Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) petipetya


petipetya
nagyúr

Köszönjük Mr Ken Hong számára az interjút, az elhangzott infókat, és legfőképp az olvasók felé tanúsított tiszteletét. :R

A G5 külsőleg nem tetszik, ám a moduláris felépítés miatt figyelemmel fogom kísérni.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#2) gyvince91


gyvince91
csendes tag

Az interjú nagyobb tesztett, mint mindig Ken Honggal.
Azt vártam ha már moduláris felépítésű a G5 és az aksit örökké ki kell venni bármilyen cseréhez, akkor bár beépítenek egy kis akkumulátort, hogy örökké ne kelljen ki be kapcsolni.

[ Szerkesztve ]

(#3) falijja


falijja
őstag

Rendkívül színpatikus a figura.. :)
A procikkal kapcsolatosan egyetértek vele, szinte tök mindegy melyik proci van a mostani készülékekben...

(#4) Fall-N válasza petipetya (#1) üzenetére


Fall-N
veterán

+1

Ezenkívül elég sok igazság volt, amit mondott. Nekem mondjuk tetszik ez a G5. Nem hasonlít az elődökre, de letisztult és egyszerű, na meg fém a burkolat is végre. Jól nézett ki a bőr hátlap a G4-en, de az azért sérülékenyebb is (meg hajlamos a bőr a kopásra és kezelés nélkül a repedésre).

(#2) gyvince91: Azért belefér a kikapcsolás, úgy sem percenként cseréli az ember a modulokat.

[ Szerkesztve ]

(#5) gyvince91 válasza Fall-N (#4) üzenetére


gyvince91
csendes tag

Valószínű hogy szoftveresen se tudták megoldani újra indítás nélkül.

(#6) Fall-N válasza gyvince91 (#5) üzenetére


Fall-N
veterán

Na persze ez is igaz, az Android nincs (még) felkészítve erre. A Project Ara meg változtathat ezen, de az már a G5-ön nem segít.
De ha lenne egy kisebb akksi ahogy írtad akkor nem maradna áram nélkül carte közben sem. Valószínű nincs hely mart arra. Ki tudja nincs-e ebben is valami spéci hűtés.

[ Szerkesztve ]

(#7) laci1892


laci1892
senior tag

Nagyon szinaptikus Mr. Ken.

Igazából úgy tűnik elég sok újdonsággal fog tudni elő rukkolni a g5. Pont annyival hogy el tudjam fogadni a külsejét is.
A moduláris megoldás is nagyon jó. Elég sok fantázia van benne hoszabb távon.

Hm.... Tetszik nagyon.

KELL egy G5 :DD

[ Szerkesztve ]

(#8) opr


opr
veterán

Érdekes, képeken nagyon nem tetszett a G5, de így a videóban valahogy teljesen máshogy festett, így számomra konkrétan szépnek tűnt. Na, majd megnézzük élőben, az a biztos.

Az interjú meg szokás szerint nagyon jó lett, köszönjük! :R

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#9) Xaels válasza Fall-N (#4) üzenetére


Xaels
félisten

Nem így gondolom. Kuriózumnak jó ez a modularitás, de jelenlegi formájában több sebből vérzik. Személy szerint 3éve a telefont használom zenehallgatásra is, mert elértek egy elfogadható szintet és emellett a kamerát is elég sűrűn használom. Nem akarok a kettő között dönteni, pláne nem akarom állandóan cserélgetni ezeket a kiegészítőket. Jó lenne ha lehetne ezeket ötvözni valamilyen formában, hogyha már adott akkor tényleg teljesen a szám íze szerinti készüléket kapjak. Az állandó cserélgetés meg idővel meg fog látszani a házon is és a modulokon is. A hot swap hiánya is bosszantó, teljesen kinyírja multitaskingot hisz mindent kezdhetsz előről ami a háttérbe volt rakva és akinek fontos a biztonság azoknak állandóan pinkódozás, ujjlenyomatozás stb... Ezeket figyelembe véve szerintem az utód nem lesz kompatibilis sem ezekkel mert fejleszteni kell rajta és a telefon formáját is meg kéne tartani... A többit majd ha személyesen is kipróbálhattam és árakat is tudni fogunk.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#10) Quqesz válasza Xaels (#9) üzenetére


Quqesz
nagyúr

A hot swap hiánya is bosszantó, teljesen kinyírja multitaskingot hisz mindent kezdhetsz előről ami a háttérbe volt rakva és akinek fontos a biztonság azoknak állandóan pinkódozás, ujjlenyomatozás stb.
nos ha most pl kikapcsolom a G4-et és visszakapcsolom,akkor a multitask nem ürül ki,minden megnyitott program ott csücsül.Most ez 6.0 tulajdonság nem tudom,de sokan furcsállottuk is...... :K

Interjú
Köszi srácok! Ez a Ken mindég bebizonyítja, hogy nem lehet nélküle lezárni egy kiállítást. Tetszett amit mondott és sok igazság van benne. Hogy ez a modulos dolog mennyire jön be majd kiderül,sokat dobna rajta még sok fajta kiegészítő. De az lg sok dologban jól gondolkozik és van bátorsága változtatni még ha rizikós is. A modul dologról meg annyit: anno nem merték a gyártók a kijelzőre rakni a billentyűzetet mert az nem tetszene a felhasználóknak, aztán jött Steve Jobs a többi meg történelem......... :K
Kezd ez a telefon egyre jobban megtetszeni! A V vonal inkább előreléptetése a flex helyett meg jó döntés! A V10 nagyon jó készülék,csak az aksit ne faragják tovább lefele!!!!

Xaels
Jó a kérdés, meg fogom nézni.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#11) Bocha válasza opr (#8) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Ezzel én is így vagyok, a sajtótájékoztatón Zsolttal csak néztünk, hogy mi ez az idétlenül kinéző telefon, de élőben elég meggyőző, az a helyzet.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#12) Xaels válasza Quqesz (#10) üzenetére


Xaels
félisten

Akku kivételnél sem?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#13) falijja válasza opr (#8) üzenetére


falijja
őstag

Igazából videón tényleg nem annyira vészes...eddig konkrétan elborzadtam a képek láttán, most már csak simán fujjj.. :DDD

(#14) zombinyul


zombinyul
addikt

Borzasztóan szimpatikus ez az ember, mindig szívesen nézem a vele készített interjúkat.

Ráadásul ez az interjú után megtetszett a G5 is. :D Sokkal szimpatikusabb mint az S7. Lehet csak ki fogom próbálni.

Ken Hong bácsi is szilikonba tartja a bőrét. :D

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#15) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Egyenes beszéd újra, többlet információ megint :) Személy szerint örüök, hogy pihentetik a Flex szériát pihentetik és inkább a V-t lökik. Úgy néz ki akik maradtak a Flex mérnökeiből azok a G5-höz csatlakoztak és ezért pakoltak benne ennyi előrébb mutató dolgot.

Finn the human

(#16) janeszgol


janeszgol
félisten

Moduláris bevállalás: +2 pont.
Az, hogy a főnök a saját termékét használja: +1 pont. (Legalábbis előkapott egy előd modellt, készült.)
Az antenna benne van a fém hátlapban. Ez érdekes. +1 pont.

A PC-s párhuzam helytállónak tűnik. Az, hogy a G4 Snap808-at kapott, semmiben nem hátráltatta. A G4 volt a legolcsóbb csúcstelefon.

Csak könyörgöm, a jó szerviz ellenére is, kevesebb gyártási hiba legyen! Mert ebben az LG nem áll jól.

(#17) Quqesz válasza Xaels (#12) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Na megvolt:kikapcsolás,aksi kivesz,vártam 10 másodpercet direkt,aksi berak és újra bekapcsolás után minden ott csücsült a multitaskban. :K :C G4 tudja 6.0-val és sztem a G5 is fogja tudni.

janeszolg
Milyen gyártási hibára gondolsz? Nincsen több hibás készülék az LG-nél mint bármelyik másik gyártónál.....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#18) Cifu


Cifu
nagyúr

Csatlakoznék az előttem hozzászólok azon véleményéhez, hogy az Ken Hong nagyon korrekt interjúalany.

Csakhogy...

-Csak a flagship(ek) kerül(nek) megint a reflektorba. Nem esik szó arról, hogy az LG az alsó és a középső régióban elég gyatra és nem igazán versenyképes telefonokat hoz ki. Két mondatban le van rendezve, hogy elérhető árú felsőbb kategóriás készülékeket akarnak hozni. Ez csodás, továbbra is úgy, ahogy eddig, amikor az LG G3S-t ki merték hozni 1GB RAM-al, a G4S-t meg 1,5GB RAM-al? Döcögös, akadozós működéssel? :F

-A moduláris megoldásnál az alant esett megjegyzések megint helyt állóak, tök jó lenne az ötlet, ha ezek modulok a telefonhoz nem vagy-vagy, hanem és/vagy elven működnének. Ez a vagy kamera vagy DAC modul kapufalövés... Jöjjön már a Project Ara... :O

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#19) Quqesz válasza Cifu (#18) üzenetére


Quqesz
nagyúr

egy fecskétől ne várj nyarat...de ha vki szeret nagyon jó minőségben zenét hallgatni,attól még a kamera funkció nem szűnik meg...itt most bemutattak 2 modult,de ha rácuppan az iparág lehet ez a többszöröse is és ott már lehetnek olyan megoldások is,mint amire gondolsz. Majd kiderül...aztán lehet csak egy múló hóbort lesz a telefon.....
az alsóbb szektort eddig tényleg elcseszték,de most talán az X széria jobb lesz,meg van a K széria is....
megy itt is a betüvarázslás: ;] G,K,V,X

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#20) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Mekkora lett volna ha 3:48-nál előhúz egy IP6-ot vagy egy S6-ot a zsebéből :DDD

Egyébként én is csak azt tudom mondani hogy ritka szimpatikus figura (a készülék meg számomra eddig is az volt :) )

(#21) akooos válasza Quqesz (#17) üzenetére


akooos
veterán

G2 is tudja 5.0-val :)) (jóóó, ez egy Cloudy ROM, de tudja!)

(#22) hemaka


hemaka
nagyúr

Nem mindegyik interjút nézem meg, de a Ken Honggal készítetteket sosem hagyom ki. Most sem csalódtam a csókában, teljesen lazán és a nép nyelvén beszél, nem standard marketing szart nyomja csak. Nyilván ebben is van, csak a találás nem mindegy.
Képeken eléggé rondának tűnt, most így a videóban viszont nem tűnik gázosnak. Amit mondott az antennáról eddig fel sem tűnt, de mindenképp dicséretes, ha így sikerült megoldaniuk, idétlen fuga nélkül.

(#23) akooos


akooos
veterán

Na most végignéztem az interjút. Szeretném ha Ken Hong lenne a főnököm. Végtelenül közvetlen, őszinte embernek tűnik. Nagyon szimpatikusan nyilatkozott ismét és majdnem minden szavával egyet értettem. Kíváncsi leszek a V10 folytatására, hogy milyen vonalat fog képviselni. Köszi srácok a videót :R

(#24) janeszgol


janeszgol
félisten

Jobb minőségű videóban a G5.

(Sok ramot zabál ez az oldal. Viszont a készülék szép. Káva huszárok meg keresnek mást. :R)

[ Szerkesztve ]

(#25) Cifu válasza Quqesz (#19) üzenetére


Cifu
nagyúr

Eee.... A K-széria bukott. A K7-ben és K10-ben csak 1,5GB RAM (könyörgöm, 2016-ban miért ezen spórolnak???) és Android 5.1 (ismét, 2016-ot írunk...), a K7-ben Snapi 210 SoC, a K10-ben Snapi 410. Az LG K4 talán nem is jön Európában, amúgy 1GB RAM-al hozzák ki, ami már a belépőszinten is ciki.

LG K10 várható ára 90-95e Ft körül lesz, a K7-é 80e Ft körül (átszámolva +27% ÁFA).

Nem, az LG továbbra se képes akar ebben a régióban labdába rúgni...

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#26) Quqesz válasza Cifu (#25) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Az tény nem a legerősebb ajánlat...:W

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#27) Taci


Taci
addikt

Hihetetlen, de ezen a videón már nagyon tetszik a telefon! Hát hogy is van ez akkor? :F Lehet, csak meg kellett szokni? (Vagy a sötétszürke szín áll jól ennyire neki?) Ismerve magamat, a végén még rajongani fogok érte... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#28) #67656192


#67656192
törölt tag

Szimpatikus fickó, de akkor sem választanám a G5-öt. Összeségében talán a G4 is van ilyen jó.

[ Szerkesztve ]

(#29) zombinyul válasza Taci (#27) üzenetére


zombinyul
addikt

Nekem is ettől a videótól tetszett meg de nagyon. :)

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#30) Mastershifu


Mastershifu
tag

Jó fej ez az ember, s nekem is szimpatikus, amikor előrántotta a G4-et. :D

A készülékre már korábban is azt mondtam, hogy szép, s tényleg örülök, hogy egyre többeknek tetszik! :) :)

Hajrá LG, szorítok, hogy jól fogyjon. Amit az árakról mondott, abból arra következtetek, rendben lesz az árazása is! :)

i486 DX2-66MHz

(#31) Ádám16


Ádám16
addikt

Szép olvasni, mennyire befeküdtök egy jó interjúnak. Az egyre jobban tetszik hozzászólások még jobban megmosolyogtatnak. Győzködni kell magad, hogy tetszik-e valami, vagy sem? Ettől még ez a telefon nem lesz revolutionary. Ennek a modularitás dolognak értelme évek múlva lesz szerintem, pl. amikor nem kell kikapcsolni a telefonod, hogy belerakj egy kamera grip-et.
Szerintem jobb lett volna, ha csinálnak ennek a dolognak egy külön szériát, és viszik tovább a szokásos G vonalat.
A káva rohadt nagy, az akksi annál kisebb egy QHD panel mellé, a dizájn pedig egy erős középkategória, bár a fém tisztelendő, de lehetett volna ebből sokkal jobbat is kihozni.

(#32) Remekelek28 válasza Ádám16 (#31) üzenetére


Remekelek28
őstag

Jó interjú volt,köszönjük.
Szerintem azért irják,hogy egyre jobban tetszik,mert az első képek,valahogy igy [link] [link]néztek ki,kb mint egy minőségi játéktelefon. Majd később a videoknál jött ki az,hogy nem is olyan csunya ez.. sőt.

(#33) myckie2 válasza Cifu (#18) üzenetére


myckie2
őstag

Tényleg mi történt az Arával. Nemrég még ment az info, hogy megjelenés, Puerto Rico, kisbuszok. Most meg semmi. :F Az utolsó hír óta fél év telt el...

[ Szerkesztve ]

(#34) janeszgol válasza myckie2 (#33) üzenetére


janeszgol
félisten

A Project Ara halott. Jó ötlet volt és annyi is maradt belőle.

(#35) Cifu válasza myckie2 (#33) üzenetére


Cifu
nagyúr

Ugyebár az utolsó hivatalos hír az volt, hogy a modulok rögzítésénél rossz megoldást választottak, a mágneses rögzítéssel nem lehet kellően stabilan megtartani a modulokat, ha például leejtik a mobilt.

Ezek után arról volt a szó, hogy a Pilot teszt helyét átteszik az USA-ba. Majd nagy csend.

Legutóbb pedig egy tesztoldalon feltűnt egy "A8A01" eszköz Google Project Ara néven.

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#36) gerii válasza Ádám16 (#31) üzenetére


gerii
addikt

Nekem továbbra sem tetszik a hátulja, az eleje viszont bejön.

Az interjú jó volt, csak kicsit a biztonságos mederben folyt a beszélgetés, a K szériát azért lehetett volna alázni, de az emberek igényeiről legalább jók az elképzelései.

Ezen a képen úgy tűnik hogy tényleg unibody, bár jó vastag lett az alu.

[ Szerkesztve ]

(#37) Fall-N válasza Ádám16 (#31) üzenetére


Fall-N
veterán

Ezzel nem érték egyet. Eddig azért sírtatok itt, hogy nincs semmi újdonság a G szériában meg úgy egyáltalán a csúcs készülékeknél, csak megkapja a kötelező új Snapdragon chipet és kész. Most legalább szakítottak ezzel és valami új felé mennek el a G szériával és jött mellé az új V. Ezt említette Ken Hong is és igaza van.
Az eladások meg majd eldöntik, hogy ez az modul irány jó vagy sem. A régi G reszelgetésénél biztosan jobb.

Az új fém ház is előrelépés, és aki nem cserél modult annak úgy is mindegy, hogy van-e rá lehetőség.

Most jobb lett volna ha raktak volna bele 4K kijelzőt meg 6 GB RAM-ot? Na ugye, hogy nem...

[ Szerkesztve ]

(#38) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Korrekt, egyenes palinak tűnik nekem ez a Ken. És a telefon is tetszik.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#39) Fall-N válasza Xaels (#9) üzenetére


Fall-N
veterán

Még kiforratlan a dolog, de ha én vennék G5-öt akkor biztos nem cserélgetnék semmit. Maximum az akkumulátort ha kipusztult belőle.

Zenét én is telefonról hallgatok. G5 alapból biztosan jól szól, így nem feltétlenül kell mellé ez a B&O modul. Inkább az árából egy jobb fej- vagy fülhallgató. Fotózásra szerintem ugyanez igaz, jó képeket készít feltehetően alapból is. De majd ez a tesztből kiderül.

Valószínű az is, hogy akinek G3/G4 van az nem biztos, hogy csak az új S820 miatt váltana. S808 bőven megállja a helyét (sőt FHD-ra a sima S800 is.)

[ Szerkesztve ]

(#40) Xaels válasza Fall-N (#39) üzenetére


Xaels
félisten

Modulok nélkül viszont semmi érdekes nincs benne szvsz.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#41) Chevalier válasza janeszgol (#24) üzenetére


Chevalier
tag

Káva:
Ken a G4 mellé állította, hogy márpedig összement a telefon,
és hopphopp magasabb volt a G5 :K

Vártam hogy Bocha felteszi a nagy kérdést
ezt úgy mé'?

einhorn az finkle

(#42) WinstonWolf


WinstonWolf
senior tag

Azért az valamit csak jelent, hogy Hong úrnak még G4-e van...

Lehet annyira mégsem jön be egyeseknek ez a "Funky" stílus.

Egyetlen gondom van ezekkel a modulokkal. Az ember - na most nem a kockákról, hanem a hétköznapi emberekről beszélek - nem viszi magával mindenhova ezeket a modulokat. Így alaphelyzetben a telefonnak kell valamilyen szinten önmagában helyt állni. Mindenféle célmodulok nélkül. Az esetek java részében ez a helyzet. Akkor meg innentől fogva ez megint egy olyan irány ami nekem kissé fura.

De persze lehet hogy csak én látom így...

Chevalier:

"+Vártam hogy Bocha felteszi a nagy kérdést ezt úgy mé'?"

Erre két válasz is van.

1. Azért az egyik fő támogatód vezérét csak nem kéne beégetni...

2. Azért Bocha nem egy Kámán Olga... Ehhez rutin kell...

[ Szerkesztve ]

WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

(#43) Fall-N válasza WinstonWolf (#42) üzenetére


Fall-N
veterán

Igen még G4-e van, mert még nem kapni G5-öt a forgalomban, így a G4-et reklámozza még.

(#44) janeszgol válasza WinstonWolf (#42) üzenetére


janeszgol
félisten

Kálmán Olga? Hagyjuk...

Ez egy barátias beszélgetés volt. Minek kellett volna beégetni? Plusz ő úgy értette, hogy kisebb helyen kell az ujjad csúsztatni, jobban átéred. De! A képarány: test ratio azért csalóka, mert ez függ a moduloktól is. (Amúgy egyáltalán nem vészes. GSMA szerint 70.1%. G4: 72.5%)

Az, hogy a főnök a G4-et, tehát a megjelenő elődjét használja, ez plusz pont. Inkább, mint az MS fene gyerekei, akik mindent, csak a sajátjukat nem (egy kivételt tudok, bár ő csak fejlesztő) vagy a HTC "nemtudomkije", akik mindig iPhone-nal fotózzák a "na most megváltjuk a világot" készülékeiket. :)

Le merem fogadni, ha megállítanánk a vezetőket, hogy "mutassátok a telótokat", az LG, Samsung, Apple és a Huawei vezére lenne az, akinél a saját márkája található meg. Lenne több? :)

(#45) k5.20 válasza WinstonWolf (#42) üzenetére


k5.20
senior tag

Szerintem is úgy van, hogy a modulok ilyen formában való megoldása elsőre jó ötletnek tűnt...
Azonban én is körülményesnek tartom, meg elveszthetőnek.
...és ha azt a kis zene-modult veszti el valaki...mert az nem 2 fillér lesz, az biztos.
Anélkül, hogy belemélyedtem volna: ha a fotó-modulnak annyi a lényege, hogy van rajta 3 kapcsoló és állítólag így jobb fogása lesz a készüléknek...hát ezért én nem fizetnék semmit. Mert ettől maga a fotó nem lesz jobb felbontású stb. No meg amikor ezzel a modullal lefekteted a készüléket, akkor vajon hol van a súlypont? Lebillen, vagy megtartja az alja? Valahogy szerintem így se jó, meg úgy se jó... a zsebredugásról nem is beszélve, mert övtáska és egyebek kilőve.
Meg mindenféle tok is azoknak, akik cserélgetnének.
Szóval - de nem legyen igazam - kell még ezen agyalni...

[ Szerkesztve ]

(#46) zombinyul válasza k5.20 (#45) üzenetére


zombinyul
addikt

Egyetértek, viszont azt ne felejtsük el, hogy első fecske. Majd a következő generációig kiforrja magát. :)
Az LG legalább(ismét) próbálkozik valami újjal (mint anno a 3D, a dupla mag, hátlapi gombok, 2k kijelző, etc). Nincs ezzel semmi baj, sőt.

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#47) adabra válasza k5.20 (#45) üzenetére


adabra
senior tag

szerintem ezt a szót kerested: zsákutca :)

(#48) Fall-N válasza zombinyul (#46) üzenetére


Fall-N
veterán

Így van. Az LG mindig is innovatív volt már a smartphone előtt is az első érintős próbálkozásokkal is.

(#49) zombinyul válasza Fall-N (#48) üzenetére


zombinyul
addikt

Yep. És már akkor is sokkal jobb telefonokat gyártottak a Samsungnál (volt S5230-asom is, meg KP500-asom is, a KP500 egy ezerszer jobb, használhatóbb telefon volt). ;]
Egyébként +1.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#50) balgab84


balgab84
aktív tag

Minek eroltetik az ips-panelt meg mindig???

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.