stevve (#1) üzenetére


twollah1976
őstag

Egy tabla gepen mit lehet dizajnolni?
Megosztanad velunk a meglatasod, ugy bo 3-4 mondatban?

Elol a kijelzo, van a kavaban van a hatan van a hangszoro, oldalt a jack kimenet, szinten oldalt a tolto, lehetoleg ne az also felen legyenek a kezelo gombok, stb, stb, stb.

A teglat, kereket se lehet tuldizajnolni.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#6) Csapoati válasza twollah1976 (#5) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem kell ide 3-4 mondat, nézz rá egy Sony Tablet Z-re. Amúgy szerintem is hamar lecsengett a tablet láz, meglátjuk milyen ötleteik vannak a gyártóknak erre a helyzetre.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#7) stevve válasza twollah1976 (#5) üzenetére


stevve
nagyúr

Ahogy a kolléga mondja, példák elegendőek szerintem is: iPad, Surface, Yoga, csak hogy pár példát mondjak. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.